مهمان عزیز خوش‌آمدید. ورود عضــویت


آموزش درآمد با تبلیغ ویدیویی adplay
#1
1:ابتدا پلاگین را از اینجا دانلود کنید و آن را نصب کنید.
برای مثال در C:\Program Files\Construct 2\exporters\html5\plugins محتویات فایل زیپ پلاگین را آنزیپ کنید و قرار دهید.
2:وارد این لینک بشین و ثبت نام کنید.
3:پس از ثبت نام وارد پنل خود بشین و حالا کانستراکت2 بشین و پروژه خود را باز کنید و به پروژه تون پلاگین را اضافه کنید مانند عکس:

[عکس: construct1.jpg]
4:حالا به پنل سایت خود بروید و مانند شکل زیر عمل کنید:


[عکس: 1.jpg]

5:پس از اینکه وارد (3) شدین:


[عکس: 2.jpg]
6: (1) را کپی می گیرید و وارد کانستراکت میشین و بر روی پلاگین خود کلیک می کنید و اطلاحات را مانند (1) تصویر پایین وارد می کنید:
   (2)در پنل خود===>>>عنوان جایزه ویدیو: همون متنی که قرار هست در دیالوگ نمایش بدهد تا کاربر با توجه به متن آن تبلیغات را مشاهد کند بطور مثال: +40 تا سکه رایگان و اگه کاربر ویدیو 5 ثانیه را تا آخر دید 22 تومن به حساب شما افزوده میشود و 40 سکه به کاربر میدهد.

  (3)در پنل خود===>>>عنوان جایزه اینستالیشن:مثل (2) است فقط یک برنامه فودو نیز معرفی میشود اگر کاربر آن را نیز دانلود کند علاوه بر 22 تومن, 200 تومن نیز به حساب شما افزوده میشود.
  (4)در پنل خود===>>>شماره حساب جهت تسویه: شماره حساب خود را وارد می کنید تا بصورت هفتگی با شما تسویه شود.
  (5)در پنل خود===>>>لینک اپیلکشن جهت برسی:این هم تقریبا اختیاری هست ولی سعی کنید لینک بازیتون را بدین تا در صورت مشکل یا باگ شما را با خبر کنند همچنین تست سالمی تبلیغ.

[عکس: 3.jpg]
7:پس از اینکه Id ها را وارد کردین یک باتون(همون اسپریتی که قراره روش کلیک کنیم تا تبلیغ نمایش داده بشه)را به بازی اضافه می کنیم و اونت های درون پلاگین بصورت زیر است(فارسی کردم :دی):


[عکس: 5.jpg]

8:و اکشن های پلاگین بازی بصورت زیر است:


[عکس: Untitled_2.jpg]

9:اما چگونگی پیاده سازی درون کانستراکت2:
[عکس: 4.jpg]

اول باید یک متغیر درون بازی داشته باشیم حالا یا سکه یا امتیاز یا بازی کردن مراحل و راهنما و ... هر چیز که پلیر بهش نیاز منده حالا من از یک متغیر به نام point استفاده کردم که همون سکه ما در بازی هست.
10: (1)دوستان دو حالت وجود دارد تبلیغات بصورت خودکار نمایش داده شود خوب این جذابیت بازی را از بین میبرد پس استفاده از آن اصلا پیشنهاد نمیشود چون کاربر هر دفعه که دلش بخواد میتونه تبلیغ را ببینه و سکه را بدست بیاره پس ما در شروع لیوت میگیم که نمایش تبلیغ حالت دستی بشود.(نیازی به این دیگر نداریم در حالت خودکار خودش خاموشه)
=>>(2) حالا میگیم اگر مثلا بر روی باتون(تو بازی میتونه چیز های مختلف مثل پیغام یا .. باشد) کلیک می کنیم و نمایش تبلیغ درون پنجره دیالوگ ظاهر میشود(کمی طول می کشد ولی دفع دوم زمان آن کمتر میشود) و از همون متن عنوان جایزه ویدیو را نمایش میدهد و اختیار با کاربر است که کدام گزینه را انتخاب کند(باشه:دیدن فیلم , بعدن باشه:انصراف)
=>>(3) پس از تمام شدن تبلیغ اگر تبلیغ تمام شد به پلیر 40 تا سکه به همون متغیر ما افزوده میشود(خوده پلاگین بصورت traiger one است پس فقط یکبار 40تا سکه داده میشود)
=>>(4)می تونید از اونت اگر تبلیغی وجود داشت نیز استفاده کنید تا در صورت وجود تبلیغ جدید به کاربر با متن یا صدای خاص اعلام کند.
=>>(5) البته برای دفع سوء استفاده از تبلیغ میتونید از این اونت استفاده کنید تا اگر کاربر تا آخر تبلیغ را نگاه نکرد به او با متن یا صدای خاص اعلام شود که امتیازی به او تعلق نمیگرد(البته زمانی به شما 22 تومن ارسال میشود که تبلیغ 5 ثانیه را تا انتها تماشا کند).
=>>اگر می خواستید تبلیغ را نیز تست کنید می توانید در شروع لیوت(1) اکشن تست تبلیغ روشن را اضافه کنید تا از درستی تبلیغ آسوده خاطر بشین.(یک تبلیغ درون خوده حالت تست وجود دارد)
نکات مهم:
1:در کانستراکت یا XDK سورس را تست کنید به شما تبلیغ را نشون نمیدهد ولی پس از خروجی از XDK و نصب آن بر روی گوشی اندرویدی کاملا درست عمل می کند(تست کردم)
2:سعی کنید در جاهای مهم از این تبلیغات استفاده کنید برای مثال باز کردم مرحله 15 بازی که سخته یا باز کردن 15مرحله دیگر بازی یا دادن سکه برای استفاده از آن.
3:هیچ اجباری برای تماشا تبلیغ نیست و با درخواست خوده کاربر تبلیغ دیده میشود.
4:نمی توانید فقط بر روی درآمد تبلیغ تکیه کنید اما این تبلیغات کنار خرید درون شبکه بسیار عالی هست و می تواند جذابیت خاصی به بازی شما بیافزاید.
برای اطلاعات بیشتر به این سایت مراحعه کنید.
 
پاسخ دهید
 سپاس شده توسط: seyed ، esmail33 ، Vizmark# ، Mojtaba ، ghasem ، mehrad77 ، vng ، Amirns ، Cyber_Amir ، mehrdad.ch ، mostafanastary ، amirho24 ، kaveh_pzh ، ghader ، alii ، saatkooki ، keyhan
#2
ممنونم دوست عزیز
آقا یعنی نمیشه مثل تبلیغات عدد خودش نمایش بده و نیاز به دادن سکه و امتیاز نباشه،یعنی کاربر که تبلیغ رو دید،همون 22 تومان به حساب ما در ادپلی اضافه بشه؟
 
پاسخ دهید
 سپاس شده توسط:
#3
نه اتفاقا این برای بازی خیلی مناسب هست تبلیغات عدد برای برنامه خوبه نه بازی چون مزاحمه بعدم دست شما هست که برای دیدن تبلیغ سکه هدیه بدین یا ... اصلا میتونید بصورت رایگان بزارین
 
پاسخ دهید
 سپاس شده توسط:
#4
آپدیت
دوستان پلاگین یک باگ داشت و رفع شد دوباره از لینک بالا دانلود کنید ودیگه به اونت (1) دیگه نیازی نداریم.
 
پاسخ دهید
 سپاس شده توسط:
#5
آقا یه سوالی مثلا کاربر با کلیک بر روی دریافت سکه درازای تماشای تبلیغ لمس میکنه و میره و بعد از تماشا 40 سکه میگیره،آیا راه داره که دوباره هم تبلیغ رونگاه کنه و 40 تا دیگه سکه بگیره تو همون مرحله؟
 
پاسخ دهید
 سپاس شده توسط:
#6
این روش هیچ محدودیتی نداره
شما یه دکمه بزار فقط تبلیغ ببینه
در ازاش ۴۰ سکه بگیره
وقتی تبلیغو دید و سکه رو گرفت
باز میتونه رو دکمه کلیک کنه
باز ۴۰ سکه بگیر
۲۲ تومن شما هم به حسابتون اضافه میشه
! KEEP CALM AND LOVE CONSTRUCT 2 
آرام باش و به کانستراکت 2 عشق بورز !
 
پاسخ دهید
 سپاس شده توسط: vng
#7
خیلی ممنونم از راهنماییت دوست عزیز
یه دوستی تو یه تاپیک دیگه میگفت درآمد اگر میلیونی بشه تو Adplay این شرکت بهت نمیده،میتونید یکم راهنمایی کنید که منظور این دوست عزیز چی بوده؟ اگه میخواید به تاپیک بازی توپ برید و ارسال mahdi عزیز رو نگاه کنید،ایشون این حرف رو زده...
 
پاسخ دهید
 سپاس شده توسط: ghader
#8
اون دوست حرف اشتباهی زده و از خودش یه چیز پرونده من تا قبل از اینکه این پست را بزارم با مدیر سایت adplay با تلفن صحبت می کردم و در مورد همین قیمت بالا خودشون گفتن که حتی اگر تعداد نمایش شما در روز بالای 1000 تا باشد هم برای ما هیچ فرقی نمی کند و ما به همان اندازه که در سایت میزان حساب شما را زده با شما تصویه خواهیم کرد پس اصلا نگران این نباشید.
لطفا از این به بعد هر نوشته ای را می خوانید نگاه کنید ببینید سندی یا آدرسی دارد که به صحت حرف ایشون پی ببرید(توهین نشود).
 
پاسخ دهید
 سپاس شده توسط: mehrad77 ، Vizmark# ، seyed ، ghader
#9
خیلی ممنون از شما
آره دیگه،اما به نظر من صد در صد خود بازار هم به فکر اینکار خواهد افتاد و تبلیغات ویدئویی خودش رو فعال خواهد کرد،یه سایتی مثل عدد میسازه البته اینبار با تبلیغات ویدئویی... واقعا معرکه است اینطور تبلیغات،راحت میتونه جای پرداخت درون برنامه رو بگیره و استقبال بیشتری هم میشه ازش...
 
پاسخ دهید
 سپاس شده توسط: Vizmark# ، ghader
#10
1- آیا می توان کالا های غیر مصرفی را با تبلیغ ویدیویی پیاده سازی کرد؟
2- چطور میتوانم تبلیغ ارزشی داشتم مثلا اگر سه تا تبلیغ دید فعلان چیز فعال شود؟(ادپلی این قابلیت رو دارد)
3- فکر نکنم هیچی از تبلیغ ذخیره شود(کاربری تبلیغ را دید مثل درون پرداختی که در بانک اطلاعاتی ذخیره می شود را ندارد. ) برای موقعی که برنامه را حذف کرد؟
4- از کجا می دانند که برنامه ما از چه مارکتی دانلود شده اند؟
 
پاسخ دهید
 سپاس شده توسط: keyhan
  


موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Heart تاپیک بزرگ سی-لایف (آموزش-منابع بازی سازی-اسپرایت-پلاگین و...) ehsansayrafi 28 1,322 1398/4/17، 10:29 صبح
آخرین ارسال: ehsansayrafi
  پکیج ویژه وینوس + آموزش تصویری construct2j.blog.ir 45 2,398 1398/4/16، 03:45 عصر
آخرین ارسال: shazde
  معادلات برج هانوی در کانستراکت _mohammad_javad_ 2 108 1398/4/10، 08:30 عصر
آخرین ارسال: shazde
Brick آموزش ساخت برنامه شیپور محمد هادی 5 480 1398/4/2، 10:04 صبح
آخرین ارسال: محمد هادی
Star آموزش ساخت بازی شبیه به کوییز آف کینگز با کانستراکت hmdnjf 14 436 1398/4/1، 05:46 عصر
آخرین ارسال: hmdnjf

پرش به انجمن: