لایسنس داشته باشه در حد ده هزار تومان
نه (نظر خودمه)
50.00%
5
اره
50.00%
5
10 رأی
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

کمک برای ساخت انجین جدید
از ویژوال استودیو کد استفاده کنید
گروه بازی سازی دلفین
  پاسخ

سپاس شده توسط: saeed
(1398/5/18، 07:25 عصر)mahdikmnh نوشته است: از ویژوال استودیو کد استفاده کنید

ویژوال استدیو کد مثل نوت پد ++ فقط میشه باهاش کدنویسی کرد ولی ویژوار استدیو میشه مثل کانستراکت توش دکمه و تکس باکس بزارید ...
گزینه دیگری هم هست که اونم حجمش زیاده ..
خود کانستراکت ، نرم افزارش با زبان ++C نوشته شده و قابلیت این رو داره که با جاوا اسکریپت و زبان های دیگه خودش رو تطبیغ بده و مثلا شما میبینی که زبان برنامه رو هم میشه تغییر داد یا میشه پلاگین اضافه کرد ...

برای خود برنامه می توانید از Rad Studio استفاده کنید . فقط دو تا زبان داره یکی Delphi و یکی دیگه هم ++ C هست که تغریبا هم تراز با Visual Studio هست ... 
خیلی هم خوبه ...
دلفی هم میتونه کمکتون کنه
من خودم برای ساخت پلاگیدو توی کانستراکت به مشکل خوردم و الان از دلفی استفاده می کنم ...
[تصویر:  default-yellow.svg]
  پاسخ

سپاس شده توسط: shazde ، saeed ، Mahdibabaei M.N
به نظر شما از چه نسخه ای استفاده کنم

2019 جدید تر 
2013 حجم پایین تر
  پاسخ

سپاس شده توسط:
از ورژن 2013 استفاده میکنم
  پاسخ

سپاس شده توسط:
ورژن ۲۰۱۹ با ۲۰۱۳ طبق گفته ی برخی از کسانی که استاد هستند ، فرق زیادی نکرده و فقط رابط کاربری بهتر شده و یه خورده هم توی کامپایل کردن کد ها بهتر شده.

ولی با این اوضاع همیشه اخرین نسخه پیشنهاد میشه.
کانال مطالب آرشیوی کانستراکت 2

آیدی کانال
  پاسخ

سپاس شده توسط: saeed ، Mahdibabaei M.N
اقا هنوز هیچ اسمی به نظر تون نرسیده

چون کد نویسی بلد نیستم با کانستراکت درست میکنم مشکلی نداره

یه سوال دیگه سازنده اپچه کیه؟
  پاسخ

سپاس شده توسط:
(1398/5/19، 04:22 عصر)saeed نوشته است: اقا هنوز هیچ اسمی به نظر تون نرسیده

چون کد نویسی بلد نیستم با کانستراکت درست میکنم مشکلی نداره

یه سوال دیگه سازنده اپچه کیه؟

دوست عزیز چرا بیخیال نمیشی و نمیری دنبال ساخت همون بازی دو بعدی معمولیت ؟؟؟
من چندین ساله تجربه برنامه نویسی دارم و برنامه نویسی هم بلد هستم جرات نمیکنم برم سراغ ی پروژه به این بزرگی ، از نظر شما اگر بچه بازیه بهتره بهتون بگم که هیچ جوره بدون برنامه نویسی نمیتونید یک چیز پایه ای هم بسازید , علاوه بر اون ، امثالهم حتی از کانستراکت هم راضی نیستم ، بعد شما چه فکری کردی چیزی که قراره بدون برنامه نویسی تازه بسازی قراره عضو جمع کنه ؟؟؟؟

اپچه رو هم میتونید با ایمیل پشتیبانیش تماس بگیرید و از خودشون اطلاعات بگیرید .
  پاسخ

سپاس شده توسط: shazde ، oak ، Mahdibabaei M.N ، MrAlvand ، rezamms ، hamid5700 ، wof team ، ᔕinaᗪehghani
اگه برای شما زحمت به سوالات من پاسخ بدین خوب اسن دیگه انجمن برای چیه؟

اگه میخواید دیگه هیچ ارسالی تو این انجمن با شما ندارم 

اگر هم مسئله چیز دیگه است خوب بگید تا جواب بعدی شما مارو به خیر شما هم به سلامت. 22

ولی من نمیدونم چرا

ملیت های دیگه به ادم امید میدن میگن میتونی 

مای ایرانی میگیم { دوست عزیز چرا بیخیال نمیشی و نمیری دنبال ساخت همون بازی دو بعدی معمولیت ؟؟؟ }

خدا حافظ همگی
  پاسخ

سپاس شده توسط:
سلام
دوست گرامی
خودت به دو تا سوال اول که پرسیدی نگاه بنداز.
بلد نبودید خودتون که چطور باید اون کار ها رو انجام بدید
درسته؟

حالا شما میخوای انجینی بسازی که باید حداقل یه قدرتمندی کانستراکت باشه
پنجره های و قسمت های مختلف کانستراکت رو ببینید که چیا داره و شما اگه بخوایید انجین بسازید , باید چه حداقل هایی رو داشته باشه.

دوستان هم نظراتی که میزارن در وهله ی اول اگه تنده حرفاشون , بخاطر این کار غیرمنطقی هست که شما میخوایید انجام بدید.
دقت کنید به این حرف من:
کانستراکت صحیح و سالم در اختیار ما هست_ رایگان (کرک شده)
باهاش کار کردیم خیلی وقته و باهاش آشناییم و کار باهاش برامون عادی شده.

حالا شما میخوایید یه انجین دیگه درست کنید که > با کانستراکت بسازیدش ( درصورتی که ما خود کانستراکت رو داریم یعنی مادر انجین شما رو داریم برای استفاده ) _ مسلما تغییراتی اساسی هم میخوایید انجام بدید توش ( که وقتی ما با کانس کار کردیم و آشناییم و . . . چرا ولش کنیم باییم سمت انجینی که بخواد از اول بشینیم باهاش آشنا شیم و یادش بگیریم؟ )

دو تا بنده خدا هستن که الان 4 ساله فکر کنم دارن روی ساخت یه انجین به اسم توت فرنگی کار میکنن

و هنوز که هنوزه بخاطر مشکلات زیادی که داره اون رو تموم نکردن.
و شاید اصلا بی خیالش شده باشن الان 
شاید وقتی رقیب های به این بزرگی دارن , با خودشون گفته باشن ول کنیم ساخت این انجین رو.

بچه های انجمن حالا درسته لحنشون یخورده تنده که اونم بخاطر کاریه که شما میخوایید انجام بدید.
ولی در اصل بخاطر خودتون دارن این حرف رو میزنن که وقتتون رو تلف نکنید بخاطر یه راه بی پایان.
این وقت رو بزارید و یه بازی خوب بسازید که سودی داشته باشه براتون.

ولی شما اگه تصمیم گرفتی اینکارو بکنی , نه من و نه هیچکس دیگه نمیتونه جلوتون رو بگیره.
و اگه ما حرفی میزنیم , برای راهنمایی خودتونه
وگرنه ما که قرار نیست کاری بکنیم و وقتمون رو بزاریم روی ساخت انجین و همه ی سختی کار برای خودتونه.

پاسخ

(1398/5/20، 12:23 عصر)saeed نوشته است: اگه برای شما زحمت به سوالات من پاسخ بدین خوب اسن دیگه انجمن برای چیه؟

اگه میخواید دیگه هیچ ارسالی تو این انجمن با شما ندارم 

اگر هم مسئله چیز دیگه است خوب بگید تا جواب بعدی شما مارو به خیر شما هم به سلامت. 22

ولی من نمیدونم چرا

ملیت های دیگه به ادم امید میدن میگن میتونی 

مای ایرانی میگیم { دوست عزیز چرا بیخیال نمیشی و نمیری دنبال ساخت همون بازی دو بعدی معمولیت ؟؟؟ }

خدا حافظ همگی

من نمیتونم پاسخ گوی همه باشم که چرا واقعیت رو میگم همه بهشون بر میخوره !
بله ، من توی انجمن خارجی سیرا پست گذاشتم بابت همین بازی های آنلاینی که میسازم بسیار هم بنده رو مورد حمایت قرار دادند ؛ 
اما بیاید واقع بینانه نگاه کنید ، شما انگلیسی بلدی که بری چهارتا پست انگلیسی بذاری ؟ یا میخوای از ترنسیلیت استفاده کنی ؟

شما داری میگی برنامه نویسی بلد نیستی ! خب کی مجبورت کرده بری سراغ همچین چیزی ؟؟؟
من زمانی که بلد نبودم با کانستراکت کار بکنم اول 3 بازی فوق العاده ساده ساختم ، یکی دوتا از دوستان توی همین انجمن هم یادشون هست که اولین بازی بنده یک بازی ریاضیاتی بود که سورسشو فقط ترجمه کرده بودم ...

هرچند بقیه دوستان حرف هایی که من زدم رو بهتون نزدند ، چون هیچ کدوم نمیخواستند به اصطلاح نمیدونم دل شما رو بشکنن ، ولی من به فکر آینده هستم ، برام مهم نیست از حرفام کسی ناراحت میشه یا نه ، اگر گوش کرد که خودش بعدا پی میبره کار خوبی کرده اگر گوش نکرد بازم پی میبره که خواست من در اصل کمک بهش بوده ولی دیر میفهمه .

شمام از انجمن بری و خداحافظی بکنی بهتر از این هست که 2 سال دیگه بیای بگی چرا هیچ کدومتون نگفتید اینا چیه ...
شما 2 سال بخوای وقت بذاری روی همین بازی سازی میتونید یک بازی آنلاین زیبا با درآمد فوق العاده برای خودتون بسازید ...
  پاسخ

سپاس شده توسط: Mahdibabaei M.N ، shazde ، wof team ، hamid5700 ، amin COD

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  انتخاب رشته کامپیوتر M.Y 5 2,458 1401/4/11، 06:21 عصر
آخرین ارسال: M.Y
  خرید سورس بازی های شما Hamed85 4 2,135 1401/1/31، 11:02 صبح
آخرین ارسال: Hamed85
  فروش سورس شبه بازی ۴۱۱۴۸ امیرعلی فیروزبخش 0 1,352 1400/11/18، 09:09 عصر
آخرین ارسال: امیرعلی فیروزبخش
  track گوگل انالیتیکس M.Y 6 2,714 1400/10/27، 12:03 عصر
آخرین ارسال: M.Y