دوره برنامه نویسی
سلام دوستان 
برای ما کانستراکتی هایی که برنامه نویسی بلد نیستیم و خب بیشتر نرم افزار ها و بازی هارو میشه از طریق برنامه نویسی نوشت ، میخواستم ببینم کسی از شما فیلم یا PDF دوره کامل آموزش برنامه نویسی از 0 تا 100 که خوب باشه و واقعا آدم بتونه از کامل این حرفه رو یاد بگیره ، سراغ داره ؟؟؟ ممنون میشم کمک کنید . ضمنا منظورم برنامه نویسی هست که بشه باهاش در اکلیپس و آنریل انجین و ... برنامه نویسی کرد (برنامه نویسی اندروید) . 
با تشکر  63 63 63
استودیو بازیسازی ایروید
جدید ترین ها : شهرزاد ، دربند;1357 و ATOM
[تصویر:  ads.gif]
  پاسخ

سپاس شده توسط:
یادگیری یه زبان به تنهایی کافی نیست
به طور مثال برای اینکه برنامه نویسی تو یونیتی رو یاد بگیرید اول باید قواعد زبان یونیتی یا همون C# رو به طور کامل مسلط بشید (مخصوصا مباحث شئ گرایی و وراثت و... ) بعد از اون باید بیایید رفرنس های نرم افزار مورد نظرتون رو هم مطالعه کنید
مثلا کلاس فیزیک تو یونیتی یا کلاس های دیگه...

به نظر من بهترین منابع آموزشی یادگیری برنامه نویسی منابع خارجی هستن و مخصوصا یوتیوب
حالا شما دقیقا بگید چه نرم افزار یا زبانی مد نظرتونه تا من بتونم بیشتر راهنمایی تون کنم.
  پاسخ

سپاس شده توسط: shazde
به نظر من جاوا یاد بگیرید
چون یکی از زبان های یونیتی هست
هم میشه برا کانستراکت پلاگین و رفتار ساخت
هم میشه با جاوا اسکریپت چیزی ساخت.
خوشبختی نمیتونه مسافرت کردن باشه، داشتن باشه، بدست آوردن باشه یا حتی پوشیدن !
خوشبختی یک تجربه معنوی از زندگی کردن هر دقیقه از زندگیتان با عشق، لذت و قدردانی است
__دنیس ویتلی
  پاسخ

سپاس شده توسط: shazde
سلام
آقای رجب زاده ی بنده خدا که یه دوره عالی و رایگان برای کار با یونیتی و یادگیری #C تهیه کردن.
همون رو دانلود و تماشا کنید.
  پاسخ

سپاس شده توسط:
(1397/4/5، 11:31 صبح)mahdi_R8095 نوشته است: یادگیری یه زبان به تنهایی کافی نیست
به طور مثال برای اینکه برنامه نویسی تو یونیتی رو یاد بگیرید اول باید قواعد زبان یونیتی یا همون C# رو به طور کامل مسلط بشید (مخصوصا مباحث شئ گرایی و وراثت و... ) بعد از اون باید بیایید رفرنس های نرم افزار مورد نظرتون رو هم مطالعه کنید
مثلا کلاس فیزیک تو یونیتی یا کلاس های دیگه...

به نظر من بهترین منابع آموزشی یادگیری برنامه نویسی منابع خارجی هستن و مخصوصا یوتیوب
حالا شما دقیقا بگید چه نرم افزار یا زبانی مد نظرتونه تا من بتونم بیشتر راهنمایی تون کنم.
والا من خودم هم نمیدونم چی میخوام یاد بگیرم . میخواستم از تابستون و تعطیلیم یه استفاده بهینه و خوب بکنم و یه زبون برنامه نویسی که بدرد بخوره رو یاد بگیرم . حالا به نظر شما پیشنهاد چیه ؟؟؟

خیلی ممنون از نظر شما دوستان
حالا نظرتون در مورد یادگیری html5 همین که کانستراکت بر پایه اون هست رو یاد بگیرم چی ؟؟؟ اینجوری میتونم یه بازی بسازم و توی همه پلتفرم ها منتشر کنم . (مثل کانستراکت)
و یه سوال دیگه که این انجین های بازیسازی مثل آنریل انجین و یونیتی و... برنامه نویسی شون بر پایه چی هست ؟؟؟ میشه یکم توضیح بدید .

(1397/4/5، 03:14 عصر)shazde نوشته است: سلام
آقای رجب زاده ی بنده خدا که یه دوره عالی و رایگان برای کار با یونیتی و یادگیری #C تهیه کردن.
همون رو دانلود و تماشا کنید.
اگه میشه لیکنش رو قرار بدید . ممنون
استودیو بازیسازی ایروید
  پاسخ

سپاس شده توسط:
https://faranesh.com/animation-3d/15405-...nt#!/apply
  پاسخ

سپاس شده توسط:
با سلام من مدرس برنامه یونیتی هستم به نظر بنده شما سی شارپ را یاد بگیرید اولا در انیمیشن سازی به کارت میاد دوما برای ساخت برنامه های فروشگاهی که پول زیادی داره سه برای بازی سازی در مورد طراحی از یونیتی را بپرسی بنده در خدمتون هستم
ادرس فروشگاه ما جهت سفارش هاست ارزان قیمت www.hostssd.ir 

ادرس انجمن انیمیشن سازی : uassets.ir

بازی aa+ در حال ساخت است
تصویر: <a href=[تصویر:  0mm9_mm_thumb.png]

پاسخ

سپاس شده توسط:
سلام ، خیلی ممنون از نظرتون 
یعنی این زبون برنامه نویسی از html بهتره و برای برنامه نویسی برنامه هایی مثل اسنپ و تپسی مناسبه ؟؟؟ ضمنا این نوع برنامه نویسی میتونه برنامه هایی برای پلتفرم های مختلف خروجی بده ؟؟؟؟
استودیو بازیسازی ایروید
  پاسخ

سپاس شده توسط:

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  حل شده خرید درون برنامه مایکت در وب ویو Arianm 3 915 1402/4/25، 12:01 عصر
آخرین ارسال: Arianm
Wink سیستم شخصی سازی خودرو Arianm 1 415 1402/4/24، 05:21 عصر
آخرین ارسال: SHAMIRZA
  علت بازی نشدن وقتی نصب شده amirhosseinalizadehgharebaba81 1 348 1402/4/23، 02:22 عصر
آخرین ارسال: (:--ALI--:)
  چگونگی اجرا بازی روی ه‍است ایران (:--ALI--:) 8 1,490 1402/3/24، 04:50 عصر
آخرین ارسال: (:--ALI--:)
  وصل شدن به روح هاست قبلی :) amirhosseinalizadehgharebaba 2 2,043 1401/11/2، 09:43 عصر
آخرین ارسال: amirhosseinalizadehgharebaba

پرش به انجمن: