ستیز قهرمانان:هیجانی بی پایان (جدید)
(1398/12/18، 05:02 عصر)Mahdibabaei M.N' نوشته است: به نام خدا
سلام
یه مدتی مشکلاتی رو داشتیم و حتی به صرف نظر از ساخت بازی داشتیم می کردیم .در این تاپیک قصد داریم در مورد گیم پلی، گرافیک و توضیحاتی در مورد اتفاقات و مشکلاتی که برامون پیش اومد توضیح دهیم.
حدودای شهریور ماه بود که این ایده رو آقای محمد سارلی دادند و با گروه wofstudio قصد ساخت بازی رو داشتیم . مهرماه بود که گرافیک رو بنده داشتم میزدم و توی گروه هم اعضا در مورد بازی صحبت میکردند ولی کمتر دیده میشد که کسی در برنامه نویسی بازی فعال باشه، من با خودم گفتم که گرافیک بازی رو تغییر بدم، گرافیک رو بهتر کردم و حدودای دی ماه که از نظر گرافیکی من پیشرفت کرده بودم دوباره گرافیک رو تغییر دادم که در اون زمان به تاپیک ساخته شد برای رونمایی گرافیک (در واقع دو تا ، هم گرافیک قبلی و هم بعدیش)
داشتم گرافیک رو می‌ساختم که دوستانم بهم گفتند این بازیتون چرا پیشرفتی در برنامه نویسی نداره، من رفتم با آقای سارلی صحبت کردم، آقای سارلی هم با شرایط اون موقع و گرافیکی که شاید چندان خوب نبود از گروه خداحافظی کردند. در اینجا محمد هادی (سازنده ی آموزش شیپور) اومد گفت بیایید دوباره شروع کنیم. کم کم جمع شدیم و دوباره گروهی زدیم به نام رایکا ، اولاش تصمیم به ساخت مینی گیم داشتیم ولی محمد هادی ایده هایی داد که بزرگ بودند و من گفتم که این ایده های بزرگ رو بزاریم سال بعد و الان بریم سراغ ستیز.
خلاصه مدیریت عوض شد و چند نفری هم به گروه اضافه شدند و برخی اعضا هم به دلایل مختلفی نتوانستند در ساخت این بازی ما رو همراهی کنند. من تصمیم گرفتم این دفعه یه گرافیکی بزنم که دیگه پشیمون نشوم و خیلی هم خوب بشه. از ابتدای اسفند ماه شروع به ساخت گرافیک جدید کردم و پیشرفتی که نسبت به گرافیک های قبلی کرده بودم خیلی خوب بود .امروز قصد دارم بخشی از این گرافیک رو هم در اینجا بزارم و در مورد گیم پلی بازی هم توضیح بدم.
[تصویر:  menuuudgf.jpg]
[تصویر:  sh2dgf.jpg]
[تصویر:  sh1dgf.jpg]
[تصویر:  sh5dgf.jpg]
[تصویر:  chatdgf.jpg]
[تصویر:  menu_infodgf.jpg]
[تصویر:  macandgf.jpg]
[تصویر:  Artboard_3dgf.jpg]
[تصویر:  Artboard_2dgf.jpg]

[تصویر:  Artboard_1dgf.jpg]
[تصویر:  Artboard_15dgf.jpg]
[تصویر:  dgddgf.jpg]
همونطور که در بالا دیدید بازی ستیز قهرمانان یک بازی چندنفره جنگی هست که در اون کاربران می توانند به صورت انلاین و افلاین(درمورد افلاین بودن هنوز به تصمیم نهایی نرسیدیم) بازی کنند. در این بازی کاربران با هم می جنگند با استفاده از جوی استیک و کنترل سلاحی که دارند و ضربه زدن می توانند حریف خود را شکست دهند. در این بازی کاراکتر ها برای نسخه ی اول 10 الی 13 تا در نظر گرفته ایم(در بالا کاراکتر های 1 و 3 و 6 هستند که من به ترتیب کاراکتر ها رو طراحی نکردم و فعلا فقط این سه تا هست و بعدا ساخته می شوند) و مکان ها نیز هم 10 تا خواهد بود. در مراحل مختلف تله هایی هم در نظر گرفته ایم و مراحل به مراتب سخت تر میشوند, بازی به صورت گروهی هم نیز به صورت 2 -2 و 3-3 هم امکان پذیر هست.قدرت کاراکتر ها متفاوت هست و فقط تفنگ نیست و انواع سلاح ها در کاراکتر های مختلف وجود دارد. هر کاراکتر 3 نوع ضربه داره که هر ضربه نسبت به قبلیش قدرت بیشتری دارد و به نحو دیگری هم اجرا می شود.کاراکتر ها طی بالا بردن سطح بازی باز میشوند. معجون و جِم و کارت ارتقا کاراکتر و  سکه و صندوق ها در بازی هم وجود دارند که در جاهای مختلف برای ارتقا کاراکتر و خرید و ... استفاده می شوند.
بازی با انجین کانستراکت 2 ساخته می شود و گرافیک بازی هم با ادوبی ایلوستریتور.

از دوستان خواهشمندیم که نظرات خود را بدهند و اگر سوالی هم دارند در خدمتتون هستیم.

سلام  خسته نباشید
کار این بازی به کجا رسید؟ من دو ساله منتظر انتشار انتظارم!
بازی خیلی قشنگ و جذاب هستش گفتید تابستان منتشر میشه نه؟! چی شد لغو شد! 
به نظر من حتما کار رو ادامه بدید بازی به شدت جذابی هستش اگه آفلاین باشه که خیلی معرکه هستش اگه آنلاین باشه که طلاست!

سپاس شده توسط: mostafanastary ، ᔕinaᗪehghani
(1400/8/22، 12:13 عصر)^_^ Ali ^_^' نوشته است:
(1398/12/18، 05:02 عصر)Mahdibabaei M.N' نوشته است: به نام خدا
سلام
یه مدتی مشکلاتی رو داشتیم و حتی به صرف نظر از ساخت بازی داشتیم می کردیم .در این تاپیک قصد داریم در مورد گیم پلی، گرافیک و توضیحاتی در مورد اتفاقات و مشکلاتی که برامون پیش اومد توضیح دهیم.
حدودای شهریور ماه بود که این ایده رو آقای محمد سارلی دادند و با گروه wofstudio قصد ساخت بازی رو داشتیم . مهرماه بود که گرافیک رو بنده داشتم میزدم و توی گروه هم اعضا در مورد بازی صحبت میکردند ولی کمتر دیده میشد که کسی در برنامه نویسی بازی فعال باشه، من با خودم گفتم که گرافیک بازی رو تغییر بدم، گرافیک رو بهتر کردم و حدودای دی ماه که از نظر گرافیکی من پیشرفت کرده بودم دوباره گرافیک رو تغییر دادم که در اون زمان به تاپیک ساخته شد برای رونمایی گرافیک (در واقع دو تا ، هم گرافیک قبلی و هم بعدیش)
داشتم گرافیک رو می‌ساختم که دوستانم بهم گفتند این بازیتون چرا پیشرفتی در برنامه نویسی نداره، من رفتم با آقای سارلی صحبت کردم، آقای سارلی هم با شرایط اون موقع و گرافیکی که شاید چندان خوب نبود از گروه خداحافظی کردند. در اینجا محمد هادی (سازنده ی آموزش شیپور) اومد گفت بیایید دوباره شروع کنیم. کم کم جمع شدیم و دوباره گروهی زدیم به نام رایکا ، اولاش تصمیم به ساخت مینی گیم داشتیم ولی محمد هادی ایده هایی داد که بزرگ بودند و من گفتم که این ایده های بزرگ رو بزاریم سال بعد و الان بریم سراغ ستیز.
خلاصه مدیریت عوض شد و چند نفری هم به گروه اضافه شدند و برخی اعضا هم به دلایل مختلفی نتوانستند در ساخت این بازی ما رو همراهی کنند. من تصمیم گرفتم این دفعه یه گرافیکی بزنم که دیگه پشیمون نشوم و خیلی هم خوب بشه. از ابتدای اسفند ماه شروع به ساخت گرافیک جدید کردم و پیشرفتی که نسبت به گرافیک های قبلی کرده بودم خیلی خوب بود .امروز قصد دارم بخشی از این گرافیک رو هم در اینجا بزارم و در مورد گیم پلی بازی هم توضیح بدم.
[تصویر:  menuuudgf.jpg]
[تصویر:  sh2dgf.jpg]
[تصویر:  sh1dgf.jpg]
[تصویر:  sh5dgf.jpg]
[تصویر:  chatdgf.jpg]
[تصویر:  menu_infodgf.jpg]
[تصویر:  macandgf.jpg]
[تصویر:  Artboard_3dgf.jpg]
[تصویر:  Artboard_2dgf.jpg]

[تصویر:  Artboard_1dgf.jpg]
[تصویر:  Artboard_15dgf.jpg]
[تصویر:  dgddgf.jpg]
همونطور که در بالا دیدید بازی ستیز قهرمانان یک بازی چندنفره جنگی هست که در اون کاربران می توانند به صورت انلاین و افلاین(درمورد افلاین بودن هنوز به تصمیم نهایی نرسیدیم) بازی کنند. در این بازی کاربران با هم می جنگند با استفاده از جوی استیک و کنترل سلاحی که دارند و ضربه زدن می توانند حریف خود را شکست دهند. در این بازی کاراکتر ها برای نسخه ی اول 10 الی 13 تا در نظر گرفته ایم(در بالا کاراکتر های 1 و 3 و 6 هستند که من به ترتیب کاراکتر ها رو طراحی نکردم و فعلا فقط این سه تا هست و بعدا ساخته می شوند) و مکان ها نیز هم 10 تا خواهد بود. در مراحل مختلف تله هایی هم در نظر گرفته ایم و مراحل به مراتب سخت تر میشوند, بازی به صورت گروهی هم نیز به صورت 2 -2 و 3-3 هم امکان پذیر هست.قدرت کاراکتر ها متفاوت هست و فقط تفنگ نیست و انواع سلاح ها در کاراکتر های مختلف وجود دارد. هر کاراکتر 3 نوع ضربه داره که هر ضربه نسبت به قبلیش قدرت بیشتری دارد و به نحو دیگری هم اجرا می شود.کاراکتر ها طی بالا بردن سطح بازی باز میشوند. معجون و جِم و کارت ارتقا کاراکتر و  سکه و صندوق ها در بازی هم وجود دارند که در جاهای مختلف برای ارتقا کاراکتر و خرید و ... استفاده می شوند.
بازی با انجین کانستراکت 2 ساخته می شود و گرافیک بازی هم با ادوبی ایلوستریتور.

از دوستان خواهشمندیم که نظرات خود را بدهند و اگر سوالی هم دارند در خدمتتون هستیم.

سلام  خسته نباشید
کار این بازی به کجا رسید؟ من دو ساله منتظر انتشار انتظارم!
بازی خیلی قشنگ و جذاب هستش گفتید تابستان منتشر میشه نه؟! چی شد لغو شد! 
به نظر من حتما کار رو ادامه بدید بازی به شدت جذابی هستش اگه آفلاین باشه که خیلی معرکه هستش اگه آنلاین باشه که طلاست!

با سلام و خسته نباشید
بنده هم خیلی مشتاق هستم که این بازی منتشر بشه و حیفه که لغو بشه چون معلومه اگه منتشر بشه مثل بازی کوییز آف کینگز که در زمان انتشار خیلی خوب عمل کرد این بازی هم غوغا میخواد بکنه و حیفه همچین بازی ای لغو بشه
بنده یک پیشنهاد هم که داشتم این بود که برای ابتدای بازی یک داستان دو سه خطی گفته بشه مثلا(افراد مختلف از کشور های مختلف برای مسابقات ستیز یک جا جمع شده اند تا بهترین های این مسابقات باشند)) حالا من فکر نکردم و هرچی به ذهنم اومد نوشتم ولی خیلی خوب میشه مثل اون اول بازی یه فیلم کوتاهی باشه و اون داستانو تعریف کنه
در آخر هم یه سوال داشتم و سوالم این بود که این بازی برای پلتفرم اندروید میخواد منتشر بشه درسته؟

سپاس شده توسط: ᔕinaᗪehghani
این پروژه بعد از کلی پستی و بلندی به تیم دیگه ای منتقل شده (بلومون)

(1400/8/23، 03:28 عصر)rezamms نوشته است: این پروژه بعد از کلی پستی و بلندی به تیم دیگه ای منتقل شده (بلومون)
مگه ایده پروژه برای شماست که از این تیم به اون تیم منتقل میکنین؟بعد پاشیده شدن گروه که خودتون بدون رضایت من گرفتین پروژه رو ادامه دادین ولی چون میدونستم به جایی نمیرسین حرفی هم نزدم الان باز پروژه رو به یه تیم دیگه سپردین؟عجب رویی دارین شما

سپاس شده توسط: M.gh ، محمدرضا ، ᔕinaᗪehghani ، MrAlvand
والا من تا جایی که یادم میاد در زمان منحل شدن گروه شما گفتی ایده مسیر شکن برای خودت بمونه ولی این بازی رو به هادی و بقیه سپردی
پیامش هم فکر کنم موجود باشه

ایده خود بازی هم طبق گفته های خودت برگرفته (یا کپی) چندین بازی دیگه هست. پس ایده یونیک نیست که براش حرص میخوری .

(پس من تا اینجا حرف جدیدی نزدم فقط تکرار حرف های خودت رو گفتم)

(1400/8/25، 07:19 عصر)rezamms نوشته است: والا من تا جایی که یادم میاد در زمان منحل شدن گروه شما گفتی ایده مسیر شکن برای خودت بمونه ولی این بازی رو به هادی و بقیه سپردی
پیامش هم فکر کنم موجود باشه

ایده خود بازی هم طبق گفته های خودت برگرفته (یا کپی) چندین بازی دیگه هست. پس ایده یونیک نیست که براش حرص میخوری .

(پس من تا اینجا حرف جدیدی نزدم فقط تکرار حرف های خودت رو گفتم)
بعد منحل شدن گروه ما اصلا باهم صحبت میکردیم که بخوایم راجب سپرده شدن ایده صحبت کنیم؟! اونم تازه محمد هادی که اصلی ترین مشکل رو با اون داشتم...تنها چیزی هم گفتم به مهدی بابایی بود که گفتم "حالا بسازید ببینم چیکار میکنید" اونم بعد اینکه خودتون داشتید ادامه میدادنیش بود و همونطور که گفتم میدونستم به جایی نمیرسه واسه همین اینطور گفتم.الانم که مدعی شدی ایده کپیه! اگه ایده کپی از چند تا بازی هست یعنی شما خودتون دراین حد هم نمیتونید؟! نمیتونید دو سه تا بازی رو کپی کنین بسازین که رفتین سمت ایده من؟ایده صرفا یه الهام فقط از یه بازی بود، اونم فقط فلسفه "مبارزه چند ابرسرباز باهم" بود، اگه اینو کپی از چند بازی میدونی که حرفی نمیمونه!موقع منحل شدن گروه با اینکه دلخوری هایی بود نادیده گرفتم و بدون دعوا و مشکلی منحل شدیم و رفتیم پی کارمون...اما اینکه اومدین ایده رو دزدیدن نهایت بی مرامیه

سپاس شده توسط: محمدرضا ، ᔕinaᗪehghani
بله من این ایده رو کپی میدونم و حرف خاصی باقی نمیمونه

گفتم پیام هاش موجوده . بعدا برای خودت ارسال میکنم
ایشالا بعد از اینکه تیمشون بازی رو منتشر کردن بیشتر صحبت میکنیم...

(1400/8/25، 08:51 عصر)rezamms نوشته است: بله من این ایده رو کپی میدونم و حرف خاصی باقی نمیمونه

گفتم پیام هاش موجوده . بعدا برای خودت ارسال میکنم
ایشالا بعد از اینکه تیمشون بازی رو منتشر کردن بیشتر صحبت میکنیم...
حله دوشواری نداریم اصلا
شما راه خودتونو برید منم راه خودمو1

سپاس شده توسط: ᔕinaᗪehghani ، S.L.F

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  Cursed letters MohammadHadi 0 987 1401/12/11، 02:02 صبح
آخرین ارسال: MohammadHadi
Information دریانوردان (شروعی از صفر) در دست ساخت... oak 115 57,618 1401/2/26، 10:09 صبح
آخرین ارسال: tohidrajabali
  کلیپی کوتاه از بازی در حال ساخت Alireza3d 6 3,505 1400/9/11، 06:57 عصر
آخرین ارسال: Alireza3d
  گیم پلی قسمت سوم منطقه آلوده alii 4 3,447 1400/8/26، 09:23 عصر
آخرین ارسال: alii
  بازی کلماتی کلمپز mostafanastary 7 4,610 1400/8/21، 12:22 عصر
آخرین ارسال: mostafanastary

پرش به انجمن: