مهم آموزش خروجی اندروید با برنامه میزبان (پرداخت درون برنامه ای بازار به زودی)
سلام تواین خروجی میشه از پلاگین های کردوا استفاده کرد؟
  پاسخ

سپاس شده توسط:
خروجی بنده ازین روش یه مشکلی داره اونم اینکه هیچی از فایلای داخل برنامه رو نمیاره حتی عکسارو چیکار کنم برای برنامم خیلی زحمت کشیدم کمکم کنید
  پاسخ

سپاس شده توسط:
(1394/2/29، 04:25 عصر)RESAN نوشته است: سلام به همه کاربرهای گل انجمن
خوشحالم که انجمن دوباره راه افتاد خدا رو شکر
خوب در این اموزش ما خیلی راحت و بدون درد سر میایم بازیمون رو به خروجی اندروید تبدیل میکنیم
خوبی این روش جدید که ابداع خودم هستش 15 اینه که ما میتونیم ورژن و پکیج نیم و ایکن رو راحت به بازی معرفی کنیم

البته ایکن رو توی اموزش بعدی میزارم (امشب)

یه چیز دیگه اینه که با این روش ما میتوینم پرداخت درون برنامه ای یا تبلیغ عدد رو هم به بازی اعمال کنیم چیزی که همه دوستانی که
کنستراکت کار میکنن نیاز دارن

فقط اینو بگم که پرداخت درون برنامه رو در حال نوشتن کدهاش هستم (توی همین اموزش ویدیویی توضیح دادم)

امید وارم  که بتونم کمکی به دوستان گل کرده باشم

دوستان هر سوالی در مورد این اموزش و برنامه ای که بااون بازی کنستراکت رو به اندروید تبدیل کردم داشتید توی همین تایپیک بپرسید من در خدمت هستم

اموزش ویدیویی خروجی اندروید در کنستراکت

فقط این نوع خروجی مشکلات زیادی داره
مشکلات صدا
پشتیبانی نکردن از بیشترپلاگین های کردوا
پشتیبانی نکردن از پلاگین ادپلی
الهم صل علی محمد و آل محمد و العجل فرجهم

صلوات دوای هر درد
  پاسخ

سپاس شده توسط:
عزیز برادر اگه دقت کنی این تاپیک برا 2 سال پیشه
اگه روش مناسبی بود که ما خودمون از همین روش استفاده میکردیم، حتما روش خوبی و بدرد بخوری نیست که هیشکی استفاده نمیکنه
شما هم زیاد پیشو نگیر چون با این روش به شکست میخوری
  پاسخ

سپاس شده توسط: shazde
این روش اصلا کار آمد نیست من هم روی امیلیتور تست کردم هم روی گوشی توی این روش صدا به هیچ عنوان پخش نمیشه انگار پلاگین audio کار نمیکنه کسی میدونه دلیل چیه بگه لطفا
  پاسخ

سپاس شده توسط:
(1397/6/18، 01:17 عصر)koke_sa نوشته است:
(1397/6/18، 11:46 صبح)مهدی بابایی نوشته است: این خروجی معایب زیاد ی داره
پس بهتره از کاکون استفاده کنید
چند روزی هست که کاکون مشکل داره

به جز پلاگین پخش صدا خود کانستراکت پلاگین دیگه ای نیست بشه فقط باهاش صدا پخش کرد ؟ اگر هست میشه لطف کنید قرار بدید تست کنم هر چند تا که هست

دوست عزیز ، پست عهد بوق رو میاری بالا ، حداقل به خودت زحمت بده پیام های قبلیشو بخون که اینطوری هم خودتو هم مارو مسخره نکنی .
ی ذره بری بالا تر میبینی نوشتن این خروجی بدرد بخور نیست و گفتن هم صدا توش مشکل داره .
حتی استارتر هم موقع زدن این تاپیک نوشته جهت تست بعد شما دنبال راه حل مشکلاتش هستی ؟
  پاسخ

سپاس شده توسط: shazde

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Star مهم آموزش خروجی اندروید روی سیستم شخصی rezamms 127 76,636 1402/8/24، 09:00 عصر
آخرین ارسال: mehdiosw
  مهم آموزش تصویری خروجی مستقیم - یکبار برای همیشه! rezamms 33 17,776 1401/2/13، 09:39 عصر
آخرین ارسال: kamran_cn
  خروجی اندرید davinmstr1 2 2,170 1400/8/4، 10:23 عصر
آخرین ارسال: ᔕinaᗪehghani
  AAB (بسته برنامه اندروید) چيست؟ + نحوه خروجي گرفتن در كرودوا ᔕinaᗪehghani 15 7,050 1400/6/21، 01:55 صبح
آخرین ارسال: mehdi1100
  رفع مشکل خروجی فونگپ (: M.gh 11 7,347 1400/4/10، 02:17 صبح
آخرین ارسال: oak

پرش به انجمن: