اسکرین شات از بازیهای در حال ساختمون.
سلام و خداقوت به همه

ایده ی خوبیه

بنده هم ان شاءالله وقتی بخش های بازی به طور مناسبی طراحی شدن در انجمن قرار میدم
  پاسخ

سپاس شده توسط: ᔕinaᗪehghani ، Hossein ، nariman
منصور جان سلام مجدد.
ممنونم بابت ارسال بازیهای زیبات.
راهی رو داری میری که گروه دوندوک هم همون راه رو رفت و الان تبدیل شدن به یک استارت آپ موفق با کلی کارمند. امیدوارم بزودی شما هم به همون جایگاه برسی و حتی فراتر...

من میخواستم خواهش کنم که اگر دوست داشتی برامون از میزان درآمدزایی بازیهات تو مارکت html5 بگی و اینکه چه دلیلی وجود داشت که بازیهات رو نبردی توی مارکت اندرویدی.
بازم تبریک میگم بابت بازیهای زیبات.
  پاسخ

سپاس شده توسط: ᔕinaᗪehghani
(1400/5/18، 09:10 صبح)nariman' نوشته است: منصور جان سلام مجدد.
راهی رو داری میری که گروه دوندوک هم همون راه رو رفت و الان تبدیل شدن به یک استارت آپ موفق با کلی کارمند. امیدوارم بزودی شما هم به همون جایگاه برسی و حتی فراتر...

من میخواستم خواهش کنم که اگر دوست داشتی برامون از میزان درآمدزایی بازیهات تو مارکت html5 بگی و اینکه چه دلیلی وجود داشت که بازیهات رو نبردی توی مارکت اندرویدی.

آقا نریمان سلام
درآمد از بازی های تحت وب تا جایی که من تجربه کردم فقط از فروش انحصاری بازی محقق میشه..یعنی اگر بازی رو منتشر کنند و قرار باشه از تبلیغات درون بازی سود تقسیم بشه اصلا سود قابل توجهی نصیب گیم دولوپر نمیشه..
بازی تحت وب باید تر و تمیز باشه تا ناشر خوشش بیاد مثلا سایت famobi سایت خوبیه برای انتشار بازی...بازیهاشو ببینید.

(1400/5/26، 09:55 عصر)mansoor22' نوشته است:
(1400/5/18، 09:10 صبح)nariman' نوشته است: منصور جان سلام مجدد.

آقا نریمان سلام
درآمد از بازی های تحت وب تا جایی که من تجربه کردم فقط از فروش انحصاری بازی محقق میشه..یعنی اگر بازی رو منتشر کنند و قرار باشه از تبلیغات درون بازی سود تقسیم بشه اصلا سود قابل توجهی نصیب گیم دولوپر نمیشه..
بازی تحت وب باید تر و تمیز باشه تا ناشر خوشش بیاد مثلا سایت famobi سایت خوبیه برای انتشار بازی...بازیهاشو ببینید.

از تبلیغات اصلا درآمد خوبی نیست اما اگر لایسنس بازی را بفروشی احتمالا بین 500 تا 1500 دلار بخرن.
برای اندروید در نظر دارم از کانس 3 استفاده کنم در آنده..تا الان بخاطر مشکل خروجی اندروید در کانس 2 این کارو دوست نداشتم.
نمیدونم پرداخت درون برنامه ای برای مارکت مثلا بازار ، کانس 3 داره یا نه؟
  پاسخ

سپاس شده توسط: nariman ، ᔕinaᗪehghani

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  Cursed letters MohammadHadi 0 852 1401/12/11، 02:02 صبح
آخرین ارسال: MohammadHadi
Information دریانوردان (شروعی از صفر) در دست ساخت... oak 115 57,350 1401/2/26، 10:09 صبح
آخرین ارسال: tohidrajabali
  کلیپی کوتاه از بازی در حال ساخت Alireza3d 6 3,469 1400/9/11، 06:57 عصر
آخرین ارسال: Alireza3d
  گیم پلی قسمت سوم منطقه آلوده alii 4 3,424 1400/8/26، 09:23 عصر
آخرین ارسال: alii
Brick ستیز قهرمانان:هیجانی بی پایان (جدید) Mahdibabaei M.N 17 9,232 1400/8/25، 09:16 عصر
آخرین ارسال: MdSarli

پرش به انجمن: