شروع آموزش به چه صورت باشد
اموزش نمیخوایم
0%
0
اموزش میخوایم
85.71%
6
اموزش میخوایم + نصب یونیتی و ویژوال استدیو
14.29%
1
7 رأی
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

اموزش یونیتی از پایه
با سلام خدمت دوستان عزیز
با توجه به وقت اضافه ای که در این ایام دارم قصد دارم آموزش هایی در مورد موتور یونیتی بصورت ساده برای کاربران تهیه کنم
قصد دارم دوره آموزشی اول رو بصورت کاملاً رایگان در دسترس قرار بدم تا با نوع آموزش بنده اشنایی پیدا کنید
و در دوره های بعدی سعی میکنم مبلغی برای هر دوره آموزش در نظر بگیرم

شاید بعضی از دوستان انتقاد داشته باشند که اینجا انجمن کانستراکت هست و چرا یونیتی ؟....
شما میتونید با دیدن این دوره ها علاوه بر کانستراکت با یک موتور بازی سازی دیگه هم اشنا بشید و اگر زمانی خواستید بازی 3 بعدی درست کنید ، دیگه نیازی به پلاگین های متفرقه و یا موتورهای ضعیف تر نداشته باشید.

اموزش تهیه شده و فقط اپلود و قرار دادن اون روی سایت مونده . اگر دوستان موافق با این عمل هستند .

بجز خود آموزش ، آیا احتیاج به آموزش نصب برنامه یونیتی و نرم افزار ویژوال استدیو هم هست یا خیر ؟

[تصویر:  Hurricanes.jpg]
  پاسخ

سپاس شده توسط: M.gh ، mhp ، MrAlvand ، Sambig ، MdSarli ، Amirhesam.KH ، FARZAD BLACK
سلام . عالی اما اگه با بولت اموزش بدید خیلی عالی میشه . 
استودیو بازیسازی ایروید
جدید ترین ها : شهرزاد ، دربند;1357 و ATOM
[تصویر:  ads.gif]
  پاسخ

سپاس شده توسط:
(1399/9/19، 09:50 صبح)general-sherman نوشته است: با سلام خدمت دوستان عزیز
با توجه به وقت اضافه ای که در این ایام دارم قصد دارم آموزش هایی در مورد موتور یونیتی بصورت ساده برای کاربران تهیه کنم
قصد دارم دوره آموزشی اول رو بصورت کاملاً رایگان در دسترس قرار بدم تا با نوع آموزش بنده اشنایی پیدا کنید
و در دوره های بعدی سعی میکنم مبلغی برای هر دوره آموزش در نظر بگیرم

شاید بعضی از دوستان انتقاد داشته باشند که اینجا انجمن کانستراکت هست و چرا یونیتی ؟....
شما میتونید با دیدن این دوره ها علاوه بر کانستراکت با یک موتور بازی سازی دیگه هم اشنا بشید و اگر زمانی خواستید بازی 3 بعدی درست کنید ، دیگه نیازی به پلاگین های متفرقه و یا موتورهای ضعیف تر نداشته باشید.

اموزش تهیه شده و فقط اپلود و قرار دادن اون روی سایت مونده . اگر دوستان موافق با این عمل هستند .

بجز خود آموزش ، آیا احتیاج به آموزش نصب برنامه یونیتی و نرم افزار ویژوال استدیو هم هست یا خیر ؟

...........................................................................‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌...‌...................

سلام ؛ ممنون از شما قطعا اموزش خوبی شده ، چون من اموزش های قبلیتون رو هم دیدم واقعا خوب درس میدین ؛ فقط بازی سه بعدی دیگه؟
و اینکه اموزش نصب یونیتی و ویژوال استودیو که داخل اینترنت ریخته...پس فک کنم نیازی نباشه 4

بعد اینکه پیشنهاد میکنم اموزشتون رو داخل‌ سایت فرانشی چیزی بزارین برای اینکه بیشتر استقبال بشه
به هر حال ممنون خیلی عالی  15
  پاسخ

سپاس شده توسط:
با سلام خدمت دوستان عزیز

- بله آموزش ها همگی مربوط به ساخت بازی 3 بعدی میشه

- اگر فعلاً در جای دیگری آپلود شه در آینده حتماً در سایت فرانش یا سایت های نظیر اون هم اپلود خواهد شد.

- بنده از سیستم Bolt استفاده نمیکنم اولاً خدمتتون عرض کنم که بنده زیاد با Bolt کار نکردم اما یه مقداری (حدود 1 ماه ) که کار کردم متوجه این شدم که شما تمام کارهایی که برای کدنویسی انجام میدید رو برای Bolt هم باید یاد داشته باشید وگرنه نمیتونید از Bolt بصورت کامل استفاده کنید . حالا داخل آموزش ها بیشتر توضیح میدم . بنظر خودم آموزش اول خیلی راحت شده حتی با کد های کانستراکت مقایسه کردم که بهتر متوجه شید .

- در نهایت ممنون از حمایت همه دوستان از بنده
[تصویر:  Hurricanes.jpg]
  پاسخ

سپاس شده توسط: M.gh ، Sambig
اها ، ممنون 
  پاسخ

سپاس شده توسط:
با سلام
بی صبرانه منتظر این اموزش هستیم 1
  پاسخ

سپاس شده توسط:

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Star مکاتبه با سیرا nariman 24 10,160 1400/1/13، 03:55 عصر
آخرین ارسال: ᔕinaᗪehghani
  یونیتی سرانجام ویژوال اسکریپت رو اضافه کرد Mehrdad 0 1,806 1399/12/17، 12:11 عصر
آخرین ارسال: Mehrdad
  حل شده یک سوال مهم M.Y 6 3,529 1399/11/5، 03:23 عصر
آخرین ارسال: M.Y
  انیمیشن سه بعدی "نماز در قدس" AliAliAliAli 12 6,490 1399/7/25، 02:59 عصر
آخرین ارسال: AliAliAliAli
  یونیتی که میگن اینه؟ Amirhesam.KH 18 8,724 1399/7/23، 09:58 صبح
آخرین ارسال: oak

پرش به انجمن: