یونیتی که میگن اینه؟
بله
اگه علاقه داشته توی ۱ ماه هم تا حد خوبی یاد میگیرید
  پاسخ

سپاس شده توسط: Amirhesam.KH ، oak
(1399/7/17، 01:38 صبح)M.gh نوشته است: بله
اگه علاقه داشته توی ۱ ماه هم تا حد خوبی یاد میگیرید
خیل ممنون   واقعا یک ماه میتونه مناسب باشه برای این کار. ؟؟چون فکر میکنم باید به اون درک از حرکت و اجسام برسیم و... و اینا کمی زمان ببرن. امیدوارم همه چی همونطور که شما میگید ساده باشع

غایب
  پاسخ

سپاس شده توسط:
نه حالا یک ماه دقیقا
ولی خب اگه علاقه داشتید و تنبلی نکنید ( 1 ) و بشینید آموزش ببینید‌ زود‌تر از اون چه که فکر میکنید یاد میگیرید.
  پاسخ

سپاس شده توسط: Amirhesam.KH
(1399/7/17، 12:57 عصر)M.gh نوشته است: نه حالا یک ماه دقیقا
ولی خب اگه علاقه داشتید و تنبلی نکنید ( 1 ) و بشینید آموزش ببینید‌ زود‌تر از اون چه که فکر میکنید یاد میگیرید.
خیلی ممنون بهم انگیزه دادین

غایب
  پاسخ

سپاس شده توسط:
سلام وقتتون بخیر,من دیر به دیر میام انجمن تازه دیدم و خواستم در حد خودم کمکی کرده باشم
برای بازی که معرفی کردید میتونه دلایل مختلفی باشه که دوستان هم راهنمایی کردن منم خلاصه وار میگم
1.تنبلی سازندگان و سعی در اتمام زودتر پروژه
2.نداشتن اطلاعات و علم کافی
در کل حتی یک نفر فقط برنامه نویس باشه و از مدلسازی هم چیزی ندونه اینترنت پر مدل برای استفاده هستش
در رابطه با سنگین شدن برای گوشی باید بگم که اگر از مدل های های پولی و پرحجم استفاده کنید ممکنه سنگین بشه حالا اگر تحقیق کنید میتونید درباره اپشنای سنگین شدن یا نشدن یاد بگیرید ولی میشه برای بازی های اندروید مدل های لوپولی اسفاده کرد که هم کم حجمن هم قشنگ
 برای یادگیری مدلسازی هم بستگی به شما داره که میخواید لوپولی کار کنید یا های پولی و روزی چقدر اموزش میبینید,من خودم یکی رو میشناسم یک سال کار کردن و لوپولی کامل بلدن حالا چقدر اموزش اینا دیدن رو نمیدونم
موفق باشید

پاسخ

من میخوام هایپولی کار کنم حالا های های هم که نه!!! دیگه یجوری که از پس خودم بر بیام و مدل هام خوب باشه و مثل اون بازی داغون نباشه 

غایب
  پاسخ

سپاس شده توسط:
دوست عزیز اگه گرافیک عالی می خوای باید یونیتی رو بزاری پایین کوه بعد انریل رو بزاری بالای قله هر بازی موفق عایلی رو دارن با اون میسازن مسل کالاف هالا خود دانی با انریل میتونی بدون کد نویسی هم بازی بسازی  16
  پاسخ

(1399/7/23، 09:14 صبح)saeed نوشته است: دوست عزیز اگه گرافیک عالی می خوای باید یونیتی رو بزاری پایین کوه بعد انریل رو بزاری بالای قله هر بازی موفق عایلی رو دارن با اون میسازن مسل کالاف هالا خود دانی با انریل میتونی بدون کد نویسی هم بازی بسازی  16
الان اساسین کرید هم با یونیتی ساخته می شده گرافیک عالی هم داشته. اینکه بگیم بریم آنریل به نظرم اشتباهه چون گرافیک بازی به همون مدل های ما بستگی داره. به هر حال ممنونم از نظرتون

غایب
  پاسخ

سپاس شده توسط:
(1399/7/23، 09:14 صبح)saeed نوشته است: دوست عزیز اگه گرافیک عالی می خوای باید یونیتی رو بزاری پایین کوه بعد انریل رو بزاری بالای قله هر بازی موفق عایلی رو دارن با اون میسازن مسل کالاف هالا خود دانی با انریل میتونی بدون کد نویسی هم بازی بسازی  16
دوست عزیز
من میتونم واست چند تا از برتری های یونیتی نسبت به آنریل رو بگم
اولا آنریل حجمی نزدیک به 100 گیگابایت دره
ثانیا خروجی که آنریل میده کلا بهینه نیست حتی اگر یه مدل با 4 تا پولیگان تو پروژت باشه و فقط واسه پیسی خوبه
سوما که هر بزی رو میشه با هر انجینی ساخت
چهارما کالاف رو با آنریل ساختن خب درسته ولی اونا نیومدن با آنریلی که دست من و شماست بازی بسازن ، اونا رفتن برا خودشون سورس انجین رو گرفتن و انقدر تو بحثا نورپردازی و خروجی و گرافیک ادیت کردن که نگو
آقا خلاصه که آنریل انجین خیلی هم خوب نیست
مثلا این بازی رو ببینید ، این بازی با آنریل ساخته شده ولی بشدت آشغاله پس هر بازی رو میشه با هر انجینی ساخت
آنریل انجین دانش بالا در مدل سازی و تکسچر سازی و شیدر سازی و برنامه نویسی می خواد 
و در انتها
یونیتی هم حجمش کمتره
هم بهینه تره
هم خروجیش بهینه تره
کاربران زیادی داره و بازار کارش بهتره
و اینکه خیلی باحاله و توش هم میشه بدون برنامه نویسی بازی ساخت و دوبعدی هم داره
میتونید با گرافیک بالا هم رندر بگیرید : https://faranesh.com/animation-3d/18854-...e-in-unity

ضمنا یه نگاهی به این نمونه ها که همشون با یونیتی 2019 رندر گرفتن بندازید
کار یکی از دوستان هستن و با یونیتی رندر گرفته شده 

[تصویر:  photo_2020_10_14_08_54_56.jpg]

تصویر : http://s17.picofile.com/file/8410823300/..._54_56.jpg

[تصویر:  photo_2020_10_14_08_55_15.jpg]

تصویر : http://s16.picofile.com/file/8410823326/..._55_15.jpg

[تصویر:  photo_2020_10_14_08_55_33.jpg]

تصویر : http://s16.picofile.com/file/8410823334/..._55_33.jpg

(1399/7/23، 09:55 صبح)آموزش دهنده نوشته است:
الان اساسین کرید هم با یونیتی ساخته می شده گرافیک عالی هم داشته. اینکه بگیم بریم آنریل به نظرم اشتباهه چون گرافیک بازی به همون مدل های ما بستگی داره. به هر حال ممنونم از نظرتون
نه اساسینز با یونیتی ساخته نشده این خیلی اشتباهه
اساسینز کرید با موتور انویل یا سیمیتار ساخته شده
[تصویر:  default-yellow.svg]
  پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Star مکاتبه با سیرا nariman 24 10,357 1400/1/13، 03:55 عصر
آخرین ارسال: ᔕinaᗪehghani
  یونیتی سرانجام ویژوال اسکریپت رو اضافه کرد Mehrdad 0 1,821 1399/12/17، 12:11 عصر
آخرین ارسال: Mehrdad
  حل شده یک سوال مهم M.Y 6 3,549 1399/11/5، 03:23 عصر
آخرین ارسال: M.Y
  اموزش یونیتی از پایه general-sherman 5 3,263 1399/9/25، 01:28 صبح
آخرین ارسال: M.gh
  انیمیشن سه بعدی "نماز در قدس" AliAliAliAli 12 6,535 1399/7/25، 02:59 عصر
آخرین ارسال: AliAliAliAli

پرش به انجمن: