خداحافظی از دوستان به سمت سربازی
سلام دوستان کانستراکتی گل
امیدوارم هر جا که هستید شاد و سالم و هدفمند باشید
ایام محرم رو هم خدمتتون تسلیت عرض میکنم

همونطور که از عنوان تاپیک پیداست دیگه نوبتی هم باشه نوبت منه
پیش به سوی خدمت مقدس سربازی
آره، من دیگه نوبت یکساله معافیت تحصیلم به سر اومده بود که دفترچه رو پست کردم و برگه سبز برام اومد که جنابعالی سوم شهریور ماه اعزامی...منم واقعیت اولش یکم ناراحت شدم چون فکر می کردم حداقل از مهرماه شروع کنند ولی بعدش گفتم حالا که دوره کروناست و مدت آموزشی یک ماهه بهترین فرصت برای اینکاره...برای همین دیگه خودمو اماده رفتن کردم
البته درس رو هم کنار نگذاشتم...دوباره امسال کنکور دادم و اگه توی اون رشته ای که می خوام در بیام از سربازی میام بیرون ولی فعلا تا اطلاع ثانوی به من میگن سرباز خخخ

خواستم از طریق این تاپیک هم خداحافظی کنم از همه دوستان و زحمتکشان انجمن
و همچنین از همتون حلالیت بگیرم که با دل صاف برم سربازی...از همین جا از همه دوستان طلب حلالیت دارم...به بزرگی خودتون ببخشید اگه چیزی گفتم ناراحت شدید یا چیزی پشت سرتون گفتم یا هر چی که خودم هم یادم نمیاد...دوستان حلالیت

فکر نکنم دیگه برسم که پیام هاتون رو بخونم (شاید هم برسم)
انشالا بعد که از دوره آموزشی اومدم میبینمشون
یا علی ... خداحافظ دوستان

سهراب سپهری

ﮔﺎﻫﮕﺎﻫﯽ ﮐﻪ ﺩﻟﻢ ﻣﯿﮕﯿﺮﺩ به خودم میگویم در دیاری که پر از دیوار است
ﺑﻪ ﮐﺠﺎ ﺑﺎﯾﺪ ﺭﻓﺖ؟
ﺑﻪ ﮐﻪ ﺑﺎﯾﺪ ﭘﯿﻮﺳﺖ؟
ﺑﻪ ﮐﻪ ﺑﺎﯾﺪ ﺩﻝ ﺑﺴﺖ
ﺣﺲ ﺗﻨﻬﺎﯼ ﺩﺭﻭﻧﻢ ﮔﻮﯾﺪ :
ﺑﺸﮑﻦ ﺩﯾﻮﺍﺭﯼ ، ﮐﻪ ﺩﺭﻭﻧﺖ ﺩﺍﺭﯼ !
ﭼﻪ ﺳﻮﺍﻟﯽ ﺩﺍﺭﯼ؟!
ﺗﻮ " خدﺍ " ﺭﺍ ﺩﺍﺭﯼ
" ﺧﺪﺍ "
ﺍﻭﻝ ﻭ ﺁﺧر با توست....

پاسخ

سپاس شده توسط: M.gh ، MRleader.10 ، Master Badfar ، mhp ، shazde ، aag ، ARKEYA ، hasansanaei ، Mehrdad ، MdSarli ، Alireza3d ، Amirhesam.KH ، shaygaaan ، ᔕinaᗪehghani
سلام محمد امین .

محمد امین نرو ، اگر تو بری منم مجبورم برم :)))

بلعکس منم دقیقا فردا و پس فردا رو مرخصی گرفتم از سر کار برم پلیس + 10 برای سربازی اقدام کنم ...
البته من همون آموزشی رو دارم که به قول خودت الان مدت کرونا هست و یک ماه هست .

فقط ی سوال ؛ هرچند فردا شاید خودم به جوابش برسم ؛ اما بازم اگر جواب سوالم رو میدونی جواب بده ؛
من از شهریور سال پیش دانشگاه رو ول کردم اومدم بیرون ، به نظرت بهم اضافه خدمت میخوره ؟ یا تا ی سال معافیت داره ؟

متاسفانه قسط هامم 20 میلیونش مونده و نتونستم بدم :|

ولی شنیدم که اگر این ماه اقدام نکنم هرچند معافیت هم داشته باشم بازم بهم جریمه میخوره و کلا بهت بگم برگام ریخته از ترس :))))

فقط بگم من که حلالت نمیکنم ، نمیدونم چرا ولی مهم اینه که دوس ندارم با دل صاف بری سربازی  :)) ‌
  پاسخ

سپاس شده توسط: saman
به هر حال سربازی برای هر فرد واجب است.
 امیر افشار نوری هستم مدیر وب سایت ایمن بازار. من متخصص سیستم های ایمنی از قبیل سیستمهای اعلام حریق، هشدار دهنده نشت گاز هستم. دارنده چندین مقام المپیاد ریاضی و دارای دو ثبت اختراع بوده و به شطرنج و طراحی مدارات الکترونیک علاقه مندم.
  پاسخ

سپاس شده توسط:
(1399/6/1، 10:25 عصر)amin COD نوشته است: سلام دوستان کانستراکتی گل
امیدوارم هر جا که هستید شاد و سالم و هدفمند باشید
ایام محرم رو هم خدمتتون تسلیت عرض میکنم

همونطور که از عنوان تاپیک پیداست دیگه نوبتی هم باشه نوبت منه
پیش به سوی خدمت مقدس سربازی
آره، من دیگه نوبت یکساله معافیت تحصیلم به سر اومده بود که دفترچه رو پست کردم و برگه سبز برام اومد که جنابعالی سوم شهریور ماه اعزامی...منم واقعیت اولش یکم ناراحت شدم چون فکر می کردم حداقل از مهرماه شروع کنند ولی بعدش گفتم حالا که دوره کروناست و مدت آموزشی یک ماهه بهترین فرصت برای اینکاره...برای همین دیگه خودمو اماده رفتن کردم
البته درس رو هم کنار نگذاشتم...دوباره امسال کنکور دادم و اگه توی اون رشته ای که می خوام در بیام از سربازی میام بیرون ولی فعلا تا اطلاع ثانوی به من میگن سرباز خخخ

خواستم از طریق این تاپیک هم خداحافظی کنم از همه دوستان و زحمتکشان انجمن
و همچنین از همتون حلالیت بگیرم که با دل صاف برم سربازی...از همین جا از همه دوستان طلب حلالیت دارم...به بزرگی خودتون ببخشید اگه چیزی گفتم ناراحت شدید یا چیزی پشت سرتون گفتم یا هر چی که خودم هم یادم نمیاد...دوستان حلالیت

فکر نکنم دیگه برسم که پیام هاتون رو بخونم (شاید هم برسم)
انشالا بعد که از دوره آموزشی اومدم میبینمشون
یا علی ... خداحافظ دوستان

انشالله هر چه زودتر برگردی  3
  پاسخ

سپاس شده توسط:
موفق باشی داداش. همین که یه پوئن داری و اونم این که آموزشی یک ماه هست خدا رو شکر کن

(1399/6/2، 01:27 عصر)ARKEYA.__.JAFARI نوشته است:
(1399/6/2، 12:44 عصر)imenbazar نوشته است: به هر حال سربازی برای هر فرد واجب است.

‌البته به جز کسانی که میرن رشته تجربی
البته اون ها هم میرن
ولی زمین تا آسمون فرق داره

​​​​

درود
تو دوره ی آموزشی تفاوت چندانی نداره .
  پاسخ

سپاس شده توسط: ARKEYA
امیدوارم به زودی شاهد حضورتون در انجمن باشیم.

غایب
  پاسخ

سپاس شده توسط:
(1399/6/2، 02:38 صبح)hesam3' نوشته است: سلام محمد امین .

محمد امین نرو ، اگر تو بری منم مجبورم برم 21)

بلعکس منم دقیقا فردا و پس فردا رو مرخصی گرفتم از سر کار برم پلیس + 10 برای سربازی اقدام کنم ...
البته من همون آموزشی رو دارم که به قول خودت الان مدت کرونا هست و یک ماه هست .

فقط ی سوال ؛ هرچند فردا شاید خودم به جوابش برسم ؛ اما بازم اگر جواب سوالم رو میدونی جواب بده ؛
من از شهریور سال پیش دانشگاه رو ول کردم اومدم بیرون ، به نظرت بهم اضافه خدمت میخوره ؟ یا تا ی سال معافیت داره ؟

متاسفانه قسط هامم 20 میلیونش مونده و نتونستم بدم 22

ولی شنیدم که اگر این ماه اقدام نکنم هرچند معافیت هم داشته باشم بازم بهم جریمه میخوره و کلا بهت بگم برگام ریخته از ترس 21))

فقط بگم من که حلالت نمیکنم ، نمیدونم چرا ولی مهم اینه که دوس ندارم با دل صاف بری سربازی  21

سلام
شما 3 ماه بعدز از ترک تحصیل (یا بعد از مورخه کاغذ معافیت تحصیلی) موظف هستید خودتون رو به نظام معرفی کنید (مراجعه به پلیس +10 ) و اگر از این تایم بگذره 3 ماه الی 6 ماه اضاف میخورید ولی اینم بستگی به شانست داره و سیستم ملی (متاسفانه)
اما من تو 2 سال سربازی ندیدم همخدمتی هام که اضاف داشتند بخشیده نشوند یا به بهونه 22 بهمن یا بخشنامه بخشیده شدند!
اما در مورد سربازی :
نمیدونم بگم یا نگم اما این یه واقعیته :
بعد از دو سال سربازی دیگه اون آدم قبلی نیستید!

پاسخ

سپاس شده توسط: M.gh ، MRleader.10 ، hasansanaei ، nariman ، daiisalman ، ᔕinaᗪehghani
سلام دوستان 
نمیدونم خبر دارید یانه اما چند وقت پیش تو بنیاد بازی های رایانه ای خوندم بازیسازان از سربازی معاف اند . درصورتی که بهتون پروژه بدن و برای وزارت دفاع بسازید معاف میشید و به جای سربازی پروژه میسازید براشون . البته نمیدونم فردی هم میشه یانه چون نوشته بود باید شرکت داشته باشید و ... .به هر حال گفتم شاید خبر نداشته باشید و الکی برید سربازی . 
پ.ن : اگه رفتید و پروژه ساختید ، همه شو نسازید واسه ماهم بزارید چن سال دیگه احتمالا باید بریم  42121
استودیو بازیسازی ایروید
جدید ترین ها : شهرزاد ، دربند;1357 و ATOM
[تصویر:  ads.gif]
  پاسخ

سپاس شده توسط: M.gh ، Amirhesam.KH
نقل قول: سلام
شما 3 ماه بعدز از ترک تحصیل (یا بعد از مورخه کاغذ معافیت تحصیلی) موظف هستید خودتون رو به نظام معرفی کنید (مراجعه به پلیس +10 ) و اگر از این تایم بگذره 3 ماه الی 6 ماه اضاف میخورید ولی اینم بستگی به شانست داره و سیستم ملی (متاسفانه)
اما من تو 2 سال سربازی ندیدم همخدمتی هام که اضاف داشتند بخشیده نشوند یا به بهونه 22 بهمن یا بخشنامه بخشیده شدند!
اما در مورد سربازی :
نمیدونم بگم یا نگم اما این یه واقعیته :
بعد از دو سال سربازی دیگه اون آدم قبلی نیستید!
دقیقا از همین میترسیدم !
بلعکس پلیس + 10 هم رفتم فعلا که بهم گفتن بخاطر همین غیبت حتی حق کفالت رو هم ازم میگیرن !
هرچند من به هرشکلی شده نمیرم . ( 2 سال رو )
برای شخصی مثل من اگر برنامه نویسی و کامپیوتر رو ازم بگیرن ؛ دیگه عملا میشم ی آدم الکی و بدرد نخور .
به غیر از شخص شما ، دوستانی رو میشناسم که که بعد از دو سال سربازی به کلی برنامه نویسی رو یادشون رفته ...
بعدش هم نه انگیزه ای میمونه برای ادامه نه رمقی برای شروع دوباره .

به غیر از اون اگر من برم سربازی که سر کارم دیگه نمیرم و اینطوری وضعیت مالی خانوادم بهم میریزه ؛ قشنگ .
خلاصه که فعلا دوندگی دارم ...
  پاسخ

سپاس شده توسط: ARKEYA
(1399/6/3، 05:34 عصر)محمد 82 نوشته است: سلام دوستان 
نمیدونم خبر دارید یانه اما چند وقت پیش تو بنیاد بازی های رایانه ای خوندم بازیسازان از سربازی معاف اند . درصورتی که بهتون پروژه بدن و برای وزارت دفاع بسازید معاف میشید و به جای سربازی پروژه میسازید براشون . البته نمیدونم فردی هم میشه یانه چون نوشته بود باید شرکت داشته باشید و ... .به هر حال گفتم شاید خبر نداشته باشید و الکی برید سربازی . 
پ.ن : اگه رفتید و پروژه ساختید ، همه شو نسازید واسه ماهم بزارید چن سال دیگه احتمالا باید بریم  42121

سلام اره اگر مدرک دانشگاهی معتبر داشته باشین و با انجین پر کاربردی کار کنید میرید و برای دولت پروژه انجام میدین فکر کنم نوشته بود ۳۰ درصد برای شما هست و ۷۰ درصد درآمد برای دولت.
  پاسخ

سپاس شده توسط:

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تایپیک گفتگوی آزاد shazde 658 261,219 1401/11/25، 09:49 عصر
آخرین ارسال: LALI.ARB
  سوال : استیم hasansanaei 1 1,726 1400/7/24، 11:18 صبح
آخرین ارسال: mostafanastary
  زبان برنامه نویسی M.Y 16 8,573 1400/6/19، 03:25 عصر
آخرین ارسال: Prince
  طرح صیانت مجلس شورای اسلامی M.Y 9 4,341 1400/5/26، 02:11 عصر
آخرین ارسال: M.Y