پلاگین تپسل پلاس
سلام.
پلاگین تپسل پلاس رو برای کوردوا آماده کردم گفتم نسخه کانستراکت 2 رو هم بزنم. این پلاگین فعلا فقط سرویس ادموب تپسل رو پشتیبانی میکنه تا موقعی که یه راهی پیدا کنم بشه دستی سرویسای دیگه تپسل پلاس رو بصورت اختیاری وارد کنید.
امکاناتی که این پلاگین داره:
  • پشتیبانی از تبلیغات بنری، تمام صفحه تصویری، تمام صفحه ویدیویی
  • قابلیت تعیین سایز تبلیغ بنری (320x50، 320x100، 250x250، 300x250، 468x60، 728x90، 160x600)
  • قابلیت تعیین موقعیت بنر در 9 مکان (بالا راست، بالا وسط، بالا چپ، وسط چپ، وسط راست، وسط، پایین راست، پایین چپ، پایین وسط)
  • قابلیت تعیین موقعیت بنر در مکان دلخواه
  • نمایش یا مخفی کردن بنر در زمان دلخواه

حتما صفحه تست شبکه های تبلیغاتی داخل مستندات تپسل پلاس رو مطالعه کنید:
  پاسخ

سلام
خسته نباشید
ممنون از آقا میلاد ک زحمت کشیدن و این پلاگین رو برای کانستراکت2 ساختند و پورت کردند
من هم امروز با توجه به اینکه شاید برخی از عزیزان کانستراکت 3 رو تهیه کرده باشند به این پلاگین نیاز داشته باشند
پلاگین رو برای کانستراکت 3 پورت کردم و هم رانتایم کانستراکت 3 و2 رو پشتیبانی میکنه البته رانتایم کانستراکت 2 دقیقا همونی هست ک آقا میلاد زحمتشو کشیدند ولی رانتایم 3 رو با مقداری تغییر خودم پورت کردم و ساختم
------------------------------------------------------------
عزیزانی ک کانستراکت 3 دارند به نکته زیر توجه کنند
عزیزانی ک میخواند خروجی مستقیم از کانستراکت 3 بگیرند باید پلاگین کوردوا رو برای مدیران کانستراکت معرفی کنند و بعد از تایید پلاگین کوردوا میتونند خروجی مستقیم از پروژه بگیرن ک پلاگین کار بده چون اگه پلاگین کوردوا تایید نشده باشه و خروجی مستقیم بگیرید,پلاگین کوردوا ب پروژه اضافه نمیشه و در اصل کار نمیده
برای  اطلاع بیشتر ک بدونید چجوری اینکارو بکنید به این لینک مراجعه کنید (عزیزان توجه داشته باشید ک یکبار تایید بشه دیگه نیازی نیست ک بقیه اقدام به معرفی پلاگین به مدیران کانس بکنند(یک نفر زحمتشو بکشه دیگه نیازی به هیچ کار اضافی نیست)
**(اگر کسی اینکار رو کرد و پلاگین تایید شد داخل همین تاپیک بگه تا پست رو اصلاح کنم)**
-------------------------------------------------------------
برای دانلود پلاگین و سورس کانستراکت3 به لینک زیر مراجعه کنید
TapsellPlus

موفق باشید
غایب
  پاسخ

سپاس شده توسط: ᔕinaᗪehghani ، miladesign ، M.gh ، mhp ، hasansanaei ، Hossein ، persiangamer ، علیرضا_
(1400/1/29، 03:02 عصر)MohammadHadi نوشته است: سلام
خسته نباشید
ممنون از آقا میلاد ک زحمت کشیدن و این پلاگین رو برای کانستراکت2 ساختند و پورت کردند
من هم امروز با توجه به اینکه شاید برخی از عزیزان کانستراکت 3 رو تهیه کرده باشند به این پلاگین نیاز داشته باشند
پلاگین رو برای کانستراکت 3 پورت کردم و هم رانتایم کانستراکت 3 و2 رو پشتیبانی میکنه البته رانتایم کانستراکت 2 دقیقا همونی هست ک آقا میلاد زحمتشو کشیدند ولی رانتایم 3 رو با مقداری تغییر خودم پورت کردم و ساختم
------------------------------------------------------------
عزیزانی ک کانستراکت 3 دارند به نکته زیر توجه کنند
عزیزانی ک میخواند خروجی مستقیم از کانستراکت 3 بگیرند باید پلاگین کوردوا رو برای مدیران کانستراکت معرفی کنند و بعد از تایید پلاگین کوردوا میتونند خروجی مستقیم از پروژه بگیرن ک پلاگین کار بده چون اگه پلاگین کوردوا تایید نشده باشه و خروجی مستقیم بگیرید,پلاگین کوردوا ب پروژه اضافه نمیشه و در اصل کار نمیده
برای  اطلاع بیشتر ک بدونید چجوری اینکارو بکنید به این لینک مراجعه کنید (عزیزان توجه داشته باشید ک یکبار تایید بشه دیگه نیازی نیست ک بقیه اقدام به معرفی پلاگین به مدیران کانس بکنند(یک نفر زحمتشو بکشه دیگه نیازی به هیچ کار اضافی نیست)
**(اگر کسی اینکار رو کرد و پلاگین تایید شد داخل همین تاپیک بگه تا پست رو اصلاح کنم)**
-------------------------------------------------------------
برای دانلود پلاگین و سورس کانستراکت3 به لینک زیر مراجعه کنید
TapsellPlus

موفق باشید

سلام و تشکر از این حرکت فوق العاده
چه پلاگینی دقیقاً باید به سیرا معرفی کنیم؟
اگه میشه گیت یا لینکشو بدین من پیگیری کنم
  پاسخ

سپاس شده توسط:
به نسخه 2.1.6 بروزرسانی شد.
پست اول بروزرسانی شد.
تغییرات:
  • اضافه شدن 3 سایز جدید تبلیغ بنری
  • حذف 2 ایونت مربوط به تبلیغ بنری و اضافه شدن 2 ایونت onOpened و onError بجای آنها
  • تغییر در اکشن های show interstitial و show rewarded video (بجای پارامتر zone id باید از پارامتر response id استفاده کرد)
  • اضافه شدن اکسپرشن ResponseId

تغییرات احتمالی نسخه بعد:
  • قابلیت اضافه کردن چند بنر در صفحه
  پاسخ

سپاس شده توسط: ᔕinaᗪehghani ، hasansanaei ، amin COD ، mamfan
(1400/11/21، 04:34 عصر)miladesign نوشته است:
به نسخه 2.1.6 بروزرسانی شد.
پست اول بروزرسانی شد.
تغییرات:
  • اضافه شدن 3 سایز جدید تبلیغ بنری
  • حذف 2 ایونت مربوط به تبلیغ بنری و اضافه شدن 2 ایونت onOpened و onError بجای آنها
  • تغییر در اکشن های show interstitial و show rewarded video (بجای پارامتر zone id باید از پارامتر response id استفاده کرد)
  • اضافه شدن اکسپرشن ResponseId

تغییرات احتمالی نسخه بعد:
  • قابلیت اضافه کردن چند بنر در صفحه

اقا میلاد ببخشید میدونم به این تاپیک مربوط نیست ولی یه سوال دارم
شما پلاگینی برای قابلیتای تلگرام دارید؟ یا میشناسید؟
که مثلا نام کاربری رو بگیره یا اسم گروه رو بگیره یا از طریق برنامه ایدی تلگرام شخص رو تغییر بده یا پروفایلشو و....

؟؟؟
  پاسخ

سپاس شده توسط:
(1400/11/23، 12:57 صبح)امیرعلی فیروزبخش' نوشته است:  اقا میلاد ببخشید میدونم به این تاپیک مربوط نیست ولی یه سوال دارم
شما پلاگینی برای قابلیتای تلگرام دارید؟ یا میشناسید؟
که مثلا نام کاربری رو بگیره یا اسم گروه رو بگیره یا از طریق برنامه ایدی تلگرام شخص رو تغییر بده یا پروفایلشو و....

؟؟؟

سلام. نه متاسفانه همچین پلاگینی ندیدم تا الان

پاسخ

سپاس شده توسط: ᔕinaᗪehghani

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Star پلاگین پرداخت درون برنامه تمام مارکت ها miladesign 89 58,335 1402/1/31، 09:08 عصر
آخرین ارسال: nimemah
  پلاگین فارسی ارسال نوتیفیکشن آفلاین rezamms 11 9,428 1401/8/7، 03:50 عصر
آخرین ارسال: kamran_cn
  پلاگین درخواست لینک دانلود مثال های مجموعه پلاگین REX'S PLUGINS firooz 0 4,056 1401/6/13، 11:26 عصر
آخرین ارسال: firooz
  پلاگین درخواست پلاگین table یا 2d dictionary aliCo 0 1,465 1401/5/9، 03:24 صبح
آخرین ارسال: aliCo
  پلاگین زرین پال (اندروید) miladesign 8 8,458 1401/3/11، 01:34 صبح
آخرین ارسال: ahmad44

پرش به انجمن: