برخد نکردن دو ماشین فیزیکی
چتور میشه تو بازی فیزیکی بگیم که دوتا ماشین داریم این دوتا با هم برخورد نکنند مثل بازی hill clemb racing 2 تو بازی انلاینش ممنون میشم کمک کنید
                       [تصویر:  Untitled_1.png]
  پاسخ

سپاس شده توسط:
در این صورت باید رفتار physics رو حذف کنید و جاش از رفتار platform استفاده کنید که آموزش مفیدش تو آموزش ساخت بازی جدال با شیاطین هست و میتونین کامل یادش بگیرید برای چرخ ها هم می تونید از رفتار پین استفاده کنید و حرکت اونارو هم با انیمیشن نمایش بدید
(اگر اون آموزشو ببینید کاملا متوجه میشید)
تو می تونی همین الان با دریافت رایگان "اینشب نت" با حجم 2.5 مگابایت از ما حمایت کنی...حمایت های شما دلگرمی ماست
[تصویر:  download_1_.png]
[تصویر:  download.png]
  پاسخ

سپاس شده توسط:
(1395/10/21، 11:27 صبح)ARMAN_IRBAX نوشته است: در این صورت باید رفتار physics رو حذف کنید و جاش از رفتار platform استفاده کنید که آموزش مفیدش تو آموزش ساخت بازی جدال با شیاطین هست و میتونین کامل یادش بگیرید برای چرخ ها هم می تونید از رفتار پین استفاده کنید و حرکت اونارو هم با انیمیشن نمایش بدید

در صورت استفاده از رفتار پلاتفورم دیگه هیل کلایمب ریسینگ نمیشه که باید حتما از فیزیک استفده بشه من یه فکری دارم شاید اگه  هر کدوم از ماشین ها تو یه لایه جدا باشن دیگه برخورد نکنن البته این یه حدسه و نمیدونم درسته یا نه
همیشه اعتقاد داشتم حیفه که با کامپیوتر بازی کرد ولی آخرش به بازی ساختن علاقه مند شدم...
  پاسخ

سپاس شده توسط:
(1395/10/21، 12:08 عصر)mahdi797979 نوشته است:
(1395/10/21، 11:27 صبح)ARMAN_IRBAX نوشته است: در این صورت باید رفتار physics رو حذف کنید و جاش از رفتار platform استفاده کنید که آموزش مفیدش تو آموزش ساخت بازی جدال با شیاطین هست و میتونین کامل یادش بگیرید برای چرخ ها هم می تونید از رفتار پین استفاده کنید و حرکت اونارو هم با انیمیشن نمایش بدید

در صورت استفاده از رفتار پلاتفورم دیگه هیل کلایمب ریسینگ نمیشه که باید حتما از فیزیک استفده بشه من یه فکری دارم شاید اگه  هر کدوم از ماشین ها تو یه لایه جدا باشن دیگه برخورد نکنن البته این یه حدسه و نمیدونم درسته یا نه

درست در نمیاد حدس شما !!!!
شما می تونین با استفاده از پلتفرم بازی بسازین.....
امتحان کنین
تو می تونی همین الان با دریافت رایگان "اینشب نت" با حجم 2.5 مگابایت از ما حمایت کنی...حمایت های شما دلگرمی ماست
[تصویر:  download_1_.png]
[تصویر:  download.png]
  پاسخ

سپاس شده توسط:
پس اگه نظر من جور دیر نیاد باید فکر دیگه ای بکنیم آخه با رفتار پلاتفورم چجوری میشه هیل کلایمب ریسینگو شبیه سازی کرد؟ شاید من منظورتونو نفهمیدم اگه میشه یه سورس ساده بزارین
همیشه اعتقاد داشتم حیفه که با کامپیوتر بازی کرد ولی آخرش به بازی ساختن علاقه مند شدم...
  پاسخ

سپاس شده توسط:

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  حل شده خرید درون برنامه مایکت در وب ویو Arianm 3 889 1402/4/25، 12:01 عصر
آخرین ارسال: Arianm
Wink سیستم شخصی سازی خودرو Arianm 1 407 1402/4/24، 05:21 عصر
آخرین ارسال: SHAMIRZA
  علت بازی نشدن وقتی نصب شده amirhosseinalizadehgharebaba81 1 329 1402/4/23، 02:22 عصر
آخرین ارسال: (:--ALI--:)
  چگونگی اجرا بازی روی ه‍است ایران (:--ALI--:) 8 1,476 1402/3/24، 04:50 عصر
آخرین ارسال: (:--ALI--:)
  وصل شدن به روح هاست قبلی :) amirhosseinalizadehgharebaba 2 2,039 1401/11/2، 09:43 عصر
آخرین ارسال: amirhosseinalizadehgharebaba

پرش به انجمن: