راهنمایی بازی کانتر 2بعدی
رک بودن به کنار منم رکم ولی خیلی نا امید کننده حرف میزنه
ادرس فروشگاه ما جهت سفارش هاست ارزان قیمت www.hostssd.ir 

ادرس انجمن انیمیشن سازی : uassets.ir

بازی aa+ در حال ساخت است
تصویر: <a href=[تصویر:  0mm9_mm_thumb.png]

پاسخ

سپاس شده توسط:
مشکل ما اینه کسی بازی با کیفیتی نمیسازه که اصلا برای کاربر صرف دانلود داشته باشه 
حرف درستی نیست...کلیت نداره...و از پایه بی اساسه...البته با احترام 4
این به خود بازساز مربوطه نه انجمن و یا انجین خاصی

یعنی همونی که یونیتی خروجی میگیره به عنوان حجم نهایی کانستراکت هم با 2.  3 مگ ایونور و اونور تر میگیره ...
حرف من سر اینه که توی یونیتی چون داخلش انیمشن ها رو درست می کنی فقط چند تا اسپرایت دست و پای مختلف می خوای ولی برای کانستراکت باید تمام انیمیشن ها رو یکی یکی با اسلحه های مختلف درست کنی و وارد کنی که قطعا حجم بازی رو چند برابر میکنه

(1398/6/9، 11:07 عصر)wof team نوشته است: هیچ کاری نشد نداره
پروژه تیم ما هم مثل همینه شاید بشه گفت بزرگتر 
از هیچ لحاظی هم مشکلی نداریم و کانستراکت کارمون رو راه میندازه

در صورتی که به خود کانس کامل مسلط باشه راحت میتونید بازی رو پیاده سازی کنید به بهترین روش

با کمال احترام...شما نمی تونید برای خودتون بال درست کنید و باهاش به آسمون پرواز کنید 4 
شاید خیلی بخوای خیلی دوست داشته باشی خیلی براش تلاش کنی ولی این آپشن رو نداری
ساخت اینجور بازی ها هم با کانستراکت یه همچین چیزیه...قابلیتی که نداره رو ازش انتظار دارید
البته گفتم...میشه ساخت به شرطی که هی نخواد اسلحه عوض کنه و یا هی لباس تغییر بده...با یه تعداد کاراکتر مشخص و اسلحه مشخص میشه به بهترین نحو ساختش
و یا دیگه باید خیلی توی انیمیشن خبره باشی که انیمیشن ها رو طوری درست کنی که وقتی اسلحه ها رو بهش پین میکنی توی تصویر ضایع نشه که خیلی کار داره 

(1398/6/10، 12:14 صبح)kiarash نوشته است: ایشون با همه همینجور هستن.

مثلا خود بنده نزدیک بود با هم دعوامون شه ولی با هم دوست شدیم.

وقتی به خودت میای میبینی که حرف اقا حسام درسته.

من هم سر همین رک بودنشون داشت دعوامون میشد ولی دیدم دارن درست میگن.

پس از اون موقع من هم تصمیم گرفتم ادم رکی باشم.

الان پست های خیلی قبلی من با لطافت جواب میدادم ولی تازگی ها منم رک جواب میدم.

رک بودن چه ربطی به نا امید کردن داره
سهراب سپهری

ﮔﺎﻫﮕﺎﻫﯽ ﮐﻪ ﺩﻟﻢ ﻣﯿﮕﯿﺮﺩ به خودم میگویم در دیاری که پر از دیوار است
ﺑﻪ ﮐﺠﺎ ﺑﺎﯾﺪ ﺭﻓﺖ؟
ﺑﻪ ﮐﻪ ﺑﺎﯾﺪ ﭘﯿﻮﺳﺖ؟
ﺑﻪ ﮐﻪ ﺑﺎﯾﺪ ﺩﻝ ﺑﺴﺖ
ﺣﺲ ﺗﻨﻬﺎﯼ ﺩﺭﻭﻧﻢ ﮔﻮﯾﺪ :
ﺑﺸﮑﻦ ﺩﯾﻮﺍﺭﯼ ، ﮐﻪ ﺩﺭﻭﻧﺖ ﺩﺍﺭﯼ !
ﭼﻪ ﺳﻮﺍﻟﯽ ﺩﺍﺭﯼ؟!
ﺗﻮ " خدﺍ " ﺭﺍ ﺩﺍﺭﯼ
" ﺧﺪﺍ "
ﺍﻭﻝ ﻭ ﺁﺧر با توست....

پاسخ

سپاس شده توسط: hasansanaei ، shazde
از یک طریق انیمیشن عوض کردن تفنگ ضایع نیس اونم این که اصلا در هنگام ساخت انیمیشن دست نذاری و بعدن روش پین کنی

بازی aa+ در حال ساخت است

پاسخ

سپاس شده توسط:
(1398/6/10، 12:21 صبح)amin COD نوشته است: مشکل ما اینه کسی بازی با کیفیتی نمیسازه که اصلا برای کاربر صرف دانلود داشته باشه 

من منظورم انجمن و یا انجین نبود .

با کانستراکت میشه کلش رویال ساخت ، با کانستراکت میشه ... ساخت !
حالا چند وقت دیگه یک پست و یک بازی از یکی از دوستان میبینید که بنده هم دخل و تصرفی داخلش خواهم داشت ، وقتی منتشر بشه که اسم فرد و نمیارم ، با اینکه فرد تازه کاری هست اما دیشب که برای من سورس رو ارسال کردند و گفتند با هم کار کنیم بنده واقعا لذت بردم از کار ایشون و به چشمم میبینم با ایشون کار کنم !

مشکل من اینه میخوام به همه کمک کنم ؛ خوبیش اینه این دوست عزیز گفت از این به بعد پست هاشو نگاه نکنم  3
بازم خداروشکر چون بعدا دردسرش سر من خراب میشد  21
  پاسخ

سپاس شده توسط: shazde ، rezamms
(1398/6/10، 12:36 صبح)hesam3 نوشته است:
(1398/6/10، 12:21 صبح)amin COD نوشته است: مشکل ما اینه کسی بازی با کیفیتی نمیسازه که اصلا برای کاربر صرف دانلود داشته باشه 

حالا چند وقت دیگه یک پست و یک بازی از یکی از دوستان میبینید که بنده هم دخل و تصرفی داخلش خواهم داشت ، وقتی منتشر بشه که اسم فرد و نمیارم ، با اینکه فرد تازه کاری هست اما دیشب که برای من سورس رو ارسال کردند و گفتند با هم کار کنیم بنده واقعا لذت بردم از کار ایشون و به چشمم میبینم با ایشون کار کنم !

مشکل من اینه میخوام به همه کمک کنم ؛ خوبیش اینه این دوست عزیز گفت از این به بعد پست هاشو نگاه نکنم  3

41 21
سهراب سپهری

ﮔﺎﻫﮕﺎﻫﯽ ﮐﻪ ﺩﻟﻢ ﻣﯿﮕﯿﺮﺩ به خودم میگویم در دیاری که پر از دیوار است
ﺑﻪ ﮐﺠﺎ ﺑﺎﯾﺪ ﺭﻓﺖ؟
ﺑﻪ ﮐﻪ ﺑﺎﯾﺪ ﭘﯿﻮﺳﺖ؟
ﺑﻪ ﮐﻪ ﺑﺎﯾﺪ ﺩﻝ ﺑﺴﺖ
ﺣﺲ ﺗﻨﻬﺎﯼ ﺩﺭﻭﻧﻢ ﮔﻮﯾﺪ :
ﺑﺸﮑﻦ ﺩﯾﻮﺍﺭﯼ ، ﮐﻪ ﺩﺭﻭﻧﺖ ﺩﺍﺭﯼ !
ﭼﻪ ﺳﻮﺍﻟﯽ ﺩﺍﺭﯼ؟!
ﺗﻮ " خدﺍ " ﺭﺍ ﺩﺍﺭﯼ
" ﺧﺪﺍ "
ﺍﻭﻝ ﻭ ﺁﺧر با توست....

پاسخ

سپاس شده توسط:
(1398/6/10، 12:36 صبح)hesam3 نوشته است:

حسام جان عزیز به خاطر حرفم ازت معذرت میخوام و ازت کمک میخوام اونم یک کمک درست و حسابی لطفا برام یک پیشنها خوب بده اگه میش

بازی aa+ در حال ساخت است

پاسخ

سپاس شده توسط:
سلام
خسته نباشید ب خاطر اینکه مثل بچه ها میپرید ب جون هم .
نظر اگ داری بده و برو. و اینکه دوستانی ک میگند نمیشه ،میشه و خیلی راحت میشه و کیفیت بازی هم برمیگرده ب گرافیک بازی ک بیشتر دوستان یا گرافیست ندارند یا پولشو ندارند یا قصدشو ندارند با کسی همکاری کنند.
اینقدم نگید یونیتی یونیتی(نمیگم بده ) ولی خب با این کلی بازیا تو دل بچه هارو خالی میکنید ک آره وقتت رو بیخودی حروم کانستراکت کردی.یونیتی برا س بعدی خیلی خوبه ک همینجوری گرافیک دو بعدی هم ب زور ب دست میاد سه بعدی ک هیچی .
آقا در کل این پروژه ای ک شما دوست عزیز گفتی با کانستراکت راحت و سریع میشه ساخت و امیدوارم موفق باشید(همگی)
غایب
  پاسخ

سپاس شده توسط: shazde ، wof team ، Mahdibabaei M.N ، amirgoli ، علیرضا_
(1398/6/10، 12:21 صبح)amin COD نوشته است:
(1398/6/9، 11:07 عصر)wof team نوشته است: هیچ کاری نشد نداره
پروژه تیم ما هم مثل همینه شاید بشه گفت بزرگتر 
از هیچ لحاظی هم مشکلی نداریم و کانستراکت کارمون رو راه میندازه

در صورتی که به خود کانس کامل مسلط باشه راحت میتونید بازی رو پیاده سازی کنید به بهترین روش

با کمال احترام...شما نمی تونید برای خودتون بال درست کنید و باهاش به آسمون پرواز کنید 4 
شاید خیلی بخوای خیلی دوست داشته باشی خیلی براش تلاش کنی ولی این آپشن رو نداری
ساخت اینجور بازی ها هم با کانستراکت یه همچین چیزیه...قابلیتی که نداره رو ازش انتظار دارید
البته گفتم...میشه ساخت به شرطی که هی نخواد اسلحه عوض کنه و یا هی لباس تغییر بده...با یه تعداد کاراکتر مشخص و اسلحه مشخص میشه به بهترین نحو ساختش
و یا دیگه باید خیلی توی انیمیشن خبره باشی که انیمیشن ها رو طوری درست کنی که وقتی اسلحه ها رو بهش پین میکنی توی تصویر ضایع نشه که خیلی کار داره 

با حرفتون مخالفم 22کانستراکت قدرتشو داره حالا فکر کنیم همون مشکل انیمیشن داره،میشه با نهایت بهینه سازی بازی خیلی حجمشو پایین اورد حتی اگه حجم بازی هم زیاد بشه وقتی بازی خوب باشه برای کاربر حجم مهم نیست

پاسخ

سپاس شده توسط: MohammadHadi ، amirgoli ، shazde
سلام دوستان
عزیز من الان دقیقا چه راهنمایی میخوای از بقیه ؟؟؟ هنوز که چیزی انفاق نیفتاده . یه بسم الله بگو شروع کن ، بروجلو تا هرجا تونستی . به مشکل خوردی یا بیا تو انجمن و مشکلت رو بگو تا ببینیم چیه ، یا کلا پروژه رو نصفه ول کن تا راه حلی برای مشکلت پیدا کنی. الان اومدی این تاپیکو زدی که چی ؟؟؟ بسازم یا نسازم ؟؟؟ خب معلومه بساز دیگه . تا جایی که میتونی بروجلو . فوقش موفق نمیشی و برات یه تجربه میشه و چیزای بیشتری یاد میگیری .
ضمنا اون دوستمون که میگه نمیتونی پرواز کنی . نمیشه بال ساخت و پرواز کرد اما هواپیما میشه ساخت . هرچیزی یه چاره ای داره دیگه . حالا بستگی داره اون چاره عقلانی و قابل انجام باشه یا نه .
استودیو بازیسازی ایروید
جدید ترین ها : شهرزاد ، دربند;1357 و ATOM
[تصویر:  ads.gif]
  پاسخ

سپاس شده توسط: MohammadHadi ، amirgoli ، amin COD ، shazde ، [email protected]
خیلی ممنون از شما دوست عزیز

بازی aa+ در حال ساخت است

پاسخ

سپاس شده توسط: