ساخت مرورگر
سلام بچها من میدونم با کانستراکت صفه html رو افلاین در کانستراکت نمایش داد 
اما ایا میشه صفه یگ سایت را انلاین نمایش داد چیزی شبیه وب یو ساخت یا اصلن با کانستراکت یک مرورگر بسازیم
  پاسخ

سپاس شده توسط:
(1398/8/4، 12:35 عصر)mega_245 نوشته است: سلام بچها من میدونم با کانستراکت صفه html رو افلاین در کانستراکت نمایش داد 
اما ایا میشه صفه یگ سایت را انلاین نمایش داد چیزی شبیه وب یو ساخت یا اصلن با کانستراکت یک مرورگر بسازیم

کار نشد نداره ولی مرورگر فقط یک صفحه اینترنتی رو نمایش نمیده و کارش فراتر از اینه......
باید قابلیت تفسیر کدهای مختلف رو داشته باشه و کلاً باید براش یک کرنل (هسته) بنویسین و .........
شما در واقع با ساخت مرورگر با کانستراکت یک کرنل خودتون نساختین و مثل این میمونه یک کپی از گوگل کروم بسازین و مسلماً زیاد دلچسب از آب در نمیاد.....
غایب
  پاسخ

سپاس شده توسط:
(1398/8/4، 01:29 عصر)Master Badfar نوشته است:
(1398/8/4، 12:35 عصر)mega_245 نوشته است: سلام بچها من میدونم با کانستراکت صفه html رو افلاین در کانستراکت نمایش داد 

کار نشد نداره ولی مرورگر فقط یک صفحه اینترنتی رو نمایش نمیده و کارش فراتر از اینه......
باید قابلیت تفسیر کدهای مختلف رو داشته باشه و کلاً باید براش یک کرنل (هسته) بنویسین و .........
شما در واقع با ساخت مرورگر با کانستراکت یک کرنل خودتون نساختین و مثل این میمونه یک کپی از گوگل کروم بسازین و مسلماً زیاد دلچسب از آب در نمیاد.....

سلام من نمیخوام مرورگر بسازم من میخوام چیزی شبیه به وب یو در اندرید استادم بسازم که فقط یک صفه از یک سایت رو در برنامه به نمایش بزاره اما در کانستراکت 
  پاسخ

سپاس شده توسط:
 از افزونه html iframe استفاده کنید .
این افزونه مشکل شما رو حل میکنه
لینک دانلود
  پاسخ

سپاس شده توسط:

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  حل شده خرید درون برنامه مایکت در وب ویو Arianm 3 958 1402/4/25، 12:01 عصر
آخرین ارسال: Arianm
Wink سیستم شخصی سازی خودرو Arianm 1 423 1402/4/24، 05:21 عصر
آخرین ارسال: SHAMIRZA
  علت بازی نشدن وقتی نصب شده amirhosseinalizadehgharebaba81 1 362 1402/4/23، 02:22 عصر
آخرین ارسال: (:--ALI--:)
  چگونگی اجرا بازی روی ه‍است ایران (:--ALI--:) 8 1,512 1402/3/24، 04:50 عصر
آخرین ارسال: (:--ALI--:)
  وصل شدن به روح هاست قبلی :) amirhosseinalizadehgharebaba 2 2,054 1401/11/2، 09:43 عصر
آخرین ارسال: amirhosseinalizadehgharebaba

پرش به انجمن: