کلیک تیم فیوژن 2.5 پلاس. بزودی

[تصویر:  Capture.PNG]

درود بر دوستان عزیزم

فیوژن تا یک ماه دیگه ورژن 2.5 + رو در قالب یه dlc ارائه میده. این درحالیه که هنوز خبری از فیوژن 3 نیست. بهرحال فیوچر های این نسخه قابل تامله و مشکلاتی که فیوژن داشت و خیلی هم روی مخ بود رو ظاهرا برطرف کرده. به چند مورد اشاره میکنم :

1- ساب ایونت که فیوژن نداشت رو اضافه کرده

2- بسیار سریع در خوندن و نوشتن و ذخیره کردن. ( من این مشکل رو با بازی "آناهیتا" داشتم. مثلا بین اجرای یک کات سین و خود بازی یه وقفه ی کوچولو همیشه بود )

3- اکنون global event editor به طور کامل به تمام اتاق ها فرمان میده. یه بار کد بنویس و همه جا استفاده کن. چیزی شبیه به prefab یونیتی

4- خروجی ویندوز به طور کامل روی دایرکت اکس 11 اجرا میشه و بسیار بهینه سازی شده با سرعت بالا

5- اضافه شدن profiler که بازی رو لحظه به لحظه رصد میکنه

6- محیط دیباگر بسیار حرفه ای

و موارد دیگه....

ایشالا به محض ریلیز شدن براتون تو همین تاپیک شات میذارم.

[تصویر:  image2.png]

[تصویر:  image9.png]
  پاسخ

سپاس شده توسط: kakmamad ، shazde ، amin COD ، keyhan ، danials008
سلام
بخش اخبار رو هم اضافه کردم به فیوژن و با اجازه این تایپیک رو منتقل کردم به بخش اخبار.
  پاسخ

سپاس شده توسط: Mehrdad ، mehrdad.ch ، amin COD ، keyhan
(1397/12/4، 12:37 عصر)shazde نوشته است: سلام
بخش اخبار رو هم اضافه کردم به فیوژن و با اجازه این تایپیک رو منتقل کردم به بخش اخبار.

خیلی ممنون محمد جان . کار بسیار عالی انجام دادی . اتفاقا داشتم دنبالش میگشتم و نبود برا همین گذاشتم اینجا
  پاسخ

سپاس شده توسط: shazde ، keyhan
درود دوستان عزیزم

چهار روز دیگه 31 مارس فیوژن 2.5 پلاس ریلیز میشه. بازم میگم که این آپدیت نیست. یه DLC جداگونه برای فیوژن است. پس روی نسخه های کرک شده کار نمیده. گرچه من احتمال بالا میدم که زود کرک بشه چون DX11 رو ساپورت میده و خارجی ها بیشتر روی پی سی مانور دارن تا موبایل.

من میخرمش و بهتون فیوچر هاش و اینکه ارزش خرید کردن رو داره یا نه عرض میکنم. برای PC کارها که فوق العاده است چون پرفورمنس خیلی بالاست. اما روی گوشی ها هنوز حرف های ضد و نقیض زیاده.

من اندرویدش رو تست میکنم و لازم شد فیلم هم میذارم تا پرفورمنس رو ببینید.

بهترین ها
مهرداد
  پاسخ

سپاس شده توسط: hamid5700 ، MohammadHadi ، ghasem ، kakmamad ، danials008
خب خب خب

اینم فیوژن 2.5 پلاس که امروز رسما منتشر شد

[تصویر:  sitepage_logo.png]

بعضی فیوچر ها :

متغیر عددی و رشته ای تعریف کردن تا 260 تا برای هر آبجکت  قبلا 26 تا بود
کوالیفایر ها حالا درون گلوبال ادیتور کار میکنن ( این حرف نداره. میشه تو یه لی ات یا صحنه کل ایونت های بازی رو نوشت)
اجرای کل بازی در یه فریم خاص
ساب ایونت که کانستراکت هم داره
دیباگر جدید و دقیق
سرچ بسیار قوی در ایونت ها
پروفایلر که بازیتون رو هر لحظه رصد میکنه
مرتب شدن آبجکت ها بر اساس نام در ورک اسپیس
دایرکت ایکس 11 رو کامل ساپورت میده و این یعنی خدای سرعت برای PC
.
.
بقیه اش رو خودتون ببینید :

https://www.clickteam.com/clickteam-fusi...e-overview

پاسخ

سپاس شده توسط: shazde ، ghasem ، S.L.F ، MohammadHadi ، kaveh_pzh ، hamid5700 ، kakmamad

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تصاویری از کلیک تیم فیوژن 3 Mehrdad 2 3,088 1397/12/4، 01:19 عصر
آخرین ارسال: mehrdad.ch

پرش به انجمن: