پلاگین تبلیغات ویدیویی تپسل
(1395/5/27، 10:17 عصر)saatkooki نوشته است:
(1395/5/27، 06:51 عصر)vng نوشته است: سلام، من استفاده کردم منتها بازیم ان شاء الله هفته بعدی منتشر میشه!

کار هم کرد؟؟
اگر اره توی کوکون چی وارد کردی؟؟

سلام،

بله کار کرد منتها من فقط حالت ویدئوهای آزمایشی رو تست کردم(قیمت 2-/منفی دو) جالبه تو همین حالت هم یکی دو بار هزینه تماشای تبلیغ رو پرداخت کرد!

هیچی! تنها پلاگین رو از آدرس گیت هاپش در کوکون نصب کن!

(1395/5/28، 12:47 عصر)miatge نوشته است: استفاده شده و تست شده و سالم کار میکنه. برای این که بفهمین کاربر ویدیو رو دیده و بهش جایزه بدین باید از ایونت  اگر متصل شد استفاده کنید.( دو تا اگر متصل شد هست باید از اونی که در قسمت تبلیغات ویدیویی هست استفاده کنید.)

اتفاقاً الان سوال من از آقا میلاد اینکه این چهار تا ایونت مشابه تو بخش نمایش تبلیغ مربوط به قبل از نمایش است یا بعد از آن؟! چون من این ایونت ها رو به عنوان نتیجه کار(بعد از نمایش تبلیغ) در نظر گرفته بودم و آنها را به یک متغیر نسبت داده بودم، چند بار تبلیغ بدون مشکل پخش شد اما یکبار باعث کرش برنامه شد! که فکر میکنم مربوط به همین چهار تا ایونت هست(ویدئو آماده نبوده احتمالاً !)

آقا میلاد اگر این ایونت ها مربوط به قبل از نمایش ویدئو هست چه فرقی با آن چهار تا ایونت مشابه در بخش بررسی تبلیغ دارد؟

دوست عزیز اگر این چهار تا ایونت دومی مربوط به بعد از نمایش تبلیغ هم باشه این روش شما اشتباه هست! برای اینکه ممکنه کاربر تنها ویدئو رو باز کنه و اون رو کامل ندیده ویدئو رو ببنده! در نتیجه چیزی به شما نمیرسه و شما با این روش الکی به کاربر جایزه دادی فقط!

راه درستش اینکه شما با استفاده از اکسپرشن TapsellVideo.VideoAward بررسی کنی هروقت کاربر به قیمت مورد نظر که شما تعیین کردی یا لااقل به مقداری بالاتر از عدد صفر رسید شما یکبار به صورت تریگر به کاربر جایزه بدهی!

--------------\\\\\\\\\\*******\\\\\\\\---------------------------\\\\\\\\\\**********\\\\\\\---------
[تصویر:  vngames_mobarez.png]

*«يَرْفَعِ اللَّهُ الَّذِينَ آمَنُوا مِنْكُمْ وَ الَّذِينَ أُوتُوا الْعِلْمَ دَرَجاتٍ//خداوند کسانی را که ایمان آورده اند و کسانی را که دانش به آنان عطا شده است.درجات عظیمی می بخشد.»(قرآن کریم، المجادلة، 11 ‏)*

*پیامبر اکرم (ص) فرمود:«علم آموزي بر هر مرد و زن مسلمان، واجب است.»(مصباح‏ الشريعة، ج 13)
  پاسخ

سپاس شده توسط: ghasem
سلام
این ایونتا و اکشن ها رو من تعیین نمیکنم. طبق مستندات خودشون اینجوری میشن.
4 تای اول که مربوط به نمایش ویدیو هست واسه اینه که ویدیو مستقیم پخش بشه.
4تای دوم که مربوط به بررسی هستند واسه موقعی هستن که فقط بخواید بررسی کنید تبلیغ هست یا نه. یه جورایی خودشون هم میدونن بدون استفادس آخر مستندات گذاشتنش  4
شما از همون 4تای اول استفاده کنید کافیه. واسه اینکه نتیجه رو بگیرید باید مقدار جایزه رو چک کنید.

دیگه سیستمشون اینجوریه مثل بقیه سایتای تبلیغ ویدیویی نیست  22
  پاسخ

سپاس شده توسط: ghasem ، vng
آقا من گیج شدم کلا........

در ایونت نویسی گفتم اگر کاربر روی فلان دکمه زد ------> نماش ویدیو تبلیغاتی تپسل

پس اگر "در دسترس باشد یا نباشد" و همچنین "اگر متصل باشد یا نباشد " به چه کار می آید؟؟؟

بصورت ابتدایی تک تک کاندیشن ها و اکشن ها را لطفا توضیح بدین

پاسخ

سپاس شده توسط:
سلام
دوستان از لحاظ بی نقص بودن و به صرفه بودن اقتصادی بین عدد و ادپلی و تپسل و مگنت کدوم رو توصیه میکنید؟

پاسخ

سپاس شده توسط:
پست اول بروز شد.

لینکها تغییر کردند و آموزش استفاده قرار داده شد.

سلام
دیدم اکثر دوستان توی استفاده از این پلاگین مشکل دارن گفتم نسخه جدیدی ازش درست کنم که استفاده ازش ساده تر باشه.
البته توی نسخه قبل (که دیگه کار نمیکنه) هم مشکلی نداشت ولی طبق مستندات تپسل درستش کرده بودم که گیج کننده بود. 
  پاسخ

سپاس شده توسط: vng
(1395/6/2، 12:05 عصر)miladesign نوشته است:
پست اول بروز شد.

سلام
دیدم اکثر دوستان توی استفاده از این پلاگین مشکل دارن گفتم نسخه جدیدی ازش درست کنم که استفاده ازش ساده تر باشه.
البته توی نسخه قبل (که دیگه کار نمیکنه) هم مشکلی نداشت ولی طبق مستندات تپسل درستش کرده بودم که گیج کننده بود. 

آقا اجازه بدید اول تشکر کنم از زحمتی ک کشیدی بابت پلاگینا و امید بر موفقیتت دارم
از نظر سود برای نمایش تبلیغ کدوم شرکت رو پیشنهاد میکنی؟

پاسخ

سپاس شده توسط:
(1395/6/2، 12:20 عصر)miladfalah نوشته است:
(1395/6/2، 12:05 عصر)miladesign نوشته است:
پست اول بروز شد.

سلام

آقا اجازه بدید اول تشکر کنم از زحمتی ک کشیدی بابت پلاگینا و امید بر موفقیتت دارم
از نظر سود برای نمایش تبلیغ کدوم شرکت رو پیشنهاد میکنی؟

خودم تا الان استفاده ای نکردم از هیچکدوم ولی احتمالا توی سایتاشون نرخ درامد رو زده باشن
  پاسخ

سپاس شده توسط:
سلام داداش من استفاده کردم و کارهم کرد!
اسم بازی "خلافی (آسفالت هست)" ایشالا 3-4 روز دیگه تو بازاره!

بگزریم
میانگین نرخی که بابت هر مشاهده میدن 7 تومن هست...
یعنی همش یا 6 تومن یا 8 تومن میده که خب میشه همون 7 تومن حساب کرد!
ادپلی چقدر میده؟ بیشتر از این؟

البته من حداقل امتیاز رو 0 گذاشتم...!
دمتم گرم
  پاسخ

سپاس شده توسط:
سلام ادپلی هم در همین حدوده(کمتر نباشه , بیشتر هم نیست)
ولی بعضی وقتا ادپلی ممکنه تبلیغ نداشته باشه و کاربر نتونه تبلیغ رو ببینه
اما تپسل من هروقت تست کردم تبلیغ داشته
رسید مژده که ایّام غم نخواهد ماند چنان نماند چنین نیز هم نخواهد ماند
  پاسخ

سپاس شده توسط: miladesign
سلام

من از sdk خودشون استفاده کردم !
مگه غیر از اینم بود ؟
  پاسخ

سپاس شده توسط:

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Star پلاگین پرداخت درون برنامه تمام مارکت ها miladesign 89 56,125 1402/1/31، 09:08 عصر
آخرین ارسال: nimemah
  پلاگین فارسی ارسال نوتیفیکشن آفلاین rezamms 11 9,082 1401/8/7، 03:50 عصر
آخرین ارسال: kamran_cn
  پلاگین درخواست لینک دانلود مثال های مجموعه پلاگین REX'S PLUGINS firooz 0 3,839 1401/6/13، 11:26 عصر
آخرین ارسال: firooz
  پلاگین درخواست پلاگین table یا 2d dictionary aliCo 0 1,340 1401/5/9، 03:24 صبح
آخرین ارسال: aliCo
  پلاگین زرین پال (اندروید) miladesign 8 8,049 1401/3/11، 01:34 صبح
آخرین ارسال: ahmad44

پرش به انجمن: