مشکل کلاینت استیس
هیچ کس نیست جواب بده؟؟؟       :'-(

پاسخ

سپاس شده توسط:
اینقد نگو دیگه
شما اول سوالت ناقصه و معلوم نی دقیقا چی میخوای
هی هم ک بیخود تاپیک رو میاری بالا
نکن برادر من
سوال رو کامل بپرس و اگه تا یک روز کسی جواب نداد بعد هی بگو کس بلد نیست ؟
غایب
  پاسخ

سپاس شده توسط: hasansanaei ، علیرضا_
(1399/3/2، 06:56 عصر)shhashemi1385 نوشته است:
(1399/3/2، 06:39 عصر)hesam3 نوشته است: اول بگید اصلا برای چه چیزی میخواید ؟ چه بازی ای میخواید بسازید ؟
شما هنوز به اندازه ی ماهم تجربه کار با کانستراکت ندارید ، نمیدونم وقتی حتی نمیدونید کد سمت سرور چیه چه اصراری هست که ی چیز آنلاین بسازید !
بلدم بازی آنلاین بسازم فقط این متغیر رو من آموزششو نگاه کردم انجام دادم ولی نشد

اخوی اصلا بازی آنلاینه اینجوری نیست
جدا از مولتی پلیر ، باید سرور و هاست داشته باشید
کلا هر چیزی که آنلاین باشه باید سرور و هاست داشته باشید و الانم که سمت سرور بلد نیستید ، کلا نمیخواد بازی آنلاین بسازید
شما هنوز توی آفلاینش موندید بعد همین اول نرید سراغ آنلاین
من که چند ساله دارم بازی میسازم ، الان واقعا قسمت هایی از دریانوردان دل=اره سخت میشه و الکی باگ میاد که منم مجبورم هی اسرور رو آپدیت کنم این کامپیوتر ما هم انقدر ضعیفه که دو ساعت واسه آپدیت سرور طول میکشه  21212121
[تصویر:  default-yellow.svg]
  پاسخ

سپاس شده توسط: hasansanaei ، M.gh
(1399/3/2، 06:39 عصر)hesam3' نوشته است: اول بگید اصلا برای چه چیزی میخواید ؟ چه بازی ای میخواید بسازید ؟
شما هنوز به اندازه ی ماهم تجربه کار با کانستراکت ندارید ، نمیدونم وقتی حتی نمیدونید کد سمت سرور چیه چه اصراری هست که ی چیز آنلاین بسازید !

من یک برنامه می خوام بسازم که یک اپلیکیشن باشه برای اندروید که بقیه بریزن و یک پنل مدیریت هم می خوام درست کنم.می خوام وقتی توی پنل یک دکمه ای زدم ، یک متغیر آنلاین رو از 0 بکنه 1.بعد اون اپلیکیشن بگه وقتی این متغیر شد 1 فلان کار رو انجام بده.متوجه شدید؟؟؟

پاسخ

سپاس شده توسط:
(1399/3/3، 06:30 عصر)shhashemi1385 نوشته است:
(1399/3/2، 06:39 عصر)hesam3 نوشته است: اول بگید اصلا برای چه چیزی میخواید ؟ چه بازی ای میخواید بسازید ؟

من یک برنامه می خوام بسازم که یک اپلیکیشن باشه برای اندروید که بقیه بریزن و یک پنل مدیریت هم می خوام درست کنم.می خوام وقتی توی پنل یک دکمه ای زدم ، یک متغیر آنلاین رو از 0 بکنه 1.بعد اون اپلیکیشن بگه وقتی این متغیر شد 1 فلان کار رو انجام بده.متوجه شدید؟؟؟
نمیخواستم جواب بدم ، اما ظاهرا دوستان دیگه هم علاقه ای ندارند .
این موضوع بسیار ابتدایی هست .

کاربر :
Master Badfar
قبلا در موارد خیلی بالاتری توضیحات کاملی رو دادند .
پست های ایشون رو مشاهده کنید و در صورت لزوم از ایشون درخواست کنید تا راهنماییتون کنند .

برای کار کردن با زبان برنامه نویسی سمت سرور PHP احتیاج به استفاده از یک هاست و یا میزبان دارید که میتونید توی گوگل ، آموزش کار با هاست رو سرچ کنید و نحوه استفاده از کد های php رو یاد بگیرید .

البته اگر کارتون اینقدر ابتدایی باشه که فقط لازم باشه ی عدد رو مثلا از 0 به 1 تغییر بدید و چیز دیگه ای لازم نباشه میتونید توی ی صفحه ایستا توی ی وبلاگ هم این کارو انجام بدید.

موفق باشید .
  پاسخ

سپاس شده توسط:

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  حل شده خرید درون برنامه مایکت در وب ویو Arianm 3 841 1402/4/25، 12:01 عصر
آخرین ارسال: Arianm
Wink سیستم شخصی سازی خودرو Arianm 1 390 1402/4/24، 05:21 عصر
آخرین ارسال: SHAMIRZA
  علت بازی نشدن وقتی نصب شده amirhosseinalizadehgharebaba81 1 313 1402/4/23، 02:22 عصر
آخرین ارسال: (:--ALI--:)
  چگونگی اجرا بازی روی ه‍است ایران (:--ALI--:) 8 1,461 1402/3/24، 04:50 عصر
آخرین ارسال: (:--ALI--:)
  وصل شدن به روح هاست قبلی :) amirhosseinalizadehgharebaba 2 2,026 1401/11/2، 09:43 عصر
آخرین ارسال: amirhosseinalizadehgharebaba

پرش به انجمن: