گرافیک آماده _
دوستان من تصادفا به یه لینک خوردم که خیلی طراحی های خوبی از دو بعدی گرفته تا سه بعدی کرده و اونارو برای بازی سازا آماده کرده نزدیک به شصتا پک اسپرایت آماده وجود داره که خیلی من ازشون استفاده کردم:
لینک سایت
تو می تونی همین الان با دریافت رایگان "اینشب نت" با حجم 2.5 مگابایت از ما حمایت کنی...حمایت های شما دلگرمی ماست
[تصویر:  download_1_.png]
[تصویر:  download.png]
  پاسخ

سپاس شده توسط: developer ، shazde ، mahdi797979 ، elham ، gamemaker84
ببخشید که اینو میگم ولی من قبلا همشونو به صورت یه فایل زیپ قرار داده بودم اینم لینکش
منابع ساخت بازی
همیشه اعتقاد داشتم حیفه که با کامپیوتر بازی کرد ولی آخرش به بازی ساختن علاقه مند شدم...
  پاسخ

سپاس شده توسط:
بصورت کلی یا فایل زیپ زیاد جالب در نمیاد و به این صورت اون چیز هایی که لازم دارید رو برمیدارید .
البته این سایت خود منبعش هست و تماما اون چیزهایی که هست رایگان هست.
  پاسخ

سپاس شده توسط: mahdi797979
سلام 
من چندتا سوال دارم ،شما اینارو داخل چه نرم افزاری اجزاشونو با هم مچ میکنید؟!(مثلا اجزای بدن که جدا از هم هستن)
و اینکه برای ساختن فریم های مختلفش چجوری از این ها استفاده میکنید،چندتا که من دیدم فقط یه فریمو داشت مثلا سکه که میخواد بچرخه ،تواین سایت فقط رخ کاملشو داشت بقیرو چجوری باید درست کنم!!!
و اگه بخوام خودم گرافیک دوبعدی یاد بگیرم شما چه نرم افزاری رو پیشنهاد میکنید؟اگه براش توتوریال هایی ام سراغ دارید بی زحمت لینکشو برام بفرستید.
ممنون
  پاسخ

سپاس شده توسط:
سلام
نرم افزارهای زیادی هستند که میشه با اونا بصورت دوبعدی طراحی کرد مثل فتوشاپ،ایلوستریتور،آدوبی فلش و ...
یه سری آموزش متنی ایلوستریتور داخل این وبلاگ (scirra.blog.ir) هست که برای شروع خوبه.
  پاسخ

سپاس شده توسط: elham

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تایپیک گفتگوی آزاد shazde 658 260,659 1401/11/25، 09:49 عصر
آخرین ارسال: LALI.ARB
  سوال : استیم hasansanaei 1 1,712 1400/7/24، 11:18 صبح
آخرین ارسال: mostafanastary
  زبان برنامه نویسی M.Y 16 8,512 1400/6/19، 03:25 عصر
آخرین ارسال: Prince
  طرح صیانت مجلس شورای اسلامی M.Y 9 4,306 1400/5/26، 02:11 عصر
آخرین ارسال: M.Y