مشکل اجرای تبلیغات تپسل

سلام دوستان
ببخشید خیلی سرچ کردم اما چیزی در این مورد ندیدم.
من بازی رو توی کانستراکت2 ساختم. خروجی کوردوا گرفتم. خروجی رو توی اندروید استودیو باز کردم و اجرا کردم و هیچ مشکلی نداره و تبلیغ رو هم نشون میده.
اما وقتی خروجی apk میگیرم و روی گوشی نصب میکنم هیچ تبلیغی نمایش داده نمیشه و درواقع اون تابع که (اگر دریافت تبلیغ خطا داشت) اجرا میشه.
اگر راهنمایی کنید ممنون میشم.

پاسخ

سپاس شده توسط:
(1400/3/8، 01:57 عصر)navidmah' نوشته است: سلام دوستان
ببخشید خیلی سرچ کردم اما چیزی در این مورد ندیدم.
من بازی رو توی کانستراکت2 ساختم. خروجی کوردوا گرفتم. خروجی رو توی اندروید استودیو باز کردم و اجرا کردم و هیچ مشکلی نداره و تبلیغ رو هم نشون میده.
اما وقتی خروجی apk میگیرم و روی گوشی نصب میکنم هیچ تبلیغی نمایش داده نمیشه و درواقع اون تابع که (اگر دریافت تبلیغ خطا داشت) اجرا میشه.
اگر راهنمایی کنید ممنون میشم.

سلام این ویدیو در اپارات را تماشا بفرمایید مشکلتان را برطرف میکند (تا اخر نگاه کنید)
لینک: https://www.aparat.com/v/objMY     (در صورتی که ویدیو کار نکرد)

پاسخ

سپاس شده توسط:
سلام
ممنون از شما. این کار را هم انجام دادم اما متاسفانه در نتیجه تاثیری نداشت. نکته جالب اینکه در فایل config، عدد API را از ۲۹ به ۳۰ تغییر میدهم و sdk مربوطه هم نصب است اما باز زمان اضافه کردن پلتفرم اندروید، target رو همون ۲۹ میزنه. شاید مشکل از اینجا باشه البته مطمئن نیستم

پاسخ

سپاس شده توسط:
سلام

۳ سوال
۱ از کوردوا چمد استفاده کردید ؟
۲ اندروید گوشیتون چند است ؟
۳از چه پلاگینی استفاده کردید ؟
بالاخره انتظار ها به پایان رسید:
ریزی منتشر شد! 
  پاسخ

سپاس شده توسط:

آقا مشکل حل شد دستتون درد نکنه
  پاسخ

سپاس شده توسط:

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Star مهم آموزش خروجی اندروید روی سیستم شخصی rezamms 127 76,565 1402/8/24، 09:00 عصر
آخرین ارسال: mehdiosw
  مهم آموزش تصویری خروجی مستقیم - یکبار برای همیشه! rezamms 33 17,763 1401/2/13، 09:39 عصر
آخرین ارسال: kamran_cn
  خروجی اندرید davinmstr1 2 2,165 1400/8/4، 10:23 عصر
آخرین ارسال: ᔕinaᗪehghani
  AAB (بسته برنامه اندروید) چيست؟ + نحوه خروجي گرفتن در كرودوا ᔕinaᗪehghani 15 7,037 1400/6/21، 01:55 صبح
آخرین ارسال: mehdi1100
  رفع مشکل خروجی فونگپ (: M.gh 11 7,344 1400/4/10، 02:17 صبح
آخرین ارسال: oak

پرش به انجمن: