ستیز قهرمانان؛هیجانی بی پایان(گرافیک جدید)
به نظر من که فوق العاده هستش و گرافیک عالی هم داره.

برای تبلیغات باید هزینه زیادی رو متحمل بشید ولی اگه بازیتون صفحه اول مارکت ها بره خودش خیلی تصب می خوره.

به نظر من اگه از پس هزینه بر میاید داخل سایت هایی مثل فرسروید ، دانلودی ، ... بذاریدش وگرنه همون صفحه اول مارکت ها کافیه.

در ضمن اگه خواستین میتونم با پابلیشرم صحبت کنم بازیتون رو داخل گوگل پلی قرار بده.
کانال مطالب آرشیوی کانستراکت 2

آیدی کانال
  پاسخ

سپاس شده توسط: wof team ، amirgame197 ، mohammed_fn
خیلی عالیه
منم جذب شدم ...
بازیتون آنلاینه ؟؟
بهتره قابلیت بازی با بلوتوث رو هم بزارید ...
[تصویر:  default-yellow.svg]
  پاسخ

سپاس شده توسط: wof team ، mohammed_fn
سلام.
تبریک میگم بازی گرافیک خوبی داره.
یه مقدار هم درباره گیم پلی توضیح بدید.

یه سری توصیه هست که انجام دادنشون حوصله میخواد اما مطمئن باشید از وقت گذاشتن روشون ضرر نمیکنید 4
اول اینکه یه سیستم آنالیتیکس مثل GameAnalytics تو بازی پیاده کنید ( کاملا رایگانه و پلاگین کانستراکت هم داره ) که بتونید رفتار کاربرا و آمارهای کلی رو از بازی بکشید بیرون. درباره آنالیتیکس بازی حتما سرچ کنید منابع خوبی تو سطح نت موجوده. مثل بلاگ آوا گیم و کالج تپسل.
بعد بنظرم بازی رو بصورت محدود سافت لانچ کنید و تو فاز اول کلا ایده ی تبلیغ کردن برای بازی رو فراموش کنید. مثلاً اگه بتونید در حد ۵ هزار کاربر یا کمتر توی سافت لانچ بگیرید و بعد با آنالیتیکس رفتارشون رو تحلیل کنید و کاری کنید که میزان رضایت از بازی و همچنین درآمد به ازای هر کاربر رو به حد مناسبی برسونید یعنی سافت لانچ موفقی داشتید.
حالا که تعداد کاربرای مناسبی دارید و امتیاز بازیتون هم خوبه به کافه بازار بگید شما رو فیچر کنه و بیاره صفحه اول. شما بتونید بیاید صفحه اول و بازیتون هم پتانسیل داشته باشه شدیداً کاربرهاتون رشد میکنن مثلاً یه بازی با ۵ هزار نصب حتی تا ۱۰ برابر یعنی ۵۰ هزار نصب هم می‌تونه نصب بگیره. اینجا دیگه اگه بازیتون جذاب باشه و سیستم درآمدیتون هم درست تعریف شده باشه درآمد خیلی خوبی به سمتتون سرازیر میشه. فقط آنالیز رفتار کاربرا یادتون نره !
بعد از این مرحله اس که تازه تبلیغ برای بازی معنا داره. اونم برای اینه که شما از ۵۰ هزار بشید مثلاً ۷۰ هزار که اونم باز بنظرم برای تیم های نوپا صرفه اقتصادی ندارد و بهتره تمرکزتون رو بزارید رو فیچر شدن تو کافه بازار و نه تبلیغ مستقیم.

امیدوارم موفق باشید.
  پاسخ

سپاس شده توسط: wof team ، Mahdibabaei M.N ، mahdi.p ، mohammed_fn
ممنون از دوستان دیگه نظرشون رو دادن
هدف اول ما فقط اندروید هست و احتمالا بعد از مدتی در صورت استقبال شاید نسخه ویندوز هم منتشر بشه ولی ios رو هنوز فکری راجبش نکردیم
و بازی با بلوتوث رو نمیشه کذاشت اصلا،به کلی امنیت بازی نابود میشه ولی داخل بازی میتونید با دوستاتون مود های تیمی رو بازی کنید

و برای تبلیغات هم من در حال حاضر با دو تا حامی مالی در ارتباط هستم که حالا یکیشون حامی میشه و هزینه تبلیغات و سرور بازی به عهده ایشون میشه

و اقای mhp عزیز که توصیه کرده بودن حتما راجبش تحقیق میکنم ممنون ازتون 63
  پاسخ

سپاس شده توسط: Mahdibabaei M.N ، amirgame197 ، mohammed_fn
سلام و عرض تبریک

واقعا بازی تو چشم برویی ساختین 41 
خیلی حال کردم با گرافیکش و هرچند که هنوز چیز زیادی راجب گیم پلی نمی دونم اما احتمال میدم اون هم عالی باشه
ایشالا مارکت ها هم یکی بعد دیگری ببرنش توی صفحه اول خودشون و ایشالا سود خیلی خوبی ازش براتون بدست بیاد

موفق باشید

سهراب سپهری

ﮔﺎﻫﮕﺎﻫﯽ ﮐﻪ ﺩﻟﻢ ﻣﯿﮕﯿﺮﺩ به خودم میگویم در دیاری که پر از دیوار است
ﺑﻪ ﮐﺠﺎ ﺑﺎﯾﺪ ﺭﻓﺖ؟
ﺑﻪ ﮐﻪ ﺑﺎﯾﺪ ﭘﯿﻮﺳﺖ؟
ﺑﻪ ﮐﻪ ﺑﺎﯾﺪ ﺩﻝ ﺑﺴﺖ
ﺣﺲ ﺗﻨﻬﺎﯼ ﺩﺭﻭﻧﻢ ﮔﻮﯾﺪ :
ﺑﺸﮑﻦ ﺩﯾﻮﺍﺭﯼ ، ﮐﻪ ﺩﺭﻭﻧﺖ ﺩﺍﺭﯼ !
ﭼﻪ ﺳﻮﺍﻟﯽ ﺩﺍﺭﯼ؟!
ﺗﻮ " خدﺍ " ﺭﺍ ﺩﺍﺭﯼ
" ﺧﺪﺍ "
ﺍﻭﻝ ﻭ ﺁﺧر با توست....

پاسخ

سپاس شده توسط: Mahdibabaei M.N ، mahdi.p ، wof team ، mohammed_fn
چه بازی باحالی 41
حتما دانلود خوبی میخوره. 54
منتظر انتشار هستیم   3

پاسخ

سپاس شده توسط: wof team ، Mahdibabaei M.N ، mohammed_fn
رونمایی از گرافیک جدید بازی

نظرتون راجب گرافیک جدید چیه؟ 4
  پاسخ

سپاس شده توسط: hasansanaei ، rezamms ، MohammadHadi
(1398/9/18، 09:11 عصر)wof team نوشته است: رونمایی از گرافیک جدید بازی

همون قبلی هم عالی بود ، ولی گرافیک فعلی قشنگ از حالت طنز خارج شده و ی جنبه جدی به بازی بخشیده .

ضمن اینکه طراحی رابط کاربری فوق العاده هست ...
  پاسخ

سپاس شده توسط: wof team ، mahdi.p
(1398/9/18، 09:14 عصر)hesam3 نوشته است:

همون قبلی هم عالی بود ، ولی گرافیک فعلی قشنگ از حالت طنز خارج شده و ی جنبه جدی به بازی بخشیده .

درسته ولی خب از اونجایی که بازی اکشن هست طنز خیلی مهم نیست،البتع بودن طنز خیلی بهتره ولی چون گرافیک جدید کارکترا بهتر هستند و از لحاظ انیمیتی هم نسبت به قبلی خیلی بهترن و ... به همین خاطر عوض کردیم
  پاسخ

سپاس شده توسط: hasansanaei ، mahdi.p
(1398/9/18، 09:18 عصر)wof team نوشته است:
(1398/9/18، 09:14 عصر)hesam3 نوشته است:

درسته ولی خب از اونجایی که بازی اکشن هست طنز خیلی مهم نیست،البتع بودن طنز خیلی بهتره ولی چون گرافیک جدید کارکترا بهتر هستند و از لحاظ انیمیتی هم نسبت به قبلی خیلی بهترن و ... به همین خاطر عوض کردیم

بلعکس منم جنبه جدی رو جزو ارزش های بازی اسم بردم ؛ کاراکتر های فعلی جذاب تر هستند .
فقط یک سوالی داشتم که جواب دادن یا ندادنش بستگی به خودتون داره ، طراحی کاراکتر و انیمیت رو با چه نرم افزاری صورت دادید ؟؟
چون من توی گانگسترا به مشکلی خوردم و قصد دارم کلا نرم افزار انیمیت رو عوض کنم و گرافیست جدیدی استخدام کنم ، میخوام ببینم با چه نرم افزار هایی شما کار کردید .
  پاسخ

سپاس شده توسط: wof team

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  Cursed letters MohammadHadi 0 807 1401/12/11، 02:02 صبح
آخرین ارسال: MohammadHadi
Information دریانوردان (شروعی از صفر) در دست ساخت... oak 115 57,149 1401/2/26، 10:09 صبح
آخرین ارسال: tohidrajabali
  کلیپی کوتاه از بازی در حال ساخت Alireza3d 6 3,441 1400/9/11، 06:57 عصر
آخرین ارسال: Alireza3d
  گیم پلی قسمت سوم منطقه آلوده alii 4 3,412 1400/8/26، 09:23 عصر
آخرین ارسال: alii
Brick ستیز قهرمانان:هیجانی بی پایان (جدید) Mahdibabaei M.N 17 9,180 1400/8/25، 09:16 عصر
آخرین ارسال: MdSarli

پرش به انجمن: