مهم دانلود بیش از 1000 مثال کانستراکت 2
سلام

دوستان عزیز، قبلا در این پست (( پلاگین ها و رفتار های rex )) نرم افزاری رو معرفی کرده بودم که با استفاده از اون می تونستید تمامی پلاگین ها و رفتارهای نوشته شده توسط کاربری در سایت سیرا، rexrainbow   هست رو نصب و یا بروزرسانی کنین.

در این پست، بیش از 1000 مثال که همین کاربر آماده کرده رو براتون قرار دادم به لینک مستقیم.

توی این مجموعه، مثال هایی از هوش مصنوعی،مسیریابی، تاور، بازی های تخته ای، شبکه، کار با تصاویر، ایجکس، JSon ،تاچ ، پلتفرمر، کار با دوربین، کار با سه بعدی، انواع مثال های مربوط به پلاگین ها و رفتارهای rex که از دیدن بسیاری از اونها مطمئنا تعجب خواهید کرد و صدها نمونه ی دیگه پیدا میشه.

لازم به عرض است که شما باید از قبل، پلاگین ها و رفتارهای rex رو از تاپیکی که لینکش رو دادم، دانلود و نصب کنین. ( با فیل.تر شکن )

حجم فایل فشرده 230 مگابایت است.

دانلود 1000 مثال کانستراکت 2

(لینک مستقیم دانلود رفتارها و پلاگین هایی که خودم دارم)
دانلود رفتارها و پلاگین های Rex و بیشتر

موفق باشید.
یا حق

پاسخ

سپاس شده توسط: shazde ، نیما ، makan parsi ، mhc ، mohreza ، amirho24 ، M.javad ، aa82 ، shaygaaan ، danijoon ، wof team ، kakmamad ، oak ، amin hosseini ، ᔕinaᗪehghani
واقعا ممنونم ازتون بابت لینک..فقط من rexrepo  رو گرفتم.چطور باید این فایلارو بهش اعمال کنم 
  پاسخ

سپاس شده توسط: kakmamad
سلام

لینک ها اصلاح شد.

پاسخ

سپاس شده توسط: wof team ، kakmamad
(1398/2/14، 03:55 عصر)mostafanastary نوشته است: سلام

لینک ها اصلاح شد.

سلام دوست من لینک ها کار نمیکنند
 1 هرچه در جستجوی آنی آنی  1  
  پاسخ

سپاس شده توسط:
(1398/10/25، 06:00 عصر)tohidrajabali نوشته است:
(1398/2/14، 03:55 عصر)mostafanastary نوشته است: سلام

لینک ها اصلاح شد.

سلام دوست من لینک ها کار نمیکنند
ُسلام. در حال حاضر فایل ها رو ندارم، و امیدوارم دوستانی که قبلا دانلود کرده اند، بتونن آپلود کنن فایل ها رو.
  پاسخ

سپاس شده توسط: tohidrajabali
<p>
(1398/2/14، 03:10 عصر)danijoon نوشته است: واقعا ممنونم ازتون بابت لینک..فقط من rexrepo&nbsp; رو گرفتم.چطور باید این فایلارو بهش اعمال کنم&nbsp;

</p><p>سلام دوست من. شما لینک فایل دانلودی را دارید ؟</p>
  پاسخ

سپاس شده توسط:

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Star پلاگین پرداخت درون برنامه تمام مارکت ها miladesign 89 58,335 1402/1/31، 09:08 عصر
آخرین ارسال: nimemah
  پلاگین فارسی ارسال نوتیفیکشن آفلاین rezamms 11 9,428 1401/8/7، 03:50 عصر
آخرین ارسال: kamran_cn
  پلاگین درخواست لینک دانلود مثال های مجموعه پلاگین REX'S PLUGINS firooz 0 4,056 1401/6/13، 11:26 عصر
آخرین ارسال: firooz
  پلاگین درخواست پلاگین table یا 2d dictionary aliCo 0 1,465 1401/5/9، 03:24 صبح
آخرین ارسال: aliCo
  پلاگین زرین پال (اندروید) miladesign 8 8,458 1401/3/11، 01:34 صبح
آخرین ارسال: ahmad44

پرش به انجمن: