بازی کبابی عمو اکبر
بعد از چهار روز از انتشار بازی،بازی بالای 1000 دانلود شده و همه هم تعریف کردند ازش منتهی هیچکس هیچ خریدی انجام نداده از داخل بازی.خب اینجوری که نمیشه من بیام دو ماه صبح تا شب وقت بذارم اخر هم هیچ درامدی نتونم در بیارم
چاره چیه؟
[url= لینک]http://cafebazaar.ir/app/?id=kababi.amo.akbaroo&ref=share]لینک بازی

پاسخ

سپاس شده توسط:
بازی خوب و عالی = درآمد خوب و عالی

شما مطمئنید بازیی که ساختید اونقدر خوب هستش که کاربر خرید انجام بده؟؟
منظورم اینه که اونقدر خوب هست که کاربر پول خودش رو لایق بازی شما بدونه؟؟

باید یه نقشه ی اقتصادی خوب برای کسب درآمد از بازی تون پیدا کنید.
از آیتم های بیشتر و سرگرم کننده تری داخل بازی تون بزارید.

نکته ی دیگه اینکه درآمد فقط از راه خرید آیتم ها توسط کاربر نیست، یکی از راه های کسب درآمد از بازی تبلیغه...

و در آخر این نکته رو همیشه یادتون باشه، حتی اگه یه قرون هم از بازی در نیاوردید حداقل یه مورد توی رزومه ی کاری خودتون دارید...
+1000 دانلود عدد بدی نیست...
  پاسخ

سپاس شده توسط: shazde ، mostafanastary
(1396/2/23، 09:40 عصر)mahdi_R8095 نوشته است: بازی خوب و عالی = درآمد خوب و عالی

شما مطمئنید بازیی که ساختید اونقدر خوب هستش که کاربر خرید انجام بده؟؟
منظورم اینه که اونقدر خوب هست که کاربر پول خودش رو لایق بازی شما بدونه؟؟

باید یه نقشه ی اقتصادی خوب برای کسب درآمد از بازی تون پیدا کنید.
از آیتم های بیشتر و سرگرم کننده تری داخل بازی تون بزارید.

نکته ی دیگه اینکه درآمد فقط از راه خرید آیتم ها توسط کاربر نیست، یکی از راه های کسب درآمد از بازی تبلیغه...

و در آخر این نکته رو همیشه یادتون باشه، حتی اگه یه قرون هم از بازی در نیاوردید حداقل یه مورد توی رزومه ی کاری خودتون دارید...
+1000 دانلود عدد بدی نیست...
تبلیغات تو ایران بدرد نمیخوره درامدش خیلی کمه 
در کل تو ایران درامد بازی سازی نسبت به کشورای دیگه خیلی کمتره
امربکا سالی 25 میلیارد دلار در سال
ایران 330 میلیون دلار در سال!
  پاسخ

سپاس شده توسط:
سلام
1000 دانلود اصلا رقم زیادی نیست برای درامد داشتن
شما حداقل , حداقل باید بالای 5 هزار کاربر فعال داشته باشید تا اونموقع بتونید روی درآمد از بازیتون حساب کنید

+
البته برای بازی شما با گرافیک نچندان خوبش این دانلود خیلی خوبه
و پیشنهاد میکنم حتما و حتما گرافیکش رو بهبود ببخشید و مطمئن باشید با کمی صبر به درآمد هم میرسید
و همینطور که این دوستمون گفتن , هربازی که بسازید یه رزومه میشه براتون و کمی حرفه ای تر که بشید میتونید پروژه بگیرید و برای دیگران بازی بسازید 
رسید مژده که ایّام غم نخواهد ماند چنان نماند چنین نیز هم نخواهد ماند
  پاسخ

سپاس شده توسط:
سلام . یک چیز که دوستان بهش اشاره نکردن نحوه ی درامد از بازی های درون پراختی هستش .

هدف کل بازی های درون پرداخت اینه که سازنده بازیکن رو ی جایی از بازی مجبور به خرید میکنه در واقع بین دو راهی قرارش میده (1 - بخر و راحت بازی کن (2- انقد تلاش کن تا از حال بری 4  

شاید شما تو پیاده سازی اینکه چجور بازیکن رو وادار ب خرید کنید دقت و تحقیق نکردید و الانم باعث شده هیچ خریدی نداشته باشید . 
نکته : ببین مطمین باش وقتی تو ی بازی یچیزی به راحتی گیز میاد کسی نمیره سراغ خرید اون .

و ی چیز دیگه هم گذر زمان هستش . ی مثال میزنم ی بازی مثل کلش اف کلنز معروف . شما تا تو لول های پایین هستید یطورایی بازی بهتون یاد میده که الماساتون رو خرج کنید چون یجورایی فکر میکنید اصلا نیازی بهشون نیست .
اما همین که یکم لولتون بالا میره و بخودتون میایید میگید : یااااااا خدا الان الماس از کجا گیر ببیارم واسه کارگر 5 ام و این میشه که شما وسوسه میشید واسه خرید الماس .

پس بهتره صبر کنید تا بازیکنا وسوسه بشن واسه خرید سکه های درون بازیتون .

ولی مهم تر همه همونی بود که بچه ها گفتن : چون وقتی بازی شما گرافیک نداشته باشه کسی جذبش نمیشه

موفق باشید .

پاسخ

سپاس شده توسط: shazde
(1396/2/23، 11:18 عصر)danials008 نوشته است: سلام . یک چیز که دوستان بهش اشاره نکردن نحوه ی درامد از بازی های درون پراختی هستش .

هدف کل بازی های درون پرداخت اینه که سازنده بازیکن رو ی جایی از بازی مجبور به خرید میکنه در واقع بین دو راهی قرارش میده (1 - بخر و راحت بازی کن (2- انقد تلاش کن تا از حال بری 4  

شاید شما تو پیاده سازی اینکه چجور بازیکن رو وادار ب خرید کنید دقت و تحقیق نکردید و الانم باعث شده هیچ خریدی نداشته باشید . 
نکته : ببین مطمین باش وقتی تو ی بازی یچیزی به راحتی گیز میاد کسی نمیره سراغ خرید اون .

و ی چیز دیگه هم گذر زمان هستش . ی مثال میزنم ی بازی مثل کلش اف کلنز معروف . شما تا تو لول های پایین هستید یطورایی بازی بهتون یاد میده که الماساتون رو خرج کنید چون یجورایی فکر میکنید اصلا نیازی بهشون نیست .
اما همین که یکم لولتون بالا میره و بخودتون میایید میگید : یااااااا خدا الان الماس از کجا گیر ببیارم واسه کارگر 5 ام و این میشه که شما وسوسه میشید واسه خرید الماس .

پس بهتره صبر کنید تا بازیکنا وسوسه بشن واسه خرید سکه های درون بازیتون .

ولی مهم تر همه همونی بود که بچه ها گفتن : چون وقتی بازی شما گرافیک نداشته باشه کسی جذبش نمیشه

موفق باشید .

من هم از همین تعجب میکنم تو مراحل بالاتر بازی کاربر بخواد راحت بازی کنه مجبوره سکه بخره مگرنه باید مرحله یک بازیو صد بار بره تا بتونه سکش به حد نصاب برسه.
از لحاظ کذب شدن کاربر همونطور که کفتم تو 4 روز بالای هزار نفر دان کردند از این بابت مشکلی نیست حالا شاید همین که شما میگی درست باشه هنوز به مراحل بالاتر نرسیدند
  پاسخ

سپاس شده توسط:
من هم یه نکته دیگه رو اضافه کنم
توی خرید های درون برنامه ای یه چیزی داریم به اسم دام
یعنی شما یطوری کاربر رو فریب میدی(نه اون فریبی که تو ذهنتونه 4 )

مثلا شما دو تا محصول دارید که یکیش 100 سکه هزار تومنه _ یکیش 200 سکه 2 هزار تومنه_ الان این دوتا محصول بعنوان فریب هستن و محصول اصلی شما نیستن و اینجا میاین با اضافه کردن یه محصول جدید , یعنی 350 سکه 2 هزار 500 تومن(مثلا)ذهن کاربر رو فریب میدید و البته وسوسه میکنید که اون محصول سوم رو بخره
چون اینطوری باخودش میگه اون دو تا محصول روی هم میشه 3 هزار تومن و 300 سکه میده بهم ولی این یکی 50 تا اضافه تر میده بهم و 500 تومن هم ارزون تره

چنین دام هایی معمولا بهترین روش برای خرید هستن
رسید مژده که ایّام غم نخواهد ماند چنان نماند چنین نیز هم نخواهد ماند
  پاسخ

سپاس شده توسط: danials008 ، ᔕinaᗪehghani
(1396/2/23، 11:49 عصر)shazde نوشته است: من هم یه نکته دیگه رو اضافه کنم

مثلا شما دو تا محصول دارید که یکیش 100 سکه هزار تومنه _ یکیش 200 سکه 2 هزار تومنه_ الان این دوتا محصول بعنوان فریب هستن و محصول اصلی شما نیستن و اینجا میاین با اضافه کردن یه محصول جدید , یعنی 350 سکه 2 هزار 500 تومن(مثلا)ذهن کاربر رو فریب میدید و البته وسوسه میکنید که اون محصول سوم رو بخره
چون اینطوری باخودش میگه اون دو تا محصول روی هم میشه 3 هزار تومن و 300 سکه میده بهم ولی این یکی 50 تا اضافه تر میده بهم و 500 تومن هم ارزون تره

اره واقعا کار خوبیه اما وقتی کسی اصلا ب فکر خرید نیفته که کارایی نداره 4

پاسخ

سپاس شده توسط:
(1396/2/23، 11:49 عصر)shazde نوشته است: من هم یه نکته دیگه رو اضافه کنم

دقیقا بنده همین کارو کردم هر چی سکه بالاتر بخرن هم قیمتش کمتر مبشه هم سکه بیشتر میده والا بازم نمیدونم چرا تا الان حتی یه نفرم خرید نکرده لینک بازیم هستش سرج هم کنید اسم بازیو میاره میتونید دان کنید ببینید مشکل از چیه
  پاسخ

سپاس شده توسط:
من بازم میگم، هر قدر آیتم های فروشگاه تون رو ارزون کنید (البته نه رایگان 22) هیچ کس اونا نمیگیره، چرا؟
چون باید بازی تون به گونه ای باشه که کاربر به خرید نیاز داشته باشه

یعنی به قدری باید روی گیم پلی، داستان، گرافیک و صدا گذاری بازی تون کار کنید که کاربر بخواد همه ی بازی رو بره
ولی تو این مسیر نیاز به کمی کمک داره، اون کمک ها از راه خرید آیتم های فروشگاه بدست میاد

پاسخ

سپاس شده توسط: danials008

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بازی تانک وار کامل شد (:--ALI--:) 0 247 1402/12/7، 03:57 عصر
آخرین ارسال: (:--ALI--:)
  بازی جواب طلایی alirezauu13 4 637 1402/8/17، 06:52 عصر
آخرین ارسال: hasansanaei
Smile اولین بازی من :) SHAMIRZA 4 1,013 1402/6/30، 08:35 عصر
آخرین ارسال: SHAMIRZA
  قسمت چهار منطقه آلوده منتشر شد alii 3 974 1402/6/26، 09:33 عصر
آخرین ارسال: amirhosseinalizadehgharebaba81