وسط بودن لی اوت نسبت به صفحه
سلام و عرض ادب
یک سوال ابتدایی! دارم اما جوابش رو نمیدونم!
اگر سایز صفحه بازی فرضا 480 در 854 باشه و من سایز لی اوت رو بزرگتر بگیرم (مثلا 580 در 954) و بخوام شیک به دوربین بدم چون لی اوت از چهار جهت برابر بزرگتر از صفحه نیست و فقط افزایش سایز لی اوت از پایین و سمت راست انجام میشه در نتیجه شیک فقط از پایین و سمت راست انجام میشه و قسمت بالا و چپ صفحه فیکس میمونه... برای این مشکل چیکار باید کرد؟ به عبارت ساده تر چیکار کنم که لی اوت بزرگتر از صفحه, مرکزش با مرکز تصویر یکی بشه؟
  پاسخ

سپاس شده توسط: ᔕinaᗪehghani
سلام ، شاید راه حل اصلی و درجه 1 نباشه ، اما الان تنها چیزیه که به ذهنم میرسه (و شاید هم برای چینش اشیاء یخورده سخت باشه) .
لیوت رو یخورده بزرگتر کنید (مثلا اگه 854 در 480 هست بکنید 1000 در 550 یا هرچیزی که تست کردید و مناسب بود این زیاد مهم نیست) . حالا یه اونت بزنید تو قسمت سیستم ، که در ابتدای لیوت ، و از قسمت اکشن اکشنی که واسه اسکرول هست رو انتخاب کنید (دقیقش یادم نیست اما تو سیستمه). به عبارتی بگید اول لیوت صفحه بره وسط لیوت (که مختصاتش رو میدید) .
*توجه کنید همه اشیاء و ... رو هم باید همون وسط صفحه بچینید .
اینطوری فک کنم اگه ویبره بزنید این مشکل پیش نیاد.
میدونم خیلی بد توضیح دادم ، امیدوارم متوجه شده باشید . 4
استودیو بازیسازی ایروید
جدید ترین ها : شهرزاد ، دربند;1357 و ATOM
[تصویر:  ads.gif]
  پاسخ

سپاس شده توسط: ᔕinaᗪehghani ، nariman
اینم سورس ، بفرمایید
استودیو بازیسازی ایروید
جدید ترین ها : شهرزاد ، دربند;1357 و ATOM
[تصویر:  ads.gif]
  پاسخ

سپاس شده توسط: ᔕinaᗪehghani ، nariman
(1400/2/12، 11:24 صبح)محمد 82 نوشته است: اینم سورس ، بفرمایید

محمد جان سلام.
ممنونم از لطفت و زحمتی که کشیدی.
من فکر میکردم تو خود تنظیمات لی اوت گزینه ای وجود داره که پوزیشنش رو ست کنه با وسط صفحه و از نقطه صفر و صفر شروع نشه اما گویا همچین گزینه ای وجود نداره.
ممنونم سورست خیلی بدردم خورد...
  پاسخ

سپاس شده توسط: محمد 82

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  حل شده خرید درون برنامه مایکت در وب ویو Arianm 3 889 1402/4/25، 12:01 عصر
آخرین ارسال: Arianm
Wink سیستم شخصی سازی خودرو Arianm 1 407 1402/4/24، 05:21 عصر
آخرین ارسال: SHAMIRZA
  علت بازی نشدن وقتی نصب شده amirhosseinalizadehgharebaba81 1 329 1402/4/23، 02:22 عصر
آخرین ارسال: (:--ALI--:)
  چگونگی اجرا بازی روی ه‍است ایران (:--ALI--:) 8 1,476 1402/3/24، 04:50 عصر
آخرین ارسال: (:--ALI--:)
  وصل شدن به روح هاست قبلی :) amirhosseinalizadehgharebaba 2 2,039 1401/11/2، 09:43 عصر
آخرین ارسال: amirhosseinalizadehgharebaba

پرش به انجمن: