انتشار بازی سفیر عشق : روز واقعه
به نام خدا

دوستان همین دیروز یکی از بهتری بازی های ایرانی منتشر شد. 
بازی ایرانی سفیر عشق : روز واقعه که توسط تیم جناب رحمانی تهیه شده و در طی 5 سال با موتور Unreal Engine4 ساخته شده و بازی بسیار عالی هستش.
گیم پلی خوبی دارهو از لحاظ نور پردازی عالیه
روایت خیلی جالبی داره
سیستم ذرات خفن و قوی
روون و بهینست
بسیار خوب فضاسازی شده 
کیفیت بالایی داره
خلاصه میشه گفت یک Assassian's Creed ایرانیه. بر خلاف انتظار من ، هیچ باگی نبود توی بازی در حالی که والهالا و سایبر پانک (سایبر باگ بهش بگیم سنگین تره) پر از باگ بودن به حدی که سایبر پانک رو از فروشگاه پلی استیشن حذف کردن.
این قدرت ما ایرانی ها رو نشون میده که در این شرایط تحریم و کار شکنی مسئولان و عقل ناقص عده ای از مردم تونستیم بازی رو بسازیم که با استدیو های بزرگ خارجی رقابت کنه.
این بازی بشدن شبیه Assassian's Creed Origins هست ولی این کار بزرگ تره چون اونا با استدیو های بزرگ و فول امکانات بازی می سازن مثلا موشن کپچر. تمام انیمیشن های اوریجینز موشن کپچر بوده ولی خب فقط تعداد اندکی از انیمیشن های سفیر موشن کپچره و اکثرا دستی طراحی شدن.
نور پردازی عالی دارهو رروایت خیلی خوبی داره. قشنگ عناصر نقش افرینی و اوپن ورلد رو درش مشاهده می کنید.

[تصویر:  Safir.jpg]واقعا بازی عالی و تمیزی از آب در اومده و خب مشکلات کوچکی داره که اصلا به چشم نمیاد. اون هم باید به این سی نفر حق بدهید
والهالا رو 4000 نفر ساختن با کلی امکانات
سفیر الان بهتر از والهالاست هم از لحاظ محتوایی هم از لحاظ انیمیت. هم از لحاظ گیم پلی و دیزاین واقعا بهتره.
با اینکه فقط 30 نفر اون رو ساختن با کمترین امکانات (البته بجز موشن کپچر که اونم خیلی محدود بوده)

دوستان پیشنهاد می کنم این بازی رو خریداری کنید حتما.

سفیر عشق روایت فردی ایرانی به اسم مهران است که یکی فرمانده لشگر امام حسن در ساباط مدائن بود.
بعدش وسط جنگ تیر میخوره و بعد به شهر ری باز می گرده که خبر حضرت مسلم رو میشنوه و از ری به سمت کوفه حرکت میکنه.

خیلی افکت های نوری زیبا و انیمیشنی داره
فضاسازی بسیار طبیعی داره
حالات چهره ، صدا گذاری ، حالات دهان رو خیلی خوب و طبیعی در آوردن
موسیقی بسیار زیبایی داره
شما می تونید سلاح عوض کنید مثلا تیر کمون داشته باشید.
می تونید سوار اسب بشید و بجنگید
شخصیت هایی مثل مختار ، هانی ، حضرت مسلم و... هم توش هستن 
[تصویر:  Safire-Eshgh-Gameplay.jpg]
هوش مصنوعی خیلی قشنگی داره برای دشمن هاش
مخفی کاری ، و...
کلا خیلی چیزای خوبی داره
سیستم مبارزاتش  عالیه
چند تا حرکت کمبو داره
دشن هاش هوش مصنوعی باحالی دارن
برای مردم هم هوش مصنوعی خوبی در آوردن
کلا یک اساسین کرید ایرانی 

کاراکتر مختار :
[تصویر:  photo_2020_12_29_13_13_11.jpg]

سالار عقیلی هم خواننده تیتراژ بازی سفیر عشقه

می تونید این بازی رو از دیجی کالا بخرید دوستان : https://www.digikala.com/product/dkp-409...ت-مخصوص-pc

کد تخفیف برای خرید بازی : DEN99

سایت بازی : http://www.safir-game.ir/

موفق باشید
[تصویر:  default-yellow.svg]
  پاسخ

سپاس شده توسط: Alireza3d ، ᔕinaᗪehghani ، Amirhesam.KH ، mhp ، amin COD ، mostafanastary ، seyed
حداقل سیستم مورد نیازش چیه ؟
  پاسخ

سپاس شده توسط: ᔕinaᗪehghani
چقد منتظر این بودم . پس بالاخره اومد . سیستم من که خیلی ضعیفه فک نکنم بتونم نصب کنم اما حداقل سیستمش چیه ؟

چند ساعت روایت سینمایی هم داره . فوق العاده است . قرار بود اربعین بیاد که به خاطر کرونا گرفتن چندنفر از اعضاء تا الان طول کشید

شماهم اگه خریدی برو دیجی کالا نظر بده که باعث دلگرمی شون بشه .
استودیو بازیسازی ایروید
جدید ترین ها : شهرزاد ، دربند;1357 و ATOM
[تصویر:  ads.gif]
  پاسخ

سپاس شده توسط: Alireza3d ، ᔕinaᗪehghani
(1399/10/9، 03:05 عصر)محمد 82 نوشته است: چقد منتظر این بودم . پس بالاخره اومد . سیستم من که خیلی ضعیفه فک نکنم بتونم نصب کنم اما حداقل سیستمش چیه ؟

چند ساعت روایت سینمایی هم داره . فوق العاده است . قرار بود اربعین بیاد که به خاطر کرونا گرفتن چندنفر از اعضاء تا الان طول کشید

شماهم اگه خریدی برو دیجی کالا نظر بده که باعث دلگرمی شون بشه .

رم رو میدونم که هشت گیگ میخواد . نا امید شدم ://
  پاسخ

سپاس شده توسط:
این بازی واقعا حرفه ایه . شاید شما این بازی رو یه بازی ایرانی ساده ببینید ولی بنظرم این بازی فراتر از تصور هاست و خیلی با بقیه متامیز تره .
بلاخره بازیای ایرانی دارن جذاب میشن و کم کم قلق بازی ها رو , بازی ساز های عزیز دارن یاد میگیرن .
اگه به بازی دقت کنین میبینین یه کارایی کرده که یکم تایمشو پر کنه . 
مثلا شما اگه در حالت عادی بازی رو تا مرحله اخر ببرین , مطمعنا دوباره بازیش میکنین !
چرا؟
چون بازی اینقد آیتم های متفاوت داره که شما رو دوباره جذب میکنه , چون شما همیشه یه کار نکرده دارین تو بازی , یا میخواین بار دوم که بازیرو نصب کردین برین مخفی کاری کنین تو بازی , یا میخواین همه اسلحه هاشو آزاد کنین و...
درست همون کار هایی که یوبیسافت با اساسین کرید میکنه .
اگه این بازی بتونه صحنه های باحال و جذاب هالییودی رو بیاره تو خودش یه تجربه سینماتیک برای گیمر ها رقم بزنه و شخصیت سازی صحیحی از کاراکتر ها داشته باشه که این پتانسیل رو هم داره , میتونه حد اقل تو ایران رقیب جدی اساسین کرید بشه .
من انیمیشن های بازیشو هم دیدم , میتونم بگم تا حدودی از همه انیمیشن ها و نوع انیمیشن های ایرانی که یه حالت خمیری به اجزای بدن کاراکتر میدن متمایز هست و کاملا حرفه ایه .
اینم تریلرش که واقعا زیباس

من خودم سیستمم داغونه وگرنه اینو حتما نصب میکردم .

خلاصه اینکه بازیهایی ایرانی جدیدا دارن غوغا میکنن
اون از لایت ریسپان که توسط یه نفر ساخته شد و خیلی باحاله و پلیراش دارن روز به روز زیاد میشن ,
اینم از سفیر عشق که دیگه حرفی واسش نمیمونه و معلومه چقد گرافیکش حرفه ایه .

غایب
  پاسخ

سپاس شده توسط: mostafanastary ، seyed ، ᔕinaᗪehghani
من الان دقیقا حس زمانی رو دارم که The Children of Morta منتشر شد
واقعا حسش خوبیه
غرور و افتخار و امید
[تصویر:  default-yellow.svg]
  پاسخ

راحت می تونیم بگیم لول کار و سختی اون از بازی های خارجی بیشتره چون همونطور که دوستمون گفتن بازی های شرکت یوبیسافت و غیره با بیش از هزار تا عوامل درست میشه و اینکه این تیم فقط با سی نفر همچین چیزی ساخته شاهکار بازیسازیه ایرانیه
خوشبختانه صنعت بازیسازی در ایران خیلی بهتر از صنعت انیمسن داره عمل میکنه
با اینکه استدیو های مزخرف انیمیشن یسازی به شدت مورد حمایت قرار میگیرن ولی تا به حال هیچ انیمیشنی رو نداشتیم که مثل این بازی بدرخشه
بنظرم این بازی ارز فرزندان مورتا هم محبوب تر میشه(حداقل بین ایرانی ها)
یه خسته نباشید بزرگ خدمت تیم سازندش
واقعا دوست دارم که این بازی رو بازی کنم ولی خب مثل دوستان سیستم من هم ضعیفه
انشالله در اولین فرصت
سهراب سپهری

ﮔﺎﻫﮕﺎﻫﯽ ﮐﻪ ﺩﻟﻢ ﻣﯿﮕﯿﺮﺩ به خودم میگویم در دیاری که پر از دیوار است
ﺑﻪ ﮐﺠﺎ ﺑﺎﯾﺪ ﺭﻓﺖ؟
ﺑﻪ ﮐﻪ ﺑﺎﯾﺪ ﭘﯿﻮﺳﺖ؟
ﺑﻪ ﮐﻪ ﺑﺎﯾﺪ ﺩﻝ ﺑﺴﺖ
ﺣﺲ ﺗﻨﻬﺎﯼ ﺩﺭﻭﻧﻢ ﮔﻮﯾﺪ :
ﺑﺸﮑﻦ ﺩﯾﻮﺍﺭﯼ ، ﮐﻪ ﺩﺭﻭﻧﺖ ﺩﺍﺭﯼ !
ﭼﻪ ﺳﻮﺍﻟﯽ ﺩﺍﺭﯼ؟!
ﺗﻮ " خدﺍ " ﺭﺍ ﺩﺍﺭﯼ
" ﺧﺪﺍ "
ﺍﻭﻝ ﻭ ﺁﺧر با توست....

پاسخ

آهنگی سالار عقیلی هم توی این بازی خوند هم منتشر شده

این بازی حتی اینقد جذاب بوده که من چنتا انجمن دیدم , توشون بازی معرفی شده بود و بیشترشون کامنت مثبت گذاشته بودن مثل این :

لینک

غایب
  پاسخ

سپاس شده توسط: seyed ، ᔕinaᗪehghani
بسیار عالی 
دیجی کالا برای فروش گذاشتش.....
  اي قلم در حرفهايت اثري نيست 

از آشنا براي من خبري نيست 

آمد اين جمعه هم گذشت اي خدا  

از يوسف فاطمه خبري نيست 
  پاسخ

سپاس شده توسط: Amirhesam.KH ، ᔕinaᗪehghani ، oak