چرا انجین یونیتی را برای ساخت بازی انتخاب نکردید؟
برنامه نویسی یاد ندارم.
31.48%
17
محیط یونیتی پیچیده است.
3.70%
2
با یونیتی آشنا نیستم.
3.70%
2
برنامه نویسی یاد دارم ، اما با اسکریپت نویسی در یونیتی آشنا نیستم.
5.56%
3
آموزش های اصولی فارسی از یونیتی وجود ندارد.
9.26%
5
موارد 1 و 2
38.89%
21
موارد 4 و 5
7.41%
4
54 رأی
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

شروع آموزش های یونیتی (نظرسنجی مهم)
مسئله چند چیزه

اول برنامه نویسی هستش
دوم اینکه نه صرافاً پیچیدگی محیط یونیتی ، بلکه اموزشی نیست که یک بازی سازی اصولی
که هر فرد بتونه با یونیتی راحت باشه رو ارائه بده، محیط یونیتی به صورت یک محیط غریب آموزش داده میشه

منظورم اینه که رودست شخص نمیاد بسیاری احساس می کنن با یونیتی راحت نیستن و به اصطلاح
خوش دست نیست ،و چون خوش دست نیست خلاقیت فرد کور میشه و احساس می کنه که با این متور
بازی سازی نمی تونه پیش بره و مواردی مشابه این :

در اکثر موارد باعث میشه حتی با اینکه کار بایونیتی رو یاد میکیرن ولی با این حال به دنبال پک های امادهمیرن تا ساخت بازی،
این مسئله از مهمترین بخش هاییه که کسی دنبال متور قدرتمندی مثل یونیتی نمیره

-
-
  پاسخ

سپاس شده توسط: danials008
(1395/4/20، 12:34 عصر)kazem نوشته است: من همه موارد رو میخوام انتخاب کنم.

از نظر شما ممنون به زودی در وبلاگ توسعه دهنده بازی آموزش های اصولی برای شروع قرار می گیرد
در خبرنامه وبلاگ عضو شید ، تا اوایل مرداد اطلاع پیدا کنید

(1395/4/20، 12:50 عصر)makan parsi نوشته است: مسئله چند چیزه

اول برنامه نویسی هستش
دوم اینکه نه صرافاً پیچیدگی محیط یونیتی ، بلکه اموزشی نیست که یک بازی سازی اصولی
که هر فرد بتونه با یونیتی راحت باشه رو ارائه بده، محیط یونیتی به صورت یک محیط غریب آموزش داده میشه

منظورم اینه که رودست شخص نمیاد بسیاری احساس می کنن با یونیتی راحت نیستن و به اصطلاح
خوش دست نیست ،و چون خوش دست نیست خلاقیت فرد کور میشه و احساس می کنه که با این متور
بازی سازی نمی تونه پیش بره و مواردی مشابه این :

در اکثر موارد باعث میشه حتی با اینکه کار بایونیتی رو یاد میکیرن ولی با این حال به دنبال پک های امادهمیرن تا ساخت بازی،
این مسئله از مهمترین بخش هاییه که کسی دنبال متور قدرتمندی مثل یونیتی نمیره

-
-

ممنون از نظرت به زودی آموزش برنامه نویسی سی شارپ در یونیتی به صورت رایگان در وبلاگ توسعه دهنده بازی منتشر میشه در خبرنامه وبلاگ عضو شید تا اطلاع پیدا کنید
عمر با ارزشتون رو برای کار با انجین های ضعیف که آینده ای ندارند حروم نکنید دوره جامع و رایگان منتشر شد روی عکس کلیک کنید.

[تصویر:  imageTut.png]
  پاسخ

سپاس شده توسط: danials008 ، amira94
سلام دوست عزیز من میخوام با یونیتی کار کنم 
اگه میشه کمکم کنید 
نا امید نشوید.
هیچکس یک شبه بازیساز نشده است.
  پاسخ

سپاس شده توسط: danials008
(1395/5/9، 06:43 عصر)MR.GHOST نوشته است: سلام دوست عزیز من میخوام با یونیتی کار کنم 
اگه میشه کمکم کنید 

سلام دوست خوب به زودی تا اواسط مرداد آموزش های شروع یونیتی همراه با آموزش برنامه نویسی سی شارپ در یونیتی به صورت رایگان منتشر میشه و شما می تونید شروع به یادگیری کنید
به GameDeveloper.Blog.ir بیاین در خبرنامه عضو شید تا از انتشار آموزش ها اطلاع پیدا کنید
موفق باشی
عمر با ارزشتون رو برای کار با انجین های ضعیف که آینده ای ندارند حروم نکنید دوره جامع و رایگان منتشر شد روی عکس کلیک کنید.

پاسخ

سپاس شده توسط: danials008 ، amira94
واقعا عالی . ب صورت رایگان همش باشه دیگه فوق العاده تر . انشاالله موفق باشید و سربلند .
  پاسخ

سپاس شده توسط:
(1395/5/9، 08:54 عصر)danials008 نوشته است: واقعا عالی . ب صورت رایگان همش باشه دیگه فوق العاده تر . انشاالله موفق باشید و سربلند .

سلام دوست عزیز
بله کاملا رایگان منتشر میشه
یا علی(ع)

پاسخ

سپاس شده توسط: vng ، danials008 ، amira94
سلام
اقای رجب زاده وبلاگتون خیلی خیلی خیلی شلوغه و من اولش که اومدم داخل هیچی نفهمیدم.

مثلا یه تولبار خیلی بزرگ بالای وبلاگ گذاشتید و بعدش یه بنر بزرگ ... اینطوری خیلی بده و ادم زده میشه

گوشه های وبلاگ هم که دیگه وا ویلا ...... خواهشا درستش کنید و وبلاگ رو خلوت تر کنید

مثل وبلاگ اقای ابراهیمی اگر بشه خیلی عالیه

باتشکر
[تصویر:  ir.parsgame.hadsonline_fcb3bd39-5eb1-428...48c7dd.png]

لطفا بازیم رو دانلود و بهش نظر بدید
مرسی  53
  پاسخ

سپاس شده توسط: amira94
(1395/5/10، 12:27 عصر)saatkooki نوشته است: سلام
اقای رجب زاده وبلاگتون خیلی خیلی خیلی شلوغه و من اولش که اومدم داخل هیچی نفهمیدم.

مثلا یه تولبار خیلی بزرگ بالای وبلاگ گذاشتید و بعدش یه بنر بزرگ ... اینطوری خیلی بده و ادم زده میشه

گوشه های وبلاگ هم که دیگه وا ویلا ...... خواهشا درستش کنید و وبلاگ رو خلوت تر کنید

مثل وبلاگ اقای ابراهیمی اگر بشه خیلی عالیه

باتشکر

سلام دوست خوب ممنون از نظرت
امیدوارم که نظر همه ی کاربرا مثل شما نباشه 3
راستش اگر وبلاگ آقای ابراهیمی زیاد رفته باشید با وبلاگ من ارتباط نمی تونید برقرار کنید  1
چون کاملا متفاوته
این که بخوام محیطش رو تغییر بدم به دلیل ظبط دوره های جدید زمان ندارم
به امیده خدا در آینده اگر شد تغییراتی میدم
موفق باشی

پاسخ

سپاس شده توسط:
خیلی ممنونم که به نظرم احترام گذاشتید

کاملا درسته چون زیاد وبلاگ اقای ابراهیمی رفتم واقعا نمیتونم توی وبلاگ شما چیزیی رو پیدا کنم
حتی نمیدونم کدوم اموزشتون اولیه هستش

[تصویر:  ir.parsgame.hadsonline_fcb3bd39-5eb1-428...48c7dd.png]

لطفا بازیم رو دانلود و بهش نظر بدید
مرسی  53
  پاسخ

سپاس شده توسط:
به نظرم در کاتسترکت تا حدودی با ماهیت ایونت ها و متغیر ها آشنا شدیم و این به فهم کدنویسی در یونیتی کمک می کنه.

با توجه با این ، باید به سادگی هر چه تمام تر برنامه نویسی در یونیتی آموزش داده بشه..

متاسفانه خیلی جاها میگن آموزش از صفر...اما یهو شروع می کنن به کدنویسی...آدم هنگ می کنه

اگر اولش بصورت توصیفی نوشتن کد را توضیح بدهند بهتر است... بعدش بروند سراغ قواعد نوشتن کد و برنامه نویسی.
  پاسخ

سپاس شده توسط:

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Star مکاتبه با سیرا nariman 24 10,162 1400/1/13، 03:55 عصر
آخرین ارسال: ᔕinaᗪehghani
  یونیتی سرانجام ویژوال اسکریپت رو اضافه کرد Mehrdad 0 1,806 1399/12/17، 12:11 عصر
آخرین ارسال: Mehrdad
  حل شده یک سوال مهم M.Y 6 3,529 1399/11/5، 03:23 عصر
آخرین ارسال: M.Y
  اموزش یونیتی از پایه general-sherman 5 3,233 1399/9/25، 01:28 صبح
آخرین ارسال: M.gh
  انیمیشن سه بعدی "نماز در قدس" AliAliAliAli 12 6,490 1399/7/25، 02:59 عصر
آخرین ارسال: AliAliAliAli

پرش به انجمن: