راهنمایی > سیستم مناسب یونیتی
(1398/6/8، 10:56 عصر)amirgoli نوشته است: کار با یونیتی رو کنار کذاشتم رفتم سراغ همون کانستراکت

سلام

من یک موضوعی رو به شما بگم که درگیری با خودتون و باقی دوستان نداشته باشید .

شما اصلا یونیتی کار نیستید که بخواید بذاریدش کنار یا حتی برنامه نویس یا هرچی ...
اینو حداقل منی که چندین ساله دارم کار میکنم میدونم ؛ حتی میتونم از الان پیش بینی کنم چی میخواید بگید  21
سیستم منم مثل شما ضعیفه ، یعنی سیستم قبلیم که کلا ذغالی بود ، رم 2 و سی پی یو 2 هسته 2 گیگا  24
حالا سیستم جدیدم یکم پیشرفت کرده رمش 4 و سی پی یو 2 هسته 3 گیگا هرتز هست ؛ حالا این که شما میگید سیستمتون ضعیف هست ی چیزه ، اینکه اصلا نمیتونید یا بلد نیستید با یونیتی کار بکنید ی چیز دیگه !

من همیشه و همیشه اینو گفتم و بازم میگم ؛ یک برنامه نویس واقعی هیچ وقت هیچ جایی گیر نمیکنه ، اینکه من برنامه نویس باشم و هنوز کار کردن با گوگل رو بلد نباشم مثل سربازی میمونه که هنوز کار کردن با اسلحه رو بلد نیست !

برنامه نویسی صرفا این نیست که شما مثل استاد فیزیک و شیمی همه چیزو حفظ کنید و عین طوطی به این و اون بگید ! حتی همون استادها هم سال ها تمرین و حتی گاها شب تدریس چیز هایی که قراره فرداش بگن رو حفظ میکنند ؛ برنامه نویسی یعنی درک مشکل و درک موقعیت ، شما نمیدونی ارور GTK چی هست ، لازم نیست اونو پست کنی ؛ تحریم شکن رو روشن میکنی و میری گوگل و راحت مشکلت رو حل میکنی ...
  پاسخ

سپاس شده توسط: shazde ، Amirhesam.KH
ممنون حسن جان ولی این مشکل واقعا منو دیونه کرده هیچ راهی نتونستم براش پیدا کنم قبلا یعنی از یک سال پیش همین مشکلو دارم
ادرس فروشگاه ما جهت سفارش هاست ارزان قیمت www.hostssd.ir 

ادرس انجمن انیمیشن سازی : uassets.ir

بازی aa+ در حال ساخت است
تصویر: <a href=[تصویر:  0mm9_mm_thumb.png]

پاسخ

سپاس شده توسط:

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Star مکاتبه با سیرا nariman 24 10,730 1400/1/13، 03:55 عصر
آخرین ارسال: ᔕinaᗪehghani
  یونیتی سرانجام ویژوال اسکریپت رو اضافه کرد Mehrdad 0 1,846 1399/12/17، 12:11 عصر
آخرین ارسال: Mehrdad
  حل شده یک سوال مهم M.Y 6 3,592 1399/11/5، 03:23 عصر
آخرین ارسال: M.Y
  اموزش یونیتی از پایه general-sherman 5 3,338 1399/9/25، 01:28 صبح
آخرین ارسال: M.gh
  انیمیشن سه بعدی "نماز در قدس" AliAliAliAli 12 6,649 1399/7/25، 02:59 عصر
آخرین ارسال: AliAliAliAli

پرش به انجمن: