سلام و عرض ادب... انتشار بازی گنده لات (آن بزرگوار)
شاید بخاطر زیرپوشه
آخه شئونات اسلامی رو باید رعایت کنیم 24
[تصویر:  default-yellow.svg]
  پاسخ

سپاس شده توسط:
(1398/11/5، 05:56 عصر)hesam3 نوشته است:
(1398/11/5، 04:37 عصر)nariman نوشته است: اگر شما فهمیدن منم فهمیدم...

همونطوری که اعلام کردند با پشتیبانی وزارت فرهنگ و ارشاد تماس بگیرید .
گفتند شامد برنامه باطل شده و باید این موضوع رو از طریق اون ها مورد بررسی قرار بدید .
معمولا کد شامد زمانی از طرف وزارت ارشاد باطل میشه که تو فضای مجازی نسبت به انتشار بازی که با موازین اخلاقی اسلامی و یا قوانین مملکتی منافاتی داشته باشه, شکایتی به اونها ارسال بشه. بنابراین این اتفاق زمانی میوفته که از انتشار برنامه ای شکایت شده باشه.
امیدوارم خطای سیستمی باشه وگرنه اگر واقعا عزیزانی تو این مملکت حضور داشته باشن که نسبت به یک همچین بازی ساده و پیش پا افتاده ای احساس وظیفه میکنن تا از نشرش جلوگیری کنن فقط باید احساس تاسف کرد...
خیلی بعیده وزارت ارشاد تغییر نظر بده اما چشم باهاشون مکاتبه میکنم.
  پاسخ

سپاس شده توسط: oak ، M.gh ، ᔕinaᗪehghani
بیخیال داداش نه این بلکه برای چیزای ساده تر هم گیر میدن تو این مملکت

الان داشتم فکر میکردم نکنه حضوری هم یوقت احضارتون کنن برای ارائه ی توضیحات که چرا این بازی رو منتشر کردید
  پاسخ

سپاس شده توسط: nariman ، M.gh ، ᔕinaᗪehghani
دوسال قبل بازی من هم بخاطر شکایت یکنفر از تمام استورها حذف شد. دلیلش هم خشونت در بازی بود. مشابه خارجی این بازی در ورژنهای مختلف در همه مارکتها وجود داره، خیلی مسخرست.
الان دارم روی یک بازی کار می کنم یک قسمتی یک رقص کوچکی داره ولی ترسیدم گیر بدن، رقصش رو حذف کردم.
می دونی چرا ترسیدم؟ وقتی فهمیدم همه بازی های آرایشی و میکاب رو از همه مارکتها حذف کردن!!
  پاسخ

سپاس شده توسط: nariman ، ᔕinaᗪehghani
همونطوری که قبلا هم گفته بودم ، بدبختی ما بازی سازان و برنامه نویسان داخلی و مخصوصا تازه کار ها و مستقل ها این هست که هم از داخل محروم و تحریم هستیم و هم از خارج تحریم ...

عمق فاجعه رو زمانی پی میبرید که یک پروژه با کیفیت تولید کنید و فقط بخاطر ضعف یک قسمت ازتون حمایت نشه که هی چ تخریبتون هم بکنند ، اونوقت مثل من کافه بازار رو میبوسید و میذارید کنار !

قبلا هم گفتم یک بار دیگه هم تاکید میکنم ، من دیگه هیچ نوع برنامه یا بازی ای در کافه بازار نخواهم گذاشت ، مگر اینکه باهام تماس بگیرند در آینده و پیشنهادی بهم ارائه بدهند ، بهترین مارکت ایرانی که براش مهم نیست شما بازیتون از چه شرکت یا چه شخصی هست مایکت هست . از مایکت استفاده کنید پشتیبانی فوق العاده ای هم داره !
  پاسخ

سپاس شده توسط: nariman ، mahdi.p
حسام جان البته همین مایکت بازی گنده لات رو همون اول کار به دلیل ترویج خشونت بیش از اندازه اجازه نشرش رو به بنده نداد و حتی ارسال برای اصلاح هم نزد و مستقیما و بدون اجازه دفاع داشتن... بازی رو رد کرد.
حتی در مورد بازی ماجراهای آن بزرگوار (وقتی آن بزرگوار جوان بود) مایکت بدون اینکه راه مذاکره رو باز بذاره بسرعت به دلیل منافات داشتن با مسایل شرعی (به دلیل رقص طنز بزرگوار) بازی رو رد کرد اما باز دم کافه بازار گرم که چندین بار با بنده مکاتبه کردن و ازم خواستن که از آهنگهای مجوز دار وزارت ارشاد استفاده کنم و در نهایت بنده یک ورژن با آهنگهای مرحوم استاد مرتضی احمدی از آلبوم طهرون قدیم رو بازی گذاشتم که کافه بازار پذیرفت اما ازم خواست که مجوز ناشر آلبوم ایشون رو بگیرم و بعد منتشر بشه بازی که البته ناشر آلبوم نپذیرفت!!!
که هنوز هم بازی در مرحله ارسال برای اصلاح هست نه مثل مایکت رد شده!!!
منظورم این هست که مایکت حداقل در مورد بنده خیلی سختگیرانه تر عمل کردن.
اما در کل با فرمایشات شما کاملا موافقم.

البته من میپذیرم که در همه موارد مقصر اصلی خود بنده هستم نه مارکتها چون بازیهای دلی که میسازم خیلی رو لبه تیغ و نزدیک خطوط قرمز هستن.
باید سعی کنم کمتر رو لبه تیغ حرکت کنم...
  پاسخ

سپاس شده توسط: hasansanaei ، M.gh ، ᔕinaᗪehghani
(1398/11/5، 09:35 عصر)nariman نوشته است: حسام جان البته همین مایکت بازی گنده لات رو همون اول کار به دلیل ترویج خشونت بیش از اندازه اجازه نشرش رو به بنده نداد و حتی ارسال برای اصلاح هم نزد و مستقیما و بدون اجازه دفاع داشتن... بازی رو رد کرد.
حتی در مورد بازی ماجراهای آن بزرگوار (وقتی آن بزرگوار جوان بود) مایکت بدون اینکه راه مذاکره رو باز بذاره بسرعت به دلیل منافات داشتن با مسایل شرعی (به دلیل رقص طنز بزرگوار) بازی رو رد کرد اما باز دم کافه بازار گرم که چندین بار با بنده مکاتبه کردن و ازم خواستن که از آهنگهای مجوز دار وزارت ارشاد استفاده کنم و در نهایت بنده یک ورژن با آهنگهای مرحوم استاد مرتضی احمدی از آلبوم طهرون قدیم رو بازی گذاشتم که کافه بازار پذیرفت اما ازم خواست که مجوز ناشر آلبوم ایشون رو بگیرم و بعد منتشر بشه بازی که البته ناشر آلبوم نپذیرفت!!!
که هنوز هم بازی در مرحله ارسال برای اصلاح هست نه مثل مایکت رد شده!!!
منظورم این هست که مایکت حداقل در مورد بنده خیلی سختگیرانه تر عمل کردن.
اما در کل با فرمایشات شما کاملا موافقم.

البته من میپذیرم که در همه موارد مقصر اصلی خود بنده هستم نه مارکتها چون بازیهای دلی که میسازم خیلی رو لبه تیغ و نزدیک خطوط قرمز هستن.
باید سعی کنم کمتر رو لبه تیغ حرکت کنم...

برای بنده به شخصه یکی از کارکنان مایکت شمارشو بهم داد و تو تلگرام به من راهنمایی های زیادی دادند ، بعدش هم کمک های بسیار زیادی به من برای موارد زیادی کردند حتی در مواردی افرادی برای کمک به من نیز معرفی کردند ، در حالی که کافه بازار ماها به ایمیل های من جواب نداد !

به پست مربوط به بازی نبرد مدرن بنده مراجعه کنید تمام داستان رو اونجا اعلام کردم !
در حالی که بازی من تنها مشکلش گرافیکش بود اما کافه بازار به طور کلی برای فرستادن در صفحه اول رد کرد !
در حالی که مایکت تمام موارد رو به من اعلام کرد و حتی قبل از انتشار بازی من اونرو براشون ارسال میکردم و اصلاحات رو برای من میفرستادن ...

کافه بازار به اسم تولید با کیفیت و فلان سالیانه 40 هزار تومان اشتراک میگیره ، در حالی که مایکت در مواردی به جهت از حمایت از بازی های مستقل و برنامه های با کیفیت دسته های مختلف ارائه میده و درآمدش نسبت به کافه بازار برای بازی ها و برنامه های مستقل بیشتر هست !

در رابطه با اجازه ندادن ناشر هم واقعا ناراحت شدم !
ظاهرا هیچ کسی توی ایران سر سازش با ما سازندگان مستقل نداره !
مثل اینکه ما هم باید جمع کنیم و از ایران بریم .
  پاسخ

سپاس شده توسط: nariman ، M.gh ، ᔕinaᗪehghani
استورها مقصر نیستن مشکل از جای دیگست
  پاسخ

سپاس شده توسط: nariman ، hasansanaei ، M.gh ، oak ، ᔕinaᗪehghani
نه اتفاقا Store ها مقصرن
من که خودم بسیجی ام و جانم فدای رهبر ، بازم از این مساله شاخ دراوردم
منی که هر جا میرم منو میگن حاجاقا و دین داری و این حرفا بازم از این مساله شاخ دراوردم ...
اصلا برای مساله آهنگای غیر مجاز که حق داشتند ولی حق اینو ندارند که دیگه مذاکره نکنند و به بازی ساز توحین کنند
این تاسف باره
اینکه با بازی سازی یه بازی میسازه حالا رو لبه تیغ یا اصلا اونور شما حق نداری توحین کنی بهش...
حق نداری بگی این همچین بازی ساخته پس این کافره یا بی دینه یا بگی خدا انشالله از عذابش کم کنه
اصلا هرکی که بخواد باشه
نباید باهاش (ببخشیدا شرم حضور دارم ولی نیتونم نگم) مثل گاو رفتار کنی که چی ؟ که اقا رفته بازی با آهنگ غیر مجاز ساخته ...
اصلا نمیتونی باهاش بد رفتار کنی یعنی با هیچکی نمیتونی میدونی چرا ؟؟ چون اونم خلق خداست و تو هم خلق خدایی. خدا گفته من همه مخلوقاتمو دوست دارم
اونم خلق خداست تو هم خلق خدایی. آیا تو از اون بالا تری ؟؟؟
اسلام اومد یه حرف زد گفت برابری و برادری
نمیخوای بازیشو قبول کنی قبول نکن خب
ولی ارزش این انسان برتر مخلوقات رو مثل (اونچیزی که گفتم) پایین نیار چون خودت میری پایین تر اونقته که میگن نه ، نگو به گاو توحین میشه ...
برای مساله ترویج خشونت
خییلیا بازی هایی ساختد که توش سر آدمو می بری بعد هم خییلی از شرکتا ی ایرانی و استور ها حمایت کردن بعد حالا لگد و مشت خنده دار و طنز و جالب و عالی که یه ایرانی اون رو ساخته  شد ترویج خشونت
اگه می خوای ترویج خشونت نشه ، جلوی خییلی از بازی هارو باید گرفت
اصلا یه مساله که هست اینه که کاربر میتونه با استفاده از همین قبیل بازی ها خشم خودشو فرو ببره
به هر حال اونا حق همچین کاری رو ندارن
به یه انسان انقدر توحین کنند
متاسفم برای مارکتای ایرانی
همون گوگول پلی و استیم با ناشرای کلا بردار بهتره
بعد می گن چرا فرار مغز ها میشه
[تصویر:  default-yellow.svg]
  پاسخ

سپاس شده توسط: nariman
(1398/11/6، 03:10 عصر)oak نوشته است: نه اتفاقا Store ها مقصرن
من که خودم بسیجی ام و جانم فدای رهبر ، بازم از این مساله شاخ دراوردم
منی که هر جا میرم منو میگن حاجاقا و دین داری و این حرفا بازم از این مساله شاخ دراوردم ...
اصلا برای مساله آهنگای غیر مجاز که حق داشتند ولی حق اینو ندارند که دیگه مذاکره نکنند و به بازی ساز توحین کنند
این تاسف باره
اینکه با بازی سازی یه بازی میسازه حالا رو لبه تیغ یا اصلا اونور شما حق نداری توحین کنی بهش...
حق نداری بگی این همچین بازی ساخته پس این کافره یا بی دینه یا بگی خدا انشالله از عذابش کم کنه
اصلا هرکی که بخواد باشه
نباید باهاش (ببخشیدا شرم حضور دارم ولی نیتونم نگم) مثل گاو رفتار کنی که چی ؟ که اقا رفته بازی با آهنگ غیر مجاز ساخته ...
اصلا نمیتونی باهاش بد رفتار کنی یعنی با هیچکی نمیتونی میدونی چرا ؟؟ چون اونم خلق خداست و تو هم خلق خدایی. خدا گفته من همه مخلوقاتمو دوست دارم
اونم خلق خداست تو هم خلق خدایی. آیا تو از اون بالا تری ؟؟؟
اسلام اومد یه حرف زد گفت برابری و برادری
نمیخوای بازیشو قبول کنی قبول نکن خب
ولی ارزش این انسان برتر مخلوقات رو مثل (اونچیزی که گفتم) پایین نیار چون خودت میری پایین تر اونقته که میگن نه ، نگو به گاو توحین میشه ...
برای مساله ترویج خشونت
خییلیا بازی هایی ساختد که توش سر آدمو می بری بعد هم خییلی از شرکتا ی ایرانی و استور ها حمایت کردن بعد حالا لگد و مشت خنده دار و طنز و جالب و عالی که یه ایرانی اون رو ساخته  شد ترویج خشونت
اگه می خوای ترویج خشونت نشه ، جلوی خییلی از بازی هارو باید گرفت
اصلا یه مساله که هست اینه که کاربر میتونه با استفاده از همین قبیل بازی ها خشم خودشو فرو ببره
به هر حال اونا حق همچین کاری رو ندارن
به یه انسان انقدر توحین کنند
متاسفم برای مارکتای ایرانی
همون گوگول پلی و استیم با ناشرای کلا بردار بهتره
بعد می گن چرا فرار مغز ها میشه
خیلی خیلی ممنونم دوست عزیز از متن زیباتون.
راستش اونهایی که بنده رو میشناسن میدونن که واقعا نه دنبال جلب توجه هستم نه دنبال هنجار شکنی و نه دنبال القای سبک و شیوه خاصی از ایدولوزی...
من اصلا تو وادی دنیای هنری یک مهمانم چون اصلا اینکاره نیستم.
من قبلا هم گفته بودم متاسفانه تحصیلاتم... محل درآمدم... و سابقه کاری و شهرتم تو بخشی به غیر از کارهای هنری هست.
سالها پیش برای دل خودم تو نشریات و مطبوعات کشور کاریکاتور و کارتون میکشیدم اما اونقدر تیغ ممیزی اذیتم کرد که یه جایی رهاش کردم و الان هر چند وقت یکبار فقط با توجه به دعوتنامه هایی که از مسابقات کاریکاتور جهانی برام میاد تو اونها صرفا شرکت میکنم.
و تا نفر سوم مسابقات جهانی هم مقام گرفتم اما واقعا رغبت نمیکنم دیگه برای مطبوعات داخلی کار کنم چون هر خط رو به یه چیز بی ربط ارتباط میدن و همش دنبال پیدا کردن یک هدف و نیت شوم تو یک کار ساده هستن.
بعدها که اینستاگرام مد شد برای دل خودم انیمیشن طنز میساختم و توش میگذاشتم تا اینکه چند تا انیمیشن طنزم تو اینستاگرام دست به دست شد و بالای ده میلیون بار هر کدومش ویو خورد. اما بازهم برای یک انیمیشن ساده و طنز به پلیس فتا احضار شدم و برام تشکیل پرونده شد.
دیگه سعی کردم انیمیشن هم نسازم...
اما نمیتونستم این عطش خلق کردن رو خاموشش کنم.
تا اینکه از حدود یکسال پیش با کانستراکت و این انجمن آشنا شدم اما بازهم برای بازیهایی که ساختم و صرفا هم هدف شاد کردن دل بیننده بود دارم به مشکل میخورم.
البته تو پست بالا هم گفتم که دارم سعی میکنم از این به بعد کمتر تابو شکنی کنم تا مجبور نشم بازیسازی رو هم مثل کاریکاتور و انیمیشن ببوسم بزارم کنار.
ارادتمند...
  پاسخ

سپاس شده توسط: oak ، M.gh ، ᔕinaᗪehghani

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بازی تانک وار کامل شد (:--ALI--:) 0 152 1402/12/7، 03:57 عصر
آخرین ارسال: (:--ALI--:)
  بازی جواب طلایی alirezauu13 4 524 1402/8/17، 06:52 عصر
آخرین ارسال: hasansanaei
Smile اولین بازی من :) SHAMIRZA 4 777 1402/6/30، 08:35 عصر
آخرین ارسال: SHAMIRZA
  قسمت چهار منطقه آلوده منتشر شد alii 3 884 1402/6/26، 09:33 عصر