حل شده سوال درباره متغییر
سلام دوستان
چطور میتونم مقدار یک متغییر رو به یک متغییر دیگه(در یه لایوت دیگه)اضافه کنم؟
مثلا دوتا متغییر دارم یکی تعداد سکه ایی هست که تو بازی جمع میکنه و یکی دیگه کل سکه ها حالا میخوام وقتی بازی تموم شد متغییر اول یه متغییر دوم اضافه بشه
چیکار کنم؟
  پاسخ

سپاس شده توسط: amir 536
اول یه تکست تو لایوت بازید میزاری بعد اون تو تکستش رو با امتیاز خودمون برابر میکنیم بعد تو اون لایوت دیگه یه تکست می زاریم بعد یه گلوبال وریوبل میزاری می نویسی تو ایوون نوشته تکست دیگه ای که ساختیم با اون برابر باشه بعد بزن وقت لایوتمون شروع شد به ااون گلوبال وریوبل امتیازمونکه تو بازی داریم اضافه کنه تا مال ما درست شده تو پست بعدی رو سورس فلپی انجام دادم می فرستم

پاسخ

سپاس شده توسط: Appygam ، shazde ، kakmamad
(1397/3/20، 06:07 عصر)amir 536 نوشته است:
اول یه تکست تو لایوت بازید میزاری بعد اون تو تکستش رو با امتیاز خودمون برابر میکنیم بعد تو اون لایوت دیگه یه تکست می زاریم بعد یه گلوبال وریوبل میزاری می نویسی تو ایوون نوشته تکست دیگه ای که ساختیم با اون برابر باشه بعد بزن وقت لایوتمون شروع شد به ااون گلوبال وریوبل امتیازمونکه تو بازی داریم اضافه کنه تا مال ما درست شده تو پست بعدی رو سورس فلپی انجام دادم می فرستم

خیلی ممنون 63
اگه میشه زودتر سورس رو بزارید 1
  پاسخ

سپاس شده توسط:
(1397/3/20، 08:47 عصر)Appygam نوشته است:

خیلی ممنون 63

اینم لینک دانلود سورس دانلودhttp://s8.picofile.com/file/8328859368/%....capx.html
  پاسخ

سپاس شده توسط: Appygam ، shazde ، kakmamad
(1397/3/20، 10:42 عصر)amir 536 نوشته است:

خیلی ممنون 63

اینم لینک دانلود سورس دانلودhttp://s8.picofile.com/file/8328859368/%....capx.html
خیلی ممنون 63 21
  پاسخ

سپاس شده توسط: kakmamad
(1397/3/20، 10:42 عصر)amir 536 نوشته است:

خیلی ممنون 63

سلام خیلی ببخشید 2 من با توجه به سورس رفتم ولی متاسفانه کار نکرد 
اگه میشه یه نگاه به سورسم بکنید ببینید کجاشو اشتباه رفتم
لطفا تو تلگرام پیام بدیدسورس رو بفرسم البته اگه مشکلی نداره 18 
Telegram: Contact @mdsking
  پاسخ

سپاس شده توسط:
ببخشید تلگرام نمیشه همینجا بفرستم
  پاسخ

سپاس شده توسط:
سلام
برای اینکار اصلا نیاز به سورس نیست , وقتی مرحله تموم شد , یعنی وقتی که دیگه کاربر سکه نمیتونه جمع کنه , این اونت رو بزنید.
کد:
Sekeha > set value > Sekeha + Seke
Sekeha متغیر اصلی سکه های شماست(همه ی سکه ها) و Seke متغیری هست که سکه های این مرحله توش ذخیره میشه.
شما وقتی مرحله تموم شد مثل اونت بالا بگید متغیر اصلی سکه ها(Sekeha) مقدارش بشه خودش + متغیر Seke

بعد هم با لوکال استورج ذخیره کنید متغیر رو.
  پاسخ

سپاس شده توسط: Appygam ، mahdi_R8095
(1397/3/21، 02:40 عصر)shazde نوشته است: سلام
برای اینکار اصلا نیاز به سورس نیست , وقتی مرحله تموم شد , یعنی وقتی که دیگه کاربر سکه نمیتونه جمع کنه , این اونت رو بزنید.
کد:
Sekeha > set value > Sekeha + Seke
Sekeha متغیر اصلی سکه های شماست(همه ی سکه ها) و Seke متغیری هست که سکه های این مرحله توش ذخیره میشه.
شما وقتی مرحله تموم شد مثل اونت بالا بگید متغیر اصلی سکه ها(Sekeha) مقدارش بشه خودش + متغیر Seke

بعد هم با لوکال استورج ذخیره کنید متغیر رو.

مشکل من اینه که نمیتونم با لوکال استورج ذخیره کنم 20 20
  پاسخ

سپاس شده توسط:

(1397/3/21، 03:52 عصر)Appygam نوشته است: مشکل من اینه که نمیتونم با لوکال استورج ذخیره کنم 20 20

تو این لینک روش سیو کردن بازی با سه روش توضیح داده شده:

آموزش کامل ذخیره کردن بازی
  پاسخ

سپاس شده توسط: Appygam ، shazde

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  حل شده خرید درون برنامه مایکت در وب ویو Arianm 3 899 1402/4/25، 12:01 عصر
آخرین ارسال: Arianm
Wink سیستم شخصی سازی خودرو Arianm 1 407 1402/4/24، 05:21 عصر
آخرین ارسال: SHAMIRZA
  علت بازی نشدن وقتی نصب شده amirhosseinalizadehgharebaba81 1 332 1402/4/23، 02:22 عصر
آخرین ارسال: (:--ALI--:)
  چگونگی اجرا بازی روی ه‍است ایران (:--ALI--:) 8 1,477 1402/3/24، 04:50 عصر
آخرین ارسال: (:--ALI--:)
  وصل شدن به روح هاست قبلی :) amirhosseinalizadehgharebaba 2 2,040 1401/11/2، 09:43 عصر
آخرین ارسال: amirhosseinalizadehgharebaba

پرش به انجمن: