مشکل در زمینه تعداد نیرو بازی استراتژیک
سلام دوستان (تازه کارم)

یه مشکلی داشتم تو طراحی بازیم یه توضیح ریزی بدم در موردش

ما یک قلعه داریم که مثلا آبیه با چند تا قلعه بی طرف به رنگ سفید و یک قلعه به رنگ قرمز داخل هر کدوم ده تا نیرو هستش 

حالا مشکلم میخوام وقتی تاچ کردم روی قلعه خودمون و کشیدم به سمت قلعه بی طرف یا قرمز (تا اینجا اوکیه از اینجا) نیرو هام از قلعه خودم خارج بشه به تعدادی که موجوده داخل قلعه (مثلا از ده تا نیرو پنج تا اماده شده) وحرکت کنه به سمت قلعه های دیگه و  رسید به قلعه دشمن عددی که زیر قلعه نوشته شده اگه بیشتر از تعداد نیرو های من بود کم بشن ولی اگه کمتر بود قلعه تسخیر بشه و همون لحظه ای که تسخیر شد فریم قلعه به ابی در بیاد 

پیشاپیش ممنونم از کمکتون
 1 هرچه در جستجوی آنی آنی  1  
  پاسخ

سپاس شده توسط:
واقعا با وجود این همه استاید مجرب و حرفه ای برام جای سواله که هیچ نمیتونه کمکم کنه؟؟
  پاسخ

سپاس شده توسط:
دوست عزیز
این کاری که شما می خواینو من بلدم با سی شارپ تو یونیتی یا با بلوپرینت توی آنریل انجین چهار تمیز و خوشگل درش بیارم 5 دقیقه هم برا من بیشتر طول نمیکشه
ولی یه چیزی خورد به سرم داداش
می گم یه سری اسپرایت هایی رو درست کنیم و بگیم در سر راه سربازا وقتی که کاربر دستشو روی صفحه می کشه قرار بدیم و بعد به سربازا رفتار Move To بدیم و بگیم که به اون اسپرایتا بره و انیمیشن اجرا شه ...
امتحان نکردم ولی سورسشو می زنم برات انشاااله

اساتید مجرب الان درگیر گیم جم 2020 هستن
بعضیا هم مشکلات مختلف براشون پیش اومده
[تصویر:  default-yellow.svg]
  پاسخ

سپاس شده توسط: mahdi.p ، rezamms
(1398/10/27، 12:36 صبح)tohidrajabali نوشته است: واقعا با وجود این همه استاید مجرب و حرفه ای برام جای سواله که هیچ نمیتونه کمکم کنه؟؟

سلام

واقعا عذر میخوام در حال حاضر بنده و برخی از دوستان درگیری های زیادی داریم .
ضمن اینکه بنده در 80 درصد موارد روزم سیستمی که روش کانستراکت باشه ندارم و بخاطر همین توی این موضوع نتونستم بهتون کمکی بکنم .
  پاسخ

سپاس شده توسط:
سلام
بازیتون چطوری میفهمه که باید از 10 تا نیرو 5 تا رو بفرسته ؟ یا به عبارتی خودش تصمیم میگیره یا شما امکانی گذاشتی که بازیکن انتخاب کنه چن نفر اماده بشن ؟
[تصویر:  Hurricanes.jpg]
  پاسخ

سپاس شده توسط:
(1398/10/27، 12:47 عصر)general-sherman نوشته است: سلام
بازیتون چطوری میفهمه که باید از 10 تا نیرو 5 تا رو بفرسته ؟ یا به عبارتی خودش تصمیم میگیره یا شما امکانی گذاشتی که بازیکن انتخاب کنه چن نفر اماده بشن ؟

سلام دوست من من دنبال همچین قابلیتی ام که بتونهاین کارو انجام بده خودم ندارم

(1398/10/27، 12:43 صبح)oak نوشته است: دوست عزیز
این کاری که شما می خواینو من بلدم با سی شارپ تو یونیتی یا با بلوپرینت توی آنریل انجین چهار تمیز و خوشگل درش بیارم 5 دقیقه هم برا من بیشتر طول نمیکشه
ولی یه چیزی خورد به سرم داداش
می گم یه سری اسپرایت هایی رو درست کنیم و بگیم در سر راه سربازا وقتی که کاربر دستشو روی صفحه می کشه قرار بدیم و بعد به سربازا رفتار Move To بدیم و بگیم که به اون اسپرایتا بره و انیمیشن اجرا شه ...
امتحان نکردم ولی سورسشو می زنم برات انشاااله

اساتید مجرب الان درگیر گیم جم 2020 هستن
بعضیا هم مشکلات مختلف براشون پیش اومده

ممنون از راهنماییت ولی حقیقتا نفهمیدم چی شد هر وقت وقت داشتی بیشتر توضیح بده مرسی
  پاسخ

سپاس شده توسط:
میخوای Land grabbers درست کنی ؟ 41
  پاسخ

سپاس شده توسط:
خب باید دقیق توضیح بدی چه جوری میخوای باشه ، اگر از من میپرسی میگم اولاً اونجوری که میگی با دست بکشیم و بره سمت قلعه دیگه رو تغییر بده و اینجوریش کن مثلاً وقتی رو قلعه کلیک شد مسیر به سمت قلعه های دیگه رو نشون بده مثلا اگر 3 تا قلعه هست که سربازا میتونن برن سمتش 3 تا مسیر به سمته اونا با فلش نشون بده بعد روی هر کودوم از مسیر ها که تاچ شد یه پیغام بیاد که چندتا سرباز میخوای بفرستی به این مسیر بعد اونجا انتخاب کنی که چندتا سرباز به مسیری که انتخاب کردی برن !

اینجوری خوبه ؟
[تصویر:  Hurricanes.jpg]
  پاسخ

سپاس شده توسط: mahdi.p
من متاسفانه وقت کافی ندارم روش وقت بذارم ی سورس دیشب آماده کردم اما وقت نکردم درست تست کنم و باگ هاشو بگیرم ولی چیزی که میخواید رو کاملا میتونید توی این سورس درک کنید دیگه اگر واقعا قصدتون بازی ساختن باشه از همین میتونید استفاده کنید  :
PathFinding
  پاسخ

سپاس شده توسط: MohammadHadi ، mahdi.p
(1398/10/28، 12:49 صبح)general-sherman نوشته است: خب باید دقیق توضیح بدی چه جوری میخوای باشه ، اگر از من میپرسی میگم اولاً اونجوری که میگی با دست بکشیم و بره سمت قلعه دیگه رو تغییر بده و اینجوریش کن مثلاً وقتی رو قلعه کلیک شد مسیر به سمت قلعه های دیگه رو نشون بده مثلا اگر 3 تا قلعه هست که سربازا میتونن برن سمتش 3 تا مسیر به سمته اونا با فلش نشون بده بعد روی هر کودوم از مسیر ها که تاچ شد یه پیغام بیاد که چندتا سرباز میخوای بفرستی به این مسیر بعد اونجا انتخاب کنی که چندتا سرباز به مسیری که انتخاب کردی برن !

اینجوری خوبه ؟

اینم پیشنهاد خوبیه حالا طراحیش چطوریه
  پاسخ

سپاس شده توسط:

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  گروه انجمن کانستراکت sahabia-games 0 887 1401/4/30، 04:17 عصر
آخرین ارسال: sahabia-games
  کمتر شدن عدد از صفر tohidrajabali 0 862 1401/2/26، 01:06 عصر
آخرین ارسال: tohidrajabali
  مشکل در تاچ کردن mehdi 3 2,529 1400/12/21، 11:09 عصر