روش جدید ساخت بازی با multiplayer

به نام خدا

سلام عزیزان این ابتکار به خاطر تنبلی منه ! حالا چرا تنبلی چون من اصلا استفاده از شی مولتی رو دوست نداشتم ( ندارم نه نداشتم ) به خاطر اینکه چیز های زیادی توش بود ولی به خاطر تنبلی من یکی به یکی از دوستام گفتم عزیز من اصلا بلد نیستم گفت صبرکن برات چیزی بفرستم اسمش اقا محمد است . اقاست گفت این سورس رو ببین خودم ساختم از روی وب سوکیت منم گفتم من مولتی رو دوست ندارم ولی گفت ببین بعد بگو اغا با این سورس میتونید نصف ایونت های بازی پنگ رو حذف کنید ( فقط اونایی که مربوط به شی مولتی هستن ) .

این روش رو از روی وب سوکیت ساختن که توش توضیحات لازم رو داره هزینه دانلود صلوات برای همه و شفای مریضا و ظهور امام زمان یا علی خداحافظ

دانلود با لینک مستفیم
عزیزان برای ما تصمیم گرفتیم تا سرور سیگنالینگ رو بخریم که روی سرور خودمان استفاده کنیم اگر مایلید به ایمیل ما پیام بدید تشکر [email protected]
زکات علم ، آموزش دادن ان است از امام صادق (ع)

پاسخ

سپاس شده توسط: mostafanastary ، vng ، Vizmark# ، sajad888 ، B_miner
کد سرور چی ؟
  پاسخ

سپاس شده توسط:
سلام ببخشید منظور از کد سرور چی هست ؟ تشکر
حمایت جهت خرید سیگنالینگ تا پایان ماه رمضان

پاسخ

سپاس شده توسط: B_miner
(1395/3/19، 07:12 عصر)amirho24 نوشته است: سلام ببخشید منظور از کد سرور چی هست ؟ تشکر

آها این یعنی از سیستم خود کانستراکت استفاده میکنه ؟
از webrtc ؟
  پاسخ

سپاس شده توسط:
بله webrtc هستش که سرور خود سیراست ما میخوایم که حمایت کنید تا سرور خودمان رو راهندازی کنیم

پاسخ

سپاس شده توسط:

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Star مهم آموزش خروجی اندروید روی سیستم شخصی rezamms 127 76,535 1402/8/24، 09:00 عصر
آخرین ارسال: mehdiosw
  مهم آموزش تصویری خروجی مستقیم - یکبار برای همیشه! rezamms 33 17,758 1401/2/13، 09:39 عصر
آخرین ارسال: kamran_cn
  خروجی اندرید davinmstr1 2 2,164 1400/8/4، 10:23 عصر
آخرین ارسال: ᔕinaᗪehghani
  AAB (بسته برنامه اندروید) چيست؟ + نحوه خروجي گرفتن در كرودوا ᔕinaᗪehghani 15 7,034 1400/6/21، 01:55 صبح
آخرین ارسال: mehdi1100
  رفع مشکل خروجی فونگپ (: M.gh 11 7,343 1400/4/10، 02:17 صبح
آخرین ارسال: oak

پرش به انجمن: