مدیا فایر
سلام به دوستان
من رفتم یه سرچی زدم که میشه فایل exe  رو به Apk تبدیل کرد بعد همه سایت ها گفتن برنامه مدیا فایر رو نصب کنید و خروجی اندروید بگیرید خب به نظر شما خوب نیست ما با node.js خروجی exe بگیریم وبعد با اون نرم افزار به فایل اندرویدی تبدیلش کنیم ؟ میشه چون برای من دانلود نمیشد  توی اینجا رفتم  همه سایت ها همینو میگفتن ولی فایل مدیا فایر بالا نمیومد که دانلود بشه ..... به نظر شما با این روش میشه که ما خروجی بی درد سر بگیریم ؟؟؟؟
  پاسخ

سپاس شده توسط:
سلام 
داداش من بزار یه چیزی بهت بگم ، این خرمایی که الان شماداری میخوری من و خیلی از بچه ها بارها و بارها با هستش بازی کردیم ، این خروجی ها یا اخرش ناموفقه یا پرفورمنس دلخواه و درخور نداره . پس بهتره وقتتون رو واسه اینا نزارید . من سال 95 ، دقیقا 6 ماه وقت گذاشتم واسه خروجی و هرچی راه بود امتحان کردم (تبدیل html5 یا exe یا ipa به apk که هیچ کدوم جواب نداد) و اخرش رسیدم به خروجی مناسب وقت (یعنی کوکون) . به نظرم شماهم به جای وقت صرف کردن تو این موارد برید از روش تخصصی (وینوس - فونگپ - خروجی مستقیم) خروجی بگیرید و وقتتون رو صرف یادگیری و حل مشکلات اون بکنید . البته گاهی اوقات هم این کارها باعث کشف روش های جدید خروجی میشه اما بازم میگم بهتره از روش های اصولی خروجی بگیریم. 
استودیو بازیسازی ایروید
جدید ترین ها : شهرزاد ، دربند;1357 و ATOM
[تصویر:  ads.gif]
  پاسخ

سپاس شده توسط: oak ، Amirhesam.KH ، Master Badfar ، ᔕinaᗪehghani
دوست عزیز
این کار مثل این میمونه که بجا اینکه از جاده اصلی و آسفالت بریم ، بندازیم جاده خاکی
خب وقتی روش های راحت تری مثل فونگپ هستش ، مگگه مرض داریم بریم exe بگریم تبدیش کنیم به apk
اونجوری هم حجمش میره بالا
پلاگین های مهمی مثل بازار و تپسل و ادموب و اندروید تولز و پرداخت درون برنامه روش نصب نمبشه
بهینه نیست
و کلی ایراد دیگه
برید سراغ وینوس و فونگپ از این روش های بی خود و ناشیشانه به ظاهر متفکرانه که بدون در نظر گرفتن ایراداتش انجام میشه ستفاده نکنید

[تصویر:  default-yellow.svg]
  پاسخ

سپاس شده توسط: Amirhesam.KH

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  انتخاب رشته کامپیوتر M.Y 5 2,508 1401/4/11، 06:21 عصر
آخرین ارسال: M.Y
  خرید سورس بازی های شما Hamed85 4 2,166 1401/1/31، 11:02 صبح
آخرین ارسال: Hamed85
  فروش سورس شبه بازی ۴۱۱۴۸ امیرعلی فیروزبخش 0 1,368 1400/11/18، 09:09 عصر
آخرین ارسال: امیرعلی فیروزبخش
  track گوگل انالیتیکس M.Y 6 2,747 1400/10/27، 12:03 عصر