حل شده ساخت انمیشن با هوش مصنوعی
امیرعلی جان سلام.
سینای عزیز طبق معمول راهنمایی درستی کردن.
دوتا سورس پیشفرض داره کانستراکت که در مورد همین جوینت شدن اجزا هست. از من اصلا نپرس اسمشون چیه که اونقدر یه مدته گرفتارم و ذهنم درگیره که اسم خودمم به زور یادم مونده!
فقط برای اینکه بدونی مشابه اون بازی نبرد خونین رو میشه به بهترین شکل و خیلی زیباترش رو با کانستراکت ساخت من یه لینک این پایین برات میذارم.
این تست فیزیک یکی از بازیهام هست که هیچوقت فرصت نکردم تکمیلش کنم.
امیدوارم بتونم بالاخره کاملش کنم.
تو این تست اگر با انگشت و یا موس شکم کاراکتر رو بگیری و به اطراف بکوبی میتونی کاراکتر رو کتک بزنی. برای آرامش اعصاب خیلی خوبه!!!
تغییر فرم صورتی که تو بازی میبینی همون روش تغییر لباس و اجزای کاستومایز کردن کاراکتر هست که میشه برای همه اجزا به کار برد.
ببخشید که فرصت ندارم تا بیشتر توضیح بدم.
ارادتمند...
فوتبال گل کوچیک
  پاسخ

سپاس شده توسط: ᔕinaᗪehghani
(1400/6/18، 06:39 عصر)nariman نوشته است: امیرعلی جان سلام.
دوتا سورس پیشفرض داره کانستراکت که در مورد همین جوینت شدن اجزا هست. از من اصلا نپرس اسمشون چیه که اونقدر یه مدته گرفتارم و ذهنم درگیره که اسم خودمم به زور یادم مونده!
فقط برای اینکه بدونی مشابه اون بازی نبرد خونین رو میشه به بهترین شکل و خیلی زیباترش رو با کانستراکت ساخت من یه لینک این پایین برات میذارم.
تو این تست اگر با انگشت و یا موس شکم کاراکتر رو بگیری و به اطراف بکوبی میتونی کاراکتر رو کتک بزنی. برای آرامش اعصاب خیلی خوبه!!!
تغییر فرم صورتی که تو بازی میبینی همون روش تغییر لباس و اجزای کاستومایز کردن کاراکتر هست که میشه برای همه اجزا به کار برد.
ارادتمند...
فوتبال گل کوچیک

خوب بعد اینکه با فیزیک جوین کردینشون دیگه هیچکاری نکردید؟
یعنی خود فیزیک همه ی کار ها رو کرد دیگه؟

پاسخ

سپاس شده توسط:
(1400/6/18، 07:01 عصر)امیرعلی فیروزبخش نوشته است:
(1400/6/18، 06:39 عصر)nariman نوشته است: امیرعلی جان سلام.
ارادتمند...
فوتبال گل کوچیک

خوب بعد اینکه با فیزیک جوین کردینشون دیگه هیچکاری نکردید؟
یعنی خود فیزیک همه ی کار ها رو کرد دیگه؟

آره دیگه...
شما باید مثل نمونه سورس کانستراکت و توضیحات سینا جان به اسپرایتها رفتار فیزیک بدین و اجزا رو به هم متصل و محدودیت گذاری کنین بر روی دامنه حرکات...

دیگه از اون به بعد به خلاقیت شما بستگی داره که چه جور از کاراکترتون بازی میگیرین.

یه قابلیت خیلی خوب تایم لاین هم کانس3 اضافه کرده که باهاش هنوز کار نکردم اما به نظر میاد خیلی خوب باشه برای انیمیت اسپرایت داخل انجین.
یک قابلیت خیلی خیلی باحال شبهه سه بعدی هم به کانس3 اضافه شده که خیلی به نظر جذاب میاد.
از اونجاییکه کانس3 تا یه تعداد محدودی ایونت رایگان هست حتما به همه دوستان توصیه میکنم این قابلیتهای جدید رو ببینن.
موفق باشی...
  پاسخ

سپاس شده توسط: ᔕinaᗪehghani ، Hossein ، محمد40

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  حل شده خرید درون برنامه مایکت در وب ویو Arianm 3 897 1402/4/25، 12:01 عصر
آخرین ارسال: Arianm
Wink سیستم شخصی سازی خودرو Arianm 1 407 1402/4/24، 05:21 عصر
آخرین ارسال: SHAMIRZA
  علت بازی نشدن وقتی نصب شده amirhosseinalizadehgharebaba81 1 329 1402/4/23، 02:22 عصر
آخرین ارسال: (:--ALI--:)
  چگونگی اجرا بازی روی ه‍است ایران (:--ALI--:) 8 1,476 1402/3/24، 04:50 عصر
آخرین ارسال: (:--ALI--:)
  وصل شدن به روح هاست قبلی :) amirhosseinalizadehgharebaba 2 2,039 1401/11/2، 09:43 عصر
آخرین ارسال: amirhosseinalizadehgharebaba

پرش به انجمن: