دوره آموزش ساخت بازی برجک دفاعی (tower defence)
این چه حرفیه داداش
معلومه که خوبه
خیلی از دوستان متاسفانه حال و حوصله یا توان دیدن آموزش خارجی رو ندارن
شما که زحمت کشیدی
تا آخرش برو لطفا

پاسخ

سپاس شده توسط: general-sherman ، M.gh
با سلام

جلسه چهارم اضافه شد
در صورتی که فایل ها را نمیبینید صفحه انجمن را رفرش کنید
[تصویر:  Hurricanes.jpg]
  پاسخ

سپاس شده توسط: MohammadHadi ، mahdi.p ، hasansanaei ، hamid5700 ، kakmamad ، M.gh ، saman ، ᔕinaᗪehghani
با سلام 

جلسه پنجم اضافه شد
  پاسخ

سپاس شده توسط: hamid5700 ، MohammadHadi ، M.gh ، mahdi.p ، saman ، hasansanaei ، ᔕinaᗪehghani
دمت گرم داداش
منتظر بودم
  پاسخ

سپاس شده توسط: general-sherman
بسیار عالی اند 41
  پاسخ

سپاس شده توسط: general-sherman ، mahdi.p
با سلام جلسه ششم اضافه شد

حجم ویدئو 110 مگابایت شده که افزایش داشته اما کیفیتش 1080 و در کل تایم ویدئو هم توی این جلسه بیشتر از قبله اگر همون کیفیت قبل رو میپسندید عنوان کنید تا جلسات بعدی با همون کیفیت ضبط شه

با تشکر
  پاسخ

سپاس شده توسط: saman ، hasansanaei ، ᔕinaᗪehghani
41   41
  پاسخ

سپاس شده توسط: general-sherman
خب به نظر من بهتره یه کیفیت خراب تر هم بزاری که کم نت هایی مثل من بتونن دانلود کنن 22
مرسی 22
  پاسخ

سپاس شده توسط:
(1398/9/26، 09:53 عصر)general-sherman نوشته است: با سلام جلسه ششم اضافه شد

حجم ویدئو 110 مگابایت شده که افزایش داشته اما کیفیتش 1080 و در کل تایم ویدئو هم توی این جلسه بیشتر از قبله اگر همون کیفیت قبل رو میپسندید عنوان کنید تا جلسات بعدی با همون کیفیت ضبط شه

با تشکر

سلام

اول اینکه بابت زحماتی که میکشید متشکرم .

بعد اینکه من خود سورس رو توی آموزشتون ندیدم ، هرچند فکر میکنم هنوز به اتمام نرسیده ، ولی اگر میشه زمانی که به اتمام رسید سورس رو هم بذارید ؛ حالا اونی که نفهمید قضیه ایونت ها چیه ، آموزش های ویدئویی رو دانلود میکنه ، اونیم که میفهمه و سر در میاره حداقلش اینه که ویدئو هارو دانلود نمیکنه و دوباره کاری برای ایونت نویسی نمیشه  4
  پاسخ

سپاس شده توسط:
(1398/9/28، 03:52 صبح)hesam3 نوشته است:
(1398/9/26، 09:53 عصر)general-sherman نوشته است: با سلام جلسه ششم اضافه شد

با تشکر

سلام

اول اینکه بابت زحماتی که میکشید متشکرم .

بعد اینکه من خود سورس رو توی آموزشتون ندیدم ، هرچند فکر میکنم هنوز به اتمام نرسیده ، ولی اگر میشه زمانی که به اتمام رسید سورس رو هم بذارید ؛ حالا اونی که نفهمید قضیه ایونت ها چیه ، آموزش های ویدئویی رو دانلود میکنه ، اونیم که میفهمه و سر در میاره حداقلش اینه که ویدئو هارو دانلود نمیکنه و دوباره کاری برای ایونت نویسی نمیشه  4

سلام

ممنون بابت نظرتون

اما به نظرم اگر کسی دوست داشته باشه چیزی یاد بگیره بهتره آموزش ها رو دانلود کنه ، چون همه چیز به اون چندتا کلیک ، ایونت و اکشن ختم نمیشه ، کلی مطلب داخل همین آموزش ها بصورت نکته بیان میشه که کاربر هم با کانستراکت آشنا میشه و هم نکاتی رو یاد میگیره که روش ساخت بازی های مختلف رو یاد میگیره ، اگر کار من در آموزش و بیانم مشکلی داره بفرمایید ، حتماً اصلاحش میکنم اما از لحاظ سورس ، چیزی که برای من اثبات شده اینه که کاربر رو تنبل ، سردرگم و دلسرد میکنه . چون واقعاً خیلی از ایونت ها رو بدون توضیح متوجه نخواهد شد . و اینکه فکر نمیکنم کسی سر در گم شده باشه چون داخل انجمن اصلاً سوالی پرسیده نشده  39 ، این یعنی یا اصلاً آموزش براشون مهم نیست یا هم دارن متوجه میشن ، که فکر میکنم گزینه اول صحیح تر باشه  3 به هر حال سورس کار رو نمیزارم  21 ، قبول کنید هرچیزی بهایی داره به قول مهندس خنجریان طرف میره یونیتی چهارتا پکیج وارد میکنه ، بقول خودش میشه بازی بعد میزاره داخل فروشگاه ها ، آبروی بازی های ایرانی رو هم میبره ، حالا  اینجا جای گله و شکایت نیست اما بازم چشم نظر سنجی میزارم اگر درخواست شد قرار میدم اما به شخصه خودم اعتقاد دارم نباشه بهتره  21

بازم ممنون از نظرتون
  پاسخ

سپاس شده توسط:

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Star مهم آموزش خروجی اندروید روی سیستم شخصی rezamms 127 77,064 1402/8/24، 09:00 عصر
آخرین ارسال: mehdiosw
  مهم آموزش تصویری خروجی مستقیم - یکبار برای همیشه! rezamms 33 17,872 1401/2/13، 09:39 عصر
آخرین ارسال: kamran_cn
  خروجی اندرید davinmstr1 2 2,185 1400/8/4، 10:23 عصر
آخرین ارسال: ᔕinaᗪehghani
  AAB (بسته برنامه اندروید) چيست؟ + نحوه خروجي گرفتن در كرودوا ᔕinaᗪehghani 15 7,109 1400/6/21، 01:55 صبح
آخرین ارسال: mehdi1100
  رفع مشکل خروجی فونگپ (: M.gh 11 7,379 1400/4/10، 02:17 صبح
آخرین ارسال: oak

پرش به انجمن: