ساخت نام کاربری
سلام

من میخواستم برای بازی انلاینم یک درگاه ورودی (user name و password)

قرار بدم و همینطور مقدار سکه های بازیکن رو داخل سرور ذخیره کنم تا هک نشه و اگر کاربر دستگاه رو عوض کرد با وارد کردن نام کاربری سکه هاش برگرده

دنبال آموزش زیاد گشتم اما آموزش کامل پیدا نکردم

از پی اچ پی هم هیچی نمیدونم  (به بزرگی خودتون ببخشید 4 ). دو تا سوال دارم :

اول : اینکه این داستان های بالا رو اگر کسی بلده لطفا راهنمایی کنه که خیلی گیر این دوتام

دوم : اینکه ایا این برنامه ها رو روی بلاگفا یا رزبلاگ میشه پیاده کرد یا حتما باید هاست تهیه کرد ؟ (آموزش اقای مهدی ابراهیمی رو  دیدم  که روی رزبلاگ چطور از AJAX استفاده کنم خیلی هم عالی بود و واقعا دستشون درد نکنه )

آموزش های اقا مجتبی رو هم دیدم اما اون داخل هاست سیرا ذخیره میکرد که خودم به اون اطلاعات دسترسی نخواهم داشت و اطلاعات موقتی هستن

دوستان اگر بلدید کمک کنید که واقعا مبحثیه که کمتر راجع بهش بحث شده . پیشاپیش ممنونم 41
  پاسخ

سپاس شده توسط:
سلام
دوست عزیز برای این کار باید هاست داشته باشید چون داخل دیتابیس این اطلاعات‌ذخیره میشه.هاست رایگان هم هست مثل zili.irکه‌من از همین استفاده میکنم و اما دوست خوبمون قبلا برای این کار یه سورس ساخته که فایل های پی اچ پی از قبل نوشته و شده و باید یه تغییراتی ایجاد کنید که خیلی ساده است.
این سورس واقعا با قیمت فوقالعاده ای‌فروخته میشه که فقط2000تومن هست و میتونی‌داخل لینک https://zagrosgames.ir/?p=353
تهیه کنید.
غایب
  پاسخ

سپاس شده توسط: shazde ، Public ، علیرضا_
(1397/4/18، 11:34 عصر)محمد هادی نوشته است: سلام
دوست عزیز برای این کار باید هاست داشته باشید چون داخل دیتابیس این اطلاعات‌ذخیره میشه.هاست رایگان هم هست مثل zili.irکه‌من از همین استفاده میکنم و اما دوست خوبمون قبلا برای این کار یه سورس ساخته که فایل های پی اچ پی از قبل نوشته و شده و باید یه تغییراتی ایجاد کنید که خیلی ساده است.
این سورس واقعا با قیمت فوقالعاده ای‌فروخته میشه که فقط2000تومن هست و میتونی‌داخل لینک https://zagrosgames.ir/?p=353
تهیه کنید.

ممنون از جوابتون مشکل خرید نیست و این کار رو میکنم

فقط لطفا قبلش بفرمایید چقدر ساده است ؟ تغییرات رو روی چه قسمت هایی باید پیاده کنم اصلا این سورس رو کجا باید استفاده کنم 

ببخشید که زیاد سوال میپرسم چون اصلا تا بحال کار نکردم

اگر فایل ویدئویی اموزشی راجع به نصب این سورس روی هاست داشته باشید واقعا عالی میشه

که انشالله بخرم و استفاده کنم و دعاتون کنم

ممنونم
  پاسخ

سپاس شده توسط:
(1397/4/18، 11:41 عصر)Public نوشته است:
(1397/4/18، 11:34 عصر)محمد هادی نوشته است: سلام
تهیه کنید.

ممنون از جوابتون مشکل خرید نیست و این کار رو میکنم

فقط لطفا قبلش بفرمایید چقدر ساده است ؟ تغییرات رو روی چه قسمت هایی باید پیاده کنم اصلا این سورس رو کجا باید استفاده کنم 

ببخشید که زیاد سوال میپرسم چون اصلا تا بحال کار نکردم

اگر فایل ویدئویی اموزشی راجع به نصب این سورس روی هاست داشته باشید واقعا عالی میشه

که انشالله بخرم و استفاده کنم و دعاتون کنم

ممنونم

راستش زیاد کار سختی نیست فقط باید به php آشنا باشین آموزشش رو هم که دوستمون معرفی کردن.
غایب
  پاسخ

سپاس شده توسط: Amirhesam.KH
در واقع سورس رو لازم می رو هاست بزاری سورس رو با کانستراکت باز میکنن و در واقع همون سیو شده پروژه هست
و برای ضد هک کردن روش های زیادی به غیر از استفاده از هاست هست که هم ساده است هم سخت هک میشه میتونید تو فصلنامه نسخه آنلاین فصلنامه رو ببینی که مطالب جالب رو جمع آوری کردن دوستان که شاید سوال های دیگه اتون رو هم حل کنه
  پاسخ

سپاس شده توسط: Public ، shazde
دوست عزیز تنها تغیراتی که باید انجام بدید این هست که داخل هرسه فایل پی اچ پی اطلاعات هاست خودتون رو وارد کنید .
همین.
غایب
  پاسخ

سپاس شده توسط: Public ، shazde ، علیرضا_
(1397/4/19، 10:27 صبح)محمد هادی نوشته است: دوست عزیز تنها تغیراتی که باید انجام بدید این هست که داخل هرسه فایل پی اچ پی اطلاعات هاست خودتون رو وارد کنید .
همین.

جالبه که قیمتتون تا دیشب 2 تومن بود الان شده 4 تومن  1.

از اینجور معامله ها اصلا خوشم نمیاد . منتظر میشم مابقی اساتید کمک کنن

ممنون از شما  53
  پاسخ

سپاس شده توسط:
سلام
وبسایتی که معرفی کردن , مال خودشون نیست و مال یکی از بچه های انجمنه.
ممکنه خیلی وقت باشه که قیمتش 4 تومن شده باشه ولی ایشون قبلا با قیمت 2 تومن خریده باشن.

پاسخ

سپاس شده توسط: Public ، MohammadHadi ، mahdi.p
(1397/4/19، 03:14 عصر)shazde نوشته است: سلام
وبسایتی که معرفی کردن , مال خودشون نیست و مال یکی از بچه های انجمنه.
ممکنه خیلی وقت باشه که قیمتش 4 تومن شده باشه ولی ایشون قبلا با قیمت 2 تومن خریده باشن.

سلام شازده جان

اگر اشتباه نکنم دیشب داخل وب سایت بودم و میخواستم بخرم قیمت رو 2 تومن دیدم اما چون مطمئن نبودم که به کارم بیاد دست نگه داشتم

من از دوستمون هم عذر خواهی میکنم  ممنون که کمکم کردن و اشتباه از من بوده . اما من اگر اشتباه نکنم داخل سایت خود کانستراکت هم این موضوع رو توضیح دادن که من به اصول PHP اشنایی ندارم داخل این تاپیک رو ببینید https://www.scirra.com/tutorials/525/sim...l-database اگر واقعا دوستانی که به این مبحث اشنایی دارن کمک کنن خب پیشرفت حاصل میشه درسته مبحث پیچیده است اما پیچیدگی دلیل بر عدم یادگیری نیست آخه یه جا دیدم که یکی از دوستان میخواست اموزش بزاره بعضی از دوستان مخالف بودن که مبحث پیچیده است
من همین کانستراکت رو هم بلد نبودم که با مقداری تمرین و اموزش های جامع دوستان تا حدودی یاد گرفتم
امیدوارم دوستان همّت کنند و این مورد رو هم اموزش بدند که واقعا نیازه . منتظرم که دوستان جواب بدن  53 53 53 53

بازم از دوستمون بخاطر سو تفاهم پیش اومده عذر خواهی میکنم 8 8
  پاسخ

سپاس شده توسط: shazde
سلام 
دوست عزیز قیمت از اول هم همون 4 تمن بوده زمان تغییر قیمت هم تقریبا دوماهی میشه بخاطر مناسبت ها قیمت کم شده بود 
قیمت رو به همون قیمت قبلی تغییر دادم یعنی همون 2تمن
اگه سوالی هم داشتی درخدمتم 

پاسخ

سپاس شده توسط: shazde

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  حل شده خرید درون برنامه مایکت در وب ویو Arianm 3 840 1402/4/25، 12:01 عصر
آخرین ارسال: Arianm
Wink سیستم شخصی سازی خودرو Arianm 1 389 1402/4/24، 05:21 عصر
آخرین ارسال: SHAMIRZA
  علت بازی نشدن وقتی نصب شده amirhosseinalizadehgharebaba81 1 313 1402/4/23، 02:22 عصر
آخرین ارسال: (:--ALI--:)
  چگونگی اجرا بازی روی ه‍است ایران (:--ALI--:) 8 1,461 1402/3/24، 04:50 عصر
آخرین ارسال: (:--ALI--:)
  وصل شدن به روح هاست قبلی :) amirhosseinalizadehgharebaba 2 2,026 1401/11/2، 09:43 عصر
آخرین ارسال: amirhosseinalizadehgharebaba

پرش به انجمن: