مهمان عزیز خوش‌آمدید. ورود عضــویت

مهم آموزش بازیسازی و برنامه نویسی سی شارپ در یونیتی برای همه (رایگان)
به نام خدا

به لطف خدا ، طبق قولی که داده بودم دوره جامع و رایگان یونیتی که در آن از ابتدایی ترین مسایل آموزش unity شروع و به مباحث پیشرفته برنامه نویسی در یونیتی ختم می شود ، انتشار داده شد.

عزیزانی که همیشه دغدغه یادگیری برنامه نویسی را داشتند در این دوره شما کاملا از ابتدا برنامه نویسی سی شارپ و برنامه نویسی در یونیتی را آموزش می بینید.

برای ضبط این دوره زحمت زیادی کشیده شده است و به صورت رایگان تقدیم به بازیسازان عزیز می شود تا به امیده خدا شاهده رشد این صنعت در کشور باشیم.

برای دانلود به روی عکس کلیک کنید ، عزیزان حتما پیش نمایش و توضیحات پست باز شده را کامل مطالعه فرمائید.

نکته مهم : از همه عزیزان خواهش می کنم لینک پست آموزش را در انجمن های بازیسازی و گروه های تلگرام پخش کنید تا شاهده رشد بازیسازان عزیز باشیم.

[عکس: imageTut.png]

چرا برای بازیساز از یونیتی استفاده کنیم ؟!

چند دلیل را می آوریم ولی دلایل بیش تری هست که به خودتان واگذار می شود!

- برنامه ای بی انتهاست یعنی هیچ محدودیتی ندارد ، می توانید بازی سه بعدی ، دو بعدی ، اپلیکیشن ، واقعیت افزوده ، کارهای معماری ، بازی های آنلاین و ... را با یونیتی ایجاد کنید.
- امکان خلق هرگونه ابزار و استفاده از کد نویسی

- جامعه ای قدرتمند از کاربران دارد!

- کد نهایی کم حجم!( فرایندی که در آن یونیتی هرگونه کد اضافی را در محصول نهایی حذف می کند)

- سازگاری با چندین سیستم عامل مختلف(هدف گیری هم زمان موبایل ، کامپیوتر و کنسول ها)

- اکثر انجین ها گرایش به یک نوع خاص بازی دارند مثل کانستراکت که فقط دو بعدی می توانید بسازید اما یونیتی به این شکل نیست و جامعیت دارد.

عمر با ارزشتون رو برای کار با انجین های ضعیف که آینده ای ندارند حروم نکنید دوره جامع و رایگان منتشر شد روی عکس کلیک کنید.

پاسخ دهید
دستت طلا

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط: developer
خیلی ممنون واقعا زحمت کشیدید و هدفتون هم خالصانه فقط و فقط پیشرفت بازی سازی بوده

پاسخ دهید
فدایی داری داداش
فروش هاست، طراحی انواع پوسته اختصاصی وردپرس،فروش سرور
.
.
[عکس: Khanihost-468.gif]

.

ایدی تلگرام: [email protected]

پاسخ دهید
سلام

واقعا خیلی زحمت داره این همه بخش .
فقط یک چیزی ، من فقط یکی از قسمت هارو میخوام ، قسمت : ۱۴ – ۶ قانون برنامه نویسی سی شارپ

میخواستم بدونم میتونم همین رو دانلود کنم ؟
البته سیستمم جا نداره وگرنه که واقعا اینطور آموزش هارو آدم هرچقدرم کار درست باشه باید مشاهده کنه 1

موفق باشید 41
بزودی با بازی استراتژیک اساطیری ما آشنا خواهید شد .
این بازی حاصل بیش از 4 ماه تلاش ما تا الان 20:00:06 1395/04/22 هست .
این بازی بصورت آنلاین و تحت سیستم عامل های ( اندروید ، ویندوز ، آی او اس و مکینتاش ) خواهد بود
موفق و پیروز باشید / حسن ثنایی

==========================
بازی تمام آنلاین نبرد مدرن ، منتشر شد !
==========================
https://cafebazaar.ir/app/hasan.sanaee.mbattle/?l=fa

[عکس: hasan.sanaee.mbattle8.jpg]

پاسخ دهید
(1395/6/28، 10:15 صبح)hunk نوشته: دستت طلا

ممنون دوست خوب 

موفق باشی

(1395/6/28، 10:45 صبح)نیما نوشته: خیلی ممنون واقعا زحمت کشیدید و هدفتون هم خالصانه فقط و فقط پیشرفت بازی سازی بوده

خواهش می کنم

لینک پست وبلاگ آموزش رو محبت کنید در انجمن های بازیسازی و گروه های تلگرام پخش کنید تا سایرین هم استفاده کنند

(1395/6/28، 11:59 صبح)deface123654 نوشته: فدایی داری داداش

ممنون
به دیگر عزیزان برای انتشار این دوره جامع اطلاع رسانی کنید
موفق باشی

(1395/6/28، 12:32 عصر)hesam3 نوشته: سلام

واقعا خیلی زحمت داره این همه بخش .
فقط یک چیزی ، من فقط یکی از قسمت هارو میخوام ، قسمت : ۱۴ – ۶ قانون برنامه نویسی سی شارپ

میخواستم بدونم میتونم همین رو دانلود کنم ؟
البته سیستمم جا نداره وگرنه که واقعا اینطور آموزش هارو آدم هرچقدرم کار درست باشه باید مشاهده کنه 1

موفق باشید 41

سلام دوست عزیز
ممنون
بله می تونید دانلود کنید طبق مراحل سایت لرنینگ تی پیش برید
سپس از لینک باز شده قسمت های مورد نیاز رو دانلود کنید
موفق باشی
عمر با ارزشتون رو برای کار با انجین های ضعیف که آینده ای ندارند حروم نکنید دوره جامع و رایگان منتشر شد روی عکس کلیک کنید.

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط:
سلام
خیلی ممنون از شما بخاطر این آموزش جامع.
پیشنهاد میکنم توی فرانش هم بزارید آموزش رو.

پاسخ دهید
سلام خیلی ممنونم من همه کار هارو انجام میدم ولی متاسفانه لینک های دانلود ارسال نمی شوند. 2

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط:
(1395/6/28، 03:45 عصر)vahid نوشته: سلام خیلی ممنونم من همه کار هارو انجام میدم ولی متاسفانه لینک های دانلود ارسال نمی شوند. 2

سلام
برای دانلود به این آدرس برید لرنینگ تی وی بعد طبق تصویر زیر روی دکمه خرید کلیک کنید و بعد در بالای صفحه منوی سبد خرید را انتخاب و بعد پرداخت نهایی را انتخاب کنید.پس از اون یه صفحه باز میشه که باید مشخصات خودتون را به همراه ایمیل (که مثل اینکه ایمیل یاهو نباید باشه) وارد کنید.بعد از ان یه ایمیل حاوی لینک دانلود بصورت تکست برای شما ارسال میشه که باید لینک را کپی و در URL مرورگر past کنید و اجرا کنید تا به صفحه دانلود منتقل بشید.
[عکس: download_film.png]

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط: developer ، mahdi_R8095
متاسفانه با جيميل هم امتحان كردم عمليات موفق ميزنه ولي لينك هارو نميده?

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط: