گلفیدن ( مینی گلف )
(1399/2/10، 07:47 عصر)hesam3 نوشته است: سلام حسین جان .دو تا مورد رو میخواستم در حد توصیه بهت بگم و بسته به خودت که میخوای چطوری رفتار کنی .اما موضوع اینه که اولا بچه ها توی انجمن خداروشکر همگی خوب هستند و خوب بقیه رو میخوان ، با این حال بهتر هست درباره بازی های در حال ساختتون پست نذارید و ی جورایی تا زمان پایان پروژه پستی بابتش نزنید .اما دلایلی که بخاطرشون میگم این کار و نکنید ؛
1 - بیشتر از اینکه بخواید وقتتون رو روی پروژه بذارید باید متن های دیگران رو بخونید ، روش فکر کنید و پاسخ بدید و بعد باز دوباره همین سناریو تکرار میشه .
2 - امکان داره نظرات اعلام شده با سناریو شما بسیار متفاوت تر باشه و همچنین اینکه همه نظرات همیشه مفید نیستند و این وسط 50 / 50 میشه و بهتر هست اگر سناریو بازی از قبل توسط خودتون یا تیمتون تایید و نهایی شده دیگه پیشنهادات و انتقادات راه نندازید .
بازی هایی که منتشر میشن طی مدت زمان نه چندان کوتاهی باز خورد های بهتری میخورن ، مثلا میتونید با ی تعداد نصب محدود ( مثلا 1000 تای اول ) (اول) رفتار کاربران رو شناسایی کنید و نظرات و همچنین پیشنهادات رو دریافت کنید و بعد دست به تغییرات محیط و سناریو بازی بزنید .
اینو یادتون نره که بازی هایی مثل کلش اف کلنز و رویال و هزاران بازی دیگه هر ماه دارن بالانس میکنند شایدم کمتر ...خب پس اگر میخواستند قبل از انتشار بازی هزار بار بشینن هی از اول روی سیستم بالانسینگشون کار کنند که فقط ی سال بالانسش طول میکشید ، بازم نتیجه مطلوبی نداشت .به هر حال این ها موضوعاتی بود که خواستم بهت بگم ، اگرم فکر میکنی بازی بد بیاد بیرون نصب نمیخوره و اینا ، پرداخته ذهن خودته ، بازیت منتشر شد ، حتی اگر 1000 نفر هم نظر منفی بدن ، میتونی با آپدیت متوالی و بالانس و مقدار کمی تبلیغات توی 1000 نفر بعدی نظرات مثبت و گاها نظرات منفی قبلی رو هم مثبت کنی 1
موفق باشی .
سلام حسام جان.
خیلی ممنون که به فکر من هستی و این توصیه ارزشمند رو نوشتی.
دقیقا چیزهایی که شما نوشتی درسته و برا خودمم کم اتفاق نیفتاده. اما همیشه یه کرمی تو وجود من بوده و از این ناراحت بودم که چرا فرهنگ devlog نوشتن مثل اونور آب تو ایران جا نیفتاده. فلسفه وجود این تاپیک این بوده. چون بچه های دیگه که از کارهای در حال ساختشون میگفتن بعد چند وقت دیگه تاپیک رو ادامه نمیدادن. البته من میخواستم اول یه نسخه قابل بازی چند مرحله ای از بازی بسازم و بزارم دوستان نظر بدن که خب وسوسه شدم و زودتر از موعد درباره بازی پست گذاشتم. البته الان که فکرش رو میکنم بازی من قرار نیست خیلی محصول بزرگی باشه که نیاز چندانی هم به devlog داشته باشه.
بازم ممنون از نظر ارزشمندت.
ارادتمند.
  پاسخ

سپاس شده توسط: oak ، hasansanaei

سلام
خوشحالم که بلاخره میخوایی شروع کنی یه بازی رو کامل بسازی امیدوارم وسطش دلت رو هم نزنه
نمیدونم شاید ترس از شروع کردن یا شکست داری که بازیت یهو نگیره بعد ولش میکنی

گلف یکی از های محبوب که معمولا رنج سنین مختلف راحت بازی میکنن مثلا از یه بچه کوچولو تا یه مرد بزرگ سبک بازیش یه جوریه که همه دوست دارن
گرافیک خوب بزنی برای کارت ایده متفاوت بدی فک کنم تو صفح های اول بتونی قرار بگیری چون الان تو کافه بازار و مایکت تنوع بازی ها خیلی اومده پایین همه شدن کلماتی این یه پوینت برای شما

یه سوال داشتم زاویه بازی رو نمیتونی مثل این عکس بکنی
احساس میکنم میتونه جذاب تر باشه اینجوری

http://s10.picofile.com/file/8395903176/unnamed.png
  پاسخ

سپاس شده توسط: hasansanaei ، shazde
(1399/2/14، 10:21 صبح)Morj7 نوشته است:  سلام
خوشحالم که بلاخره میخوایی شروع کنی یه بازی رو کامل بسازی امیدوارم وسطش دلت رو هم نزنه
نمیدونم شاید ترس از شروع کردن یا شکست داری که بازیت یهو نگیره بعد ولش میکنی

گلف یکی از های محبوب که معمولا رنج سنین مختلف راحت بازی میکنن مثلا از یه بچه کوچولو تا یه مرد بزرگ سبک بازیش یه جوریه که همه دوست دارن
گرافیک خوب بزنی برای کارت ایده متفاوت بدی فک کنم تو صفح های اول بتونی قرار بگیری چون الان تو کافه بازار و مایکت تنوع بازی ها خیلی اومده پایین همه شدن کلماتی این یه پوینت برای شما

یه سوال داشتم زاویه بازی رو نمیتونی مثل این عکس بکنی
احساس میکنم میتونه جذاب تر باشه اینجوری

http://s10.picofile.com/file/8395903176/unnamed.png
سلام محمدجان.
ممنون شما لطف داری.
این عکسی که فرستادی سه بعدیه کاملا و بنظرم توی کانستراکت انجام دادنش ممکن نیست.
  پاسخ

سپاس شده توسط: hasansanaei ، shazde
سلام
خیلی ببخشید تاپیک رو بالا میارم
ولی گفته بودین تا ۵ روز آینده یک نسخه ی قابل تست میزارین
فقط گفتم شاید یادتون رفته
۴۵ روز گذشت  4
  پاسخ

سپاس شده توسط: saman

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  Cursed letters MohammadHadi 0 808 1401/12/11، 02:02 صبح
آخرین ارسال: MohammadHadi
Information دریانوردان (شروعی از صفر) در دست ساخت... oak 115 57,150 1401/2/26، 10:09 صبح
آخرین ارسال: tohidrajabali
  کلیپی کوتاه از بازی در حال ساخت Alireza3d 6 3,441 1400/9/11، 06:57 عصر
آخرین ارسال: Alireza3d
  گیم پلی قسمت سوم منطقه آلوده alii 4 3,412 1400/8/26، 09:23 عصر
آخرین ارسال: alii
Brick ستیز قهرمانان:هیجانی بی پایان (جدید) Mahdibabaei M.N 17 9,180 1400/8/25، 09:16 عصر
آخرین ارسال: MdSarli

پرش به انجمن: