بهترین روش برای تبلیغ
(1397/11/8، 07:21 عصر)hesam3 نوشته است:
(1397/11/7، 11:01 صبح)hamid5700 نوشته است: سلام
ممنون از توضیحات ارزشمندتون  41 41 41
از کجا میشه فهمید اپ و بازی چن تا نصب شده ؟
توی مارکتها که به ازای هر نصب کنتور میندازه و مشخصه
ولی وقتی فایل نصب رو مستقیم میذاری واسه دانلود، اونوقت چطور میشه فهمید ؟
اون مورد مثبت 18 خیلی باحال بود 21 24 ایرانیا حتی اگر تو این پیجا عضو هم نباشنو ولی سر میزنن و ویو زیاد داره 4

خواهش میکنم .

همونطوری که بهتون گفتم ، تمامی اپ های بنده آنلاین هستن و همشون احتیاج به رد کردن بخش ثبت نام دارند ، پس از طریق ثبت نام های صورت گرفته در اپ میفهمیدم چند نفر ثبت نام کردند .

اما خب برای اینکه در کل آمار نصب های اپ رو دریافت کنم ، وقتی برای اولین بار هر کسی وارد اپ میشد یک عدد به متغیر آنلاین بنده اضافه میشد که اینطوری میفهمیدم چقدر نصب شده و چقدر ثبت نام شده ... از طریق ی سری برنامه نویسی های دیگه هم میتونستم بفهمم چقدر عضو فعال طی سال ، ماه و هفته های پیش داشتم که کمک میکرد تعداد دقیق رو بدونم همیشه .

برنامه هاتون در چه زمینه ای بودن؟
الان فعال هستن؟
اگه براتون امکان داره لینک بدین ببینیم. چون خیلی برای تبلیغاتش هزینه کردید کنجکاو شدم.
  پاسخ

سپاس شده توسط:
(1397/11/9، 02:19 صبح)hamedbz نوشته است:
(1397/11/8، 07:21 عصر)hesam3 نوشته است:
(1397/11/7، 11:01 صبح)hamid5700 نوشته است: سلام
ممنون از توضیحات ارزشمندتون  41 41 41
از کجا میشه فهمید اپ و بازی چن تا نصب شده ؟
توی مارکتها که به ازای هر نصب کنتور میندازه و مشخصه
ولی وقتی فایل نصب رو مستقیم میذاری واسه دانلود، اونوقت چطور میشه فهمید ؟
اون مورد مثبت 18 خیلی باحال بود 21 24 ایرانیا حتی اگر تو این پیجا عضو هم نباشنو ولی سر میزنن و ویو زیاد داره 4

خواهش میکنم .

همونطوری که بهتون گفتم ، تمامی اپ های بنده آنلاین هستن و همشون احتیاج به رد کردن بخش ثبت نام دارند ، پس از طریق ثبت نام های صورت گرفته در اپ میفهمیدم چند نفر ثبت نام کردند .

اما خب برای اینکه در کل آمار نصب های اپ رو دریافت کنم ، وقتی برای اولین بار هر کسی وارد اپ میشد یک عدد به متغیر آنلاین بنده اضافه میشد که اینطوری میفهمیدم چقدر نصب شده و چقدر ثبت نام شده ... از طریق ی سری برنامه نویسی های دیگه هم میتونستم بفهمم چقدر عضو فعال طی سال ، ماه و هفته های پیش داشتم که کمک میکرد تعداد دقیق رو بدونم همیشه .

برنامه هاتون در چه زمینه ای بودن؟
الان فعال هستن؟
اگه براتون امکان داره لینک بدین ببینیم. چون خیلی برای تبلیغاتش هزینه کردید کنجکاو شدم.

برنامه ها در حوزه تلگرام و اینستاگرام بودند .
2 برنامه برای تلگرام و 3 برنامه برای اینستاگرام بود .

بعد فیلترینگ تلگرام نگه داشتن دوتا برنامه تلگرامی دیگه برام صرف نداشت ، 3 برنامه اینستاگرامی رو هم به دلایل مختلف فعلا بستم ، البته تا چند ماه دیگه دوباره فعالشون میکنم ولی خب پرسیدید حوزه چی هستن گفتم بهتون .
دوتا بازی هم بود که یکیش همون نبرد مدرن بود ، توی چند تا کانال تبلیغ کرده بودم نسخه سومش رو که نصباش مال اون موقع بود ، منتها اون بازیو بخاطر مشکلاتی که داشتم کلا حذف کردم .
  پاسخ

سپاس شده توسط: hamedbz

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  انتخاب رشته کامپیوتر M.Y 5 2,458 1401/4/11، 06:21 عصر
آخرین ارسال: M.Y
  خرید سورس بازی های شما Hamed85 4 2,135 1401/1/31، 11:02 صبح
آخرین ارسال: Hamed85
  فروش سورس شبه بازی ۴۱۱۴۸ امیرعلی فیروزبخش 0 1,352 1400/11/18، 09:09 عصر
آخرین ارسال: امیرعلی فیروزبخش
  track گوگل انالیتیکس M.Y 6 2,714 1400/10/27، 12:03 عصر
آخرین ارسال: M.Y