درخواست از دوستان انجمن برای تست بازیم...
(1400/2/5، 07:06 عصر)nariman نوشته است:
(1400/2/5، 06:43 عصر)بنده خدا نوشته است:
(1400/2/2، 06:18 عصر)nariman نوشته است: سلام و عرض ادب
به پیشنهاد یکی از دوستانم در انجمن, تصمیم گرفتم دست از سر گرافیکهای تم دارک و رنگهای سوخته و بازیهای غیر شاد بردارم و برگردم دوباره سراغ رنگهای شاد و پرانرژی و سعی کنم خودم رو با سلیقه مخاطب وقف بدم (نه سلیقه شخصی خودم که البته همچنان بازیهای تم دارک هست...) بنابراین تصمیم گرفتم تا یکی از بازیهام رو تغییر گرافیک بدم و سعی کنم یاد بگیرم سلیقه عامه مخاطب چی هست...
لطف بزرگی به من میکنید که اگر فرصت داشتین این بازی زیر رو تست بفرمایید (بازی تحت وب و بدون نیاز به نصب هست) و از دیدگاه گیمر بفرمایید شما این سبک گرافیک رو میپسندین و یا همچنان این سبک با سلیقه و عرف بازیسازی فاصله داره...
ممنون میشم بازی رو با گوشی تست بفرمایید چون گرافیکهای بازی برای سایز گوشی بهینه سازی شده... بازی البته تموم نشده و کاتسینهای بازی تعدادیش باقی مونده اما کلیت داستان همین هست هرچند که احتمالا همه شما دوستان نسخه قبلی بازی رو دیده بودین.
ممنونم که برام وقت میگذارید و بازی رو برام نقد میکنید. قطعا میدونید که تک تک انتقادات هرچند تندتون برام همیشه ارزشمند بوده و خوب بهشون فکر میکنم و سعی میکنم خودم رو اصلاح کنم.
ارادتمند.

لینک بازی:
Persian mini Football 1

.

سلام بازی خوبیه ومنم بعضی وقتا میام و بازی میکنم
ولی اگر میشد زبانش فارسی بود خیلی بهتر بود و حال و هواش بهتر بود
واینکه برامن امروز یک مشکلی پیش اومد اونم این بود که یهو روی یک تکه بازی زوم میشد و درست نمیشد و میموند. این مشکل چندبار برامن بوجود اومده نمیدونم چرا

ممنون که خوندید خداحافظ

سلام. ممنونم که بازی رو تست کردین.
نمیدونم چه بگم.
من امروز نسخه جدید آپلود کردم شاید پاک کردن نسخه قدیمی و جایگزینی نسخه جدید همزمان شده باشه با بازی کردن شما.
ممنون میشم اگر باز هم تکرار شد بهم بگین هرچند که اگر بازی گرافیکهای زیاد داشته باشه کلا اجرای خروجی html5 خیلی کندتر از خروجی اندروید هست (اینو دارم به صورت تجربی میگم و نه علمی) بنابراین رو گوشیهای با رم پایین اجرای بازیهای html5 گاهی کند میشه که البته تو فایل نصبی اندرویدی این مشکل حل میشه. در مورد فونت هم راستش چون دوست دارم مارکت گوگل پلی رو تست کنم برای همین فونت رو انگلیسی گذاشتم هرچند که نوشته خاصی هم در بازی وجود نداره که خیلی نیاز به فارسی نویسی باشه.
بازم ممنونم که بازی رو تست کردین.

ممنونم که جواب دادی راستش درست شد مشکلم
من این بازیو از بعضی بازی های معروف بازار و گوگل پلی ترجیح میدم وخیلی بازی خوبی ساختید واینکه نسخه قبلیش تم تیر داشت رو دوست نداشتم واین تم رو بسیار میپسندم ممنون
خدانگهدار

به نام نامی نامی که نامش نامی نام هاست
یونانی ها به کوروش گفتند شمافقط برای پول میجنگید وما برای شرف کوروش گفت آشکارس هر ملت برای نداشته هایش می جنگد

اگر کمکت کردم سپاس رو بزن لطفا
  پاسخ

سپاس شده توسط: nariman
سلام آقاي نريمان تغييراتي كه ايجاد كرديد تقريبا تمام باگ ها و پيشنهاد هايي كه دادن روش انجام شده و يسري چيزهاي ديگه مثل افزايش قدرت توپ هنگام برخورد با موانع...

اما يسري مشكلات ديگه هم ديدم كه گفتم كه بهتون بگم:

1- نگاه كنيد وقتي توپ رو شوت كنيد و پشت سرهم - يا + رو بزنيد انيميشن شوت كردن توپ دوباره اجرا ميشه...
2- اگر همون كار رو بكنيد و توپ در حالت اسلوموشن باشه دوربين زوم ميكنه روي توپ و ديگه بالا نمياد ...
3- وقتي توپ ساكنه ازش دود بلند ميشه! (يكمي سيستم پارتيكل مشكل داره)
4- و اينكه يه سيتم آنلاين برترين امتيازات هم چيز جالبي ميشه (با توجه به اينكه شما آفلاينش رو اجرا كرديد)...

اميدوارم بازيتون توي ليست برترين بازيهاي گوگل پلي بره... 1
نقل قول:
 لحظه ها را ميگذرانديم تا به خوشبختي برسيم؛ غافل از اينكه خوشبختي در آن لحظه ها بود كه گذرانديم.
  پاسخ

سپاس شده توسط: بنده خدا ، nariman ، Hossein
(1400/2/5، 10:47 عصر)SinaDehghani نوشته است: سلام آقاي نريمان تغييراتي كه ايجاد كرديد تقريبا تمام باگ ها و پيشنهاد هايي كه دادن روش انجام شده و يسري چيزهاي ديگه مثل افزايش قدرت توپ هنگام برخورد با موانع...

اما يسري مشكلات ديگه هم ديدم كه گفتم كه بهتون بگم:

1- نگاه كنيد وقتي توپ رو شوت كنيد و پشت سرهم - يا + رو بزنيد انيميشن شوت كردن توپ دوباره اجرا ميشه...
2- اگر همون كار رو بكنيد و توپ در حالت اسلوموشن باشه دوربين زوم ميكنه روي توپ و ديگه بالا نمياد ...
3- وقتي توپ ساكنه ازش دود بلند ميشه! (يكمي سيستم پارتيكل مشكل داره)
4- و اينكه يه سيتم آنلاين برترين امتيازات هم چيز جالبي ميشه (با توجه به اينكه شما آفلاينش رو اجرا كرديد)...

اميدوارم بازيتون توي ليست برترين بازيهاي گوگل پلي بره... 1

سینا جان بابا دمت گرم... این حالتهای خاص رو چجوری کشف میکنی؟ هرچی حالت ممکنه رو میاری تو بازی؟؟؟
باگ مثبت منفی که گفتی رو دیدم... عجب باگ وحشتناکی بود!!!
هزار سال هم اگر میگذشت به عقلم نمیرسید که این حالت خاص رو امتحان کنم.
فردا سعی میکنم مشکل پارتیکل و این باگ وحشتناک مثبت منفی رو حل کنم (البته اگر بتونم بفهمم مشکل از چیه!!!)
در مورد جدول امتیازات آنلاین هم لطفا در حد سوادم صحبت کن. من هیچ چیزی از آنلاین بازیسازی نمیدونم. خیلی هنر کنم همین آفلاینش رو پیش ببرم.
ممنونم از اینکه اینقدر با دقت و پر فشار!!! بازی رو بردی زیر تست...
ممنونم
  پاسخ

سپاس شده توسط: ᔕinaᗪehghani ، بنده خدا ، Hossein

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  Cursed letters MohammadHadi 0 807 1401/12/11، 02:02 صبح
آخرین ارسال: MohammadHadi
Information دریانوردان (شروعی از صفر) در دست ساخت... oak 115 57,148 1401/2/26، 10:09 صبح
آخرین ارسال: tohidrajabali
  کلیپی کوتاه از بازی در حال ساخت Alireza3d 6 3,440 1400/9/11، 06:57 عصر
آخرین ارسال: Alireza3d
  گیم پلی قسمت سوم منطقه آلوده alii 4 3,412 1400/8/26، 09:23 عصر
آخرین ارسال: alii
Brick ستیز قهرمانان:هیجانی بی پایان (جدید) Mahdibabaei M.N 17 9,180 1400/8/25، 09:16 عصر
آخرین ارسال: MdSarli

پرش به انجمن: