درخواست راهنمایی در مورد ارور پلاگین تپسل
تصویر: Array
(1399/11/25، 10:52 صبح)mahdi13862' نوشته است:
(1399/11/24، 05:58 عصر)sjdidisjj' نوشته است:
(1399/11/21، 06:54 عصر)mahdi13862' نوشته است: سلام
بفرما
https://storage.backtory.com/tapsell-ser....5.c2addon

ممنون داداش این تپسل سالمه و ارور نمیده مث اون قبلی ک اصن نره داخل بازی ولی الان مشکل اینکه با وجود پلاگین تپسل بازی رو باز کنه حل شده ولی نمیدونم چرا هنوزم تبلیغ نشون داده نمیشه (تویه خروجی اندروید موبایل) من زون ایدی و همه رو درست زدم...بنظرم تو اونت نویسی هم مشکلی ندارم.... ولی نمیدونم چرا هنوزم نشون نمیده تبلیغو ک کلن این مشکلم حل بشه...
و در ضمن تو این تپسل اصلی واسه بنر نداره تو اونت نوسی دستوراشو...ما باید همون زون ایدی تبلیغ بنری ک تو تپسل بهمون داده رو وارد کنیم حله؟
(تو پرانتز بگم که من با بیسیک4انروید خروجی میگیرم و رو گوشیمم ک تست کردم اندرویدم ده)

سلام

مشکل این همینه که تو خروجی اندروید تبلیغ نشون نمیده
تو باید آخر کارت که همه چی ok بود تپسل رو که نشون نمیده تو تست (پلاگین اقا میلاد ) رو کار کنی خب
بعد من هم مشکل داشتم حل شد .
تایپک منو میدید
مشکلتون حل بود

موفق باشید ......

داداش شرمنده من منظورتو نفهمیدم . اگه میشه کامل تر توضیح میدی ک من چیکار کنم ک تبلیغاتو نشون بده تو اپ اندروید؟
و منظورت از تاپیک کدوم تاپیکه؟ میشه اونو لینک کنی
  پاسخ

سپاس شده توسط:
(1399/11/25، 05:29 عصر)sjdidisjj نوشته است: تصویر: Array
(1399/11/25، 10:52 صبح)mahdi13862 نوشته است:
(1399/11/24، 05:58 عصر)sjdidisjj نوشته است:  ممنون داداش این تپسل سالمه و ارور نمیده مث اون قبلی ک اصن نره داخل بازی ولی الان مشکل اینکه با وجود پلاگین تپسل بازی رو باز کنه حل شده ولی نمیدونم چرا هنوزم تبلیغ نشون داده نمیشه (تویه خروجی اندروید موبایل) من زون ایدی و همه رو درست زدم...بنظرم تو اونت نویسی هم مشکلی ندارم.... ولی نمیدونم چرا هنوزم نشون نمیده تبلیغو ک کلن این مشکلم حل بشه...
و در ضمن تو این تپسل اصلی واسه بنر نداره تو اونت نوسی دستوراشو...ما باید همون زون ایدی تبلیغ بنری ک تو تپسل بهمون داده رو وارد کنیم حله؟
(تو پرانتز بگم که من با بیسیک4انروید خروجی میگیرم و رو گوشیمم ک تست کردم اندرویدم ده)

سلام

مشکل این همینه که تو خروجی اندروید تبلیغ نشون نمیده
تو باید آخر کارت که همه چی ok بود تپسل رو که نشون نمیده تو تست (پلاگین اقا میلاد ) رو کار کنی خب
بعد من هم مشکل داشتم حل شد .
تایپک منو میدید
مشکلتون حل بود

موفق باشید ......

داداش شرمنده من منظورتو نفهمیدم . اگه میشه کامل تر توضیح میدی ک من چیکار کنم ک تبلیغاتو نشون بده تو اپ اندروید؟
و منظورت از تاپیک کدوم تاپیکه؟ میشه اونو لینک کنی

سلام
ايشون يجوري توضيح دادن منم چيزي از پيامشون نفهميدم اما فكر كنم منظور از تاپيك من يكي از اين دو تا تاپيك باشه:
مشکل خروجی فونگپ
آجاکس و خروجی فونگپ
اما يچيز ديگه مطمئيد با بيسيك فور اندرويد ميتونيد خروجي بگيريد و پلاگين ها رو اضافه كنيد؟
موفق باشيد...
نقل قول:
 لحظه ها را ميگذرانديم تا به خوشبختي برسيم؛ غافل از اينكه خوشبختي در آن لحظه ها بود كه گذرانديم.
  پاسخ

سپاس شده توسط:
بفرما
پلاگین پلاگین تپسل

بالاخره انتظار ها به پایان رسید:
ریزی منتشر شد! 
  پاسخ

سپاس شده توسط:
(1399/11/25، 07:01 عصر)mahdi13862 نوشته است: بفرما
پلاگین پلاگین تپسل

چیزی به نام سرچ ساخته شده لطفا سرچ سرچ سرچ کنید

سلام بهتر نبود اون قسمت دوم رو نمي نوشتيد؟
نقل قول:
 لحظه ها را ميگذرانديم تا به خوشبختي برسيم؛ غافل از اينكه خوشبختي در آن لحظه ها بود كه گذرانديم.
  پاسخ

سپاس شده توسط: M.Y ، sjdidisjj
بابا اعصابه من
اون لحظه واقعا خورد شده بود
این آقا پلاگین داره و میگه دوباره برام بفرستید ....
این اعصاب منو خورد کرد

واقعا ببخشید

مشکل شما میدونی چی بود
مشکل این بود پلاگین سایت تپسل تو اندروید پایین ۸ کار میکنه ولی پلاگین
تپسل وینوس که فرستادم اون برا همه است و زحمت ساخت شوفکر کنم اقا میلاد کشیده باشه
این مشکل برای منم پیش اومد بود با پلاگین اقا میلاد حل شد

بازهم ببخشید

ریزی منتشر شد! 
  پاسخ

سپاس شده توسط: ᔕinaᗪehghani
(1399/11/26، 02:12 عصر)mahdi13862' نوشته است: بابا اعصابه من
اون لحظه واقعا خورد شده بود
این آقا پلاگین داره و میگه دوباره برام بفرستید ....
این اعصاب منو خورد کرد

واقعا ببخشید

مشکل شما میدونی چی بود
مشکل این بود پلاگین سایت تپسل تو اندروید پایین ۸ کار میکنه ولی پلاگین
تپسل وینوس که فرستادم اون برا همه است و زحمت ساخت شوفکر کنم اقا میلاد کشیده باشه
این مشکل برای منم پیش اومد بود با پلاگین اقا میلاد حل شد

بازهم ببخشید

سلام . داداشم من ک اصن ازت دوباره نخواستم ک پلاگین تپسل رو بفرستی . من اون اول اول ک فقط پلاگین اقا میلادو داشتم ازت خواستم تپسل اصلی رو بفرستی . ک خودمم بعدش از تو سایت تپسل گشتم پیداش کردم و یکم بعدش هم شما همونو ک پیدا کرده بودم و واسه خوده تپسل بود رو فرستادی . ک ازتم تشکر کردم گفتم الان با این پلاگینی ک فرستادی مشکل باز نکردن بازی حل شد . ولی هنوزم واسه من تبلیغو نشون نمیده ک خواستم اگه میتونی راهنمایی کنی . ولی شما خودت دوباره پلاگین فرستادی و خودتم اعصابت خورد شد ازینکه دوباره خواستم پلاگین بفرستی :/

حالا عیبی نداره ها من فقط خواستم توضیح بدم ک برداشت اشتباه نشه....

حالا همه اونا به کنار . من تو اونجا با بیسیک خروجی میگرفتم . گفتم شاید واسه اضافه نکردن پلاگین نشه اصن
گفتم بیام با فونگپ خروجی بگیرم . ک پلاگین تپسل هم بهش اضافه شه...

ی فایل الکی با کنستزاکت ساختم ی تبلیغ ویدیو ای و یه تبلیغ بنر انی هم بهش اضاف کردم . بعد اومدم تو فونگپ خروجی گرفتم . خروجی داد و تو گوشیم ک نصب کردم(اندرویدم ده) باز میشه ولی تبلیغ نشون داده نمیشه ک فکر کنم بخاطر اندرویدمه .
ولی تو شبیه ساز گوشیم ک تست کردم همونو نشون میده تبلیغارو بدون مشکلی.....

حالا مشکل اصلیو پست میکنم تو بعدی ... خودتم فک کنم همون مشکلو داشتی بی ذحمت اگه تونستی ی راهنمایی بکن

(1399/11/26، 02:00 عصر)SinaDehghani' نوشته است:
(1399/11/25، 07:01 عصر)'mahdi13862' نوشته است: بفرما
پلاگین پلاگین تپسل

چیزی به نام سرچ ساخته شده لطفا سرچ سرچ سرچ کنید

سلام بهتر نبود اون قسمت دوم رو نمي نوشتيد؟

ممنونم داداش . حالا شما ام بی ذحمت پست بعدیمو بخون ببین میتونی کمک کنی

اقا من الان با فونگپ ک میام خروجی بگیرم با این مشکل مواجه ام ک ی اروری میده
ولی ی فایل تست ک خروجی گرفتم بدون مشکل خروجی داد

اون عکس ارور شو الان میزارم

بگید چیکار کنم ک رفع بشه

<a href="https://s17.picofile.com/file/8424950200/bandicam_2021_02_14_13_44_22_135.jpg>لینکش</a>

Object moved

تو پست بعدی هم همه متن لوگ رو میزارم
  پاسخ

سپاس شده توسط:
داداش حالت خوبه چه میکنی ؟؟
ببین این مشکل حل شدنیه فقط الان میفرستم که چجوری حل شه

بیا
https://construct2.ir/showthread.php?tid...A%AF%D9%BE

قشنگ بخون همه چیز رو و انجام بده

و یک چیز مهم درباره لوگ فونگپ
وقتی لوگ باز شد شما کنترل f5 بزنید سرچ اش بیاد و ارور رو سرچ کنید و اونا رو بزارید
ریزی منتشر شد! 
  پاسخ

سپاس شده توسط: ᔕinaᗪehghani
اقا من مشکلم حل شد با اضافه کردن اون کد هایی ک تو تاپیک بود...
الان دیگه خروجی گرفتم با فونگپ...
خیلی ممنون . این مشکلم و یکی از اصلی ترین مشکلام حل شد
بازم تشکر میکنم

فقط ی بدی داره ک واسه اندروید بالا نمیگیره(البته تبلیغ تپسل فقط. وگرنه خود بازی هم تو اندروید بالا جواب میده9 ....
من تو شبیه ساز گوشیم تبلیغات نشون میده
چون اندروید خودم دهه تو حالت عادی تبلیغاتو نشون نمیده..

و اینکه ی مشکلی تو خروجیم بود واسه سیو جایزه دریافت شده بعد از دیدن تبلیغه...ک همونجا بهش اضاف میشه ولی به ی صفحه ی دیگه ک میری اون مقدار کم میشه و در اصل بعد از دیدن تبلیغ . مقدار اضافه شده به متغیر سیو نمیشه...
سیستم اضافه و سیو شدن سکه بعد از برخورد پلیر با هرکدوم از سکه ها / هیچ مشکلی نداره این سیستم و بخوبی اجرا میشه....
کد نویسیشو بلدم و مشکلی تو کد نویسی نیس فقط ی جاشو ک شک دارم اینه ک من ***کلمه ذخیره*** واسه ست ایتم ک وارد کردم برایه قسمت دریافت جایزه . با کلمه ای ک وقتی پلیر به سکه برخورد میکنه و اونجا هم ی کلمه واسه ست ایتم باید میزاشتم یکیه . یعنی هر دوجا این کد وارد شده.set item "savem"to mony

پاینی واسه اضافه شدن جایزه و سیو شدنش

/ad100 to mony
tapsel/onadshowfinishd // system
localstorage/set item "savem"to mony

یه جا هم این کد هس واسه ذخیره پس از برخورد پلیر به سکه set item "savem"to mony
حالا چون ازین کلمه savem تو این جاها استفاده کردم و یکیه . به مشکل خورده یا نه اصن باید همینجوری باشه؟

یا خلاصه سوالم این میشه ک من باید برای هرجایی ک تو بازی از متغیر سکه م کم میشه یا اضافه میشه بهش باید یه کلمه جداگانه بزارم تو قسمت ست ایتم یا نه ؟ همه جا باید یک کلمه شبیه بهم وارد کنم واسه تو ست ایتم؟
  پاسخ

سپاس شده توسط:
فرستادم این تایپیک بخون
رفع مشکل خروجی فونگپ (:
ریزی منتشر شد! 
  پاسخ

سپاس شده توسط: ᔕinaᗪehghani ، sjdidisjj
تصویر: Arrayتصویر: Array
(1399/11/26، 05:14 عصر)mahdi13862' نوشته است: فرستادم این تایپیک بخون
رفع مشکل خروجی فونگپ (:

داداش از همین تاپیکی که الان فرستادی و اون بالا فرستاده بودی قبل این استفاده کردم رفتم داخلش و کد هاشو استفاده کردم و مشکلمم حل شد ک تو پست قبلیم گفتم و از شمام تشکر کردم واسه تاپیکی ک فرستادی و مشکلمو حل کرد....
بعد گفتم ی مشکل واسه سیو بازی بوجود اومده(البته نه همه سیستم سیو بازی) سیستم دریافت سکه از تو خوده بازی سالمه و سیو میشه ولی تو بخش فروشگاه ک تبلیغ میبینه و سکه بهش اضافه میشه اونجا مشکل داره ک بعدش ذخیره نمیشه.....

یک بار پست قبلی منو کامل بخون داداش واسه مشکل سیو اینجارو کامل تر توضیح دادم
  پاسخ

سپاس شده توسط:

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  حل شده خرید درون برنامه مایکت در وب ویو Arianm 3 844 1402/4/25، 12:01 عصر
آخرین ارسال: Arianm
Wink سیستم شخصی سازی خودرو Arianm 1 391 1402/4/24، 05:21 عصر
آخرین ارسال: SHAMIRZA
  علت بازی نشدن وقتی نصب شده amirhosseinalizadehgharebaba81 1 314 1402/4/23، 02:22 عصر
آخرین ارسال: (:--ALI--:)
  چگونگی اجرا بازی روی ه‍است ایران (:--ALI--:) 8 1,461 1402/3/24، 04:50 عصر
آخرین ارسال: (:--ALI--:)
  وصل شدن به روح هاست قبلی :) amirhosseinalizadehgharebaba 2 2,028 1401/11/2، 09:43 عصر
آخرین ارسال: amirhosseinalizadehgharebaba

پرش به انجمن: