مهم آموزش بازیسازی و برنامه نویسی سی شارپ در یونیتی برای همه (رایگان)
به نام خدا

به لطف خدا ، طبق قولی که داده بودم دوره جامع و رایگان یونیتی که در آن از ابتدایی ترین مسایل آموزش unity شروع و به مباحث پیشرفته برنامه نویسی در یونیتی ختم می شود ، انتشار داده شد.

عزیزانی که همیشه دغدغه یادگیری برنامه نویسی را داشتند در این دوره شما کاملا از ابتدا برنامه نویسی سی شارپ و برنامه نویسی در یونیتی را آموزش می بینید.

برای ضبط این دوره زحمت زیادی کشیده شده است و به صورت رایگان تقدیم به بازیسازان عزیز می شود تا به امیده خدا شاهده رشد این صنعت در کشور باشیم.

برای دانلود به روی عکس کلیک کنید ، عزیزان حتما پیش نمایش و توضیحات پست باز شده را کامل مطالعه فرمائید.

[تصویر:  imageTut.png]

چرا برای بازیساز از یونیتی استفاده کنیم ؟!

چند دلیل را می آوریم ولی دلایل بیش تری هست که به خودتان واگذار می شود!

- برنامه ای بی انتهاست یعنی هیچ محدودیتی ندارد ، می توانید بازی سه بعدی ، دو بعدی ، اپلیکیشن ، واقعیت افزوده ، کارهای معماری ، بازی های آنلاین و ... را با یونیتی ایجاد کنید.
- امکان خلق هرگونه ابزار و استفاده از کد نویسی

- جامعه ای قدرتمند از کاربران دارد!

- کد نهایی کم حجم!( فرایندی که در آن یونیتی هرگونه کد اضافی را در محصول نهایی حذف می کند)

- سازگاری با چندین سیستم عامل مختلف(هدف گیری هم زمان موبایل ، کامپیوتر و کنسول ها)

- اکثر انجین ها گرایش به یک نوع خاص بازی دارند مثل کانستراکت که فقط دو بعدی می توانید بسازید اما یونیتی به این شکل نیست و جامعیت دارد.

عمر با ارزشتون رو برای کار با انجین های ضعیف که آینده ای ندارند حروم نکنید دوره جامع و رایگان منتشر شد روی عکس کلیک کنید.

پاسخ

خیلی ممنون واقعا زحمت کشیدید و هدفتون هم خالصانه فقط و فقط پیشرفت بازی سازی بوده
  پاسخ

سپاس شده توسط: developer
فدایی داری داداش
فروش هاست، طراحی انواع پوسته اختصاصی وردپرس،فروش سرور
.
.
[تصویر:  Khanihost-468.gif]

.

ایدی تلگرام: hoseinheh@
  پاسخ

سلام

واقعا خیلی زحمت داره این همه بخش .
فقط یک چیزی ، من فقط یکی از قسمت هارو میخوام ، قسمت : ۱۴ – ۶ قانون برنامه نویسی سی شارپ

میخواستم بدونم میتونم همین رو دانلود کنم ؟
البته سیستمم جا نداره وگرنه که واقعا اینطور آموزش هارو آدم هرچقدرم کار درست باشه باید مشاهده کنه 1

موفق باشید 41
  پاسخ

(1395/6/28، 10:15 صبح)hunk نوشته است: دستت طلا

ممنون دوست خوب 

موفق باشی

(1395/6/28، 10:45 صبح)نیما نوشته است: خیلی ممنون واقعا زحمت کشیدید و هدفتون هم خالصانه فقط و فقط پیشرفت بازی سازی بوده

خواهش می کنم

لینک پست وبلاگ آموزش رو محبت کنید در انجمن های بازیسازی و گروه های تلگرام پخش کنید تا سایرین هم استفاده کنند

(1395/6/28، 11:59 صبح)deface123654 نوشته است: فدایی داری داداش

ممنون
به دیگر عزیزان برای انتشار این دوره جامع اطلاع رسانی کنید
موفق باشی

(1395/6/28، 12:32 عصر)hesam3 نوشته است: سلام

واقعا خیلی زحمت داره این همه بخش .
فقط یک چیزی ، من فقط یکی از قسمت هارو میخوام ، قسمت : ۱۴ – ۶ قانون برنامه نویسی سی شارپ

میخواستم بدونم میتونم همین رو دانلود کنم ؟
البته سیستمم جا نداره وگرنه که واقعا اینطور آموزش هارو آدم هرچقدرم کار درست باشه باید مشاهده کنه 1

موفق باشید 41

سلام دوست عزیز
ممنون
بله می تونید دانلود کنید طبق مراحل سایت لرنینگ تی پیش برید
سپس از لینک باز شده قسمت های مورد نیاز رو دانلود کنید
موفق باشی
عمر با ارزشتون رو برای کار با انجین های ضعیف که آینده ای ندارند حروم نکنید دوره جامع و رایگان منتشر شد روی عکس کلیک کنید.

پاسخ

سپاس شده توسط:
سلام
خیلی ممنون از شما بخاطر این آموزش جامع.
پیشنهاد میکنم توی فرانش هم بزارید آموزش رو.
رسید مژده که ایّام غم نخواهد ماند چنان نماند چنین نیز هم نخواهد ماند
  پاسخ

سلام خیلی ممنونم من همه کار هارو انجام میدم ولی متاسفانه لینک های دانلود ارسال نمی شوند. 2
  پاسخ

سپاس شده توسط:
(1395/6/28، 03:45 عصر)vahid نوشته است: سلام خیلی ممنونم من همه کار هارو انجام میدم ولی متاسفانه لینک های دانلود ارسال نمی شوند. 2

سلام
برای دانلود به این آدرس برید لرنینگ تی وی بعد طبق تصویر زیر روی دکمه خرید کلیک کنید و بعد در بالای صفحه منوی سبد خرید را انتخاب و بعد پرداخت نهایی را انتخاب کنید.پس از اون یه صفحه باز میشه که باید مشخصات خودتون را به همراه ایمیل (که مثل اینکه ایمیل یاهو نباید باشه) وارد کنید.بعد از ان یه ایمیل حاوی لینک دانلود بصورت تکست برای شما ارسال میشه که باید لینک را کپی و در URL مرورگر past کنید و اجرا کنید تا به صفحه دانلود منتقل بشید.
[تصویر:  download_film.png]
  پاسخ

سپاس شده توسط: developer ، mahdi_R8095 ، oak
متاسفانه با جيميل هم امتحان كردم عمليات موفق ميزنه ولي لينك هارو نميده?
  پاسخ

سپاس شده توسط:
خیلی ممنون 41
-- همینی که هستی باش --
  پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  درباره موهو (انیمه استودیو): azin24 3 6,446 1400/2/2، 09:41 عصر
آخرین ارسال: Mikaeil
  دوره آموزشی ساخت بازی ساده برای سطح مبتدی general-sherman 3 3,499 1399/9/27، 04:54 عصر
آخرین ارسال: general-sherman
Star آموزش نامه ی گرافیک طراحی ی خودروی ایرانی Mohamad## 2 2,651 1399/6/11، 11:51 صبح
آخرین ارسال: Mohamad##
  موقعیت شغلی انیماتور 2 بعدی : azin24 2 2,696 1399/2/6، 01:56 عصر
آخرین ارسال: mahdi.paradox
  ریگ بندی لذت بخش و متفاوت با نسخه ی جدید اسکریپت Duik azin24 1 2,413 1399/2/6، 01:51 عصر
آخرین ارسال: M.gh

پرش به انجمن: