مهم آموزش تصویری خروجی مستقیم - یکبار برای همیشه!
بسم الله الرحمن الرحیم
سلام به همه دوستان عزیز کانستراکتی
خیلی وقت هست که دچار مشکلاتی در خروجی اندروید هستیم. سایت هایی که هر کدوم خوبی ها و بدی های خودشون رو دارن
از فونگپ گرفته تا کوکون (خدابیامرزدش 21 ‌) . فونگپ هم که تا چند وقت پیش کار میداد گفت که دیگه بروز نمیشه سایتش از نسخه های قدیمی فونگپ استفاده میکنه

یه آموزشی بود در گذشته به صورت متنی که من منتشر کرده بودم با عنوان خروجی مستقیم اندروید
اشکالات و سختی ها فراوانی داشت و همچنین چون متنی بود خیلی ها نمیرفتن سمتش
به درخواست دوستان رفتم و آموزش تصویری ش رو ضبط کردم
به امید اینکه بتونید از بازی هاتون خروجی بگیرید و استفاده کنید

لینک آپارات (اگر ویدئو در انجمن قابل نمایش نیست)

لینک دانلود پیش نیاز های گفته شده در آموزش

اگر سوالی بود یا به اروری برخورد کردید در همین جا بفرستید تا راهنماییتون کنم . 
مثل همیشه هم : هزینه استفاده یک صلوات
  پاسخ

سلام به همه دوستان
مشکل فیلم آموزشی حل شد (آهنگ کلا برداشتم)
مشکل فایل های دانلودی هم حل شد و میتونید مجددا دانلود کنید
با تشکر
  پاسخ

سپاس شده توسط: mhp ، ᔕinaᗪehghani ، oak ، محمد40 ، Hossein ، Yasin86 ، hasansanaei
سلام ممنون از ساخت این آموزش فوق العاده...
یسوال توی خروجی کرودوا اگر بخوایم براساس پردازنده خروجی گرفته بشه (v7a - v8a - x64 - x64_86) باید چیکار کرد؟
نقل قول:
 لحظه ها را ميگذرانديم تا به خوشبختي برسيم؛ غافل از اينكه خوشبختي در آن لحظه ها بود كه گذرانديم.
  پاسخ

سپاس شده توسط: hasansanaei ، محمد 82
(1400/1/5، 04:46 عصر)SinaDehghani نوشته است: سلام ممنون از ساخت این آموزش فوق العاده...
یسوال توی خروجی کرودوا اگر بخوایم براساس پردازنده خروجی گرفته بشه (v7a - v8a - x64 - x64_86) باید چیکار کرد؟
سلام ؛

خروجی وب ویو کوردوا به طور کلی حدود 1 تا 5 مگابایت حجم اضافه میکنه و احتیاجی به جدا کردن خروجی ها نداره .
این روش توی کانستراکت با خروجی وب ویو کوردوا لزومی نداره ، اما فرضا برای خروجی کوردوا کراسواک و اون یکی که منسوخ شده این روش پاسخ گو بود ؛
از 1 تا 5 مگ حجمی که به پروژه اضافه میشه چیزی برای کسر شدن وجود نداره .
حتی جناب نستری هم اشاره کردند توی همون پست که توی یونیتی که فرضا توی خروجی برای هر پردازنده بین 5 تا 20 مگ اضافه میکنه از این روش میشه استفاده کرد .
به طور کلی اون خبر در جریان گذاشتن کاربران انجمن و افرادی بود که هنوزم از خروجی های کراسواک و قدیمی استفاده میکنند .

موفق باشید .
  پاسخ

سپاس شده توسط: oak ، M.Y ، ᔕinaᗪehghani ، محمد40
(1400/1/5، 08:49 عصر)hasansanaei نوشته است:
(1400/1/5، 04:46 عصر)SinaDehghani نوشته است: سلام ممنون از ساخت این آموزش فوق العاده...
سلام ؛

خروجی وب ویو کوردوا به طور کلی حدود 1 تا 5 مگابایت حجم اضافه میکنه و احتیاجی به جدا کردن خروجی ها نداره .
این روش توی کانستراکت با خروجی وب ویو کوردوا لزومی نداره ، اما فرضا برای خروجی کوردوا کراسواک و اون یکی که منسوخ شده این روش پاسخ گو بود ؛
از 1 تا 5 مگ حجمی که به پروژه اضافه میشه چیزی برای کسر شدن وجود نداره .
حتی جناب نستری هم اشاره کردند توی همون پست که توی یونیتی که فرضا توی خروجی برای هر پردازنده بین 5 تا 20 مگ اضافه میکنه از این روش میشه استفاده کرد .
به طور کلی اون خبر در جریان گذاشتن کاربران انجمن و افرادی بود که هنوزم از خروجی های کراسواک و قدیمی استفاده میکنند .

موفق باشید .

ممنون...
توی وینوس این گزینه بود، برای انتخاب نوع پردازنده...
منم به شک افتادم...
بازم ممنون...
نقل قول:
 لحظه ها را ميگذرانديم تا به خوشبختي برسيم؛ غافل از اينكه خوشبختي در آن لحظه ها بود كه گذرانديم.
  پاسخ

سپاس شده توسط: hasansanaei
(1400/1/5، 04:46 عصر)SinaDehghani' نوشته است: سلام ممنون از ساخت این آموزش فوق العاده...

سلام. میتونید به آخر دستور build عبارت زیر رو اضافه کنید:

کد:
--gradleArg=-PcdvBuildMultipleApks=true

پاسخ

یک سوال از دوستان
با این روش چجوری خروجی دسکتاپ بگیرم ؟
[تصویر:  default-yellow.svg]
  پاسخ

سپاس شده توسط:
سلام
اندروید استودیو فقط توی ویندور ۶۴ بیت نصب میشه؟
یعنی من که الان ویندوزم ۳۲ بیته نمیتونم خروجی بگیرم؟
  پاسخ

سپاس شده توسط:
سلام ، اقا اندروید استودیو رو تو یه درایو دیگه نصب کردم . اما هرکار میکنم SDK رو دانلود نمیکنه . اول که باز میکنی میزنه SDK و داخل پرانتز میزنه (installed) مسیرش رو هم همون appdata میزنه اما وقتی میری اونجا اصلا پوشه ای به نام Android نیست و توی sdk manager هم میزنه نمیتونه مکان sdk رو بخونه . چه باید کرد ؟ شکن هم تنظیمه و مشکلی ازین بابت نیست.
استودیو بازیسازی ایروید
جدید ترین ها : شهرزاد ، دربند;1357 و ATOM
[تصویر:  ads.gif]
  پاسخ

سپاس شده توسط:
سلام
میتوانید sdk tools رو از اینجا دانلود کنید و از طریق آن sdk ها رو نصب کنید و مسیر اون رو به اندروید استودیو بدید
همچنین باید از فیل.تر.شکن استفاده کنید

1                                            ‌1
||
||
|                                               |
|__________________________|

پاسخ

سپاس شده توسط:

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Star مهم آموزش خروجی اندروید روی سیستم شخصی rezamms 127 77,143 1402/8/24، 09:00 عصر
آخرین ارسال: mehdiosw
  خروجی اندرید davinmstr1 2 2,190 1400/8/4، 10:23 عصر
آخرین ارسال: ᔕinaᗪehghani
  AAB (بسته برنامه اندروید) چيست؟ + نحوه خروجي گرفتن در كرودوا ᔕinaᗪehghani 15 7,115 1400/6/21، 01:55 صبح
آخرین ارسال: mehdi1100
  رفع مشکل خروجی فونگپ (: M.gh 11 7,381 1400/4/10، 02:17 صبح
آخرین ارسال: oak
  استفاده از css و js بصورت مستقيم ᔕinaᗪehghani 0 1,893 1400/4/1، 06:35 عصر
آخرین ارسال: ᔕinaᗪehghani

پرش به انجمن: