حل شده مشکل در پرداخت درون برنامه ای
سلام به نظر شما مشکل چیه که با لمس خرید یا فورس کلوز میشه یا خرید که انجام میشه میپره بیرون و اکشن اضافه کردن پول رو انجام نمیده درضمن مارکت های بازار و ایران اپس هم همینطوره .

[تصویر:  0do_2018-08-30_12-06-52.jpg]
  پاسخ

سپاس شده توسط:
سلام از پلاگین جدیدی که آقا میلاد درست کردن استفاده کنید.
تا جایی که یادم میاد این پلاگینی که استفاده کردید مشکل داره

پرداخت درون برنامه تمام مارکت ها
  پاسخ

سپاس شده توسط: smrm ، omidamitis
سلام 
اولا از پلاگین جدید vinoos iap استفاده کنید که لینکش تو تاپیک هست . دوما بگید در صورتی که روی این دکمه کلیک کرد » اول پلاگین آماده سازی بشه و بعد زیرش هم پرداخت محصول باز بشه . فک نکنم مشکلی پیش بیاد . 
البته من یه روش دیگه هم امتحان کردم درست بود . گفتم اگر زمان لیوت (از طریق سیستم اون اخر) 2 بود پلاگین پرداخت درون برنامه (vinoos iap) آماده سازی بشه . و بعد هم که روی اون دکمه کلیک شد ، فقط پرداخت محصول آماده بشه .
استودیو بازیسازی ایروید
جدید ترین ها : شهرزاد ، دربند;1357 و ATOM
[تصویر:  ads.gif]
  پاسخ

سپاس شده توسط: shazde ، omidamitis
(1397/6/8، 01:03 عصر)shazde نوشته است: سلام از پلاگین جدیدی که آقا میلاد درست کردن استفاده کنید.
تا جایی که یادم میاد این پلاگینی که استفاده کردید مشکل داره

پرداخت درون برنامه تمام مارکت ها

(1397/6/8، 01:35 عصر)محمد 82 نوشته است: سلام 
اولا از پلاگین جدید vinoos iap استفاده کنید که لینکش تو تاپیک هست . دوما بگید در صورتی که روی این دکمه کلیک کرد » اول پلاگین آماده سازی بشه و بعد زیرش هم پرداخت محصول باز بشه . فک نکنم مشکلی پیش بیاد . 
البته من یه روش دیگه هم امتحان کردم درست بود . گفتم اگر زمان لیوت (از طریق سیستم اون اخر) 2 بود پلاگین پرداخت درون برنامه (vinoos iap) آماده سازی بشه . و بعد هم که روی اون دکمه کلیک شد ، فقط پرداخت محصول آماده بشه .
 متاسفانه اونم کار نمیکنه وقتی روش کلیک میشه هیچ اکشنی انجام نمیشه هم خروجی کوکوان و هم خروجی وینوس امتحان کردم

[تصویر:  t0u_2018-08-31_10-49-14.jpg]
  پاسخ

سپاس شده توسط:
خب ببینید من از این پلاگین استفاده کردم و جواب داده ، پس شما هم میتونید . حالا مراحلش رو میگم :
1 - خیلی اونت بی ربط نوشتید مثل اگه پرداخت انجام نشد و اینا . من همیشه فقط دوتا اونت مینویسم ، آماده سازی و پرداخت . ولی حالا این سلیقه ای هست که هیچ .
2 - پلاگین رو وارد کنید . 
3 - کلید عمومی و مارکت رو انتخاب کنید .
4 - اونت هاتون رو بنویسید و حواستون باشه اماده سازی رو در شروع لیوت ندید .
5 - بگید هر وقت روی دکمه خرید کلیک کرد ، اول آماده سازی پلاگین بشه و بعد پرداخت محصول . اکشن اگه آماده سازی انجام نشد رو هم ندید . 
6 - از بازی خروجی بگیرید و بازی رو توی کوکون اپلود کنید . 
7 - از طریق سربرگ پلاگین ها vinoos iap رو سرچ و اینستال کنید .
8 - پارامتر اضافه کنید و از طریق این لینک برید مارکت مورد نظرتون رو انتخاب کنید و کاری که نوشته رو انجام بدید .
9 - بدون مشکل از بازی خروجی بگیرید .

امیدوارم مفید بوده باشه
استودیو بازیسازی ایروید
  پاسخ

سپاس شده توسط: omidamitis ، shazde
دوستان مشکل من هنوز حل نشده این لینک دانلود نسخه مایکت بعد از کلیک یا بعد از خرید فورس کلوز میده 
اینم اکشن و اونت ها

[تصویر:  k25s_2018-09-11_16-02-21.png]

قیمت 300 سکه رو کردم 1 ریال امتحان کنید
  پاسخ

سپاس شده توسط:
شما تو کوکون کدوم پلاگین رو وارد میکنید ؟؟؟  markets_iab یا vinoos_iap ؟؟؟
استودیو بازیسازی ایروید
  پاسخ

سپاس شده توسط:
(1397/6/20، 04:13 عصر)محمد 82 نوشته است: شما تو کوکون کدوم پلاگین رو وارد میکنید ؟؟؟  markets_iab یا vinoos_iap ؟؟؟

vinoos_iap
  پاسخ

سپاس شده توسط:
شما اونتای منفی (اگه ... نشد) اینا رو حذف کن دوباره خروجی بگیر . اون اونتای show dialog رو پاک کنید .(من از اینپوتش استفاده کردم مشکل داشت . ممکنه فورس کلوز به خاطر اون باشه )

اونت دریافت محصول هم پاک کنید . فقط بمونه اماده سازی و پرداخت محصول . همین
استودیو بازیسازی ایروید
  پاسخ

سپاس شده توسط: shazde ، omidamitis

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  حل شده خرید درون برنامه مایکت در وب ویو Arianm 3 840 1402/4/25، 12:01 عصر
آخرین ارسال: Arianm
Wink سیستم شخصی سازی خودرو Arianm 1 389 1402/4/24، 05:21 عصر
آخرین ارسال: SHAMIRZA
  علت بازی نشدن وقتی نصب شده amirhosseinalizadehgharebaba81 1 313 1402/4/23، 02:22 عصر
آخرین ارسال: (:--ALI--:)
  چگونگی اجرا بازی روی ه‍است ایران (:--ALI--:) 8 1,461 1402/3/24، 04:50 عصر
آخرین ارسال: (:--ALI--:)
  وصل شدن به روح هاست قبلی :) amirhosseinalizadehgharebaba 2 2,026 1401/11/2، 09:43 عصر
آخرین ارسال: amirhosseinalizadehgharebaba

پرش به انجمن: