سیاست های عجیب کافه بازار !
نظرتون قابل احترامه ولی این نظر منه و بنظر من این کار هیچ فرقی با پارتی بازی نداره .
من نمیگم نباید از بازیهای معروف حمایت کنه و دقیقا همین رو گفتم که چون میدونه فلان بازی خوب فروش میره پس به اون بیشتر اهمیت میده ولی مثلا  با حدف بخش تازه تازه ها و یه سری سیلستهای خودسرانه خودش باعث شده که دو میلیون ریزش کاربر داشته باشه.دو میلیون تعداد کمی نیس اصلا.
کافیه بخش نظرات کافه بازار رو بخونید تا متوجه شاکی بودن کاربرا بشین

رسید مژده که ایّام غم نخواهد ماند چنان نماند چنین نیز هم نخواهد ماند
  پاسخ

سپاس شده توسط: amira94
کافه بازار باید لااقل یه قسمتی برای تازه های تو صفحه اول داشته باشه که نداره متاسفانه!

(1395/4/28، 06:43 عصر)hunk نوشته است: میشه یه توضیح مختصر درباره تبلیغات عدد کافه بازار بدید آخه من بازیم این هفته تمومه

از قسمت افزونه ها، افزونه ی عدد رو باید از میلاد بخرین و بقیه ی مسائل رو توی آموزش و سورس خودش گفته.
  پاسخ

سپاس شده توسط: amira94
(1395/4/28، 09:49 عصر)shazde نوشته است: نظرتون قابل احترامه ولی این نظر منه و بنظر من این کار هیچ فرقی با پارتی بازی نداره .
من نمیگم نباید از بازیهای معروف حمایت کنه و دقیقا همین رو گفتم که چون میدونه فلان بازی خوب فروش میره پس به اون بیشتر اهمیت میده ولی مثلا  با حدف بخش تازه تازه ها و یه سری سیلستهای خودسرانه خودش باعث شده که دو میلیون ریزش کاربر داشته باشه.دو میلیون تعداد کمی نیس اصلا.
کافیه بخش نظرات کافه بازار رو بخونید تا متوجه شاکی بودن کاربرا بشین
بله درسته . کافه بازار میتونست با نگه داشتن بخش تازه ها شانسی بده به توسعه دهنده های تازه کار تا اون ها هم بتونن پیش رفت کنند حالا نه کسب درامد ولی نظر و فیدبک کاربرا میتونست براشون دلگرمی باشه 
................................................... 
من کمی به امار کافه شک دارم اگر 30 میل کاربر هم داشته باشه 30 میل کاربر اکتیو نیس 

شما بهترین بازی و یا برنامه هم تو کافه منتشر شه که مورد نیاز همه باشن میبینین که بیش تر از 5 میل دان نمیخوره 
زیاد به امار کافه نمیشه اعتماد کرد و الان که تعداد دانلود ها بیشتر 100k من ندیدم بشه جدیدا 
(30 میل کاربر رو خودشون امار دادن تو اینستاگرام )
  پاسخ

سپاس شده توسط: shazde

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تایپیک گفتگوی آزاد shazde 658 261,473 1401/11/25، 09:49 عصر
آخرین ارسال: LALI.ARB
  سوال : استیم hasansanaei 1 1,730 1400/7/24، 11:18 صبح
آخرین ارسال: mostafanastary
  زبان برنامه نویسی M.Y 16 8,588 1400/6/19، 03:25 عصر
آخرین ارسال: Prince
  طرح صیانت مجلس شورای اسلامی M.Y 9 4,346 1400/5/26، 02:11 عصر
آخرین ارسال: M.Y