حل شده تولید یک آبجکت با ضرب آهنگ موسیقی
نقل قول: من میخواستم از آقا حسام خواهش کنم که با آقا مجتبی صحبت بفرمایند و با توجه به اینکه بیشتر مدیران انجمن گرفتاریهای شخصی خودشون رو دارن و کمتر در انجمن حضور دارن و شایدم دیگه اعتقادی به کانستراکت ندارن لطف کنن فرد با دانش و علاقمندی مثل سینا جان رو هم به مدیران انجمن اضافه کنن. الان مدتی هست که سینای عزیز دارن به صورت غیر رسمی نقش محمد عزیز (شازده) رو در انجمن ایفا میکنن.
مطمینم حضور ایشون در جمع مدیران فعلی, با توجه به علاقه و سوادی که ایشون در کمک کردن به بچه های انجمن دارن میتونه تغییر جدی تو وضعیت انجمنی به وجود بیاره که متاسفانه در حال حاضر تعدادی از مدیرانش خودشون دیگه اعتقادی به کانستراکت ندارن.
حتی اگر حسام جان صلاح بدونن برای احترام به نظر سایر اعضای انجمن حضور سینای عزیز در جمع مدیران رو به نظرسنجی بگذارن.
سلام ؛

اگر میخواستید چیزیو بهم برسونید بهتر بود یک پیام خصوصی برام ارسال میکردید ، پیام رو الان دیدم .

آقا مجتبی چند ماه پیش عملا مدیریت انجمن رو به من سپردند ، سید رضا هم هروقت هست ی کارایی داره میکنه و باقی موارد اونم سرش شلوغ شده ؛ در هر حال درس و مدرسه و موارد دیگه .
خودمم که وضعیتم معلومه ، با اینکه دیگه برای کسی کار نمیکنم اما از طرف دیگه ای سرم شلوغ تر شده و وقت کافی ندارم .
باقی مدیران هم اکثرا خودشونو بازنشسته کردند . دو تا پیشکسوتمون هم ( آقای نستری و آقا قاسم عزیز ) هر از گاهی سر میزنند و همچنان سایه شون رو احساس میکنیم .
عملا انجمن یکی دو سالی هست که داره به همین شکل مدیریت میشه .
بابت مسئله اعتقاد هم احتمالا حق با شما هست ؛ خود من به شخصه چون هنوز به اصلیت کانستراکت اعتقاد دارم اینجا فعالیت میکنم .
باقی دوستان هم که اسما فکر میکردن با عوض کردن انجین میتونن رویه کاریشونو تغییر بدن هم بزودی با شکست مواجه میشن یا انقدر تولیدات مزخرفشونو توی بازار منتشر میکنند که در نهایت کلا از خود کار زده میشن .
وقتی خود خونه بو میده میرن یخچال رو عوض میکنن :))

درباره مدیریت هم بذارید کمی فکر کنم ، درسته که فعالیت آقا سینا در این مدت معلوم و ضمن اینکه احساس مسئولیت خاصی برای کمک به دیگران دارند ، اما دو تا دلیل هست که در حال حاضر نمیتونم ایشونو مدیریت کنم ، اولین دلیل این هست که پنل مدیریت ما بسته شده ؛ فعلا سید رضا به مجتبی پیام داده تا ببینیم مشکل فضای سایت رو حل میکنند یا خیر ؛ دوم اینکه قصدم این هست که از میان تعدادی از کاربران یک نفر رو انتخاب کنم ، مسلما کاربران قدیمی ای داریم که شاید اون ها هم بتونن کمک کنند .
به دنبال شخصی هستم که از حواشی غیر از انجمن به دور باشه تا همین ی ذره جونی که برای انجمن مونده رو هم از بین نبره . چون شاید ی مدتی خودم نباشم تا شخصا روی انجمن مدیریت داشته باشم ، باید شخص امینی انتخاب کنیم .
راستش سینا هم مد نظرم هست ؛ اما نفرات مد نظرم ، یکی خود شما ، حسین و محمد امین هستند .

گاهی اوقات مدیریت رو بر عهده کسی قرار نمیدن که از نظر فنی از همه توانا تر باشه ، هرچند از نظر فنی من شمارو ( نریمان ) قبول دارم .

در هر حال بذارید مشکل فضای انجمن رفع بشه ، بعد ی فکری به حال مدیریت میکنیم . من خودمم شدیدا خسته شدم و مدتی میخوام به دور از دیگران کمی استراحت کنم . امیدوارم .

موفق باشید .
  پاسخ

سپاس شده توسط: nariman ، M.gh ، ᔕinaᗪehghani ، Hossein
حسام جان سلام
اگر هفت سال پیش آقا مجتبی از رو علاقه و عشق شخصی این فروم رو نمیزد و عاشقانه آموزش بازیسازی با کانستراکت نمیساخت الان احتمالا هیچکدوم ما نمیدونستیم کانستراکت چیه.
الان اون شور اولیه از بین رفته دلیلشم خیلی مشخصه.
توی واتساپ خودت یکبار تو فایل صوتیت خیلی خوب بهش اشاره کردی.
از اونجاییکه یادگیری کانستراکت خیلی خیلی تو شروع بازیسازی راحته بنابراین هر کسی حتی بدون دانش برنامه نویسی (مثل من) و یا تخصص تو گرافیک (بازم مثل من) توهم ورش میداره که میتونه بازیساز بشه. پس شروع میکنه با چهارتا گرافیک و صدای دزدی بازی ساختن... همزمان درآمدهای نجومی فروش بازیهای جهانی رو هم رصد میکنه و شروع به رویاپردازی میکنه که پس منم با این چهارتا گرافیک و صدای دزدی بدون هیچ دانش بازیسازی تو شیش ماه میتونم میلیاردر شم.... وقتی بازیهاش رو ساخت و مورد تمسخر پلیری که هم زمان با نصب بازی اون بازی رایگان درجه یک خارجی رو هم نصب کرده قرار گرفت اولین کاری که اون بازیساز میکنه اینه که به این نتیجه برسه که انتخاب انجینم اشتباه بوده... بعد سعی میکنه تو هر بحثی کانستراکت رو به لجن بکشه و سایر بازیهایی که با کانستراکت ساخته میشه رو مسخره کنه (تا عقده ها و تحقیر های روانی شکست خودش رو پوشش بده) و الی آخر...
الان ما تو انجمن با نسلی طرفیم که متاسفانه دچار شکست شدن و همه مقصر رو انجین میدونن.
برای همین دایما میشنویم که همون افراد میگن انجمن دیگه مرده!!
من نظر شخصیم اینه که کانستراکت انجین با حالیه. میشه تو شروع با کانس2 رایگان یادگیری رو شروع کرد و اگر به جایی رسیدیم که احساس کردیم میخوایم بازیسازی رو جدی دنبال کنیم همونطوری که الان گوشی و لب تاب چند میلیونی مجبور شدیم بخریم بریم و کانستراکت3 رو لایسنسش رو بخریم و بازی منتشر کنیم.
پس کانستراکت انجین بدی نیست اما باید متولیانی داشته باشه که مثل روزهای اول آقا مجتبی به این انجین ایمان داشته باشن تا بتونن انرژی مثبتشون رو به بقیه منتقل کنن.
من خیلی با ترکیب سه نفره محمد امین و حسین و سینا و یا حتی کیارش برای مدیریت انجمن موافقم البته با نظارت و مدیریت ارشدی خودت و رضا جان.
در مورد منم باعث افتخارم هست اما خودت قبلا یادت هست که من ادمینی هیچ جایی رو قبول نمیکنم. من متاسفانه بخش کوچیکی از زندگیم مختص بازیسازی هست و گرفتاریهای خیلی زیادی دارم.
در مورد هزینه های انجمن هم من قبلا پیشنهاد داده بودم اگر آقا مجتبی دلیلی برای ادامه این هزینه ها نمیبینن گروه های زیادی مثل "بازیاتو" و یا "بازیسازباش" و "دوندوک" و غیره... به عنوان استارت آپهای بازیسازی و آموزش بازیسازی که تو حوزه شبکه های اجتماعی فعال شدن خیلی خوشحال میشن که امتیاز انجمن رو بخرن و توسعه اش بدن. هرچی باشه از انجمن مرده بدتر نمیشه!!!
بخصوص در مورد دوندوک. الان تنها گروه منسجمی که در قالب یک استارت آپ موفق تو حوزه کانستراکت داره خوب از بازار بین الملل پول درمیاره و بشدت به این انجین معتقده, دوندوک هست. خیلی تصورش سخت نیست که اگر این گروه امتیاز انجمن رو بخره چه اتفاقات مثبتی تو حوزه کانستراکت ایران میوفته...
ارادتمندم حسام جان...
  پاسخ

سپاس شده توسط: M.gh ، ᔕinaᗪehghani ، hasansanaei ، Hossein
(1400/3/27، 06:43 صبح)nariman نوشته است: حسام جان سلام
اگر هفت سال پیش آقا مجتبی از رو علاقه و عشق شخصی این فروم رو نمیزد و عاشقانه آموزش بازیسازی با کانستراکت نمیساخت الان احتمالا هیچکدوم ما نمیدونستیم کانستراکت چیه.
الان اون شور اولیه از بین رفته دلیلشم خیلی مشخصه.
توی واتساپ خودت یکبار تو فایل صوتیت خیلی خوب بهش اشاره کردی.
از اونجاییکه یادگیری کانستراکت خیلی خیلی تو شروع بازیسازی راحته بنابراین هر کسی حتی بدون دانش برنامه نویسی (مثل من) و یا تخصص تو گرافیک (بازم مثل من) توهم ورش میداره که میتونه بازیساز بشه. پس شروع میکنه با چهارتا گرافیک و صدای دزدی بازی ساختن... همزمان درآمدهای نجومی فروش بازیهای جهانی رو هم رصد میکنه و شروع به رویاپردازی میکنه که پس منم با این چهارتا گرافیک و صدای دزدی بدون هیچ دانش بازیسازی تو شیش ماه میتونم میلیاردر شم.... وقتی بازیهاش رو ساخت و مورد تمسخر پلیری که هم زمان با نصب بازی اون بازی رایگان درجه یک خارجی رو هم نصب کرده قرار گرفت اولین کاری که اون بازیساز میکنه اینه که به این نتیجه برسه که انتخاب انجینم اشتباه بوده... بعد سعی میکنه تو هر بحثی کانستراکت رو به لجن بکشه و سایر بازیهایی که با کانستراکت ساخته میشه رو مسخره کنه (تا عقده ها و تحقیر های روانی شکست خودش رو پوشش بده) و الی آخر...
الان ما تو انجمن با نسلی طرفیم که متاسفانه دچار شکست شدن و همه مقصر رو انجین میدونن.
برای همین دایما میشنویم که همون افراد میگن انجمن دیگه مرده!!
من نظر شخصیم اینه که کانستراکت انجین با حالیه. میشه تو شروع با کانس2 رایگان یادگیری رو شروع کرد و اگر به جایی رسیدیم که احساس کردیم میخوایم بازیسازی رو جدی دنبال کنیم همونطوری که الان گوشی و لب تاب چند میلیونی مجبور شدیم بخریم بریم و کانستراکت3 رو لایسنسش رو بخریم و بازی منتشر کنیم.
پس کانستراکت انجین بدی نیست اما باید متولیانی داشته باشه که مثل روزهای اول آقا مجتبی به این انجین ایمان داشته باشن تا بتونن انرژی مثبتشون رو به بقیه منتقل کنن.
من خیلی با ترکیب سه نفره محمد امین و حسین و سینا و یا حتی کیارش برای مدیریت انجمن موافقم البته با نظارت و مدیریت ارشدی خودت و رضا جان.
در مورد منم باعث افتخارم هست اما خودت قبلا یادت هست که من ادمینی هیچ جایی رو قبول نمیکنم. من متاسفانه بخش کوچیکی از زندگیم مختص بازیسازی هست و گرفتاریهای خیلی زیادی دارم.
در مورد هزینه های انجمن هم من قبلا پیشنهاد داده بودم اگر آقا مجتبی دلیلی برای ادامه این هزینه ها نمیبینن گروه های زیادی مثل "بازیاتو" و یا "بازیسازباش" و "دوندوک" و غیره... به عنوان استارت آپهای بازیسازی و آموزش بازیسازی که تو حوزه شبکه های اجتماعی فعال شدن خیلی خوشحال میشن که امتیاز انجمن رو بخرن و توسعه اش بدن. هرچی باشه از انجمن مرده بدتر نمیشه!!!
بخصوص در مورد دوندوک. الان تنها گروه منسجمی که در قالب یک استارت آپ موفق تو حوزه کانستراکت داره خوب از بازار بین الملل پول درمیاره و بشدت به این انجین معتقده, دوندوک هست. خیلی تصورش سخت نیست که اگر این گروه امتیاز انجمن رو بخره چه اتفاقات مثبتی تو حوزه کانستراکت ایران میوفته...
ارادتمندم حسام جان...
بله کاملا موافقم .
البته یادگیری کانستراکت آسون نیست ، بعضا افراد فکر میکنند که یاد گرفتن در حالی که حتی 5 درصد از کارایی این انجین رو هم بلد نیستند .
95% از اکسپرشن های کانستراکت ( پیشفرض ها ) رو خیلیا بلد نیستند ( حتی داخل خود انجمن اصلی ) ؛ مسلما کسی مثل خود من که برنامه نویسی هم بلد هست بیشتر میتونه این اکسپرشن هارو درک کنه ، اما به طور کلی درک خود انجین احتیاجی به برنامه نویسی نداره ، فقط یک ذهن خلاق و همیشه آماده به یادگیری میخواد ؛ متاسفانه همچین چیزایی کم پیدا میشه ؛ از طرفی یادمون نره که ایونت ها ، اکشن ها و اکسپرشن ها در اصل همون کد های از پیش نوشته شده هستند که فقط برای ما تبدیل به پلتفرم GUI شدند تا راحت تر بتونیم باهاشون کار بکنیم .
از طرفی بهتره بگیم بیسیک کانستراکت آسون هست و بعضیا توهم یادگیری کامل بر میدارن .
من ذهنیتم از 5 . 6 سال پیش تا الان هیچ تغییری نکرده . تا زمانی که نتونید از پایه خودتونو درست کنید ، تحمل نگهداری ساختمان 20 طبقه رو ندارید ، چون از پایه مشکل هست .
معتقدم هستم تا توی بازار ایران نتونید موفق بشید ، موفقیت خارج از ایران محاله . اینجا هممون داریم با یک زبان واحد صحبت میکنیم و حرف هم دیگرو نمیفهمیم ، طرف هنوز بلد نیست مثل یک ایرانی صحبت کنه . چطوری میخواد بره منظورشو به خارجیا برسونه ؟ من اصلا میگم همین کشورای فارسی زبان دور و اطرافم نمیتونن خیلیا باهاشون ارتباط برقرار کنند . بعد ی سوال ؛ همچین آدمایی چطوری به خودشون جرأت میدن درباره مسئله ای اظهار نظر کنند ؟
مشکل اظهار نظر افراد نیست ، هرکسی حق داره درباره مسائل اطرافش نظر بده ؛ اما نظر درباره مسائل تخصصی باید توسط اشخاص متخصص باشه نه هر کسی .
حالا بحث شکست و دیگر مسائل هم دلیل بر این نمیشه که شخص بخواد دیگران رو تخریب کنه ؛ جدا از بازی سازی که تعدادی پروژه شکست خورده دارم و تعدادی پروژه دارم که از پایه رهاشون کردم ، منم کم شکست نداشتم ؛ بیش از 100 پروژه شکست خورده دارم که خیلیاشون در کنار خاک خوردن گوشه هارد سیستمم چند وقت پیش کلا از سیستمم حذف شدن . اما خب همین شکست ها باعث تجربه شد برام و علاوه بر اینکه روز به روز دارم وضعیت مالی شدیدا ضعیف خودم رو رفع میکنم ؛ دارم توی کارمم پیشرفت میکنم .

انجمن هم نمرده ، نیمه جونه ؛ اونم چون عملا مدیریت کامل نداره ، درسته من و رضا هستیم ، اما ما صد درصد اختیارات نداریم و دست آخرم همه چیز دست مجتبی هست ؛ مثلا مجتبی اگر همین فردا دیگه تصمیم بگیره کل انجمن رو پاک کنه و هر کاری دوست داره انجام بده ؛ ما هم نمیتونیم کاری کنیم یا چیزی بگیم ؛ این حق همیشه براش محفوظ میمونه ؛ بخاطر همین من به شخصه کاری انجام نمیدم و همین رویه فعلی رو ادامه میدم ، بسا توی این شرایط همین رویه هم باعث سرپا موندن انجمن بوده ؛ وگرنه دوستان توی این یکی دو سال کم مارو اذیت نکردن و همشون میخواستن انجمن بسته بشه .

در مورد اینکه اگر روزی هم مجتبی عزیز دلیلی بر ادامه پرداخت هزینه و مدیریت اصلی انجمن نبینند هم ؛ خودم همه مواردشو بر عهده میگیرم .
همین الان دارم هزینه ماهیانه حدود 3 میلیون تومانی سایت هام رو پرداخت میکنم ؛ این انجمن که هزینه ماهیانش به 50 هزار تومانم نمیرسه و سود و ضررش برام مهم نیست .
اما خب چون روزی قرار هست توی این مجموعم یک یا چند گروه بازی سازی هم اضافه کنم ، قصد دارم خودم نسل جدید بازی سازانی که لازم دارم رو آموزش بدم و به کار بگیرمشون ؛ ی جورایی هم آموزش بدم و هم کار بهشون بدم که یکی از انجین های مد نظرم کانستراکت 2 و 3 هست ؛ پس میشه گفت ی جورایی وضعیت فعلی همچین بدم نیست .

من خیلی دوست دارم که اسامی ای که گفتید بیان و تجربیات خودشونو با ما در میون بذارن ؛ اما خب فکر میکنم این کارو نمیکنند ، دلیلش هم تا حدودی عیان هست .
فرقی نمیکنه شما در چه مقام و جایگاهی باشید ، وقتی چشمتون به خودتون باشه ؛ این موضوع باعث میشه تا به دیگران نتونید نگاه کنید ، دریغ از اینکه اونی که نگاه میندازه یکی دیگست ، نه بنده اش .
ضمنا تا حدودی بخاطر آشنایی با استاد رضایی عزیز ؛ حمایت بازیاتو رو داریم ، اگر پلان خوبی داشته باشیم هروقت که بخوایم حمایت این عزیزان رو داریم .
تا الان نه تنها لزومی ندیدم ، بلکه حتی چیز قابل توجهی هم ندیدم که بخوام با این عزیزان ارتباط برقرار کنم .
خود دکتر رضایی هم که دیگه نگم براتون خودتون میدونید .

خب نظرتون چیه ؟

موفق باشید .
  پاسخ

سپاس شده توسط: ᔕinaᗪehghani ، Hossein ، nariman
خوشحالم حسام جان که برنامه درازمدت برای بازیسازی داری. حیفه که افراد با استعداد این انجمن دارن یکی یکی از بازیسازی دلسرد میشن. شنیدن پلنهای آینده ات برام انرژی بخش بود. صد در صد مطمینم که تو بازیسازی موفق میشی چون هم لیاقتش رو داری و هم دانشش رو.
من فقط اگر اجازه بدی جسارتا یک مثال عینی برای رد اون بخش از صحبتت که گفتی بازی که نتونه تو مارکت ایران بدرخشه تو خارج از ایران هم نمیتونه بدرخشه بیارم.
اولش بگم که من اعتقاد دارم که فرهنگ گیمرهای ایرانی تفاوت معناداری با فرهنگ سایر گیمرهای جهانی داره پس ممکنه این اختلاف فرهنگ باعث بشه بازی که در ایران دیده نشه در مارکت جهانی بدرخشه و بالعکس. شما نگاه به بازیهای دوندوک بکن. حتی یکیشون نمیتونه تو ایران اگر منتشر بشه به نصب بالا برسه اما همین بازیها تو مارکت جهانی براشون کلی درآمد داشته.
اما مثال عینی که میخواستم خدمتت عرض کنم:
آخرین بازی کاکممد که البته به من تاکید اکید داشته که اسمی از بازیش جایی نبرم, متاسفانه تو مارکت ایران دیده نشد اما همین بازی الان تو گوگل پلی رکورد 50 هزار نصب رو رد کرده و داره به 100 هزار نصب نزدیک میشه.
من از همین موقعیت استفاده میکنم و این موفقیت رو به کاکممد تبریک میگم. امیدوارم به رکورد یک میلیون نصب هم برسه تا ما هم لذتش رو ببریم...
  پاسخ

سپاس شده توسط: ᔕinaᗪehghani ، Hossein ، hasansanaei ، amin COD
(1400/3/27، 06:13 عصر)nariman نوشته است: خوشحالم حسام جان که برنامه درازمدت برای بازیسازی داری. حیفه که افراد با استعداد این انجمن دارن یکی یکی از بازیسازی دلسرد میشن. شنیدن پلنهای آینده ات برام انرژی بخش بود. صد در صد مطمینم که تو بازیسازی موفق میشی چون هم لیاقتش رو داری و هم دانشش رو.
من فقط اگر اجازه بدی جسارتا یک مثال عینی برای رد اون بخش از صحبتت که گفتی بازی که نتونه تو مارکت ایران بدرخشه تو خارج از ایران هم نمیتونه بدرخشه بیارم.
اولش بگم که من اعتقاد دارم که فرهنگ گیمرهای ایرانی تفاوت معناداری با فرهنگ سایر گیمرهای جهانی داره پس ممکنه این اختلاف فرهنگ باعث بشه بازی که در ایران دیده نشه در مارکت جهانی بدرخشه و بالعکس. شما نگاه به بازیهای دوندوک بکن. حتی یکیشون نمیتونه تو ایران اگر منتشر بشه به نصب بالا برسه اما همین بازیها تو مارکت جهانی براشون کلی درآمد داشته.
اما مثال عینی که میخواستم خدمتت عرض کنم:
آخرین بازی کاکممد که البته به من تاکید اکید داشته که اسمی از بازیش جایی نبرم, متاسفانه تو مارکت ایران دیده نشد اما همین بازی الان تو گوگل پلی رکورد 50 هزار نصب رو رد کرده و داره به 100 هزار نصب نزدیک میشه.
من از همین موقعیت استفاده میکنم و این موفقیت رو به کاکممد تبریک میگم. امیدوارم به رکورد یک میلیون نصب هم برسه تا ما هم لذتش رو ببریم...
متشکرم نریمان جان ؛

منظورم رو از اون بخش به اشتباه متوجه شدید ، نگفتم بازی ای که ایران موفق نشه خارج از ایران هم موفق نمیشه !
پیش پرداخت صحبتم اینطوری شروع شد ( وقتی از پایه مشکل داشته باشید ، نمیتونید ساختمان 20 طبقه بسازید ) ، بصورت غیر مستقیم منظورم خود فرد بود .
در ادامه گفتم اگر توی بازار ایران موفق نباشید بازار خارج از ایران هم نمیتونید موفق باشید .
من خودم 2 تا سایت دارم که اگر توی ایران میاوردم بالا ، نهایت درآمدشون می شد ماهی 500 هزار تومان :))
ولی الان خارج از ایران دارن خدمات میدن و درآمد قابل توجهی دارند .
پس مسلما منظورم چیزی که دریافت کردید نیست .
حتی توی پست مربوط به بازی مافیاء سرعت هم اعلام کردم که قصدم این هست این بازیو خارج از ایران بهتر و با امکانات بیشتری منتشر کنم . یعنی در اصل در ایران مراحل تست و شناسایی کاربران رو انجام میدم و در نهایت خارج از ایران منتشر میکنم ؛ صرفا از نظر مالی ترجیح میدم داخل ایران موفقیتی کسب کنه تا راه برای انتشار خارج از ایران هموار تر بشه .
روی صحبت من این بود که طرف بلد نیست همینجا ارتباط برقرار کنه و عملا داره اکسیژن مصرف میکنه فقط ؛ با این حال معتقده اگر همین الان خارج از ایران بود یا کارشو خارج از ایران تحویل میداد الان بیل گیتس دستیارش بود .

و موضوع آخر هم اینکه موفقیت از نظر هر کسی متفاوت بیان میشه ، من تنها و تنها معنی موفقیت در این مسائل برام مالی هست .
یکی از پروژه هام که یک سایت سرگرمی بود رو همین دیروز بستم ، روزانه 4000 بازدید ؛ اما درآمد ماهیانه 1.5 میلیون تومان . در حالی که با 300 بازدید سایتی دارم که دو برابر این مقدار درآمد داره .
این بازی ها ، این پلان ها ، این مسائل همه برای من یک حکم بیشتر ندارن ، اونم درآمد هست . هرچند برام مهم هست که به چه طریق و با رضایت کاربران پرداخت بشه . اما موضوع درآمد برام هیچ وقت عوض نمیشه .
برخلاف شما و دکتر رضایی که یک هنرمند ، هنر دوست و کامل هستید و برخلاف خیلی از دوستان دیگه ؛ من به هنر و هیچ کدوم از این دست مسائل علاقه ای ندارم و فقط میخوام کار خودمو انجام بدم و بابت زحمتی که کشیدم پول خوبی به دست بیارم و پول خوبی هم برای کار دیگران پرداخت کنم .

در نهایت برای همه دوستان و یا غیر دوستان آرزوی موفقیت دارم .
  پاسخ

سپاس شده توسط: ᔕinaᗪehghani ، nariman ، amin COD

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  انتخاب رشته کامپیوتر M.Y 5 2,458 1401/4/11، 06:21 عصر
آخرین ارسال: M.Y
  خرید سورس بازی های شما Hamed85 4 2,135 1401/1/31، 11:02 صبح
آخرین ارسال: Hamed85
  فروش سورس شبه بازی ۴۱۱۴۸ امیرعلی فیروزبخش 0 1,352 1400/11/18، 09:09 عصر
آخرین ارسال: امیرعلی فیروزبخش
  track گوگل انالیتیکس M.Y 6 2,714 1400/10/27، 12:03 عصر
آخرین ارسال: M.Y