یونیتی که میگن اینه؟
سلام.

من چنتا ویدیو از یونیتی دیدم و فهمیدم که این موتور به شدت باحاله و از سیستم ساخت مپ هم یکمی ویدیو دیدم و از اونجایی که من دو سه سال کارم مپ سازی برای بازی های استراتژیکی بود خیلی ازش خوشم اومدو دیدم خیلی به اون شباهت داره (البته فک نکنم اصن ربطی هم داشته باشه) . حالا سوالم اینه که اگه ساخت بازی و مپ تو یونیتی به اون خوشگلی و باحالیه پس چرا اینهمه بازی چرت و پرت سه بعدی داریم؟

مثلا شما اینو ببینین https://myket.ir/app/ir.ezelgamesco.Michaelfaiconfixed

به معنای واقعی کلمه گرافیکش داغونه . خب چرا اینا نمیرن خوب یاد بگیرن و واس بازیشون مپ خوشگل بزنن؟؟ آیا مانعی جلوشون هست؟

غایب
  پاسخ

سپاس شده توسط:
والا جواب شما رو نمیدونم اما فقط میتونم بگم به شدت قدرتمنده
حتی میتونم بگم ساده تر از کانستراکت هست یونیتی
چون من چند وقتیه رفتم سمتش و واقعا آسونه...
  پاسخ

سپاس شده توسط: Amirhesam.KH
سلام ، دوستان لطفاً جواب دوستمون را بدید ، نپرید وسط انخاب انجین. جواب دوستمون: تنها دلیلش ، فقط به خاطر پول است. چون فقط به درآمد نگاه می کنند ، به کیفیت نگاه نمی کنند. مثلاً بازی های گلیم گلیمز که با یونیتی ساخته شده ، مضخرف ترین و باگ دار ترین و ضعیف بودن از نظر گرافیک ترین بازی های کل جهان است!!! چون فقط به فکر پول هستند. اگر بازی را ببینید ، منظور من را می فهمید. ولی بازی های فوق العاده اس با یونیتی ساخته شده اند که واقعاً ارزش دانلود کردن را دارند!!! پس لطفاً به کاربران فکر کنید تا به پول.
 به نام خدا
 « از گهواره تا گور دانش بجویید. »
 سخنی از پیامبر اسلام
  « بسی رنج بردم بدین سال سی            عجم زنده کردم بدین پارسی »
 فردوسی

«دو کس رنج بیهود بردند و سعی بی فایده کردند ؛ یکی آن که اندوخت و نخورد و دیگر آن که آموخت و نکرد.»
 «علم چندان که بیشتر خوانی          چون عمل در تو نیست، نادانی

نه محقّق بوَد نه دانشمند          چارپایی، بر او کتابی چند
 آن تهی مغز را چه علم و خبر          که بر او هیزم است یا دفتر؟»

سعدی

کانال ما در آپارات: محمد امین 1388 1378

مسلط به جاوا اسکریپت و html5 و css3 و پایتون.
غایب
  پاسخ

(1399/7/16، 09:21 عصر)M.gh نوشته است: والا جواب شما رو نمیدونم اما فقط میتونم بگم به شدت قدرتمنده
حتی میتونم بگم ساده تر از کانستراکت هست یونیتی
چون من چند وقتیه رفتم سمتش و واقعا آسونه...
بله خودمم به شدت بهش علاقه مند شدم. واقعا خیلی باحاله و اینکه میگید آسونه رو هم قبول دارم  با اینکه یارو داشت انگلیسی صحبت میکرد و اصن توضیح خاصی نمیداد ولی بازم میشد یچیزایی فهمید. 

(1399/7/16، 09:41 عصر)amin hosseini نوشته است: سلام ، دوستان لطفاً جواب دوستمون را بدید ، نپرید وسط انخاب انجین. جواب دوستمون: تنها دلیلش ، فقط به خاطر پول است. چون فقط به درآمد نگاه می کنند ، به کیفیت نگاه نمی کنند. مثلاً بازی های گلیم گلیمز که با یونیتی ساخته شده ، مضخرف ترین و باگ دار ترین و ضعیف بودن از نظر گرافیک ترین بازی های کل جهان است!!! چون فقط به فکر پول هستند. اگر بازی را ببینید ، منظور من را می فهمید. ولی بازی های فوق العاده اس با یونیتی ساخته شده اند که واقعاً ارزش دانلود کردن را دارند!!! پس لطفاً به کاربران فکر کنید تا به پول.
یعنی واقعا بخاطر پول هست ؟؟ چون چنتا درخت ساده که فکر نکنم پول بخواد من گفتم شاید مثلا بخاطر اینکه از منابع گوشی استفاده کمتری بشه اونجور بازیهاشون مضخرفه و گرافیک نداره

غایب
  پاسخ

سپاس شده توسط:
نه ، به هیچ وجه بازی هاشون از به صورت کم از منابع گوشی استفاده نمی کنند. اگر نصب کنید ، می بینید که حتماً باید ، گوشی را خالی کنیم تا اجرا شوند. متاسفانه این مشکل بازی های بی کیفیت فقط برای یونیتی نیست ، بلکه برای تمام انجین ها است. مثلاً توی اینجور چیزها کاربر را مجبور می کنند که حتماً باید الماس و سکه بخریم ، در حالی که اصلاً بعد از پرداخت ، پول را به کاربر نمی دهند و یا پول خیلی کم می دهند.
 به نام خدا
 سخنی از پیامبر اسلام
 فردوسی

«دو کس رنج بیهود بردند و سعی بی فایده کردند ؛ یکی آن که اندوخت و نخورد و دیگر آن که آموخت و نکرد.»

سعدی

غایب
  پاسخ

(1399/7/16، 09:52 عصر)amin hosseini نوشته است: نه ، به هیچ وجه بازی هاشون از به صورت کم از منابع گوشی استفاده نمی کنند. اگر نصب کنید ، می بینید که حتماً باید ، گوشی را خالی کنیم تا اجرا شوند. متاسفانه این مشکل بازی های بی کیفیت فقط برای یونیتی نیست ، بلکه برای تمام انجین ها است. مثلاً توی اینجور چیزها کاربر را مجبور می کنند که حتماً باید الماس و سکه بخریم ، در حالی که اصلاً بعد از پرداخت ، پول را به کاربر نمی دهند و یا پول خیلی کم می دهند.
ن ببینید من سوالم  سر چیز دیگست. من فقط میخوام مطمعن بشم که همه چی بع اون آسونیه ؟؟

غایب
  پاسخ

سپاس شده توسط:
اگر منظورتون ساخت بازی با یونیتی است ، که در هیچ جا نمی شود کار را خیلی ساده انجام داد. باید کار کنید تا همه ی کار ها ساده شود.

اگر منظورتون ساخت بازی های بی کیفیت است ، که متاسفانه همینطوری است.
 به نام خدا
 سخنی از پیامبر اسلام
 فردوسی

سعدی

غایب
  پاسخ

قاعدتا اینکه گرافیک یه بازی خوبه یا نه ربطی به انجین نداره. بازی داریم با گیم میکر ساخته شده ولی گرافیکش بهتر از خیلی بازیهای یونیتیه.
اما در کل علت عمده اش میتونه تنبلی سازنده برا ساختن مدل های باکیفیت تر باشه. شاید سیستمش نمیکشه. شاید هم ذوق هنری اش در همین حده. خیلی از برنامه نویسا از نظر هنری و زیبایی شناختی مشکل داره کاراشون.

showcase ( مجموعه بهترین آثار ) یونیتی : https://unity.com/madewith
  پاسخ

(1399/7/16، 08:59 عصر)آموزش دهنده نوشته است: سلام.

من چنتا ویدیو از یونیتی دیدم و فهمیدم که این موتور به شدت باحاله و از سیستم ساخت مپ هم یکمی ویدیو دیدم و از اونجایی که من دو سه سال کارم مپ سازی برای بازی های استراتژیکی بود خیلی ازش خوشم اومدو دیدم خیلی به اون شباهت داره (البته فک نکنم اصن ربطی هم داشته باشه) . حالا سوالم اینه که اگه ساخت بازی و مپ تو یونیتی به اون خوشگلی و باحالیه پس چرا اینهمه بازی چرت و پرت سه بعدی داریم؟

مثلا شما اینو ببینین https://myket.ir/app/ir.ezelgamesco.Michaelfaiconfixed

به معنای واقعی کلمه گرافیکش داغونه . خب چرا اینا نمیرن خوب یاد بگیرن و واس بازیشون مپ خوشگل بزنن؟؟ آیا مانعی جلوشون هست؟
یونیتی خیلی خوبه و آسون تر از کانستراکته
پیشنهاد می کنم مثل من احمق ازش نترسید و برید سمتش بیشتر نتیجه می گیرید و عمرتون هم الکی هدر نمیره
در جواب شما باس بگم اون نه مدل خوب داشتن ، نه تکسچر خوب و نه مغز خوب
در واقع تنها مانعشون ، خودشون بودن
اولا مدل سازی نیاز به تجسم داره که اون ها ندارن
بعدشم که اصلا تکسچر سازی خوب ندارن و تو این چیزا ضعیفن
بعدشم مبحثتی هست به نام گیم دیزاین که یک زیر مجموعه داره به اسم لول دیزاین که بربوط به اینه برید خودتون راجبش تحقیق کنید

اونها بازیاشون خرابه چون مدلسازی بلد نیستن
لول دیزاینر نیستن
تکسچر ساز ندارن
فقط یه مشت برنامه نویس آماتورن
نمونش همینی که معرفی کردید زیر همه عکساش طرف اومده نوشته برنامه نویس 

همینطور که توی دوبعدی مشکل اسپرایت داریم اونا مشکل مدل سازی دارن

[تصویر:  default-yellow.svg]
  پاسخ

آها پس به این دلیل نیست که مثلا برای اینکه بازیشون رو اندروید های پایینتر اجرا بشه گرافیکشون ضعیفه بلکه خودشون یه مقدار تنبلن. واقعا هم تنبلن و خییییلی هم اینکارشون ضربه میزنه به صنعت  بازیسازی.
.
.
.
حالا جدای از بحث یونیتی به نظرتون من اگه بخوام یه مدلساز سه بعدی تقریبا ماهر بشم چقد باید آموزش ببینم و چقدر باید تمرین کنم ؟؟ ۶ ماه خوبه ؟؟

غایب
  پاسخ

سپاس شده توسط:

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Star مکاتبه با سیرا nariman 24 10,486 1400/1/13، 03:55 عصر
آخرین ارسال: ᔕinaᗪehghani
  یونیتی سرانجام ویژوال اسکریپت رو اضافه کرد Mehrdad 0 1,833 1399/12/17، 12:11 عصر
آخرین ارسال: Mehrdad
  حل شده یک سوال مهم M.Y 6 3,564 1399/11/5، 03:23 عصر
آخرین ارسال: M.Y
  اموزش یونیتی از پایه general-sherman 5 3,305 1399/9/25، 01:28 صبح
آخرین ارسال: M.gh
  انیمیشن سه بعدی "نماز در قدس" AliAliAliAli 12 6,587 1399/7/25، 02:59 عصر
آخرین ارسال: AliAliAliAli

پرش به انجمن: