بازی کیک بوکسور2
سلام و عرض ادب.
احتمالا عزیزانی که توی مارکتها بازیهای بنده رو لطف کرده و دیده باشن, این بازی فایتر1 رو هم توی سایر بازیهای توسعه دهنده بنده دیدن.
علت اینکه هیچوقت تو انجمن معرفیش نکردم دو دلیل داشت.
دلیل اول این بود که سبک مبارزاتی بازی شباهت زیادی به بازی گنده لات داشت و تکراری بود ولی الان که گنده لاتی وجود نداره این دلیل منتفی هست.
دلیل دوم این بود که این بازی اساسا از ابتدا برای حالت آنلاین و مبارزات دونفره طراحی شده بود و من حالت آفلاین و تک نفره و مبارزه با هوش مصنوعیش رو صرفا برای پیدا کردن باگها و تست بازی ساختم و منتشر کردم اما الان دوست داشتم این بازی هم که آفلاین هست تو آرشیو این انجمن و جزو بازیهای ساخته شده با کانستراکت ثبت بشه.
یه توضیح هم بدم که خیلی دوست داشتم که بازی اجراش خیلی راحت باشه و یک بچه 5 ساله بتونه با پدر بزرگ و مادربزرگ 80 سالش بدون درگیری و پیچیدگی سایر بازیهای مبارزاتی بازی رو انجام بده برای همین سیستم ضربه زنی و دفاع در ساده ترین حالت ممکن طراحی شده.
بازی در حال حاضر در کافه بازار و مایکت و ایران اپس منتشر شده.
ارادتمند.
نریمان...

لینک بازی در کافه بازار:
https://cafebazaar.ir/app/com.nariman.narimanifighter1

اسکرین شاتهای بازی:
[تصویر:  lcm0_com.nariman.narimanifighter1-361941058131.jpg]
[تصویر:  0f6f_com.nariman.narimanifighter1-409192985199_(1).jpg]
[تصویر:  hwt_com.nariman.narimanifighter1-751370673772.jpg]
[تصویر:  e2bq_com.nariman.narimanifighter1-444780417562.jpg][تصویر:  7np3_com.nariman.narimanifighter1-021837107222.jpg]
[تصویر:  evpb_com.nariman.narimanifighter1-049449301832.jpg]
[تصویر:  iugi_com.nariman.narimanifighter1-794792782299.jpg]
  پاسخ

سپاس شده توسط: hasansanaei ، hb1221 ، oak ، wowxpria ، mhp ، MrAlvand ، Mehrdad ، MohammadHadi ، hiddendanger ، alii ، ARKEYA ، ᔕinaᗪehghani
بسیار عالی هست نریمان جان

البته و صد البته قبلا هم درمورد این موضوع با هم صحبت کردیم ؛ درباره آنلاین کردن این بازی ؛ ایده بسیار عالی هست و عملیاتی کردنش عالی تر ...
اما ی موضوعی رو که من همون موقع هم گفتم اگر یک سناریو خوب به همراه تعداد زیادی از این کاراکتر ها نسازید و روش های مختلف مبارزاتی نذارید امکان کسب درآمد از این بازی بسیار کم خواهد بود به طوری که حتی بعد از یک مدت گیم پلی به قدری تکراری میشه که حتی کاربران بازیو حذف هم میکنند .

به هر حال بازم از اون سری از بازی های دلی شما هست و من نمیتونم بابتش نظری بدم . اما نظرم در مورد خود بازی عالی هست . موفق باشید .
  پاسخ

سپاس شده توسط: hb1221 ، nariman ، MrAlvand ، MohammadHadi ، ᔕinaᗪehghani
بازم مثل همیشه نریمان جان گل می کاره
به به
[تصویر:  default-yellow.svg]
  پاسخ

سپاس شده توسط: nariman ، MohammadHadi ، ᔕinaᗪehghani
حسام جان ممنونم از لطفت.
حقیقتش علت اینکه الان این بازی رو معرفی کردم دقیقا همینه.
من قصد داشتم روی حالت آنلاینش هم ایده پردازی کنم اما به حرفهای شما خوب فکر کردم و به این نتیجه رسیدم که شما کاملا درست میگید.
برای آنلاین کردن بازی بایستی یک سری طراحی های جدید هم به بازی اضافه بشه. حسین جان هم که زحمت تست بازی رو کشیدن همین نکته رو روش تاکید داشتن اما متاسفانه من وقتی یک کاری رو روش انرژی میزارم و به سرانجام میرسونم برام پرونده اون کار از نظر روحی و فکری کاملا بسته میشه و دیگه امکان نداره بتونم برگردم و برای اون کار از اول انرژی بزارم.
متاسفانه پرونده این بازی برای بنده بسته شده و دیگه علاقه ای به انرژی گذاشتن روی این بازی ندارم.
برای همین امروز بازی رو معرفی کردم چون قطعا دیگه بازی ادامه ای و ریدیزاینی نخواهد داشت.
در کل فرمایش شما و حسین جان کاملا در مورد ضعف بازی درست بود.

منظورم از حسین عزیز کاربر mhp بود که خیلی چیزها به بنده آموزش دادن.
ممنونشونم
  پاسخ

سپاس شده توسط: mhp ، hasansanaei ، MohammadHadi ، ᔕinaᗪehghani
(1398/11/18، 03:06 عصر)oak نوشته است: بازم مثل همیشه نریمان جان گل می کاره
به به

ممنونم از لطف همیشگیتون به بنده
  پاسخ

سپاس شده توسط: oak ، hasansanaei ، MohammadHadi ، ᔕinaᗪehghani
سلام.
بازی خیلی عالیه و پتانسیل بالایی داره ولی دیگه خودت ظاهرا حوصله شو نداری  4
بنظرم به مارکتها ایمیل بزن بازیات رو برگزیده کنن چون از خیلی بازیهای چرتی که الان برگزیده میشن باحالتر و بهترن.
  پاسخ

سپاس شده توسط: nariman ، hasansanaei ، MohammadHadi ، ᔕinaᗪehghani
من همون موقعی که گنده لاتو دان کردم اینم دان کردم و دیدم که عالیه و پتانسیل بالایی داره
به قول حسین به مارکت ها ایمیل بزن تا بازیت بیاد بازی های برگزیده ، البته اگه دوباره به علت خشونت بازی رو از مارکت ها خارج نکنن  24
کانال مطالب آرشیوی کانستراکت 2

آیدی کانال
  پاسخ

سپاس شده توسط: nariman ، oak ، hasansanaei ، MohammadHadi ، ᔕinaᗪehghani
سلام تبریک عرض میکنم و چند پیشنهاد برای بهتر شدن بازیتون و رفع عیب به ترتیب : {اینایی که میگم همه استاندار هست که باید رعایت بشه در هر بازی بنظرم }
  1. استفاده از کلید بازگشت فیزیکی یا لمسی برای بازگشت به منو یا خروج از بازی (این خیلی مهمه)
  2. در خروج از بازی به هیچ وجع تبلیغ نزارید چون رو مخی هست و دو الی سه بار این اتفاق بیوفته به شخصه بازیتون رو حذف میکنم (حذف میکنند)
  3. تو لایوت انتخاب فایتر وقتی رو دکمه قرمز کلیک میشه باید دیگه نشه کلیک کرد که کاربر تند تند روش کلیک نکنه یک شرط همونجور که برای کم نوری گذاشتی برای کلیک هم بزار و اینکه با لمس کردن هر فایتر اونم انتخاب بشه وابسته به کلید نباشه الان نسل ، نسل سریع بودنه و بیشتر کارا با لمس مستقیم انجام میشه|!
  4. برای بهتر شدن سعی کن یه صدا هم برای هر کدوم انتخاب کنی که با کلیک بر روش صداش در بیاد و بهتره که یه لیست مثل مورتال کمبات میساختی یا تیکن و فقط این دوتا رو میزاشتی بقیه رو سیاه و یا قفل میکردی و میگفتی در آپدیت های جدید و یا... تا کاربر بدونه بازیت آینده داره!!
  5. گیم پلی بازی بنظر من خیلی خوبه اما در حین راند دوم تبلیغ رو حذف کن خیلی رو مخه!
  6. موقعی که ضربه خورده میشه و دفاع نمیشه سعی کن رنگ خون به صفحه گوشی هم بریزه خیلی باحاله رو زمینم جالبه منتها رو صفحه فانتزی تره!
  7. مجدد روی ادامه بازی در استوپ تبلیغ رو مخیه!
  8. و اینکه میتونی قسمت های حریف رو تیکه تیکه در نظر بگیری و با کلیک بر روی مثلا بدن ضربه مشت بزنه بر روی سر مثلا پا بزنه!
  9. برای جالب شدن هنگام ضربه خوردن ویبره به قشنگ شدنش بیشتر کمک میکنه!
  10. صفحه بازی رو با شی دوربین به حرکت در بیار نزار ثابت و خشک باشه با زوم کم و زیاد کردن بازی جذاب میشه!
  11. موقع ضربه زدن گهگاهی بازی رو اسلوموشن کن خیلی خیلی حرفه ای میشه!
  12. در تمام شدن راند تبلیغ رو مخ بود!
بازیتون خوب بود بنظرم با آپدیت های بعدی میتونید اونو تبدیل به یک بازی عالی تر کنید و رو تمام صفحه شدن و افکت ها بیشتر کار کنید حتما لیست بهترین بازیکن ها استفاده کنید!
موفق باشید!
  پاسخ

سپاس شده توسط: MrAlvand ، nariman ، oak ، Morj7 ، hasansanaei ، kakmamad ، rezamms ، MohammadHadi ، ᔕinaᗪehghani
یک راهنماییه عالی یعنی راهنمایی جناب wowxpria
  پاسخ

سپاس شده توسط: nariman ، wowxpria ، hasansanaei ، MohammadHadi ، ᔕinaᗪehghani
سلام و عرض ادب جناب آقای ابراهیمی.
این بهترین... حرفه ای ترین و فنی ترین نقد و راهنمایی بود که تا حالا به بازیهام شده بود.
جدا لذت بردم.
باعث افتخار من هست که لطف کردید و بازی رو با دقت نقد و بررسی کردید.
متاسفانه آشنایی و ورود من به انجمن در زمان تشریف بردن شما از انجمن بود.
بنده سعادت آشنایی با شما رو نداشتم.
اما امیدوارم به انجمن افتخار مجدد بدید و همچنان از علمتون مارو بهره مند بفرمایید.
جدا لذت بردم...
ارادتمندم.

(1398/11/18، 04:32 عصر)mhp نوشته است: سلام.
بازی خیلی عالیه و پتانسیل بالایی داره ولی دیگه خودت ظاهرا حوصله شو نداری  4
بنظرم به مارکتها ایمیل بزن بازیات رو برگزیده کنن چون از خیلی بازیهای چرتی که الان برگزیده میشن باحالتر و بهترن.

حسین جان ممنونن از لطفت.
بازی بخش بزرگیش مدیون راهنماییهای خود شماست.
ببخشید که زمان و انگیزه برای پیاده سازی تمام راهنماییهای شما رو نداشتم.
عفو بفرمایید.

(1398/11/18، 04:49 عصر)kiarash نوشته است: من همون موقعی که گنده لاتو دان کردم اینم دان کردم و دیدم که عالیه و پتانسیل بالایی داره
به قول حسین به مارکت ها ایمیل بزن تا بازیت بیاد بازی های برگزیده ، البته اگه دوباره به علت خشونت بازی رو از مارکت ها خارج نکنن  24

ممنونم کیارش جان از لطف و محبت همیشگیت به بنده.
اما اونهایی که روحیه منو میشناسن میدونن که هرگز همچین کاری نخواهم کرد.
  پاسخ

سپاس شده توسط: wowxpria ، mhp ، hasansanaei ، MohammadHadi ، ᔕinaᗪehghani

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بازی تانک وار کامل شد (:--ALI--:) 0 153 1402/12/7، 03:57 عصر
آخرین ارسال: (:--ALI--:)
  بازی جواب طلایی alirezauu13 4 524 1402/8/17، 06:52 عصر
آخرین ارسال: hasansanaei
Smile اولین بازی من :) SHAMIRZA 4 778 1402/6/30، 08:35 عصر
آخرین ارسال: SHAMIRZA
  قسمت چهار منطقه آلوده منتشر شد alii 3 884 1402/6/26، 09:33 عصر
آخرین ارسال: amirhosseinalizadehgharebaba81