ریزی منتشر شد .......
باسلام دوستان بالاخره بازی بنده هم منتشر شد میتونید برید به لینک زیر و دانلود کنید

ویژگی ها

فروشگاه
گردونه شانس
سکه رایگان
کانال ما در پیامرسان
.......
بازی پاتفرمر
داستان: ریزی کوچولو و بقیه دوستاش که خیلی باهم رفیق بودند توسط رییس بزرگ اسیر و اهریمنی میشوند شما باید تلاش کنی کمکش کنی که بتونه بقیه دوستاشو نجات بده و رییس بزرگ رو نابود کنه.
https://myket.ir/app/com.cellroid.reyzi

ممنون که توجه کردید
بالاخره انتظار ها به پایان رسید:
ریزی منتشر شد! 
  پاسخ

سپاس شده توسط: M.gh ، ᔕinaᗪehghani ، mhp ، amin COD ، Alireza3d ، Hossein ، hasansanaei
(1399/12/16، 11:43 صبح)mahdi13862 نوشته است: باسلام دوستان بالاخره بازی بنده هم منتشر شد میتونید برید به لینک زیر و دانلود کنید

ویژگی ها

فروشگاه
گردونه شانس
سکه رایگان
کانال ما در پیامرسان
.......
بازی پاتفرمر
داستان: ریزی کوچولو و بقیه دوستاش که خیلی باهم رفیق بودند توسط رییس بزرگ اسیر و اهریمنی میشوند شما باید تلاش کنی کمکش کنی که بتونه بقیه دوستاشو نجات بده و رییس بزرگ رو نابود کنه.
https://myket.ir/app/com.cellroid.reyzi

ممنون که توجه کردید

سلام واقعا تبريك ميگم مهدي جان من كه منتظر بودم!!!
نميدونم ميتونم ازتون انتقاد كنم يا نه (اگر اين انتقاد رو دوست نداشتيد پيام بديد با كمال ميل حذفش ميكنم)

1- گرافيك بازي و ui و اينا خوبه اما همون چينشي كه گفتم هنوز جاي كار داره نمي دونم اگر نظر خودتون اينه كه چينش مشكلي نداره از اين گزينه بگذريد

2- هيچ عكسي از محيط مراحل بازي نذاشتيد و همش از منو عكس گذاشتيد هيچكس هم بخاطر منو بازي رو نصب نمي كنه البته شايد هم بكنه!

3- فونت هايي كه استفاده كرديد اصلا جالب نيستند!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (من نميدونستم به ui شما نگاه كنم يا به فونت هاتون!!!!!!!!)

4- و يسري اشكالات ريز ديگه كه براي كه انشالله توي بروزرساني بعدي رفعش كنيد (اندازه بعضي اشيا زيادي كوچيك هست)

5- ولي در كل عالي بود و خيلي سخت من كه هنوز نتونستم به مرحله 10 برسم بنظرتون يكم زيادي سخت نيست ؟!!!!!!!

ممنون كه تا اينجا اين متن رو خونديد
هميشه و در همه حال موفق باشيد.........
نقل قول:
 لحظه ها را ميگذرانديم تا به خوشبختي برسيم؛ غافل از اينكه خوشبختي در آن لحظه ها بود كه گذرانديم.
  پاسخ

سپاس شده توسط: M.Y ، Hossein ، mostafanastary ، hasansanaei
سلام خیلی ممنون از انتقادتون
انتقاد ادم های بزرگ رو میسازه
۱ بنظر خودم خوبه چنجا رو هم دیدم تقریبا این جوری بود
۲ فرستادم برای مایکت درحال بررسی است
۳یکی از دوستان گفتند خوبه دقیق نمیدونم کی بود عکس جوکر روی پروفایل اش بود اگر نظری دارید یه عکسی بزارید بیشتر متوجه بشوم
۴میشه بگید
۵ بازی لپس ورد منم مرحله ۸ مونده ام خیلی سخته البته بازی من با گرفتن تیر میتونید همه مراحل سریع و اسون ببرید

سپاس از نظرتون
ریزی منتشر شد! 
  پاسخ

سپاس شده توسط: ᔕinaᗪehghani ، hasansanaei
سلام مهدی جان خوشحال شدیم بعد از مدت ها دوباره توی انجمن بازی ساخته شد
بازیت رو هنوز بازی نکردم ولی اگه وقت کنم دانلودش میکنم
همونطور که سینا هم گفت مشکل فونت خیلی توی چشم هست به نظرم از فونت یکان استفاده کنید خوبه( البته شایدم اسمش رو اشتباه گفتم)
یه مشکل دیگه که هست اینه که ای کاش سکه رایگان رو توی بخش فروشگاه میذاشتی و اون کانال ایتا رو توی یه بخش ارتباط با ما قرار میدادی .
در هر صورت خیلی خوب و هیجان انگیز به نظر میرسه .

موفق باشی.//
  پاسخ

سپاس شده توسط: M.Y ، hasansanaei ، ᔕinaᗪehghani
(1399/12/16، 01:09 عصر)mahdi13862 نوشته است: سلام خیلی ممنون از انتقادتون
انتقاد ادم های بزرگ رو میسازه
۱ بنظر خودم خوبه چنجا رو هم دیدم تقریبا این جوری بود
۲ فرستادم برای مایکت درحال بررسی است
۳یکی از دوستان گفتند خوبه دقیق نمیدونم کی بود عکس جوکر روی پروفایل اش بود اگر نظری دارید یه عکسی بزارید بیشتر متوجه بشوم
۴میشه بگید
۵ بازی لپس ورد منم مرحله ۸ مونده ام خیلی سخته البته بازی من با گرفتن تیر میتونید همه مراحل سریع و اسون ببرید

سپاس از نظرتون

سلام
ممنون كه به اين انتقاد ها گوش كرديد اميدوارم به قول خودتون سازنده بوده باشه اما در مورد ، مورد چهارم و سوم:
3- همونطور كه آقا حسين هم اشاره كردن ميتونين از وب فونت و فونت B Yekan استفاده كنيد
4- در طول بازي من نه سكه اي ميتونم دريافت كنم و نه تيري و فقط اين آيتم ها رو ميتونم وقتي تبليغ مي بينم (اصلا تعداد سكه اي كه يه تبليغ ميده خوب نيست!) دريافت كنم كه خيلي بده و اينكه بدتر از همه پرداخت درون برنامه اي نداريد............. شايد يه نفر نخواد تبليغ ببينه و در عين حال توانايي پرداخت يه هزينه هر چند اندك رو داشته باشه اما شما راه رو براي اين نفر بستيد!
بعضي اشيا كوچيك هستن مثل همون گردونه و بعضي كليد هاي ui و چيزي كه بشدت ميتونست بازي شما رو جذاب كنه پارالاكس بود كه شما نداشتيدش....

موفق باشيد..................
نقل قول:
 لحظه ها را ميگذرانديم تا به خوشبختي برسيم؛ غافل از اينكه خوشبختي در آن لحظه ها بود كه گذرانديم.
  پاسخ

سپاس شده توسط: M.Y ، hasansanaei
سلام سینا جان
من اینشاالله مشکلات رو حل میکنم
الان نمیتونم دارم سیستم عامل عوض میکنم سیستم بروز شد حتما مشکلات رو درست میکنم

بقیه دوستان هم انتقاداتشون رو بگن
ریزی منتشر شد! 
  پاسخ

سپاس شده توسط: hasansanaei ، ᔕinaᗪehghani
سلام اولن که اگه میشه بگید که چیجوری خروجی اندروید گرفتید؟!

بعدشم مرحله ۱۲ بود که یک باگ عجیب داشت ! دکمه های حرکت ui صفر نداشتند! یعنی با حرکت دوربین حرکت میکردند؛ حالا میتونید خودتون مرحله ۱۲ رو دوباره بازی کنید و این باگ رو ببینید
و اینکه مرحله ۱۰ هم بک گراندش بینهایت نیست که تا پایان مرحله بک گراندش بمونه و همون ابتدا بک گراند تموم میشه و پس زمینه از اون به بعد سفید میشه
لطفا سریع این مشکلات رو حل کنید
  پاسخ

سپاس شده توسط: M.Y ، hasansanaei ، ᔕinaᗪehghani
(1399/12/18، 09:11 عصر)امیرعلی فیروزبخش نوشته است: سلام اولن که اگه میشه بگید که چیجوری خروجی اندروید گرفتید؟!

بعدشم مرحله ۱۲ یا ۱۳ بود که یک باگ عجیب داشت ! دکمه های حرکت ui صفر نداشتند! یعنی با حرکت دوربین حرکت میکردند؛ حالا میتونید خودتون مرحله ۱۲ یا ۱۳ رو دوباره بازی کنید و این باگ رو ببینید
و اینکه مرحله ۸یا ۹ هم بک گراندش بینهایت نیست که تا پایان مرحله بک گراندش بمونه و همون ابتدا بک گراند تموم میشه و پس زمینه از اون به بعد سفید میشه
لطفا سریع این مشکلات رو حل کنید

سلام ایشون خروجی فونگپ (ويرايش: خروجي مستقيم) گرفتند ،
من این مراحل رو دوباره نگاه کردم مشکلی نداشتن!
نقل قول:
  پاسخ

سپاس شده توسط: M.Y ، hasansanaei
سلام دوست عزیز این باگی که گفتید مشاهده نشد بعد اینکه با خروجی مستقیم گرفتم که تپسل تو اندروید ۸ به بالا کار کنه
وممنون از پاسخ گویی سینا عزیز
ریزی منتشر شد! 
  پاسخ

سپاس شده توسط: hasansanaei ، ᔕinaᗪehghani
(1399/12/19، 12:07 صبح)mahdi13862 نوشته است: سلام دوست عزیز این باگی که گفتید مشاهده نشد بعد اینکه با خروجی مستقیم گرفتم که تپسل تو اندروید ۸ به بالا کار کنه
وممنون از پاسخ گویی سینا عزیز
سلام ؛

از نسخه 10.0.0 کوردوا استفاده کردید یا از نسخه 9.0.0 ؟
عملا اینکه مشکل برای نمایش در اندروید بالای 8 داشتید از کوردوای 10 باید استفاده میکردید ، اما موضوع دیگری هست که میخوام متوجه اون بشم .

موفق باشید .
  پاسخ

سپاس شده توسط: ᔕinaᗪehghani

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بازی تانک وار کامل شد (:--ALI--:) 0 233 1402/12/7، 03:57 عصر
آخرین ارسال: (:--ALI--:)
  بازی جواب طلایی alirezauu13 4 608 1402/8/17، 06:52 عصر
آخرین ارسال: hasansanaei
Smile اولین بازی من :) SHAMIRZA 4 966 1402/6/30، 08:35 عصر
آخرین ارسال: SHAMIRZA
  قسمت چهار منطقه آلوده منتشر شد alii 3 964 1402/6/26، 09:33 عصر