انتشار بازی PERSIAN MINI FOOTBALL بر روی گوگل پلی
[تصویر:  000.png]
سلام و عرض ادب خدمت دوستان عزیز.
بازی فوتبال گل کوچیک رو بردمش روی گوگل پلی.
قبلا هم گفته بودم که با توجه به تم بازی که بشدت ایرانی هست و فقط حال و هوای بازی برای ایرانیها قابل درک هست لذا این بازی نیست که به درد انتشار بین الملل بخوره. اما خب بازی بود که دوسش داشتم و کنجکاو بودم که عکس العمل پلیرهای خارجی رو برای بازی که فضاش براشون ناملموس هست رو بدونم (البته به این شرط که اصلا بازی دیده بشه). 
اگر دوست داشتین و حوصله اش رو داشتین، با دانلود و امتیاز مثبت دادن به بازی، به من لطف بزرگی میکنین.
ممنونم از دوستانی که با تست بازی، راهنماییها و پیشنهاداتشون، من رو تو ساخت بازی کمک کردن...
ارادتمند...

لینک بازی:
https://play.google.com/store/apps/detai...ifootball1
  پاسخ

سپاس شده توسط: saman ، محمد40 ، hasansanaei ، ᔕinaᗪehghani ، amin COD ، Alireza3d ، persiangamer ، Hossein
سلام آقا نریمان ؛

بازی رو روی حالت وب اجرا کرده بودم و گفتمم که خیلی خوشم اومده ، البته یادم نمیاد گفته باشم ( LOL )
به نظرم این سبک بهتر از سبک قبلی جواب میده ، میخواستم نصب بکنم که ی پیغام عادی مثل همیشه :
کد:
This app is not available for any of your devices
در هر حال امکاناتش رو ندارم ، فقط میتونم دعا نکنم براتون و امیدوار باشم خودت بتونی بکشیش بالا 1
آره ، خلاصه خودت فکر میکنی میره بالا میره ، فکرم نمیکنی که هیچی 1

موفق باشید .
  پاسخ

سپاس شده توسط: nariman ، Hossein
سلام
بنده هم نصب کردم و 5 ستاره به همراه نظر دادم 1
فقط یه پیشنهادی که برای نسخه بعدی دارم این هست که میشد به بازیکن ها لایی زد
خیلی جالب می شد
باتشکر

1                                            ‌1
||
||
|                                               |
|__________________________|

پاسخ

سپاس شده توسط: ᔕinaᗪehghani ، nariman
(1400/2/16، 07:48 عصر)hasansanaei نوشته است: سلام آقا نریمان ؛

بازی رو روی حالت وب اجرا کرده بودم و گفتمم که خیلی خوشم اومده ، البته یادم نمیاد گفته باشم ( LOL )
به نظرم این سبک بهتر از سبک قبلی جواب میده ، میخواستم نصب بکنم که ی پیغام عادی مثل همیشه :
کد:
This app is not available for any of your devices
در هر حال امکاناتش رو ندارم ، فقط میتونم دعا نکنم براتون و امیدوار باشم خودت بتونی بکشیش بالا 1
آره ، خلاصه خودت فکر میکنی میره بالا میره ، فکرم نمیکنی که هیچی 1

موفق باشید .
حسام جان سلام
ممنونم از لطفت
اینکه از بازی خوشت اومده برام خیلی خوشحال کننده هست. همچنان درحال تجربه و خطا کردن هستم تا به کمک شماها بازیسازی رو یاد بگیرم دیگه...
امیدوارم همه بچه های انجمن پرانرژی و البته نترس بازیهاشون رو بسازن و هرچه زودتر بیارن برای تست تا همگی با هم و کمک هم خودمون رو بالا بکشیم.
ارادت...

(1400/2/16، 08:07 عصر)محمد40 نوشته است: سلام
بنده هم نصب کردم و 5 ستاره به همراه نظر دادم 1
فقط یه پیشنهادی که برای نسخه بعدی دارم این هست که میشد به بازیکن ها لایی زد
خیلی جالب می شد
باتشکر
محمد جان سلام... ممنونم از لطفت و ممنون که برام وقت گذاشتی. راستش خودت احتمالا بهتر میدونی که انجام بعضی کارهای ساده در انجین سه بعدی گاهی شبیه سازیش تو انجین دوبعدی کمی سخته. مثلا لایی انداختن تو انجین سه بعدی خیلی ساده هست اما تو انجین دوبعدی موقعی که توپ به بازیکن رقیب نرسیده باید جلوی لایه حریف باشه و بعد رد شدن از لای پاش باید بره لایه پشت رقیب که خیلی هم ساده نیست. نمیگم نشدنیه ها... نه... قطعا میشه انجامش داد اما خیلی ساده نیست.
اما پیشنهاد قشنگی بود ممنونم.
  پاسخ

سپاس شده توسط: hasansanaei ، ᔕinaᗪehghani ، محمد40 ، بنده خدا

سلام منم نصب کردم و نظر دادم
به نام نامی نامی که نامش نامی نام هاست
یونانی ها به کوروش گفتند شمافقط برای پول میجنگید وما برای شرف کوروش گفت آشکارس هر ملت برای نداشته هایش می جنگد

اگر کمکت کردم سپاس رو بزن لطفا
  پاسخ

سپاس شده توسط: nariman ، ᔕinaᗪehghani
(1400/2/16، 10:21 عصر)بنده خدا نوشته است: سلام منم نصب کردم و نظر دادم

سلام... ممنونم از لطفتون
  پاسخ

سپاس شده توسط: ᔕinaᗪehghani ، بنده خدا
به نام خدا

سلام بر نریمان عزیز
بازی رو قبلا توی اون لینکی که قرار داده بودی بازی کردم و واقعا هم از گیم پلی بازی خوشم اومد
ولی چند وقته می خوام یه چیزی بگم که هی نشده و الان میگم
چرا این سبک گرافیک رو انتخاب میکنی؟
مثلا با اینکه کاراکتر های سه بعدی خوبی ساختی ولی اصلا تکسچر های قشنگی براشون نذاشتی...بنفش جیغ
اولین نکته اینکه این رنگ چشم رو میزنه...بعد هم بخوام رک بگم قشنگ انگار توی یه ساعت نشستی و به همه کاراکتر ها و کادر رنگ بنفش زدی گذاشتیشون توی بازی....یا مثلا پس زمینه سیاه اصلا به بازی نمیخوره...یا مثلا منوی این مدل بازی نباید اینطور باشه بنظرم

بعضی اوقات هست که دوست داریم سبک گرافیکی مورد علاقمون رو توی بازی به کار ببندیم حالا می خواد دیگران خوششون بیاد و می خواد نیاد
مثلا خود من برنامه ساز باران رو با گرافیکی که دوست داشتم منتشر کردم...که هم بچه ها و هم مارکت ها گفتن مناسب نیست ولی خب عوضش نکردم چون برام مهم نبود...دوست داشتم اینطور باشه حالا می خواد نصب بکنن با نکنن ...برنامه رو برای دل خودم ساخته بودم نه پول (ساز باران قشنگ جا داشت بالای 10 هزار تا نصب بخوره که گرافیک مورد نظر اونها میذاشتم)

ولی خب یه مواقعی هست که باید از علاقه خودمون بگذریم و علاقه مخاطب رو هدف قرار بدیم
مثلا از بین بازی های شما بازی کبرا گیم پلی خیلی خوبی داشت ولی به خاطر همین سبک گرافیک نه چندان مناسبی که انتخاب کردی نصب بالایی نخورد
حیفه واقعا
بازی هات از نظر گیم پلی خیلی خوبن ولی از نظر گرافیک بنظر میاد روشون وقت نمیذاری
مخصوصا این بازی که توی مارکت گوگل پلی منتشرش کردی رو بنظرم باید یه گرافیک بهتر روش میذاشتی
انشالله که بازی هات بالا ترین تعداد نصب ممکن رو بخوره و بترکونه
در کل خواستم نظرم رو بگم تا شاید کمک کنه...ببخشید اگه یکم تند بود

موفق باشی
یا علی

سهراب سپهری

ﮔﺎﻫﮕﺎﻫﯽ ﮐﻪ ﺩﻟﻢ ﻣﯿﮕﯿﺮﺩ به خودم میگویم در دیاری که پر از دیوار است
ﺑﻪ ﮐﺠﺎ ﺑﺎﯾﺪ ﺭﻓﺖ؟
ﺑﻪ ﮐﻪ ﺑﺎﯾﺪ ﭘﯿﻮﺳﺖ؟
ﺑﻪ ﮐﻪ ﺑﺎﯾﺪ ﺩﻝ ﺑﺴﺖ
ﺣﺲ ﺗﻨﻬﺎﯼ ﺩﺭﻭﻧﻢ ﮔﻮﯾﺪ :
ﺑﺸﮑﻦ ﺩﯾﻮﺍﺭﯼ ، ﮐﻪ ﺩﺭﻭﻧﺖ ﺩﺍﺭﯼ !
ﭼﻪ ﺳﻮﺍﻟﯽ ﺩﺍﺭﯼ؟!
ﺗﻮ " خدﺍ " ﺭﺍ ﺩﺍﺭﯼ
" ﺧﺪﺍ "
ﺍﻭﻝ ﻭ ﺁﺧر با توست....

پاسخ

سپاس شده توسط: hasansanaei ، محمد40 ، بنده خدا ، Hossein
(1400/2/17، 12:02 صبح)amin COD نوشته است: به نام خدا

سلام بر نریمان عزیز
بازی رو قبلا توی اون لینکی که قرار داده بودی بازی کردم و واقعا هم از گیم پلی بازی خوشم اومد
ولی چند وقته می خوام یه چیزی بگم که هی نشده و الان میگم
چرا این سبک گرافیک رو انتخاب میکنی؟
مثلا با اینکه کاراکتر های سه بعدی خوبی ساختی ولی اصلا تکسچر های قشنگی براشون نذاشتی...بنفش جیغ
اولین نکته اینکه این رنگ چشم رو میزنه...بعد هم بخوام رک بگم قشنگ انگار توی یه ساعت نشستی و به همه کاراکتر ها و کادر رنگ بنفش زدی گذاشتیشون توی بازی....یا مثلا پس زمینه سیاه اصلا به بازی نمیخوره...یا مثلا منوی این مدل بازی نباید اینطور باشه بنظرم

بعضی اوقات هست که دوست داریم سبک گرافیکی مورد علاقمون رو توی بازی به کار ببندیم حالا می خواد دیگران خوششون بیاد و می خواد نیاد
مثلا خود من برنامه ساز باران رو با گرافیکی که دوست داشتم منتشر کردم...که هم بچه ها و هم مارکت ها گفتن مناسب نیست ولی خب عوضش نکردم چون برام مهم نبود...دوست داشتم اینطور باشه حالا می خواد نصب بکنن با نکنن ...برنامه رو برای دل خودم ساخته بودم نه پول (ساز باران قشنگ جا داشت بالای 10 هزار تا نصب بخوره که گرافیک مورد نظر اونها میذاشتم)

ولی خب یه مواقعی هست که باید از علاقه خودمون بگذریم و علاقه مخاطب رو هدف قرار بدیم
مثلا از بین بازی های شما بازی کبرا گیم پلی خیلی خوبی داشت ولی به خاطر همین سبک گرافیک نه چندان مناسبی که انتخاب کردی نصب بالایی نخورد
حیفه واقعا
بازی هات از نظر گیم پلی خیلی خوبن ولی از نظر گرافیک بنظر میاد روشون وقت نمیذاری
مخصوصا این بازی که توی مارکت گوگل پلی منتشرش کردی رو بنظرم باید یه گرافیک بهتر روش میذاشتی
انشالله که بازی هات بالا ترین تعداد نصب ممکن رو بخوره و بترکونه
در کل خواستم نظرم رو بگم تا شاید کمک کنه...ببخشید اگه یکم تند بود

موفق باشی
یا علی

محمد امین جان سلام.
ممنونم از نظراتت. منرو دیگه فکر کنم همه اخلاقم رو میشناسن, من خیلی دوست دارم نقد تند و گزنده و البته واقعی و درست (نه از روی غرض ورزی) باشه و نه تعارف الکی و تعریف الکی.
همیشه کسایی که میدونن راهت اشتباهه ولی ازت تعریف الکی میکنن رو باید به سرعت از جمع دوستانت جدا کنی چون این افراد دنبال زمین خوردنت و ارضای عقده های باخت خودشون هستن. این افراد همون کسایی هستن که تو روت از کارت تعریف میکنن اما پشت سرت کارت رو مسخره میکنن و یا تخریبت میکنن.
بنابراین همیشه کسانی که از من انتقاد تند اما درست میکنن رو من تو دایره دوستانم قرار میدم چون معلومه میخوان کمکم کنن که بالا برم. پس ازت ممونم...
اما در مورد گرافیک. محمد امین جان سبک و گرافیک مورد علاقه من همون تم دارک بازی فایتر هست اما دارم به فرمایش شما سعی میکنم خودم رو به نظر مخاطب نزدیک کنم. این بازی فوتبال گل کوچیک رو هم که نسخه های اولیه اش رو دیده بودی که اونم تمش دارک و گرافیک سیاه و سفید و رنگهای سوخته داشت.
همه از دوستان انجمنم گرفته تاموفقترین بازیسازهای فعلی ایران که بازیهاشون شماره یک مارکت ایرانه بهم گفتن گرافیکت رو عوض کن.
یکی از موفقترین بازیسازهای ایرانی که هم تو مارکت ایران به پول زیادی رسید و هم تو مارکت خارج از ایران بهم حرف قشنگی زد. گفت اولین باری که عاشق شدی دوست داشتی همه چی رو چه رنگی ببینی؟ گفت دوست داشتی دختری که عاشقشی چه رنگ کاپشن و تیشرت و کفشی بپوشه؟ گفت همون رنگهارو بیار تو بازیت....
منم اینکار رو کردم...
اما همون یکساعته که گفتی کردم!!!
منکه دیدی بازم بازی رو تحت وب آوردم تو انجمن و توی گروه های تلگرامی بین بازیسازهای تمام انجینها فرستادم و نظرخواهی کردم.
تو همین گروه اکثریت گفتم خوبه منم رنگهای تعمدا جیغ شده رو نگهداشتم.
بازم اگر اکثریت (تاکید میکنم اکثریت) رو هر بخشی نظر اصلاحی بدن قطعا عوضش میکنم.
من برای دل خودم فقط گرافیک فایتر رو حفظ کردم.
تازه همون بازی فایتر رو هم دارم از دلش یک بازی رکوردی و تقریبا کژوال با ریتم خیلی تند و پرانرژی و با رنگهای بشدت جیغ تر از همین بازی گل کوچیک درمیارم که اینبار عموم ازش لذت ببرن و باز هم بزودی همینجا میذارم نسخه تحت وبش رو که دوستانم نقدش کنن.
در مورد بازی کبری هم که گفتی اونرو هم بنا به نظر درست دوستانم تغییر گرافیک و ui دادم جدیدا که البته هنوز به صورت اندرویدی نسخه جدیدش رو منتشرش نکردم.
پس بذار یک سواستفاده ای بکنم و از شما و سایر دوستان که این پست رو میخونن خواهش کنم اگر فرصت داشتن لطفا نسخه جدید بازی هلکوپتریم رو که تحت وب هست لطفا تست کنن و ببینن این سبک گرافیک و ui رو میپسندن؟
چون احتمالا بازی بعدی که میبرم روی گوگل پلی همین سایبرفایت هست.
لینکش این هست:
Cyber Fight 1
بازم ممنونم از لطفت محمد امین جان. امیدوارم بازی خودت هرچه زودتر روی گوگل پلی بدرخشه.
  پاسخ

سپاس شده توسط: amin COD ، بنده خدا ، Hossein
سلام
گرافیک سایبر فایت نسبت به قبل خیلی بهتر شده.

نکات
1_ افکت کلیک دکمه های با گرافیک سازگار نیست.
2_ گوینده واقعا جایگزین مناسبی برای نقشه بود.
3_ جون پلیر خوب دیده نمیشه, بنظرم اگه بالا_وسط صفحه باشه بهتره.
4_ موقعی که صحنه آهسته میشه, اگه یه تانک یا هلی کوپتر همون موقع بیاد و تیر بزنه, چون صحنه آهسته هست هلی کوپتر به موقع جابجا نمیشه و تیر میخوره.(واقعا رو اعصابه)
5_ برای وقتی که دکمه ریست رکورد رو میزنیم, اگه قبل ریست کردن رکورد یه پیغامی میومد که میپرسید مثلا: (مطمعنی؟) یا همچین چیزی خیلی خوب بود, چون مثلا بازیکن الان دستش بخوره رو دکمه هواسش نباشه, الکی الکی همه امتیازش پاک میشه.

1                                            ‌1
||
||
|                                               |
|__________________________|

پاسخ

سپاس شده توسط: ᔕinaᗪehghani ، nariman
(1400/2/17، 09:21 صبح)محمد40 نوشته است: سلام
گرافیک سایبر فایت نسبت به قبل خیلی بهتر شده.

نکات
1_ افکت کلیک دکمه های با گرافیک سازگار نیست.
2_ گوینده واقعا جایگزین مناسبی برای نقشه بود.
3_ جون پلیر خوب دیده نمیشه, بنظرم اگه بالا_وسط صفحه باشه بهتره.
4_ موقعی که صحنه آهسته میشه, اگه یه تانک یا هلی کوپتر همون موقع بیاد و تیر بزنه, چون صحنه آهسته هست هلی کوپتر به موقع جابجا نمیشه و تیر میخوره.(واقعا رو اعصابه)
5_ برای وقتی که دکمه ریست رکورد رو میزنیم, اگه قبل ریست کردن رکورد یه پیغامی میومد که میپرسید مثلا: (مطمعنی؟) یا همچین چیزی خیلی خوب بود, چون مثلا بازیکن الان دستش بخوره رو دکمه هواسش نباشه, الکی الکی همه امتیازش پاک میشه.

محمد جان سلام.
ممنونم که برام وقت گذاشتی.
1. میشه لطفا بهم بگی کدوم افکت دکمه رو نپسندیدی؟ افکت انفجاری که روی منو گذاشتم و معمولا روی همه بازیهام میگذارم رو میگی یا افکت قرمز شدن دکمه شلیک در داخل گیم پلی اصلی؟ و اینکه لطفا بهم بگو خودت به عنوان پلیر چه نوع افکتی رو روی دکمه میپسندی؟
2. جون پلیر یا درواقع هلیکوپتر رو به صورت نوار زیر هلیکوپتر قرار دادم که هر لحظه چشم پلیر بتونه دنبالش کنه اما اگر فکر میکنین باز هم خوب دیده نمیشه حتما روش فکر میکنم اما قطعا بالای صفحه نمیتونم قرارش بدم چون اون منطقه ظهور دشمن و امتیازاتشون هست که خیلی دیگه شلوغ میشه.
3. موقعی که حرکت آهسته میشه هر لحظه که پلیر هر نقطه از صفحه رو چه به جهت جابجایی هلیکوپتر و یا شلیک لمس کنه اسلوموشن فورا حذف میشه. اما اگر به نظرتون خیلی مفهوم نیست حتما رو این بخش هم فکر میکنم.
4. در مورد دکمه ریست حق با شماست حتما اصلاحش میکنم.
خیلی ممنونم نکات خیلی خوبی بود.

حالا که بحث به اینجا کشید پس اجازه بدین یک راهنمایی دیگه از شما و بقیه دوستانی که این پست رو میخونن بگیرم.
دوستان قدیمی انجمن یادشون هست که من اولین باری که بازی فایتر رو ساختم یک ایده ای داشتم و اون سادگی بیش از اندازه بازی بود. من بازی رو فقط با دو کاراکتر سفید و سیاه ساختم و دنبال پیچیده کردن بازی نبودم. به مرور اتفاقاتی افتاد که بازی رفت به سمت یک داستان.
الان بعد مدتها تصمیم گرفتم برگشت به عقب بکنم و برم سراغ همون ایده اولیه ام و ببینم اون موقع تصمیمم درست بوده یا نه. بنابراین یک نسخه جدید از دل فایتر دارم میکشم بیرون که تو اون تمام بخشهای اضافی و حوصله بر بازی رو حذف کردم. تمام کاراکترهای رقیبی که ساخته بودم رو حذف کردم و فقط دو کاراکتر سیاه و سفید وجود داره عین مهره شطرنج. تمام گرافیکها و بک گراند و بخشهای تعیین استراتژی مبارزه و غیره رو دارم حذف میکنم.
بازی تبدیل شده به یک بازی سریع و رکوردی که تا حد زیادی شبیه بازیهای کژوال هست.
هدف این بازی شکست رقیب تو کوتاهترین زمان ممکن هست. هوش مصنوعی رقیب تغییرات زیادی پیدا کرده که تا حد ممکن به هوش انسانی نزدیک بشه (در هشت لول مهارتی).
حتما اگر بازی قابل تست باشه اینجا برای راهنمایی گرفتن از شما عزیزان قرارش میدم. اما الان یک فیلم کوتاه از گیم پلیش براتون قرار میدم و میخوام لطفا بهم بگین این گرافیک جدید و یو آی جدید رو میپسندین یا نه؟ فعلا صرفا بحثم گرافیکی هست.
لینک آپارات فیلم بازی:
https://www.aparat.com/v/gWto7
ممنونم از لطفتون.
  پاسخ

سپاس شده توسط: ᔕinaᗪehghani ، بنده خدا

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بازی تانک وار کامل شد (:--ALI--:) 0 219 1402/12/7، 03:57 عصر
آخرین ارسال: (:--ALI--:)
  بازی جواب طلایی alirezauu13 4 594 1402/8/17، 06:52 عصر
آخرین ارسال: hasansanaei
Smile اولین بازی من :) SHAMIRZA 4 922 1402/6/30، 08:35 عصر