مهمان عزیز خوش‌آمدید. ورود عضــویت

پلاگین پرداخت درون برنامه تمام مارکت ها
Star 
سلام به همه
طبق نتیجه نظرسنجی که قرار داده بودم پلاگین رو بصورت رایگان منتشر میکنم. هر کسی در توانش بود و پلاگین به کارش اومد میتونه حمایت کنه  1

فایل پلاگین رو به همراه سورس از لینک زیر دانلود کنید:
پلاگین رو نصب کنید و به پروژه اضافه کنید.

آماده سازی اولیه
با کلیک روی پلاگین تنظیمات اون باز میشه.
توی قسمت PublicKey کلید عمومی برنامتون که از مارکت گرفتید رو قرار بدید. از قسمت Market مارکت موردنظر خودتون رو انتخاب کنید:
[عکس: 1.png]
توی شروع layout اکشن "آماده سازی پلاگین" رو قرار بدید. بعد از آماده شدن پلاگین یکی از دو ایونت "اگر آماده سازی انجام شد" و "اگر آماده سازی انجام نشد" اجرا خواهد شد. 
بعد از اینکه پلاگین با موفقیت آماده شد می تونید از اکشن ها و ایونت های دیگه پلاگین استفاده کنید در غیر اینصورت دوباره پلاگین رو آماده سازی کنید.

دریافت اطلاعات محصولات
برای دریافت مشخصات محصولات اکشن "دریافت اطلاعات محصولات" رو انتخاب کنید. در پنجره بعدی که باز میشه گزینه Add Parameter رو انتخاب کنید. شناسه محصولتون رو قرار بدید. هر تعداد محصولی که میخواید مشخصاتشون (قیمت، عنوان، توضیحات) رو دریافت کنید رو اضافه کنید:
[عکس: 2.PNG]
بعد از استفاده از این اکشن یکی از دو ایونت "اگر دریافت اطلاعات انجام شد" یا "اگر دریافت اطلاعات انجام نشد" اجرا خواهد شد. اگه اطلاعات با موفقیت دریافت شدن واسه استفاده ازشون از اکسپرشن هایی که در عکس زیر مشخص کردم استفاده کنید:
[عکس: 3.PNG]
بعد از انتخاب هر کدوم از اکسپرشن ها لازمه شناسه محصول موردنظرتون رو توی پرانتز بنویسید.

پرداخت محصول
برای باز کردن صفحه پرداخت محصول اکشن "پرداخت محصول" رو انتخاب کنید. در پنجره ای که باز میشه توی کادر اول شناسه محصول و کادر دوم نوع محصول رو تعیین کنید:
[عکس: 5.png]
بعد از اضافه کردن این اکشن یکی از دو ایونت "اگر پرداخت انجام شد" یا "اگر پرداخت انجام نشد" اجرا خواهد شد. با انتخاب هر کدوم از این ایونت ها کادری باز میشه که توی اون شناسه محصول موردنظرتونو قرار میدید.
عملیات مصرف محصولات خریدنی (مصرفی) بصورت خودکار انجام میشه.
بعد از اینکه کاربر محصول رو خریداری کرد می تونید از اکسپرشن های رسید پرداخت (توکن خرید، زمان خرید، شماره سفارش) واسه عملیات تایید پرداخت آنلاین استفاده کنید:
[عکس: 4.png]
تنظیمات پلاگین در کوکون
لازمه توی کوکون دسترسی پرداخت درون برنامه مارکت موردنظرتون رو دستی وارد کنید.  4 
اگه پلاگین بصورت خودکار به قسمت پلاگین های نصب شده اضافه نشده باشه (تب Plugins قسمت Installed) میتونید از قسمت Search تب Plugins عبارت Markets رو سرچ کنید تا پلاگین ظاهر بشه. گزینه Install رو بزنید تا پلاگین نصب شود:
[عکس: 6.png]
بعد از نصب گزینه Add Parameter رو انتخاب کنید. در قسمت Name عبارت PERMISSION (با حروف بزرگ) را وارد کنید. در قسمت Value یکی از مقادیر زیر رو متناسب با مارکت موردنظرتون قرار بدید:
[عکس: 7.png]

دسترسی ها:
  • بازار
کد:
com.farsitel.bazaar.permission.PAY_THROUGH_BAZAAR
  • مایکت
کد:
ir.mservices.market.BILLING
  • ایران اپس
کد:
ir.tgbs.iranapps.permission.BILLING
  • پارس هاب
کد:
net.jhoobin.jhub
  • اول مارکت
کد:
com.hrm.android.market.permission.PAY_THROUGH_MARKET
  • کندو و گوگل استور
کد:
com.android.vending.BILLING

نکات:
  1. اکشن "دریافت اطلاعات محصولات" توی اول مارکت کار نمیکنه.
  2. ایران اپس و گوگل استور از نسخه 5 محصولات اشتراکی (غیرمصرفی) استفاده میکنن درحالی که بقیه مارکتا از نسخه 3 استفاده میکنن. در نتیجه اکشن "پرداخت محصول" برای محصولات اشتراکی ایران اپس و گوگل استور کار نمیکنه. (سعی میکنم تو نسخه بعدی اصلاحش کنم)
  3. حتما دسترسی پرداخت مربوط به مارکت موردنظرتون رو اضافه کنید.
  4. برای آشنایی بهتر با نحوه استفاده از پلاگین، سورس همراه پلاگین رو نگاه کنید.

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط: mostafanastary ، Master Badfar ، ghasem ، shazde ، Dani ، mohreza ، hsnpi ، xlove.reza ، shaygaaan ، rezamms ، M.javad ، GAME MOEIN ، erfab ، vahid ، mahdibnn ، shayan100 ، mr.alian
سلام
میلادجان بسیار عالی، مثل همیشه.
اولین حمایت رو هم من خودم انجام میدم. دوستان دیگه ای که در توانشون هست، دریغ نکنند لطفا!

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط: miladesign ، shazde ، xlove.reza
(1396/5/1، 06:58 عصر)mostafanastary نوشته: سلام
میلادجان بسیار عالی، مثل همیشه.
اولین حمایت رو هم من خودم انجام میدم. دوستان دیگه ای که در توانشون هست، دریغ نکنند لطفا!

خیلی ممنون
بهتره اول خودتون تست کنید بعد اگه مشکلی نداشت حمایت کنید  1

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط: shazde ، mostafanastary
سلام میلاد جان .

برای امنیت پرداخت این ها امنیت دارند مثلا مثل همون یکی که برای نیواد بود وصل هستند یا خیر ...

اگرم مثلا امنیتشون درسته که من قبلا برای خرید نیواد دادم دیگه خودش یک جور حمایتی محسوب میشه ولی اگر به کارم بیاد بازم حمایت میکنم .
بزودی با بازی استراتژیک اساطیری ما آشنا خواهید شد .
این بازی حاصل بیش از 4 ماه تلاش ما تا الان 20:00:06 1395/04/22 هست .
این بازی بصورت آنلاین و تحت سیستم عامل های ( اندروید ، ویندوز ، آی او اس و مکینتاش ) خواهد بود
موفق و پیروز باشید / حسن ثنایی

==========================
بازی تمام آنلاین نبرد مدرن ، منتشر شد !
==========================
https://cafebazaar.ir/app/hasan.sanaee.mbattle/?l=fa

[عکس: hasan.sanaee.mbattle8.jpg]

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط: shazde ، mostafanastary ، miladesign
سلام . با سپاس فراوان از شما . بنده حتما حمایت خواهم کرد 

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط: mostafanastary ، miladesign ، shazde
(1396/5/2، 12:06 صبح)hesam3 نوشته: سلام میلاد جان .

برای امنیت پرداخت این ها امنیت دارند مثلا مثل همون یکی که برای نیواد بود وصل هستند یا خیر ...

اگرم مثلا امنیتشون درسته که من قبلا برای خرید نیواد دادم دیگه خودش یک جور حمایتی محسوب میشه ولی اگر به کارم بیاد بازم حمایت میکنم .

سلام
والا طبق تستایی ک خودم انجام دادم بدون نیاز به سرور یا نیواد ضدهک بود. 

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط: mostafanastary ، shazde
خیییلی ممنون آقا میلاد . مرسییییی بعد از اینکه استفاده کردم حتما حمایت میکنم.
  • در حال طراحی چند برنامه و بازی جدید!

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط: miladesign ، shazde ، mr.alian
آقا میلاد دستت درد نکنه
الهم صل علی محمد و آل محمد و العجل فرجهم

صلوات دوای هر درد

پاسخ دهید
خیلی ممنون اقا میلاد
ببخشید توی سورس از button استفاده کردین
button تو خروجی cocoon io کار نمی کنه جایگزینش چیه
بازی در هم برهم منتشر شد
 [عکس: uy5f_if_twitter_56298(1).png]    داونلود

پاسخ دهید
(1396/5/2، 10:39 صبح)xlove.reza نوشته: خیلی ممنون اقا میلاد
ببخشید توی سورس از button استفاده کردین
button تو خروجی cocoon io کار نمی کنه جایگزینش چیه

سلام
میتونید از پلاگینای تاچ و اسپرایت استفاده کنید.

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط: xlove.reza ، shazde ، mr.alian