جمع اوری مدرس برای سایت اموزشی
Lightbulb 
با سلام مدیر  تیم گلدون هستم   یک سایت ساختیم برای کاریرانی که میحوان تازه بازی سازی رو شروع کنند                                                                  و به چندتا مدرس نیاز داریم      کسانی که مایل به همکاری با ما هستند   در تلگرام بنده با ایدی adrenalin03@  پیام بفرستند 
ادرس سایت جدید و کاملا رایگان   ما http://sirra.rozblog.com/[url=http://sirra.rozblog.com/#]
یه سر بزنید 
توجه سایت یک انجمن هم داره که شما میتوانید درخواست ها نظراتتون رو ارسال کنید
کسانی که سورس پلاگین اموزشی دارن هم میتواننید به ایدی بنده ارسال کننید تا با اسم خودتون منتشرش کنم
  پاسخ

سپاس شده توسط: MohammadHadi
اقاجون انقد سایت اموزشی نسازید . زیاده از این سایتا . هرکی میاد یه سایت اموزشی میزنه . همین انجمن هست دیگه
استودیو بازیسازی ایروید
جدید ترین ها : شهرزاد ، دربند;1357 و ATOM
[تصویر:  ads.gif]
  پاسخ

(1398/4/7، 09:55 عصر)محمد 82 نوشته است: اقاجون انقد سایت اموزشی نسازید . زیاده از این سایتا . هرکی میاد یه سایت اموزشی میزنه . همین انجمن هست دیگه

سلام 

من هم با حرف شما موافقم و هم مخالف 

موافقیت من به خاطر اینه که سایت های دارن زیاد میشن و بیش تر هم کپی هستن و این باعث شده مردم دیگه نخوان از سایت استفاده کنن.

مخالفت منم به خاطر این هست که میگم هرچی سایت مربوط به کانس بیش تر شه شهرت کانس بالا تر میره.

البته درباره سایت شما دوست عزیز باید بگم لطفا اگه هنوز سایت سازی بلد نیستید نکنید این کارو.

سایت من سایتیه که 6 بار خرابش کردم دوباره ساختمش تا به این جا رسیده.

آخه هرکسم که بره به اسم یه برند سایت بسازه تازه با قالب حال بهم زن خیلی دیگه چرت بازی میشه.

الان بنظر خودت اگه بخوای افترافکت یاد بگیری مثلا مثلا میری سایتی مثل دیجی کالا (منظورم قالبش هست) یا سایتی با قالب خودت

به هرحال بگم من اصلا قصد توهین رو نداشتم فقط یه انتقاد کوچیک بود 39
سایت سی - لایف سایتی نوین و واقعاً عالی در زمینه بازی سازی امید وارم شما هم به ما سر بزنید:

کانال آپاراتی :

تلگرام : 

[تصویر:  c_life.jpg]
  پاسخ

(1398/4/7، 09:55 عصر)محمد 82 نوشته است: اقاجون انقد سایت اموزشی نسازید . زیاده از این سایتا . هرکی میاد یه سایت اموزشی میزنه . همین انجمن هست دیگه

دوست عزیز حرف شما متین 
اما شما با کمی سرچ میفهمید که سایت های کانستراکت خیلی کم هستند وکسانی که میخواهند یاد بگیرن دو سه تا سایت خوب بیشتر نیست 30

دوست عزیز درباره قالب سایت هم بگم که در حال ساخت یک قالب خوب پایدار و ضد هک هستیم که به زودی اراعه خواهد شد
  پاسخ

سپاس شده توسط: MohammadHadi ، oak
(1398/4/8، 03:42 عصر)sirra.rozblog.com نوشته است:

دوست عزیز حرف شما متین 
اما شما با کمی سرچ میفهمید که سایت های کانستراکت خیلی کم هستند وکسانی که میخواهند یاد بگیرن دو سه تا سایت خوب بیشتر نیست 30

دوست عزیز درباره قالب سایت هم بگم که در حال ساخت یک قالب خوب پایدار و ضد هک هستیم که به زودی اراعه خواهد شد

دوست عزیز ی جور درباره طراحی صحبت میکنید آدم فکر میکنه حالا سایت رو از 0 برنامه نویسی کردید  21
برو قالبتو از رزبلاگ انتخاب کن دیگه این حرفا چیه  24
  پاسخ

سپاس شده توسط:
بله برای راحتی کار تیم تصمیم بر این شد که سایت روی سرور رایگان رزبلاگ ساخته شه
چون برنامه نویسیش طول میکشید
و درمورد قالب به نظرم اونو خودمون بسازیم بهتره
  پاسخ

سپاس شده توسط:

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تایپیک گفتگوی آزاد shazde 658 260,659 1401/11/25، 09:49 عصر
آخرین ارسال: LALI.ARB