مهم لینک دانلود Spriter Pro Edition
به نظر میاد انیمیشنی که این نرم افزار ایجاد میکنه با انیمیشنی که تو فتوشاپ درست میکنید رو اشتباه درک کردید.
تو فتوشاپ هر اجزای یه اسپریت رو اعم از سر - دست -  پا رو باید کلی طراحی کنید یعنی نیایید عکس رو ببرید باید یه دست طراحی کنید مستقل یه سر طراحی کنید مستقل بعد بیایید تو این نرم افزاره با استفاده از بالا پایین کردن لایه ها اون ها رو بهم بچسبونید با استفاده از استخوان بندی
  پاسخ

سپاس شده توسط:
سلام یه سوال
میشه تو خود این نرم افزار اسپرایت ساخت مثل انیمه استادیو ؟ اگر نه تو نرم افزار اسپین چطور ؟ لامصب هرکدوم یه نقطه ضعفی دارن
راستی اکسپورت روی انجین رو نفهمیدم یعنی چی ؟ من به صورت png خروجی میگیرم بعدوارد انجین میکنم کمی طول میکشه ولی باز نمیددنم منظور شما از اکسپورت روی انجین چیه رو یونیتی یا کانستراکت و... یه نفر توضیح بده
ممنون
  پاسخ

سپاس شده توسط: seyed
(1393/11/6، 12:26 عصر)orache نوشته است: سلام یه سوال
میشه تو خود این نرم افزار اسپرایت ساخت مثل انیمه استادیو ؟ اگر نه تو نرم افزار اسپین چطور ؟ لامصب هرکدوم یه نقطه ضعفی دارن

سلام. نمی‌دونم.

(1393/11/6، 12:26 عصر)orache نوشته است: راستی اکسپورت روی انجین رو نفهمیدم یعنی چی ؟ من به صورت png خروجی میگیرم بعدوارد انجین میکنم کمی طول میکشه ولی باز نمیددنم منظور شما از اکسپورت روی انجین چیه رو یونیتی یا کانستراکت و... یه نفر توضیح بده
ممنون

یعنی شما می‌تونید فایل‌های اسپرایتر رو به صورت لایه‌باز، بدون این‌که بخواد تبدیل به png کنید، وارد کانستراکت کنید. بد نیست به این لینک‌ها سری بزنید:

Spriter support in Construct 2
 Spriter and C2
معجزات طبیعت هایی هستند که با آن‌ها مأنوس نشده‌ایم
و طبیعت معجزه‌ایست که با آن انس گرفته‌ایم
علی صفایی حائری
  پاسخ

سپاس شده توسط: orache ، seyed ، Alireza.037
پس بدرد نمیخوره میخایم چیکار لایه باز رو ؟ همینطوری میخایم بازی رو کج حجم کنیم حالا 1 عکسو بیایم به 10 - 15 تا تبدیل کنیم ؟ 
این نرم افزار spine رو نتونستم کرک کنم کار نمیکنه هی میگه اکتیو کد تو اشکال داره کلا کرک نمیشه  22
ممنون 
  پاسخ

سپاس شده توسط:
اتّفاقاً برعکس، اگه فایل‌های خود اسپرایتر رو وارد کنید، دیگه فریمی در کار نخواهد بود که بخواد حجم رو بالا ببره، یعنی مثلاً در اسپرایتر تنظیم می‌کنید فلان چیز رو حرکت بده، اون یکی رو بچرخونه و… حالا وقتی فایل خود اسپرایتر رو وارد کانستراکت کنید کلّ تصویرتون یک فریم می‌شه که قسمت‌های مشخّص شده، حرکت می‌کنند، می‌چرخند و… یعنی فریم بی فریم! اتّفاقاً این طوری خیلی از حجم پروژه‌تون کم‌تر می‌شه.

(این‌ها رو تو پاراگراف دوم اوّلین لینکی که در پست قبلیم گذاشتم نوشته)
علی صفایی حائری
  پاسخ

سپاس شده توسط: Alireza.037
دوستان برای اجرای درست انیمیت های اسپرایتر باید به علاوه ذخیره معمولی یکبار هم با فرمت scon. ذخیره کنید تا در سی2 کار کنه
  پاسخ

سپاس شده توسط: [M.H.P]
سلام.کسی بلده همین کار رو تو نرم افزار gimp2 انجام بده؟
قُلْ إِنْ كُنْتُمْ تُحِبُّونَ اللَّهَ فَاتَّبِعُونِي يحْبِبْكُمُ اللَّهُ وَيغْفِرْ لَكُمْ ذُنُوبَكُمْ وَاللَّهُ غَفُورٌ رَحِيمٌ(آل عمران/31)
بگو: «اگر خدا را دوست مي‌داريد، از من پيروي کنيد! تا خدا (نيز) شما را دوست بدارد؛ و گناهانتان را ببخشد؛ و خدا آمرزنده مهربان است.»
  پاسخ

سپاس شده توسط:
(1394/3/14، 04:51 عصر)mahdi313313 نوشته است: سلام.کسی بلده همین کار رو تو نرم افزار gimp2 انجام بده؟

استخوان بندی در گیمپ فک نکنم بشه
تو ندیدی این گفتن رو
فرق دوستو از دشمن چون
نمی تونستی خوب ببینی
غلطای دیکته ی خوش خط رو

آموزش موتور یونیتی و یه عالمه دیگه!
www.TrueGame.ir
  پاسخ

سپاس شده توسط:
(1393/10/3، 06:33 عصر)tux-world نوشته است: سلام دوستان. نرم افزار اسپریتر یه نرم افزاری هستش که شما میتونین به اسپریت هایی که تو نرم افزارهای مختلف از جمله کانستراکت ایجاد میکنید انیمیشنی کنه و به اون ها جون بده. میتونین حرکتشون بدید الگوهای رفتاری حرکتی رو براشون اعمال کنید. نرم افزار قدرتمندی هستش. بلاخره بعد از چند روز تلاش تونستم کرکش رو پیدا کنم. بعد این که نصب کردید فایل اجرایی داخل پوشه کرک رو جایگزین فایل اصلی کنید و اون رو از طریق منوی help و اکتیو رو انتخاب کنید کادری که کار باز میشه یه ایمیل دلخواه با یه سریال نامبری که خودتون دوست دارید بزنید و حالش رو ببرید.
هزینه استفاده : ۳ صلوات

دانلود کنید

چرا لینکش خرابه 20 20 20
[تصویر:  AA.gif]
  پاسخ

سپاس شده توسط:
(1395/5/30، 01:35 صبح)Alireza.037 نوشته است: چرا لینکش خرابه 20 20 20

سلام
نسخه‌ی جدیدترش رو هم P30 Download گذاشته که می‌تونید دانلود کنید:
پی سی دانلود: spriter